Lietuvos BMW Klubas
http://forumai.bmw-klubas.lt/

[E70] 4x4 klaida
http://forumai.bmw-klubas.lt/viewtopic.php?f=92&t=149888
Puslapis 11

Autorius:  Unity [ 24 Sau 2023, 21:29 ]
Pranešimo tema:  [E70] 4x4 klaida

Sveiki, turiu tokią labai protą knisančią problemą su savo X5:
Seniau užsidegdavo važiuojant arba tiksliau pervažiuojant tam tikrą kliūtį (Kaip pvž gulintį mentą) 4x4 + visa girlianda klaidų kaip DSC, ABS ir t.t. , problema buvo dantratyje razdatkės variukle, jį pakeičiau.
Po to prasidėjo pastoviai tokia problema:

Galiu važinėti geras 1-2 sav visiškai be jokių problemų, tada tik pavažinėjus galiu užgęsint variklį, po poros min užkurt vėl ir atsiranda 4x4 klaida + visa garlianda, užgęsinus ir vėl užkurus užsidegia tik 4x4 klaida - Pabrežiu - TIK 4x4 klaida, t.y. 4x4 malfunction ir viskas, jokių DSC, ABS, visiškai nieko, ir kol klaida dega sukant vairą iki galo mašina visa purtosi (Kaip suprantu blokuojasi ratai) ir taip vyksta kelias dienas, praėjus 2-3 dienom klaida gali tiesiog iš oro dingti ir mašina važiuoja toliau idealiai. Razdatkė buvo išrinkinėta, tikrinta, jokio metalo nerasta, varikliukas sakė irgi tvarkingas, o kiek darė diagnostikų tai nieko neranda. Perskaičiau visus įmanomus forumus, bandžiau dar akumą kraut pilnai šiandien, tačiau visvien užkurus meta tą pačią klaidą(Nepaminėjau prieš, meta iš karto užkurus, važiuoti nereikia).

Ir taip jau kartojasi kelis mėnesius, suprantu, kad čia būrimas iš kavos tirščių bet galbūt kas nors turėjo identišką problemą - Kaip sprendėt? (Apart visos razdatkės keitimo)

Ačiū

Autorius:  Rolandas [ 24 Sau 2023, 21:31 ]
Pranešimo tema:  Re: [E70] 4x4 klaida

Visam šitam reikale dalyvauja ir vairo padėties daviklis. Kartais užtenka tik susukti vairą į vieną ir į kitą pusę ir susitvarko. Arba gali pats vairo padėties daviklis pjauti gryba
Čia jau reikia gilintis

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/