Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 02:41

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 61 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 15 Rgs 2014, 15:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.11.08
Pranešimai:
3
Automobiliai:
E46 318 '03
Oj kiek aš bėdų turėjau su tuo n42b20 varikliu.. Ir raudona tepalo lemputė užsideginėdavo (tipo dėl aukšto tepalo slėgio) ir tepalą rydavo nežmoniškai, kuro sąnaudos iki 20 l buvo pakilusios. (liamda ir visi kiti davikliai, pagal diagnostiką, buvo geri). Antifrizas taip pat sugebėdavo dingti nežinia kur. Apie įvairius pašalinius garsus iš variklio net nebešneku. Kompresija pusiau normali buvo rasta tik vienam cilindre :D kituose kaip pas kokį motorolerį. Galu gale pradėjo gęsti kada panorėjus. Buvo išardytas visas variklis ir paskaičiavus detalių bei darbų kainą, nuspręsta dėti kitą variklį. Bėdos dingo, važiuoja smagiai, tepalai su skysčiais vietoj. Bet jokiais būdais nebepirkčiau N klasės variklio, labai lepūs ir nepatikimi man jie atrodo. :?


StandartinėParašytas: 25 Rgs 2014, 16:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.05.30
Pranešimai:
24
Automobiliai:
E46
remontai tesiasi.nupirktas, valvetroniko velenelis 400lt, 6 kompensatoriai 60lt. svirteles 8 i kuriuos remiasi kompensatoriai 80lt...viskas bus pakeista....rezultata parasysiu....zodziu sudile viskas ten...pades ar ne laikas parodys


StandartinėParašytas: 28 Spa 2014, 20:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.12.04
Amžius:
34
Pranešimai:
125
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
E46
Sveikas, panasi problema ir pas mane n42b20 saltas purtosi dega chekas velaiu praeina viskas, kompas kaltina isiurbimo velenelio davikli (trukinejantis signalas).. pas tave kazkas panasaus?


StandartinėParašytas: 29 Spa 2014, 21:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.05.30
Pranešimai:
24
Automobiliai:
E46
taip...lygiai tas pats buvo ir pas mane kol galiausiai dingo viename cilindre kompresija, nes pilnai voztuvas neuzsidARE DEL TO SUDETINGO PASKIRSTYMO MECHANIZMO....gali pabandyti pasikeisti ta davikli... BET NUOJAUTA SAKO KAD NE TAME BUS BEDA...SIAIP PAKEITE VALVETRONIKO VELENELI, KOMPENSATORIUS 6, SVIRTE I JAS STATOSI KOMPENSATORIAI. DB OK.TUREJO KEISTI IR DAR KELIAS DETALES , BET NE TOS KLASES NUPIRKAU, TAD JU NEKEITE..


StandartinėParašytas: 30 Spa 2014, 00:01 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.12.04
Amžius:
34
Pranešimai:
125
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
E46
tai daviklius buvau sukeites vietomis, vistiek kaltina intake camshaft. Ir dar 2ame cilindre rodo dideli kuro kieki kol saltas. gali but istikro kad kompensatorius, bet truputi pasylus ir perkurus masina viskas susitvarko.


StandartinėParašytas: 30 Spa 2014, 11:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.05.30
Pranešimai:
24
Automobiliai:
E46
Nzn.ka ir pasakyti...man ir taip buvo...ka dariau, aprasiau...labai nepigus malonumas kol viska isiaiskinau ...Kai dingo kompresija, man ir diagnostikas dare bmw centre, ir kompa perase, bet tai mechaninis gedimas...diagnostika rode, kad nedadirba vienas cilindras, netolygus darbas variklio. misinys per riebus viename cilindre..Turi manau varyti pas gera motorista, lupti lauk veleneli, visus kopensatorius,svirteles ir ziureti kas kur isdile yra...tik jei desi kitas detales ziurek kad klases ju tokios pat butu kaip ir tavo variklio...kompensatoriai tik neturi tu klasiu, jie vienodi.Ant kiekvienos detales yra skaiciukai...pas mane jis buvo 3


StandartinėParašytas: 30 Spa 2014, 11:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.05.30
Pranešimai:
24
Automobiliai:
E46
https://www.bmwautodalys.lt/lt/kataloga ... L/0/2002/0 man keite 7 detale ir 9 detale .10 ir butu pakeite, bet kaip sakiau ta klase netiko


StandartinėParašytas: 16 Lap 2014, 23:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.12.04
Amžius:
34
Pranešimai:
125
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
E46
Idomiai. gal zinai kuo skiriasi pvz 9os detales tos klases? 1,2,3,4,5?


StandartinėParašytas: 17 Lap 2014, 20:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.05.30
Pranešimai:
24
Automobiliai:
E46
nelabai isivaizduoju kuo skiriasi...vizualiai jos vienonos


StandartinėParašytas: 22 Lap 2014, 00:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.12.04
Amžius:
34
Pranešimai:
125
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
E46
Kur gavai taip pigiai ta veleneli? ir del ko nusprende kad reikia ji keisti? (ta prasme matosi kad akivaizdziai isdyles?)
mano atveju beda jau aiski, ijungus degima sukant starteri valvetroniko veleneli susuka iki galo (pilnai atidarineja voztuvus)
tada antrame cilindre nera kompresijos, atjungus valvetroniko motora velenelis nebesisukioja, kompresija yra.
Klausimas ar nesikalibruoja tas velenelis? Kompensatorius ir karomyslus mainiau vietomis, vistiek islieka antrame cilindre beda.

Labai gaila, kad neisiterpia ir daugiau kazka zinanciu ar susidurusiu.


StandartinėParašytas: 22 Lap 2014, 01:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.09.21
Pranešimai:
2515
Gafunkelis rašė:
Kur gavai taip pigiai ta veleneli? ir del ko nusprende kad reikia ji keisti? (ta prasme matosi kad akivaizdziai isdyles?)
mano atveju beda jau aiski, ijungus degima sukant starteri valvetroniko veleneli susuka iki galo (pilnai atidarineja voztuvus)
tada antrame cilindre nera kompresijos, atjungus valvetroniko motora velenelis nebesisukioja, kompresija yra.
Klausimas ar nesikalibruoja tas velenelis? Kompensatorius ir karomyslus mainiau vietomis, vistiek islieka antrame cilindre beda.

Labai gaila, kad neisiterpia ir daugiau kazka zinanciu ar susidurusiu.

Valvetronicas kalibruojasi per diagnostika, susigaudo krastines padetis apmokymo metu


StandartinėParašytas: 24 Lap 2014, 17:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.05.30
Pranešimai:
24
Automobiliai:
E46
na taip , padiles tas velenelis mano...o tas kur dejo zymiai geresnis buvo. radau skelbime per fuksa ji...


StandartinėParašytas: 04 Gru 2014, 00:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.12.04
Amžius:
34
Pranešimai:
125
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
E46
Nuimta galvute, viskas atrodo gerai su tuo 2u cilindru vožtuvai gražus, stumoklis irgi. Nebežinau jau kur ieskot slieku, is mechanines puses viskas gerai. i ka dar reikia atkreipti demesi is valvetroniko sistemos mazgu? Nes gedimas kaip ir su juo jau turbut susijes.


StandartinėParašytas: 05 Gru 2014, 09:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.05.30
Pranešimai:
24
Automobiliai:
E46
galvos nereikejo imti visu pirma..man nukele dangteli tik iseme veleneli...pakeite ji ir kitas detales kurios atrode sudile, reik ardyti viska kas po danteliu ir ziuret kaip kas atrodo ten, kas sudile , kas ne..


StandartinėParašytas: 15 Gru 2014, 20:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.04.25
Amžius:
45
Pranešimai:
83
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
exE30 M40B18 Touring
exE46 M52TUB20
E46 M47 D20 Touring
N42b18 bmw118i buvo peršokusi grandinė, nei iš šio nei iš to. Tepalai dingdavo tol kol neperrinko puse variklio ir beveik visu tarpinių nepakeitė, tepalai dingsta toliau, tik mažesniais kiekiais. Pastoviai dapilinėt, kaip mazdai RX8. Dabar dar yra išlindusi bėda su tepalo solenoidais, vienas kertasi ko pasekoje meta, db nepamenu, ar išmetimo ar įsiurbimo velenėlio klaidą. Vienu žodžiu tie N42 varikliai gyva nesąmonė.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 61 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery