Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 14:24

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariami tik klausimai, susiję su E23 modeliu, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti klausimą/problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 09 Bir 2005, 01:36 
  
 
 
Butu labai idomu suzinoti kas ten per do schemos stovi po galine sedyne. pas mane tai ten dvu dezutes sudetos... Gal kas turi info?


StandartinėParašytas: 09 Bir 2005, 09:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.21
Amžius:
40
Pranešimai:
720
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E32 750
manuala pasiskaityk. kazkas, gal abs blokas ar vel koks biesas? kol kas nesugedo, tai ir nekisk nagu :D


StandartinėParašytas: 09 Bir 2005, 11:37 
  
 
 
na ne abs tai tikrai ten stovi elektros schemos ir reles tik kuri tikslei ka daro nes pas mane su elektra tai juodos problemos tai ir butu idomu suzinoti gal nuo tu dezuciu nes matosi kad yra svylusios konkreciai tai gal ir bus koks kondensatorius ar varza sudege. nes neveikia sedyniu apsildymas, streikuoja elektriniai langai (tai veikia tai ne), o ant knopkiu pastoviai dega apsvietimas nors turetu uzgest kai langai nebeveikia o pas mane langai neveikia duris atidarius o lemputes lieka degti, streikuoja kompas ir spidometras ir akumas issikrauna labai jau greitai.


StandartinėParašytas: 09 Bir 2005, 12:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.05.03
Amžius:
49
Pranešimai:
992
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E36 328 cabrio 96'
ex E46 330xd M53N 04'
ex E91 320d M47N2 05'
ex E34 525T M50 91'
ex E28 520 M20 87'
Skype:
genadijus74
bent jau turetu matytis numeriai ant tu dezhuchiu. Pagal juos galima atsekti, kam jos reikalingos...

_________________
Gena


StandartinėParašytas: 10 Bir 2005, 00:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.12.26
Amžius:
42
Pranešimai:
269
Miestas:
Utena/Moletai/Vilnius
Automobiliai:
E28
E32(2)
E36(3)
E38
E66 LCI
E46 M3 convertible
E53 LCI
E65 LCI
F02 LCI
E70 LCI
Naujas rašė:
na ne abs tai tikrai ten stovi elektros schemos ir reles tik kuri tikslei ka daro nes pas mane su elektra tai juodos problemos tai ir butu idomu suzinoti gal nuo tu dezuciu nes matosi kad yra svylusios konkreciai tai gal ir bus koks kondensatorius ar varza sudege. nes neveikia sedyniu apsildymas, streikuoja elektriniai langai (tai veikia tai ne), o ant knopkiu pastoviai dega apsvietimas nors turetu uzgest kai langai nebeveikia o pas mane langai neveikia duris atidarius o lemputes lieka degti, streikuoja kompas ir spidometras ir akumas issikrauna labai jau greitai.


va va va. Po galine sedine kaip tik ir yra elektriniu langu reliu blokas ir langu saugykliai. Dydeles problemos reik varyt pas specelysta. dar reikia bandyt jaigu iseina tuos blokus nuo kitos tokios auto sudet ir pazet kas gausis.


StandartinėParašytas: 11 Bir 2005, 15:08 
  
 
 
pas E34 po galine sedyne stovi kiek domejausi centrinis, salono apsvietimo, el langu valdymo blokas gal dar kas + tiksliai nezinau bet kai streikavo centrinis pagal schemas buvau iki ten daejes.


StandartinėParašytas: 13 Bir 2005, 20:39 
  
 
 
Naujas rašė:
na ne abs tai tikrai ten stovi elektros schemos ir reles tik kuri tikslei ka daro nes pas mane su elektra tai juodos problemos tai ir butu idomu suzinoti gal nuo tu dezuciu nes matosi kad yra svylusios konkreciai tai gal ir bus koks kondensatorius ar varza sudege. nes neveikia sedyniu apsildymas, streikuoja elektriniai langai (tai veikia tai ne), o ant knopkiu pastoviai dega apsvietimas nors turetu uzgest kai langai nebeveikia o pas mane langai neveikia duris atidarius o lemputes lieka degti, streikuoja kompas ir spidometras ir akumas issikrauna labai jau greitai.


pas mane pastoviai saugiklis ten perdega,neveikia nei langai nei centrinis tada...pakeiciu vel veikia....ir taip pastoviai :oops:


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery