Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 22:58

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E32 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 08 Bal 2015, 12:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2015.04.08
Pranešimai:
1
Automobiliai:
Mitsubishi Eclipse GSX, V16 DOHC 4G63, 160 kW
BMW E32, M30B30, 138 kW, 90/04 Juoda
Nikas:
Neišmanėlis
Sveiki, taigi nesenai, netyčiom tapau BMW E32 savininku =P~ Beieškant winterbeater'io, radau E32 skelbimą, iškart buvau sužavėtas jo seno, man jau klasikinio, dizaino ir privalėjau jį nusipirkti. :wink: Taigi, klausimas kuris mane domina:

:!: Ar apsimoka keisti pavarų dėžę iš automatinės į mechaninę šiam modeliui ar ieškotis viso variklio su mechanine dėže, kompais ir pan.?
:!: Jei apsimoka, kas dar keičiama, be dėžės, kardano?
:!: Ar sunku sutvarkyti elektroniką? Nekylą problemų su skydeliu?


Nepykit galbūt už kvailus klausimus, esu žalias šitam reikale. :roll: Šiek tiek forume pasiskaičiau, kad įmanomas reikalas, bet norėtųsi žinoti daugiau. Iš anksto dėkui :wink:


StandartinėParašytas: 22 Bal 2015, 19:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.01.12
Pranešimai:
217
Automobiliai:
E39 525 tds 98'
E39 540 i
E46 320d
E 63 650i
Reikia greiciu dezes pedalo sankabos ir kardano nuo mechano kuri turesi konstruot is 2 priekine dalis nuo automato galine nuo mehanines ar atvirksciai nes keiciau pries 15 m. :D paskui turesi ji isbalansuot kompai nieko nemaisys tik degs pastoviai getriebe program ant skydelio persidaro labai paprastai neskubant 2 d. Darbas. O dabar liudniausia nors is perdavimas galinio tilto nuo automato didesnis kas tau aktualu jokio malonumo su situ 3 l. Motoru neturesi ratus vos prasuks ant slapio asfalto 1 begiu nu ant sniego gal pazaisi bet patikek netas auto tavo pramogom :wink:


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery