Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 00:40

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1869 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 121, 122, 123, 124, 125
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 18 Kov 2018, 00:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.10.15
Pranešimai:
49
Miestas:
Vokietija
Automobiliai:
E46 '02 320D Automatas
Sveiki, ka manot apie custom multimedijas E46? Kiek domejaus tai geriausia yra Dynavin, bet ji kainuoja 600-700 europietisku, ebay ziuriu pinlna kinisku, po pora simtu, gal esat kokius isbande? kokius butent? kokios problemos? is kur uzsisakinejot ir kiek mokeot? :)


StandartinėParašytas: 18 Kov 2018, 21:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.09.21
Pranešimai:
2515
makatumba rašė:
Sveiki, ka manot apie custom multimedijas E46? Kiek domejaus tai geriausia yra Dynavin, bet ji kainuoja 600-700 europietisku, ebay ziuriu pinlna kinisku, po pora simtu, gal esat kokius isbande? kokius butent? kokios problemos? is kur uzsisakinejot ir kiek mokeot? :)

Dynavin brangi ir greiciausiai neverta pinigu, nes labai daug blogu atsiliepimu is naudotoju, Erisin optimalus variantas, virs 300eur, viskas su ja ok, isskyrus garso kokybe silpna ir radija prastokai gaudo


StandartinėParašytas: 18 Kov 2018, 23:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.10.15
Pranešimai:
49
Miestas:
Vokietija
Automobiliai:
E46 '02 320D Automatas
siomka rašė:
Dynavin brangi ir greiciausiai neverta pinigu, nes labai daug blogu atsiliepimu is naudotoju, Erisin optimalus variantas, virs 300eur, viskas su ja ok, isskyrus garso kokybe silpna ir radija prastokai gaudo

labai silpna? galetum palygint su yatour adapterio kokybe? Nes kaikas sako, kad ir yatour kokybe nekazka, nors man ji pasirode visai nieko :)


StandartinėParašytas: 19 Kov 2018, 02:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.09.21
Pranešimai:
2515
makatumba rašė:
labai silpna? galetum palygint su yatour adapterio kokybe? Nes kaikas sako, kad ir yatour kokybe nekazka, nors man ji pasirode visai nieko :)

pas mane ne standartine aparatura, po alpine magelio skirtumas juntamas zenkliai, ant standartines irangos nelabai ir skirsis


StandartinėParašytas: 19 Kov 2018, 20:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2014.11.11
Pranešimai:
78
Miestas:
Elektrėnai
Automobiliai:
F30 318i B38, F11 520d N47, E90 318d N47, E60 530xd M57, E46 318ti N42, E46 318d M47
Pas mane kinas su wince, pliusai: atrodo gražiai, visi kiek bandžiau formatai audio video veikia, telefonas prisijungia automatiškai visada be problemų, veika valdymas nuo vairo, krauna telefoną usb, gps gerai gaudo (maniškė navi šiuo metu neveikia, vartotojo klaida), tikrai spartus, jokio lago, kad ir ką jungtum, geras lietiminis valdymas net su pirštine, daug papildomų funkcijų/kamerų, yra palikta erdvė pasitiurlint.
Minusai, labai silpna radija, tik mieste normaliai groja, garsas gan pigus, reikia su nustatymais pažaist, kad pasiekt bent panašų į originalo cd skambesį, jei pirksi su wince 6, nėra atnaujinimo galimybės.


StandartinėParašytas: 20 Kov 2018, 00:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.10.15
Pranešimai:
49
Miestas:
Vokietija
Automobiliai:
E46 '02 320D Automatas
siomka rašė:
pas mane ne standartine aparatura, po alpine magelio skirtumas juntamas zenkliai, ant standartines irangos nelabai ir skirsis

pas mane buvo standartine iranga +magnat subas nedidelis, gal 300rms, tai mane tenkino pilnai. o kazkoki tai maga detis nesinori, baisiai isdergia panele :(
dede3000 rašė:
Pas mane kinas su wince, pliusai: atrodo gražiai, visi kiek bandžiau formatai audio video veikia, telefonas prisijungia automatiškai visada be problemų, veika valdymas nuo vairo, krauna telefoną usb, gps gerai gaudo (maniškė navi šiuo metu neveikia, vartotojo klaida), tikrai spartus, jokio lago, kad ir ką jungtum, geras lietiminis valdymas net su pirštine, daug papildomų funkcijų/kamerų, yra palikta erdvė pasitiurlint.
Minusai, labai silpna radija, tik mieste normaliai groja, garsas gan pigus, reikia su nustatymais pažaist, kad pasiekt bent panašų į originalo cd skambesį, jei pirksi su wince 6, nėra atnaujinimo galimybės.

wince tai cia dar kazkoks variantas? blemba kiek ju prikurta :D kiek sitas kainuoja? siaip kiek pamenu tai ir mano orginali mage nelabai gerai traukdavo radija uzmiestyje :?


StandartinėParašytas: 20 Kov 2018, 00:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.09.21
Pranešimai:
2515
su windows tikrai neimciau, android siuo atveju geriau, kaip minejau erisin optimalus modelis


StandartinėParašytas: 21 Kov 2018, 21:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.10.15
Pranešimai:
49
Miestas:
Vokietija
Automobiliai:
E46 '02 320D Automatas
siomka rašė:
su windows tikrai neimciau, android siuo atveju geriau, kaip minejau erisin optimalus modelis

is ir neminejau windows :D


StandartinėParašytas: 15 Gru 2018, 13:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2005.11.05
Amžius:
39
Pranešimai:
515
Miestas:
Vilnius, Panevežys
Automobiliai:
E46 M57TUD30; ex E46 M52B28TU 98'; ex E36 M52B28A 96'; ex E36 325td M51 94';
Skype:
mindaugas.lukosius
dede3000 rašė:
Pas mane kinas su wince, pliusai: atrodo gražiai, visi kiek bandžiau formatai audio video veikia, telefonas prisijungia automatiškai visada be problemų, veika valdymas nuo vairo, krauna telefoną usb, gps gerai gaudo (maniškė navi šiuo metu neveikia, vartotojo klaida), tikrai spartus, jokio lago, kad ir ką jungtum, geras lietiminis valdymas net su pirštine, daug papildomų funkcijų/kamerų, yra palikta erdvė pasitiurlint.
Minusai, labai silpna radija, tik mieste normaliai groja, garsas gan pigus, reikia su nustatymais pažaist, kad pasiekt bent panašų į originalo cd skambesį, jei pirksi su wince 6, nėra atnaujinimo galimybės.


Pas tave gal radijos laidas atšokęs nuo galinio stiklo ir nėra antenos kontakto. Todėl silpnai gaudo. Pasitikrink prie stiklo.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1869 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 121, 122, 123, 124, 125

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery