Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 23:25

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariami tik klausimai, susiję su E12, E28 modeliais, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti klausimą/problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 09 Bal 2009, 20:51 
  
 
 
Taigi, nezinau ar cia logiska ar protinga, bet lyg tais suradau kur buvo beda. Stai kur paveikslelyje parodyta strelkute su klaustuku ten yra el. voztuvas, srove nedaeina pas ji kai ijungi degima ir kaip pradedi sukt starteriu. Paeimiau "ant tiesiai" pliusa ir uzsikure is puses apsukos. Bet kai uzsikuria nuimu pliusa; tada varyklis kazkaip lengviau dirba, o kai vel uzdedi kontakta ant pliuso, lyg tais prigesta, sunkiau dirba. Daba kolkas viskas gerai,uzsikuria kai salta ir kaip karsta, jei kas, pranesiu :)


StandartinėParašytas: 05 Geg 2009, 09:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.07.30
Amžius:
45
Pranešimai:
81
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E34 525tds tou 94'
Sveikas,
cia yra dinaminis degimo ankstinimo voztuvas.
Logikos yra tame, kad pagal tai kokia temepratura, reikai degima paankstinti arba pavelinti.
Tik vat ir man reikia zinoti, ar +12 pajungus ankstinasi ar velinasi....
pas mane man rodos visai neveikia...


StandartinėParašytas: 10 Geg 2009, 20:41 
  
 
 
Zinot, buvo buvo nrm, bet vel prasidejo kazkas, vel pastovedavo nors diena, ateini uzvest ir nieko, pakaititni ir suki, nieko...
Zvakes veikia, kuras patenka normalei... BET kai pa bandymo ateiniedavau nors valanda, vel pakaiti ir vedi, is puses apsukos uzsikuria... Jau kartais juokas jama... Kai jau rasiau ant to voztuvo ant tiesiai pliusa padaduodu, bet kelias dienas tas pliusas buvo nuktrites tai galvuojau, kad nuo to, bet tada uzdejau ir vistiek nesivede, bet kai uzsivede tai (daba plius ant voztuvo) daba lyg ir nrm... vieno zodziu nzn..


StandartinėParašytas: 11 Geg 2009, 18:25 
  
 
 
adas rašė:
Sveikas,
cia yra dinaminis degimo ankstinimo voztuvas.
Logikos yra tame, kad pagal tai kokia temepratura, reikai degima paankstinti arba pavelinti.
Tik vat ir man reikia zinoti, ar +12 pajungus ankstinasi ar velinasi....
pas mane man rodos visai neveikia...


Ar veikia ar neveikia tas voztuvas galima paprastai patikrint, tiesiog kai neveikia varyklis is voztuvo paimt pliusa ir ant akumo pliuso, kai liesi akumo pliusa turi girdetis is voztuvo puses toks duslus cik cik, kaip kas perjunginietu jungikli, arba tiesog ta vostuva issukt ir vizualiai paziet ar ten jis vaikscioja kai paduosi srove... tai va


StandartinėParašytas: 27 Geg 2009, 20:59 
  
 
 
Taigi, kaip sustojo mano mazyke masinyke taip ir sustojo, neuzsivede jau nekaip... Suradau tikrai labai gera meisttra, kuris tik specializuojasi dyzeliniuose kuro sistemose (nuo kuro filtro iki kuro ipurskimo i cilindra), tik jas taiso, tvarko it t.t. Jis turi visa reikalinga iranga, kad patikrint kuro siiurbli, farsunkes, kompe turi nemazai programu ivairems tokiem dalykeliams. Taisa labai gerai, as cia rimtai. Perrinko man visa kuro sistema, farsunkes, kuro siurbli, zaziganije nustate, pamatavo spaudima cilindruose (pas mane 22, na taip normalei dar, pasake mestras, kad dar vazines ilgai), dirza pagrindini pakeite, zodziu viska sutvarke ka reikejo. Uz darba paeme tikrai nedaug, daugiau negu du kartus maziau negu kokiam autoservise, pvz Autovisatoje. Zodziu, daba mano mazyke masinyke BMW lakstokaip bitute =] Oj, pamirsau pasakyt kame buvo saknys :D o buvo pagrindine beda voztuve, kur parodyta rodykle fotkoj :)


StandartinėParašytas: 29 Geg 2009, 19:55 
  
 
 
jei kam reikia gero "dyzelisto" tai rasykit i PM, duosiu jo kontaktus


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery