Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 00:59

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariami tik klausimai, susiję su E24 modeliu, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti klausimą/problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 13 Rgp 2009, 09:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.08.06
Pranešimai:
70
Sveiki visi dar kartą:)
Teko truputi pasidomėt tokia įdomia informacija,apie vairuojamu E24 modeliu skaiciu lietuvoje.Tai pagal neoficialu E-24 puslapi Lietuvoje yra keturi sikseriai:)Ir visi deja Vilniuje,o as pats esu Šiaulietis:)Tai pas mus nei su žiburiu tokio nerasi..Tiesa sakant esu tik viena "gyvai" mates...Autostradoje Kaunas Klaipeda maciau kaip veze sixeri i 1000km lenktynes Palangoje...Bet vaziavo priesingu keliu nei as..Jau buvau pasiruoses apsisukt ir vytis paziuret is arciau,bet nebuvo arti apsisukimo ,tai taip ir nuvaziavo:)))
Tai cia labai neishsipletojant klasuimelis mano būtų toks,jei čia yra tie kurie turi tokius sixerius,ar teko kazkam is gerbeju pazystamu ar nepazystamu duot pavairuot ta stebukla?:)Man pačiam manau negaila ir sumokėt už tai būtų,nes pats tokio noriu:)


StandartinėParašytas: 13 Rgp 2009, 09:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
na ju tikrai daugiau nei 4 :)

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 13 Rgp 2009, 09:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.10.11
Amžius:
36
Pranešimai:
962
Miestas:
Panevėžys
Na, gyvai tai aišku retai kur matomas modelis, bet jų tikrai yra. Ir ne tik Vilniuje... :)


StandartinėParašytas: 13 Rgp 2009, 09:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.08.06
Pranešimai:
70
na tikiu,kad ju visgi yra daugiau...bet sekanti dalis klausimo liko kaip ir neatsakyta...:)
tai arba sixeriu savininkai ilgai rytais miega arba jiems mano klausimas neidomus:)


StandartinėParašytas: 13 Rgp 2009, 10:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.09.03
Amžius:
42
Pranešimai:
1860
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E24 635 CSi '81
ex Alpina B3 3.0 '95
Nikas:
Masta J
Ramunaz rašė:
Teko truputi pasidomėt tokia įdomia informacija,apie vairuojamu E24 modeliu skaiciu lietuvoje. Tai pagal neoficialu E-24 puslapi Lietuvoje yra keturi sikseriai:) Ir visi deja Vilniuje,o as pats esu Šiaulietis:)

O koks tas neoficialus E24 puslapis, būtų net įdomų pažiūrėt, nes sixeriais senokai domiuosi, o apie tokį nesu girdėjęs? :)
Ir tikrai Lietuvoje sixeriai ne keturi ir ne visi Vilniuje, keturi buvo vieno pavasarinio pavažinėjimo metu (nuotrauka va), o kiek dar nebuvo, aš bent kelis tikrai suskaičiuoju, kurie galėjo važiuoti, o dar kiek yra projektų, kiek matytų ir žinomų sixerių, kuriuos užmatyt pavyksta retai, bet jie yra :)
Ramunaz rašė:
Tai cia labai neishsipletojant klasuimelis mano būtų toks,jei čia yra tie kurie turi tokius sixerius,ar teko kazkam is gerbeju pazystamu ar nepazystamu duot pavairuot ta stebukla?:)Man pačiam manau negaila ir sumokėt už tai būtų,nes pats tokio noriu:)

Teko duoti, bet tik geriems draugams ir pažįstamiems, kuriems duodamas gali būt tikras, kad tą automobilį vairuos nemažiau atsakingai, nei, kad pats.

_________________
A high-end two-door luxury sports coupe dubbed the 'Bavarian Ferrari', the 6-series is considered by many to be the most aesthetically pleasing BMW of all time.


StandartinėParašytas: 13 Rgp 2009, 10:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.08.06
Pranešimai:
70
http://www.e-24.ru/eng/
manau daugelis zino si puslapi...ganetinai idomus ir pakankamai nemazai idomios ir naudingos informacijos jame suteikta


StandartinėParašytas: 13 Rgp 2009, 10:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.09.03
Amžius:
42
Pranešimai:
1860
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E24 635 CSi '81
ex Alpina B3 3.0 '95
Nikas:
Masta J
jo šitą žinojau :) neskaityčiau jo, kaip šaltinio suskaičiuot automobilius, esančius Lietuvoje, nes tikrai nevisi tame puslapį yra užregistravę savo mašinas, aš irgi nesu :)

_________________
A high-end two-door luxury sports coupe dubbed the 'Bavarian Ferrari', the 6-series is considered by many to be the most aesthetically pleasing BMW of all time.


StandartinėParašytas: 13 Rgp 2009, 10:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.08.06
Pranešimai:
70
Supratau ,tai kazi kiek istikruju yra tu sixeriu Lietuvoj:)
O pats Masta j is kur esi?:)


StandartinėParašytas: 13 Rgp 2009, 10:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
Ramunaz rašė:
Supratau ,tai kazi kiek istikruju yra tu sixeriu Lietuvoj:)
O pats Masta j is kur esi?:)


prie kiekvieno vartotojo yra aprasymas, ziurek atidziau :wink:

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 13 Rgp 2009, 11:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Garbės Narys
Klubo Garbės Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.08.31
Amžius:
48
Pranešimai:
2398
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex E39 540 M62 '99 Touring
Ramunaz rašė:
Supratau ,tai kazi kiek istikruju yra tu sixeriu Lietuvoj:)
...

Gali užklausti Regitros, kiek Lietuvoje registruotų BMW 635, BMW 628 iki 1990 metų gamybos ir gausi atsakymą į savo klausimą.
Manau skaičius, įvertinant ir nevažiuojančius, bet esančius registre, bus nuo 50 iki 100


StandartinėParašytas: 13 Rgp 2009, 11:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.08.06
Pranešimai:
70
soory sickdog:)matau Vilnius


StandartinėParašytas: 13 Rgp 2009, 13:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.02.11
Amžius:
44
Pranešimai:
486
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E34 '91 M50
Skype:
gkarauskas
Masta J rašė:
Teko duoti, bet tik geriems draugams ir pažįstamiems, kuriems duodamas gali būt tikras, kad tą automobilį vairuos nemažiau atsakingai, nei, kad pats.


Geriau butum nedaves!!! :) .... ir šito geriau būtum nesiuntęs... http://auto.plius.lt/skelbimas/lange/le ... /id-342657

_________________
Nobody dies a virgin, life .... everyone!


StandartinėParašytas: 13 Rgp 2009, 13:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.08.06
Pranešimai:
70
Ta prasme?:)
Ko nezinom,ka zinai tu?
Giedrius K. (Gz) rašė:

Geriau butum nedaves!!! :) .... ir šito geriau būtum nesiuntęs... http://auto.plius.lt/skelbimas/lange/le ... /id-342657


StandartinėParašytas: 13 Rgp 2009, 13:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.02.11
Amžius:
44
Pranešimai:
486
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E34 '91 M50
Skype:
gkarauskas
Ramunaz rašė:
Ta prasme?:)
Ko nezinom,ka zinai tu?

Ta prasme, kad po to pasivažinėjimo taip užsimaniau E24, kad vos nenusipirkau pirmo pasitaikiusio... oj būčiau gailėjęsis (suprask prastas stovis labai buvo)... o šeip, tai labai fainas modelis, labai patogiai, konfortiškai ir dar visaip kitaip važiuoja...
Važinėjau su Jono e24 ir pats užsimaniau... o jis, šiais krizės laikais, mane dar erzina siųsdamas linkus į autopliusą :)

_________________
Nobody dies a virgin, life .... everyone!


StandartinėParašytas: 13 Rgp 2009, 13:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.08.06
Pranešimai:
70
Bet tam autopliuse man atrodo yra pakankamai brangus variantai,nes is mobile.de gali surast pigesniu variantu ir gan gerai(BENT JAU IS NUOTRAUKU)ishsilaikiusius
Giedrius K. (Gz) rašė:
Ta prasme, kad po to pasivažinėjimo taip užsimaniau E24, kad vos nenusipirkau pirmo pasitaikiusio... oj būčiau gailėjęsis (suprask prastas stovis labai buvo)... o šeip, tai labai fainas modelis, labai patogiai, konfortiškai ir dar visaip kitaip važiuoja...
Važinėjau su Jono e24 ir pats užsimaniau... o jis, šiais krizės laikais, mane dar erzina siųsdamas linkus į autopliusą :)


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery