Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 00:06

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 22 Spa 2011, 17:09 
  
 
 
ezi pakeist daug darbo tikrai nera....jis stovi keleivio pusej,vienas varztukas atsisuka kad sone paneles nusiimtu pailgas dangtis..pasvietus su zibintuveliu gerai matosi fyske,kurioje ateina 5/6 laidai..paemus ,patraukus,issitraukia visas ezys.....


StandartinėParašytas: 22 Spa 2011, 19:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.09.25
Amžius:
44
Pranešimai:
273
Miestas:
kaunas
Automobiliai:
E39 01m.4.4
ex-e34 525 tds 94m.
ex-e34 525 shadowline 92m.
nepastebejai kad ten 07 metais veiksmas vyko :lol:

_________________
bmw.noreciau ju tureti daug.


StandartinėParašytas: 14 Gru 2011, 19:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.11.20
Amžius:
37
Pranešimai:
32
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E61 530 04
pas mane buvo tas pati problema, tai resturavau peciuko ventiliatoriu. o ten reikalu yra ji pakeist, reik panele nusiimt.


StandartinėParašytas: 30 Rgp 2013, 09:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.12.19
Pranešimai:
56
Automobiliai:
E39 530dA M57 '03
kaip nustatyti kada peciuko rele(ezys) mires o kada pats salono ventiliatorius? problema tokia: visai nepucia vejelis,klima viskas reguliuojasi,bet jokiu zenklu is ventiliatoriaus. taip buvo pries pora menesiu,bet savaime viskas issisprende, dabar vel pasikartojo.


StandartinėParašytas: 23 Rgs 2013, 23:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.09.28
Pranešimai:
11
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 525TDS 98
Skype:
xriegerx
Nikas:
rieger
Nustatyt nesudetinga,paduot gali pliusa ir jai nesisuka tai koma ventiliatoriui. Keiciausi pats,darbo nemazai...man dar ir ezi susvilino tas ventiliatorius.


StandartinėParašytas: 09 Vas 2014, 19:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.05.07
Pranešimai:
6
Automobiliai:
E39 525D '01
Kaip paduoti tiesiogiai srove ventiliatoriui, per kur? ka reikia issiardyti, kokio laido, jungties ieskoti? Pas mane panele nuardyta, "burdaciokas" nuimta, prie "ezio"priejimas laisvas.


StandartinėParašytas: 10 Vas 2014, 11:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.02.04
Amžius:
32
Pranešimai:
23
Miestas:
Vilnius-Druskininkai
Automobiliai:
E39 530d
pas mane ventiliatorius birbia ir skleidzia vibracija, tai manau cia jau paciam ventiliatoriui galas ane?


StandartinėParašytas: 30 Gru 2016, 19:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2015.03.05
Pranešimai:
85
Miestas:
vilnius
Automobiliai:
E39 525 M57'03
Siandien ir pas mane nustojo veikti peciuko ventiliatorius. Ezys geras, nes turiu dvi E39, patikrinau istraukes is anos ir idejes i sia gera, o sitas ezys normaliai veikia ant tos E39. Gal kas zino kokius kontaktus reikia uztrumpinti per ezio fiske kad tesiogiai paleisti ventiliatoriu, reikia patikrinti, isitikinti kad jis neveikia, nes jau surinkau irankius lupti panele.


Geras straipsnis kas supranta rusiskai. Bent jau as radau cia viska ko man reikejo.


https://www.drive2.ru/l/451322861118816422/


StandartinėParašytas: 03 Sau 2017, 12:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2015.06.14
Pranešimai:
62
Automobiliai:
Ford Capri 2.3V6 '84
BMW E39 2.5D '03
BMW E61 2.5D '06
Sjungt trumpikliais reikia kontaktus 1-4 ir 2-5. Jei ventiliatorius tvarkingas - pradės suktis maksimaliu greičiu. Gali būti kad po tokio ventiliatoriaus "prasukimo" pajungus "ežį" viskas veiks kaip turi veikti iki kito karto :). Tik jungti reikia atsargiai kad netyčia neužtrumpint 4-5 kontaktų. Jei taip atsitiks - perdegs 40A saugiklis, kuris yra gan nepatogioje vietoje po "bardačioku". Beje man po minėto saugiklio sudeginimo ir pakeitimo dingo visos bėdos su pečiuko ventiliatorium. Iki tol ko tik nedariau: ir "ežius" 2 pakeičiau, ir ardyt "ežį" bandžiau (viena iš paplitisių problemų nutruke ploni laideliai nuo "ežio" plokštės iki pajungimo kontaktų po silikono sluoksniu) - vistiek karts nuo karto ventiliatorius nustodavo veikti. Laikinas kontaktų užtrumpinimas ir ventiliatoriaus prasukimas max greičiu problemą laikinai išspręsdavo. Jau buvau nusipirkęs kitą gero stovio su neišdėvėtu rotorium ventiliatorų ir pasiruošęs lupt lauk panelę.


StandartinėParašytas: 21 Sau 2017, 17:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.10.15
Amžius:
36
Pranešimai:
197
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex E39 m54
e90
ir pas mane beda prasidejo ziema, neveikia salono ventiliatorius, retkarciais vaziuojant isijungia.
siluma is radiatoriaus ateina, viskas ok.
siandien nuemiau ezio fiske, patikrinau - elektra i ji ateina, uztrumpinus atitinkamus kontaktus, ventiliatorius pucia!
vel prijungus ezi, nebepucia.

tai iseina cia tik ezys kaltas? ar dar kokia dalis gali itakoti ventiliatoriaus veikima?
ar ezi galima remontuot savom jegom?
butu gerai patarimu:)


StandartinėParašytas: 18 Gru 2018, 19:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2018.12.18
Pranešimai:
1
Automobiliai:
E39 520 M52 '00
Pas mane pašildžius saloną pradėdavo vėst ir vien šaltą pūst, nebent užstatai 32ºC tada karštą pastoviai pučia. Buvau pakeitęs į kitaiską ežį, bet nepasikeitė nieks. Vėliau salono ventiliatorius pradėjo kaukt ant didelių apsukų ir pūsdavo tik kada pats nori (tarkim įsijungia nuvažiavus kokis 5 km). Paskutinį syk veikė atrakinus mašiną nepadavus degimo iš lempos pasijungė pūst max ir nesireguliavo greitis. Dabar visai pageso ir nieko nepučia.

Trumpinant kontaktus nieko nevyksta, bet dar ir meta termostato klaidą nors su variklio temp viskas ok. Čia ragai jau ventiliatoriui ar termostate problema?


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery