Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 00:00

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos X1, X3, X5, X6, modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo kodą laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 22 Lap 2021, 21:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.11.24
Pranešimai:
4
Automobiliai:
E60 530d se 2003
Sveiki, mano x5 (2013.12) turi 5AC 5DF 8TH noreciau pasidaryt 5AR 5AT.

5AT kaip suprantu ieina keletas technologiju: Blind spot, pedestrian warning, lane departure warning, front collision warning, galbut dar kazkas?


Taigi nusipirkau veidrodzius su blind spot bei sensorius einancius gale kairej ir desinej reikia informacijos kaip tuos sensorius pajungt.

Nusipirkau vaira su hod ir su vibro kad veiktu tja, bei vibruotu keiciant juostas kelyje. Pagal kataloga masinos su automatinem sviesom ir su acc stop start SZL numeris toks pat kaip ir su LDW, 5AT, tai kaip suprantu man SZL keist nereik?

Pedestrian Warning, Lane Departure Warning, Front Collision Warning kaip suprantu eina per Kafas2 ir bent porai is ju kiek suprantu reik fsc kodu. Ar atsirastu galinciu padet su kodais? Beje mano masinoj front colision warning veikia nuo acc, bet uzsienio forumose sako, jog buna dvieju rusiu, per acc ir per kamera ir norint kad veiktu 5at reikia fcw per kamera.

dar klausimelis. ar pedestrian sensor po bamperiu kaip nors su tuo susijes, ar tai tiesiog kaip crash sensorius automatiskai pasokdinantis kapota? mano atveju 8TF?

ir paskutinis, bet neprasciausias klausimas blind spot gale sonuose po bamperiu yra sensoriai, kaip suprantu priekyje taip pat sonuose buna kazkokie sensoriai.
kadangi mano masina su acc galbut tie sensoriai eina kartu su acc?


StandartinėParašytas: 05 Gru 2021, 23:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.11.24
Pranešimai:
4
Automobiliai:
E60 530d se 2003
Papildau, kadangi tiek daug protingu minciu cia sulaukiau ir pasiulymu vos spejau info gaudyt, nusprendziau pratest tema. Mano masina is gamyklos isejus su Kafas 2 kamera, Collision warning perspejimu, adaptive cruise (suprantamiau kaip kam kaip distronic). Per meniu atsidarius inteligent safety turejau tik collision warning. Norint turet 5AT reikejo pedestrian warning (veikia naudojant kafas2 kamera), kuriam teko pirkt fsc koda (mazdaug 100eur) ir ji irasyt i kafas 2 kamera, zinoma reikalingas ir vairas su touch sensoriumi arba kitaip vadinamu HOD (hands off detection). Kazkaip issivaizdavau, kad visi F15 turi elektrine vairo kolonele, bet zmogus pardaves fsc sake kitaip, todel 100% prase patikslint hidrauline ar elektrine (su hidrauline neveiks). Patvirtinus kad elektrine uzsake man koda, Keiciant VO turejau istrint 5DF ir irasyt 5AT bei 5AR. 5AD pas mane nebuvo, bet maniau kad ji reikia pridet ko pasekoje gavau kruva klaidu pasirodo 5AD yra 5AT sudetyje. Blind spot assist pasirodo i 5AT neieina, todel det nereikejo.
Rezultatas:
Tikejausi kazkodel kad masina laikysis juostu, bet ji pati vairuoja kuomet kelias pakankamai platus su juostomis ir yra masina priekyje, jei masinos priekyje nera tai ir pati nevairuos.. Aktyvavus TJA bus beje perspejimas kad sistema veiks, tik autostradoje ir tik 25mph max. (40km/h). sekmingai pasikeiciau iki 63mph ir kad veiktu ne tik autostradoje, bet ir bet kur kitur. Masina su vairu desinej todel vadovaujuosi nustatymais su mph bet ne kmh. Beje radau info, kad greiti galima ir didesni suprogramuot nei 63mph (101kmh), bet is visu bandziusiu tik prasti atsiliepimai del pavojingo masinos tampymosi i sonus sekant masina priekyje.

tiksliai nezinau kuriuos modulius reik koduot su 5at ir 5ar, bet as dariau ICM, KAFAS2, NBT, KOMBI, FRR

tiesa pasakius idomu buvo tik darant projekta ir aktyvuojant, naudos daug nematau, nes sistema vos po keliu sekundziu praso rankas uzdet ant vairo, o ir pats vairavimas daznai nutrunkantis del per siauro kelio ar juostu nematymo.

sekantis projektas ranku ant vairo emuliatorius kuri lengva paciam pasidaryt ir rankas turesiu ant vairo det, tik kamerai nematant juostu arba kai kelias per siauras, arba kai posukis didesnio kampo. Taip pat visgi desiu galinius sensorius po bamperiu kad veiktu blind spot. noretusi naktines kameros, bet neradau info kolkas kaip ja deveta prikoduot.

viska dariau taip kaip priklauso, bet galima nepirkt reikalingu kodu kafas2 kamerai ir naudot emuliatorius, emuliatoriu galima naudot ir vairui, tuomet ir jo keist nereik ( visokie atmatos tik ir laukia pavogti kuo geresnes komplektacijos vairus. ebay turbut 90% vairu ir navigaciju ar spidometru keliauja is lietuvos, na ka gi vagiu tauta)

visgi tai yra mano patirtis ir atsakomybes uz jusu sekmes ir nesekmes neprisiimu.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery