Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 23:43

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 14 Gru 2015, 09:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.12.05
Pranešimai:
54
Automobiliai:
E46 318
E46 320d
Automobilis: E46 32d 110kw mechanika 5 begiai

Yra atsirades jau ilga laika uzimas su maza vibracija vaziuojant 4-5 pavara. Garsiausiai juntamas penkta. Jei gale sedi keleiviai, sako ir trecia vos vos jauciasi, taciau priekyje jau nebesigirdi. O pacio didziausio baubimo metu sunku buna gale sedintiems net girdet is priekio kazka. Vibracija lengva eina per kebula, garsas toks lyg butu subas, zemo daznio baubimas. Kas idomiausia kad garsas numetus gaza dingsta IR jis yra ~1800-2200 apsuku ruoze. Poto toks jausmas kad dingsta arba as jau jo nebegirdziu po to stipraus baubimo. Niekaip nerandu galu gal kas padesit? Siam momentui patikrinta, pakeista:

1: Pakeistas pakabinamas taciau senai, galinis (muse antru ant apkrovos). Kardanas surinktas tikrai gerai, tikrinau papildomai, taskiukai ant sujungimo sueina, papildomai kai ardziau zymejausi slicus.
2: Pakeistas reduktorius. Galvojau gal jis, nes numetus gaza tam apsuku ruoze uzimas su vibracija dingsta, senas reduktorius turejo laisvuma, tepalas buvo padeges (arba niekad nekeistas).
3: Pakeisti pusasiai nes turejo dideli leisvuma granatose.
4: Pakeistas tepalas reduktoriui, dezej patikrintas lygis. Viskas ok.
5: Patikrintas dezes/kardano sujungimas. Nesimato nei itrukimu nei kliba ivorytes.
6: Patikrintos visos dezes/variklio pagalves (variklio k.p pakeista i nauja CORTECO). visos kitos geros.

Kur slieku ieskoti dar? Vaziuojant ant keltuvo nieko nesimato, prilaikant stabdziu neiseina issaugt tos vibracijos su garsu gal aprova neta ar dar kas.
Pakeitus reduktoriu su pusasiais niekas praktiskai nepasikeite tik dingo dungsejimas jungiant begius is atbulinio i pirma pvz, bandant judet ir t.t.

Laukiu pamastymu! :)


StandartinėParašytas: 14 Gru 2015, 15:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.01.19
Pranešimai:
3552
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
5er
7er
Ar negali būt prakirmijus gofra? man atrodo aš žinau apie ką šneki, bet kur problemos ieškot, dar nesugalvojau apart gofros.

_________________
Kova už taiką - tai tas pats, kas seksas už nekaltybę.


StandartinėParašytas: 14 Gru 2015, 20:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.10.31
Amžius:
39
Pranešimai:
232
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46 320D '99
Skype:
pliusas1
Nikas:
pliusas1
Donatas93 rašė:
Automobilis: E46 32d 110kw mechanika 5 begiai

Yra atsirades jau ilga laika uzimas su maza vibracija vaziuojant 4-5 pavara. Garsiausiai juntamas penkta. Jei gale sedi keleiviai, sako ir trecia vos vos jauciasi, taciau priekyje jau nebesigirdi. O pacio didziausio baubimo metu sunku buna gale sedintiems net girdet is priekio kazka. Vibracija lengva eina per kebula, garsas toks lyg butu subas, zemo daznio baubimas. Kas idomiausia kad garsas numetus gaza dingsta IR jis yra ~1800-2200 apsuku ruoze. Poto toks jausmas kad dingsta arba as jau jo nebegirdziu po to stipraus baubimo. Niekaip nerandu galu gal kas padesit? Siam momentui patikrinta, pakeista:

1: Pakeistas pakabinamas taciau senai, galinis (muse antru ant apkrovos). Kardanas surinktas tikrai gerai, tikrinau papildomai, taskiukai ant sujungimo sueina, papildomai kai ardziau zymejausi slicus.
2: Pakeistas reduktorius. Galvojau gal jis, nes numetus gaza tam apsuku ruoze uzimas su vibracija dingsta, senas reduktorius turejo laisvuma, tepalas buvo padeges (arba niekad nekeistas).
3: Pakeisti pusasiai nes turejo dideli leisvuma granatose.
4: Pakeistas tepalas reduktoriui, dezej patikrintas lygis. Viskas ok.
5: Patikrintas dezes/kardano sujungimas. Nesimato nei itrukimu nei kliba ivorytes.
6: Patikrintos visos dezes/variklio pagalves (variklio k.p pakeista i nauja CORTECO). visos kitos geros.

Kur slieku ieskoti dar? Vaziuojant ant keltuvo nieko nesimato, prilaikant stabdziu neiseina issaugt tos vibracijos su garsu gal aprova neta ar dar kas.
Pakeitus reduktoriu su pusasiais niekas praktiskai nepasikeite tik dingo dungsejimas jungiant begius is atbulinio i pirma pvz, bandant judet ir t.t.

Laukiu pamastymu! :)

Pasitikrink kryžmes. Pas mane buvo panašiai, tai tik po 2 metų suradau, kad kryžmė prie reduktoriaus bloga, nors išėmus, be apkrovos atrodė gera.


StandartinėParašytas: 14 Gru 2015, 22:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.10.22
Pranešimai:
269
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
Bmw 320d 99m
O kaip patikrinti tas kryzmes? Pas mane irgi uzia, gofra ideta nauja.


StandartinėParašytas: 26 Gru 2015, 13:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.12.05
Pranešimai:
54
Automobiliai:
E46 318
E46 320d
Na kryzme atrodo tikrai gera, kaip netampem kaip nejudinom nieko nesimato jokio laisvumo. Atsukus nuo flanso nestringa, juda laisvai.

Dabar bandysiu vel kabintis prie duslintuvo, galinisbakelis kreivai stovi. Gal kas Vilniuje gali rekomenduot kur duslintuvus tvarkytu? Pats nebeturiu kuo virint :(


StandartinėParašytas: 26 Gru 2015, 14:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.11.01
Pranešimai:
910
Automobiliai:
E39 523i
E46 330Ci
E53 4.6is
Diezas.
Mano E46 turejo vibracija del kardano. Su apkrova nesijaute laisvumo niekur. Be apkrovos vien ant kryzmes nesijaute laisvumo.
Nesimate svarelio, tai kardanas buvo neisbalansuotas.

Keiciau mova, pakabinamus, kryzmes.
Galiausiai pakeiciau visa kardana ir alio valio, tylu grazu ir nevibruoja.

_________________
If It's Got Tits Or Tires, Sooner Or Later You Are Gonna Have Trouble!


StandartinėParašytas: 26 Gru 2015, 15:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.12.05
Pranešimai:
54
Automobiliai:
E46 318
E46 320d
Ok ačiū bandysiu kreiptis pas juos.

O kardano svareliai turetu but prie kekvieno sujungimo galo (kryzme, mova, slicu sujungimas) ar nebutinai? Ir zemo daznio garso nebuvo pas tave tik vibracija?


StandartinėParašytas: 26 Gru 2015, 18:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.10.26
Pranešimai:
394
Donatas93 rašė:
Ok ačiū bandysiu kreiptis pas juos.

O kardano svareliai turetu but prie kekvieno sujungimo galo (kryzme, mova, slicu sujungimas) ar nebutinai? Ir zemo daznio garso nebuvo pas tave tik vibracija?

Pas mane tas pats. Galvoju apie kardano restauracija, bet tikrai nzn ar 100 procentu pades, jau daug ka pasikeiciau, kur galvojau kad problemas kelia, gumos dezes, galinio tilto visos jau naujos, nes daug buvo suplysusiu, pakabinami abu nauji, guma tarp kadano ir dezes ar nauja. Dar maniau smagratis ta vibracija sukelia, bet kazkaip nesitiki kad taip baisiai galetu sukelt :-k Kardana teko viena jau pakeist del klibancios kryzmes, idejau deveta, patikrinus pasukiojus ir patampius kryzmes neklibejo, bet problema liko.


StandartinėParašytas: 05 Sau 2016, 15:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2015.12.30
Pranešimai:
2
Automobiliai:
E46 330d
Pagaminimo metai:2002 05
Variklis:3.0d
Degalai:dyzelis

Problema/klausimas: Sveiki.Maksimaliai akseleruojant 4,5 pavara nuo 1500 iki 2500 apsukų atsiranda duslus pasikartojantis garsas iš galo kartu su vibracija. Perlipant 2500 apsukų visi garsai ir vibracija dingsta. Jei akseleruoji pamažu - viskas gerai. Taip pat, staigiau atleidinėjant sankabą girdisi dungsėjimas gale, nežinau, ar šie gedimai susiję. Gal patartumėt nuo ko pradėt ieškot?


StandartinėParašytas: 06 Sau 2016, 14:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.12.05
Pranešimai:
54
Automobiliai:
E46 318
E46 320d
Konke:
O zemesnem pavarom maksimaliai akseleruojant neatsiranda nieko panasaus? Jei ne tai labai panasu i mano atveji tik kad pas mane jau ir svelniai akseleruojant tam apsuku ruoze yra garsas su nedidele vibracija.


Update:
Buvau dieze nepatvarke duslintuvo man tai teko garazioke paburt ir dabar kaip ir ok.

Bet kai po nauju masina pastovejo ir susalo i ozio raga dingo visos vibracijos ir uzimai (KOL DEZE SALTA ir tepalas itin tirstas) todel dabar visi itarimai ant jos.


StandartinėParašytas: 21 Sau 2016, 15:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2015.12.30
Pranešimai:
2
Automobiliai:
E46 330d
3 pavara vos vos, beveik nesigirdi ir nesijaučia. Pas mane irgi šaltai jokios vibracijos nesijaučia, atrodo, kad būtų viskas gerai,bet tik sušyla ir vėl.


StandartinėParašytas: 24 Sau 2016, 18:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2015.03.02
Pranešimai:
11
Pas mane tiek saltoj, tiek darbinej temp. jauciasi vibracija/uzimas per visa kebula zemom apsukom. 3 pavara dar nelabai, bet 4,5 jau net ausis uzgula, jei gale zmones sedi. :D Tikriausiai viska ir reiketu tikrint ka autorius isvardines?


StandartinėParašytas: 25 Sau 2016, 00:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.12.05
Pranešimai:
54
Automobiliai:
E46 318
E46 320d
Panasu kad pliusas1 bus teisus del kryzmiu ir del viso sito reikalo.

Siandien nusiemiau duslintuva, apsaugas kad galeciau vel pilnai kardana patikrint. Pamus uz kardano abiem rankom ir tampant laisvumas dviejose paskutinese kryzmese yra nedidelis judinant kardana vertikaliai.

Kryzmiu yra trys. Galvoju jau keist visas. Pasiskambines esu pries tai i daniliskiu autocentra. Jie man pasake kad vienos kryzmes keitimas 80eu jiems atvezus kardana (turbut taip yra del to kad kardana poto balansuot reikia?). Tos kryzmes kamsteliai "uzkerninti" tai nemanau kad paciam pavyks pakeist.

Ryt pasuksiu jiem dar karta paklausiu ka paimtu uz tris kryzmes ir balansavima ir tuo paciu kito kardano paieskosiu. Itariu ji pakeist bus pigiau.
Sutvarkius si mazga parasysiu ar dingo problema ar ne, nors labai tiketina, kad turi issisprest.

AAA rašė:
Pas mane tiek saltoj, tiek darbinej temp. jauciasi vibracija/uzimas per visa kebula zemom apsukom. 3 pavara dar nelabai, bet 4,5 jau net ausis uzgula, jei gale zmones sedi. :D Tikriausiai viska ir reiketu tikrint ka autorius isvardines?


Analogiska situacija. Jei buciau tavo vietoje pradeciau nuo to kur dabar esu - kardano.


StandartinėParašytas: 25 Sau 2016, 18:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.10.26
Pranešimai:
394
Donatas93 rašė:
Panasu kad pliusas1 bus teisus del kryzmiu ir del viso sito reikalo.

Siandien nusiemiau duslintuva, apsaugas kad galeciau vel pilnai kardana patikrint. Pamus uz kardano abiem rankom ir tampant laisvumas dviejose paskutinese kryzmese yra nedidelis judinant kardana vertikaliai.

Kryzmiu yra trys. Galvoju jau keist visas. Pasiskambines esu pries tai i daniliskiu autocentra. Jie man pasake kad vienos kryzmes keitimas 80eu jiems atvezus kardana (turbut taip yra del to kad kardana poto balansuot reikia?). Tos kryzmes kamsteliai "uzkerninti" tai nemanau kad paciam pavyks pakeist.

Ryt pasuksiu jiem dar karta paklausiu ka paimtu uz tris kryzmes ir balansavima ir tuo paciu kito kardano paieskosiu. Itariu ji pakeist bus pigiau.
Sutvarkius si mazga parasysiu ar dingo problema ar ne, nors labai tiketina, kad turi issisprest.



Analogiska situacija. Jei buciau tavo vietoje pradeciau nuo to kur dabar esu - kardano.

Neapsigauk su kito kardano paieska. Keiciau pats, tai tas gavos dar baisiau nei buvo su manuoju ta vibracija. Maniskiam klibejo tik viena kryzme, o is sroto tikrinau kai pirkau atrodo niekas nekliba, bet vibracija dar didesne atsirado. Dabar galvoju restauruot. Kaune kardano restauracija kai litai dar buvo kaina 700lt.


StandartinėParašytas: 25 Sau 2016, 19:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.12.05
Pranešimai:
54
Automobiliai:
E46 318
E46 320d
Tai vat baisu ziauriai, bet kainu skirtumas nerealus. Vilniuj triju kryzmiu keitimas + balansavimas 250Eur, o naudotas kardanas 25-40 Eur. Manau labai sunku bus patikrint ji ant zemes, nes an masinos tik dviem rankom paemus uz kardano klibejimas jauciasi... Bet galvoju surizikuot. Jei nepavyks su devetu liks plonint pinigine :D


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery