Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 01:40

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E60 ir E61 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 315 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 28 Lap 2014, 16:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.11.28
Pranešimai:
7
Automobiliai:
E60
Jokiu problemu, pas mane kalta buvo diversity antena kuri stovi galinem stikle des era puseja. Buvau pakeites viena pries tai neveike dabar idejau kita ir veikia zinoma via tik Mano atvejis.


StandartinėParašytas: 28 Lap 2014, 23:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.10.12
Pranešimai:
20
Miestas:
Klaipeda
Automobiliai:
E61 535d 2005m
sveiki o mano problema tokia,kad isardziau ta spoileri,isemiau antena,buvo siek tiek oksidacijos,isvaliau idejau atgal,veikia.Koki desimt minuciu...nuvaziavau iki vietos,uzrakinau su pultu,gryztu,neberakina,vel ardziau antena,visas jungtis svaliau,vel surinkau,veikia! ir vel kokia 10-20min...po to vel nebeveikia,kaip manot antena? tik keist? laidai lyg geri,nors galinio lango sildymas neveikia,bet po spoileriu ateina is kaires ir desines puses laiduose maitinimas,bet tik apie 5voltai,kas gali padeti placiau apie sias isvardintas problemas :D


StandartinėParašytas: 27 Sau 2015, 18:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.09.26
Pranešimai:
79
Automobiliai:
E60 530 original M pack '05
Neradau temos parašysiu čia. Žodžiu įkišus raktelį ir įjungus degima prasideda pypsėjimas pyspi maždaug taip... "pyp pyp ............................pyp pyp........" Ir taip dešimt kartų. Kažkokių pasikeitimų nepastebėjau. Pyspsėjimo metu galiu užkurti automobili, nu žodžiu viskas ok, tik kad pypsi. Gal esat susidurę kas?


StandartinėParašytas: 05 Vas 2015, 21:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2015.02.05
Pranešimai:
2
Sveiki,pas mane tokia problema,kad isigijau e60 tik su vienu rakteliu rombo formos,o jo funkcijos neveikia.Mechaniskai reikia atrakint/uzrakint masina tas labai nervuoja,issiardziau rakta ,o ten tik kazkoks juodas cipukas, kaip koks imobilaizeris.Kur uzsakyti rakta ,kad veiktu atrakinimas/uzrakinimas/bagazine ir kad galeciau su juo uzsivesti auto, nes kazkaip nieko nerandu ,visi daro tik paprastas geleztes,kiek teko ieskot sunku rast,kad butu raktas su kokia schema


StandartinėParašytas: 05 Vas 2015, 21:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.10.16
Amžius:
35
Pranešimai:
1350
Automobiliai:
E60 525d
krasta, kazkas tai apie 170 euru jei pamenu gerai


StandartinėParašytas: 05 Vas 2015, 21:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2015.02.05
Pranešimai:
2
donce258 rašė:
krasta, kazkas tai apie 170 euru jei pamenu gerai

Tai radau www.bmwautodalys.lt ,o ten pagal VIN koda padaro? Gelezte originali buna,ar ispjaudinet reik pas raktininka,priprogramuot nieko nereik?


StandartinėParašytas: 05 Vas 2015, 21:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.10.16
Amžius:
35
Pranešimai:
1350
Automobiliai:
E60 525d
prie masinos pririst reik, ta pati krasta uz nebrangiai tai padarys


StandartinėParašytas: 14 Bal 2015, 08:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.11.18
Amžius:
40
Pranešimai:
40
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E61 525 '05
Smagu, kad automobilis primena apie save kone kasdien :) Pas mane irgi vakar pasidarė panašiai: einant į parduotuvę nuspaudžiau pultelyje užrakinimo mygtuką, bet neišgirdau kaip centrinis užrakina. Spustelėjau dar kartą, po to iš arčiau, po to visai prie peleko, bet nulis emocijų. Užrakinau su raktu. Grįžęs neatsirakinau iš pultelio, tik su raktu spynoje. Namie nusiėmiau spoilerį ir radau analogiškai kaip čia: http://www.bimmerfest.com/forums/attach ... 1277827744 Kaip suprantu, tai čia ir bus ta problema - nusprogusi mikroschema. Įmanoma kažką perlituoti ar ieškoti šrotinės/naujos? Beje, centrinio mygtukas automobilyje (po avariniu) veikia, ilgai pasukus laikant raktą spynelėj atsidaro/užsidaro langai/liukas, tik kai važiuoji nebeužsirakina automatiškai durys. Turiu įtarimą, kad ir pas mane su ta diversity antena.


StandartinėParašytas: 14 Bal 2015, 08:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.02.15
Amžius:
105
Pranešimai:
1743
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW F11 530xD LCI sophistograu;
ex: f11 alpinaweis, e61, E39, E34, e30x2;
Shadow_man rašė:
Smagu, kad automobilis primena apie save kone kasdien :) Pas mane irgi vakar pasidarė panašiai: einant į parduotuvę nuspaudžiau pultelyje užrakinimo mygtuką, bet neišgirdau kaip centrinis užrakina. Spustelėjau dar kartą, po to iš arčiau, po to visai prie peleko, bet nulis emocijų. Užrakinau su raktu. Grįžęs neatsirakinau iš pultelio, tik su raktu spynoje. Namie nusiėmiau spoilerį ir radau analogiškai kaip čia: http://www.bimmerfest.com/forums/attach ... 1277827744 Kaip suprantu, tai čia ir bus ta problema - nusprogusi mikroschema. Įmanoma kažką perlituoti ar ieškoti šrotinės/naujos? Beje, centrinio mygtukas automobilyje (po avariniu) veikia, ilgai pasukus laikant raktą spynelėj atsidaro/užsidaro langai/liukas, tik kai važiuoji nebeužsirakina automatiškai durys. Turiu įtarimą, kad ir pas mane su ta diversity antena.

Dedi srotine sveika ir pamirsti. Nieko koduot nereikia.

_________________
Pries idiota laimeti ginca neimanoma... reikia kristi i idioto "lygi", o ten laimi jo patirtis.


StandartinėParašytas: 14 Bal 2015, 09:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.11.18
Amžius:
40
Pranešimai:
40
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E61 525 '05
Darenasp rašė:
Dedi srotine sveika ir pamirsti. Nieko koduot nereikia.

o kelių nulių zonoj kainos maždaug? Ačiū.


StandartinėParašytas: 14 Bal 2015, 11:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.02.15
Amžius:
105
Pranešimai:
1743
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW F11 530xD LCI sophistograu;
ex: f11 alpinaweis, e61, E39, E34, e30x2;
Shadow_man rašė:
o kelių nulių zonoj kainos maždaug? Ačiū.

Mokejau apie 70eur. pries metus. Nepamirsk idejes kita uzsndarinti ta dezute su hermetiku, nes vel keisi.

_________________
Pries idiota laimeti ginca neimanoma... reikia kristi i idioto "lygi", o ten laimi jo patirtis.


StandartinėParašytas: 16 Bal 2015, 13:01 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2015.04.12
Pranešimai:
7
Shadow_man rašė:
Smagu, kad automobilis primena apie save kone kasdien :) Pas mane irgi vakar pasidarė panašiai: einant į parduotuvę nuspaudžiau pultelyje užrakinimo mygtuką, bet neišgirdau kaip centrinis užrakina. Spustelėjau dar kartą, po to iš arčiau, po to visai prie peleko, bet nulis emocijų. Užrakinau su raktu. Grįžęs neatsirakinau iš pultelio, tik su raktu spynoje. Namie nusiėmiau spoilerį ir radau analogiškai kaip čia: http://www.bimmerfest.com/forums/attach ... 1277827744 Kaip suprantu, tai čia ir bus ta problema - nusprogusi mikroschema. Įmanoma kažką perlituoti ar ieškoti šrotinės/naujos? Beje, centrinio mygtukas automobilyje (po avariniu) veikia, ilgai pasukus laikant raktą spynelėj atsidaro/užsidaro langai/liukas, tik kai važiuoji nebeužsirakina automatiškai durys. Turiu įtarimą, kad ir pas mane su ta diversity antena.




Po kokiu spoileriu ta mikroshema?Reik uzhermetint,kol laikas :)


StandartinėParašytas: 17 Bal 2015, 19:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2015.01.23
Amžius:
29
Pranešimai:
12
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E61 530D M57 '05
HPM rašė:
Po kokiu spoileriu ta mikroshema?Reik uzhermetint,kol laikas :)


Cia tik pas universalus- ant galinio stiklo spoileris/kur galinis papildomas stopas. Keturi varztai tx30 man rodos atsidarius galini stikla po tokios gumytem. Tada tas spoileris nusitempia zemyn, tik neperstipriai traukt, nes i ta blokeli nuotolinio valdymo jungias ir galinis papildomas stopas. Geriausia pasiziurek youtube kaip daryt arba nuvaryk pas elektrikus, nes nutraukus juostas nebus linksma :wink:

_________________
Ex. :E46 320d
E61 530d
Lada 2101 2.0DOHC


StandartinėParašytas: 17 Bal 2015, 19:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2015.04.12
Pranešimai:
7
ačiū uz paaiskinima ;) pas mane sedanas.Tikiuosi ten ta mikro geriau apsaugota :)


StandartinėParašytas: 28 Bal 2015, 19:55 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.06.14
Pranešimai:
39
Automobiliai:
E61 530 '09
Sveiki, ir man čia prireikė. Bėda ta, kad mašina atsirakina tik prikišus pultelį prie lango,kur gyvena ta antena. Daugiau jokių nusiskundimų nėra. Paskambinus elektrikui pasakė,kad ieškočiau viso antenos modulio. Paskaičius temą susidariau vaizdą, kad gali užtekti tik pakeisti anteną? Ar tai yra tas pats. Pasimečiau, ko man ieškoti galų gale.
E61.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 315 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery