Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 11:27

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E60 ir E61 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 234 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 21 Bir 2012, 23:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.05.18
Pranešimai:
108
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E30 323i
E36 323ti "obrubkas"
E61 535d "būda":)
Sveiki,

Papasakosiu trumpą priešistorę, kad būtų aišku, kodėl dabar man yra iškilę tam tikrų klausimų.
Gyvename Vilniuje. Kol kas šeimoje esame 2006-2008 m draudę KASKO dvi auto, iš kurių viena japoniška, o kita buvo E38 740iL. Kadangi auto vertės buvo po daugiau nei 30k Lt, tai už KASKO atitinkamai per porą metų buvo sumokėti tikrai nemaži pinigai. Tuo tarpu japonui KASKO neprireikė visiškai, o E38 2 kartus nulupo priekinio bamperio moldingus, vieną kartą priekinius priešrūkinius bei buvo du smulkūs autoįvykiai, kurie vėl gi buvo apmokėti kaltininkų civilinio draudimo kompanijų. To pasekoje, nustoliai juokingi, o už KASKO sumos sumokėtos per 2 metus už 2 auto sudarė beveik 10k Lt. Paskaičiavus, kiek dar abu auto per tą laiką nuvertėjo, nusprendėme, kad velniop tuos KASKO. Nuo vagysčių radome būtų apsisaugoti ir kitaip, t.y. smulkių vagysčių neišengsi, tačiau jų padarinius likviduoti yra nebrangu, o nuo stambių, tai jau tokių auto nebevagia arba yra tam tikrų priemonių, kurios labai smarkiai atbaido vagis. E38 bamperio varžtus pragręžiau, kad negalima būtų atsukti, priešrūkinius priklijavau stiklo klijais, moldingus gražiai priklijavau ir net prikniedijau kampučiuose. Taip pat dar abiem mašinom labai gelbėja išorės judesio daviklis su peidžeriu. Dėl autoįvykių pagalvojome, kad jau jeigu pats kur gerai įpirdolinsi, tai pats ir kaltas. Jei nepataisomai - nusperki golf'ą ir metelius pavažinėji, kol vėl normalų aparatą galėsi nusipirkti. Taigi, mūsų spendimas pasirodė labai net teisingas. T.y. jau kelis metus abu važinėjame be KASKO ir visi įvykiai su vagystėmis kainuoja kur kas mažiau nei mokėti už KASKO, t.y. lygiai 0. Tačiau čia kalba ėjo apie E38 ir japoną. Galbūt tai jau nebe tie auto, kuriuos vagia.

Dabar atėjo laikas atsinaujinti ir noriu pirkti E60. Tad norėčiau iš jūsų patirties istorijų, kuo jums KASKO buvo/yra gerai, kiek jau pinigų yra sumokėta, per kiek laiko, o kiek gauta. Ypač, kad įvykus pirmam įvykiui KASKO sekantiems metams gerokai brangsta. Ar tikrai yra labai jau ten ką vogti E60, gal geriau apsisaugoti panašiomis priemonėmis, kaip apsaugoja E38? Bamperius tikrai galima sutvarkyti, kad nenuluptų. Pačios mašinos kad nenuvarytų/nenutemptų taip pat yra priemonių ir gana paprastų/nebrangių. Veidrodėliai turbūt pati opiausia tema. Pasidalinkite prašau patirtimi. Gal kas iš tiesų tik mokate, o taip nieko ir nevyksta, o pinigai vis tik nemaži per metus išeina. O kas nors gal mokate ir gaunate atgal - tada ramiai miegate. Rašykite, prašau, tik apie E60.

Iš anksto dėkoju!


StandartinėParašytas: 21 Bir 2012, 23:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.04.15
Amžius:
31
Pranešimai:
413
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E60 525d '05
Skype:
intelp99
Sveikas, gyvenu Kaune. E60 trečia mano mašina. Pats esu draudes Kasko savo pirmaja Audi A4, galiu pasakyti per kasko sėdau į dideli nuostoli kažkur 1.5K. Tai padarydavo man įvyki, apdaužydavo kieme Kasko išsikalinėdavo, arba vėliau reikšdavo pretensijas, kad atsitiko draudiminis įvykis tai drauskis pas mus iš naujo tai taip ir pas juos tampi amžinu klientu. Vėliau Passato nedraudžiau Kasko, signalkė originali buvo, jokio draudiminiu įvykiu nebuvo. Nors buvo visos multimedijos, bluetooth ir t.t

Dabar turiu E60, Kasko nedraužiu nes Kaune kainas nesamoningas skaičiuoja, kai kurios kompanijos net nedrauždia, o BTA, kad apdraustu nori 40k, kad jiems pervestum ir tada draudžia. Per brokerius 3500lt ir visi antri lygiai ir t.t kas priklauso. Jų pasiteisinimas labai vogiamos mašinos. Aišku nedraudžiau, nes man tai neapsimoka, kai mašina gal max metus turėsiu.

Tai tiesiog susidėjau GPS/GSM signalke ir ramus, naktimis auto saugomoi aikštelėi laikau, o jei į koki Akropoli varau tai visad, statau kuo atokiau kitų mašinu, nes grįžus gali pamatyti perbraukta šona.


StandartinėParašytas: 21 Bir 2012, 23:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.11.17
Amžius:
37
Pranešimai:
2296
Miestas:
Vilkaviškis
Automobiliai:
now:
[G30] 530d xdrive M
[F25] x3 xdrive30d
ex:
[E90] 320d
[E60] 530d
[E39] 525tds +chip
[E34] 525td
Nikas:
JONAS
as jau antri metai draudziu bet dar nieko neprireike. siaip kazkaip nemanau kad tas draudimas tiek daug kainuoja. o galva ramesne :wink:

_________________
Respect__BMW__


StandartinėParašytas: 21 Bir 2012, 23:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.01.14
Amžius:
35
Pranešimai:
810
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
e90 325i
X6
JONAS.... rašė:
as jau antri metai draudziu bet dar nieko neprireike. siaip kazkaip nemanau kad tas draudimas tiek daug kainuoja. o galva ramesne :wink:

as ir pritariu,galva daug ramesne.a8,a60 kasko buvo draustos,bet paslaugom neteko naudotis. Bet vat e90 pastoviai skriaudziamas,kadangi baltas yra,tai kiekvienas ibrezimas/idauzimas is tolo sviecia ir drasko akis, o nuline francize jau 3 metus gelbsti :)
ne karve kainuoja tas kasko,jei gaila iskart segt visa suma,juolabiau jei neplanuoji ilgai vazinet su ta auto,gali moket ketvirciais.


StandartinėParašytas: 22 Bir 2012, 00:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.04.25
Amžius:
39
Pranešimai:
217
Miestas:
Vilnius
Nu nzn. Idomiai Jus cia kolegos svarstot. Tas pats kas pagalvoti, kad jei kaimynas neuzpyle per 2 metus tai daugiau niekada neuzpils..;/

Is mano puses ziurint tai KASKO reikalingas pagrinde del avariju. Gerai jei per pora metu nebuvo nieko rimto, bet isivaizduokit jei kas atsitiktu rimciau. Ir cia tikrai negalioja taisykle, kad jei nieko nebuvo tai ir nebus. Aisku, jei auto senesne ir ivykiai smulkesni tai kasko moket skauda siek tiek, bet as visad galvoju, kad gali rasti ir sona nubraukta normaliai ir pats gali ikalti kur nors netycia arba dar ir koks be draudumo pacukas isudis i subine. Taip, kad cia, mano manymu, neiskaiciuosi nieko.

Beje, esu nestipriai ikales priekiu su buvusiu E39. Sove airbagai abu, uzsove dirzu itempejai, duzo priekinis stiklas nuo airbagu, radiatoriaus ausintuvas sutruko, kapotas siek tiek sulinko ir aisku buferis su visom ten plastmasem.

Po keliu savaiciu tampymosi ir po krastos defektacijos gavau 4 kart didesne suma nei man kainavo remontas (devetom dalima aisku)

Taip, kad is KASKO galima ir naudos gauti neretai ;)


StandartinėParašytas: 22 Bir 2012, 00:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.05.18
Pranešimai:
108
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E30 323i
E36 323ti "obrubkas"
E61 535d "būda":)
Na matai, nuo kaimyno iš viršaus užpylimo ir visų kitų nelaimių bei vagysčių iš buto per metus sumoku tik 200 Lt. O už mašiną reikia mokėti 10-15 kartų daugiau.
Įdomu, kiek gi KASKO tam auto kitais metai kainavo? Jau turbūt tada teko mašiną keisti?:)

Būtų gerai, kad skaičiais parašytumėte, kiek tas jums "nedaug" per metus kainuoja. Ir pvz kiek tų apibraižymų ar aplaupymų būną ir už kokią sumą. Nes man per 3 metus sumokėti kokius 6-10 k Lt už nieką atrodo neprotinga. Gaunasi, jog už tai, kad važinėji su E60 dar į mėnesį moki duoklę po 200-300 Lt. Gal geriau pragert?


StandartinėParašytas: 22 Bir 2012, 00:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.10.15
Amžius:
39
Pranešimai:
1948
Automobiliai:
E46 320d
na įdomi logika, jei per kelis metus nieko neįvyko, o už draudimą sumokėta daug pinigų, tai ajajaj nesamonė. Bet esu tikras, jei būtų nuvarę mašiną arba sup..sę naktį (kaip man buvo) ir pabėgę iš įvykio vietos, tada kalbėtum visai kitaip ir šios diskusijos net nepradėtum. Išviso, prie ko čia KASKO "atsipirkimas"? Neuždirbt litų jis skirtas, o tam kad nesuktum sau pautų dėl visokios nesamonės ir ramiai miegotum. Man ištikro labai smalsu, kokios tavo priemonės nuo auto nuvarymo? Vairo, pedalų blokiratoriai? :D

Vienam forumiečiui jo E39 prie namų išdraskė taip, kad baisu buvo nuotraukas žiūrėt, išlupo visus blokus, ABS, žibintus, sabjaurojo saloną ir t.t. Nuostolio buvo ~10k lt. Todėl ir moki draudimui tam atvejui "JEI".

Aišku, kažkas ir litus darosi, lupa veidrodėliui po N kartų per mėn. ir renka litus iš draudimo, bet čia jau kita diskusija.


StandartinėParašytas: 22 Bir 2012, 00:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.01.14
Amžius:
35
Pranešimai:
810
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
e90 325i
X6
PhReaK rašė:
Būtų gerai, kad skaičiais parašytumėte, kiek tas jums "nedaug" per metus kainuoja. Ir pvz kiek tų apibraižymų ar aplaupymų būną ir už kokią sumą. Nes man per 3 metus sumokėti kokius 6-10 k Lt už nieką atrodo neprotinga. Gaunasi, jog už tai, kad važinėji su E60 dar į mėnesį moki duoklę po 200-300 Lt. Gal geriau pragert?

Tai jei tu isitikines,kad nieko nenutiks tau per 3 metus,tai aisku kam moket.
As kai neisitikines,tai susimoku nuo auto 2.5-3k i metus ir ramu.


StandartinėParašytas: 22 Bir 2012, 00:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.04.25
Amžius:
39
Pranešimai:
217
Miestas:
Vilnius
PhReaK rašė:

Na matai, nuo kaimyno iš viršaus užpylimo ir visų kitų nelaimių bei vagysčių iš buto per metus sumoku tik 200 Lt. O už mašiną reikia mokėti 10-15 kartų daugiau.
Įdomu, kiek gi KASKO tam auto kitais metai kainavo? Jau turbūt tada teko mašiną keisti?:)


Auto as pardaviau, bet niekas nedraudzia per.simesti ant kito draudiko jei jau tokio masto ismokas imi kaip mano atveju (o buvo apie 13k uz mano isvardintas smulkmenas). KASKO ne civilinis ir neziuri kitos bendroves ivykiu, jau neklabu apie seimininkas kita ;)


StandartinėParašytas: 22 Bir 2012, 02:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.05.14
Amžius:
48
Pranešimai:
226
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
BMW 7er [E38]
BMW 728, 1997m. limuzinas.
Darbinis tūris: 2793cm³.
Automatas. Benzinas/dujos.
Dzzzima rašė:
na įdomi logika, jei per kelis metus nieko neįvyko, o už draudimą sumokėta daug pinigų, tai ajajaj nesamonė. Bet esu tikras, jei būtų nuvarę mašiną arba sup..sę naktį (kaip man buvo) ir pabėgę iš įvykio vietos, tada kalbėtum visai kitaip ir šios diskusijos net nepradėtum. Išviso, prie ko čia KASKO "atsipirkimas"?


Su tomis eilutėmis visiškai sutinku. Su Kasko pas mane buvo istorija, aišku ne su dabartine mašina, atsimenu irgi buvo, sumokėjau pusę sumos, berods 650lt., kitą pusę mėnesiais išdalino Draudimas, praėjo mėnuo... pradėjau galvoti: ramiai važinėju, jokių fintų neišdarinėju, kam man ta Kasko.... neilgai galvojau... su lyg tais svarstymais, įkalė man į šoną vidurį baltos dienos, ir gerokai įkalė, apsisuko ir nurūko, pats ne iš karto pamačiau, ir net neįtariau (nemačiau) kol PC aikštelėje nepamačiau vaizdo iš šono. Na aišku policija, skambutis draudimui ir t.t. Per stebuklą atsirado liudininkė, pagyvenusi moteriškė, papasakojo visą vaizdą, nedaug detalių sužinojau, bet to užteko, kad tą patį vakarą pats kaltininką nutvėriau, pagal numerius policija pagavo... ir žinot koks finalas? įkalčių policijai pritrūko... :? va taip va blyn... :? KASKO apmokėjo, o nebūtų draudimo... iš savo kišenės būčiau mokėjęs... :cry:

tai va, negali žinoti kas bus ar ko nebus. Sutinku, kad Kasko įmokos didelės. Kasko šiuo metu neturiu, laikau saugomoje aikštelėje, vogti tokių modelių - E38 aišku jau nebevagia, ir šiaip galiu pasakyti, kad topic'o autorius daug gerų patarimų išsakė, už ką jam didelės respects ir uvaga. =D>


StandartinėParašytas: 22 Bir 2012, 09:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.01.19
Pranešimai:
3552
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
5er
7er
To kasko reikia. Kaip Julius sako, jei koks įbrėžimas/įlenkimas, tvarkai, bet turi būt 0 francizė, kas labai sunku gaut, maniškės nei vienas draudimas neprisiima su nuline, min 300lt, dėl to kad vogiama.

_________________
Kova už taiką - tai tas pats, kas seksas už nekaltybę.


StandartinėParašytas: 22 Bir 2012, 09:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.11
Pranešimai:
2356
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
2015 BMW i3 REX
2013 E93 LCI, 2.8i
2016 F25 X3, 3.5i x-Line
ex - 2007 E83 X3, 3.5d M-sport
ex - 2004 E61 525d
kasko del pabraizymu ar ilenkimu - TOTALI nesamone! Tikra ta zodzio prasme pinigai i bala. Jei kas galit sau metyti litus vejais, tai kodel gi ne :)
Kitas klausimas del visisko automobilio praradimo (vagyste arba totalaus sudauzymo, kai neberemontuojama). Tada verta susimastyti apie kasko.


StandartinėParašytas: 22 Bir 2012, 09:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.01.19
Pranešimai:
3552
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
5er
7er
turėjau mintį ne vien dėl įbrėžimų, žvelk plačiau :) vat dėl vagystės, būtent e60, tai paskutinei vietoj drausčiau, kas jas ima, na nebent pilnos komplektacijos. Ne be tie laikai, kad dėl gerų ratų visą mašiną vogtų.

_________________
Kova už taiką - tai tas pats, kas seksas už nekaltybę.


StandartinėParašytas: 22 Bir 2012, 11:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.05.18
Pranešimai:
108
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E30 323i
E36 323ti "obrubkas"
E61 535d "būda":)
Dzzzima rašė:
na įdomi logika, jei per kelis metus nieko neįvyko, o už draudimą sumokėta daug pinigų, tai ajajaj nesamonė. Bet esu tikras, jei būtų nuvarę mašiną arba sup..sę naktį (kaip man buvo) ir pabėgę iš įvykio vietos, tada kalbėtum visai kitaip ir šios diskusijos net nepradėtum. Išviso, prie ko čia KASKO "atsipirkimas"? Neuždirbt litų jis skirtas, o tam kad nesuktum sau pautų dėl visokios nesamonės ir ramiai miegotum. Man ištikro labai smalsu, kokios tavo priemonės nuo auto nuvarymo? Vairo, pedalų blokiratoriai? :D

Vienam forumiečiui jo E39 prie namų išdraskė taip, kad baisu buvo nuotraukas žiūrėt, išlupo visus blokus, ABS, žibintus, sabjaurojo saloną ir t.t. Nuostolio buvo ~10k lt. Todėl ir moki draudimui tam atvejui "JEI".

Aišku, kažkas ir litus darosi, lupa veidrodėliui po N kartų per mėn. ir renka litus iš draudimo, bet čia jau kita diskusija.


Be abejo tiesos tavo žodžiuose yra daug. Dėl to aš čia ir parašiau, kad įvairių nuomonių sužinočiau. O dėl priemonių nuo auto nuvarymo tu net labai netoli tiesos:) Paprasčiausios priemonės yra pačios geriausios, ypač geras slapukas ir signalizacija su išorės davikliu bei peidželiu.


StandartinėParašytas: 22 Bir 2012, 11:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.09.01
Amžius:
13
Pranešimai:
1281
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E65 740d matte black
Na as savo masinu nedraudziu kasko. Kazkaip manau iki 10tukst euru vertes masinos, ypac pvz tokie kaip 7er, ar a8 tikrai nera vogiamos auto. Va butu treciukas, ar koks pasatas, ar audi a4, a6 tai tiketina. Bet bmw nera vogiamos masinos. Tik ju apdailas lupineja, bet kas is tu draudimu, kai nuo 7er nulupa juostas ir pradeda isikalinet, ieskai menesi laiko, dazai, nervai ir t.t. Privariau samarezu i juostas nereik nei draudimo, nei laiko gaisti reikes, kurio kasko draudimas neapmoka. O del avarijos tai kitas dalykas, jei daug km suki, ir daznai megsti paspausti, tai vertetu susirupinti.. As pats kartais paspaudziu neblogai(kiek iseina su 3.0dyzeliu), tai buna visokiu situaciju.. Pamenu draugas pries 5metus pasieme e65, tai mokejo i menesi po 7-8stukas litu draudimo :) tiek sumoketa per 5 metus pinigu.. Puse masinos.. O problemu buvo tik paskutiniais metias, kai uzejo parktroniku vagimu manija.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 234 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery