Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 17:18

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariami tik klausimai, susiję su E24 modeliu, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti klausimą/problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 150 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 12 Rgp 2009, 15:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.08.06
Pranešimai:
70
Sveiki,aš jūsu forume naujokas,bet tikiuosi,vedamas noro ir aistros neseniai gimusios E24 modeliams ateityje tapsiu senbuviu.Visu pirma norėčiau padėkoti žmonėms sukurusiems šį, kupiną idomios ir vertingos informacijos, puslapį =D> =D> =D>
Kuo labiau domiuosi šiais automobiliais tuo man jie artimesni širdžiai,kažkada ir pats turėjau E28 modelį,kurį iki šiol pamenu su nostalgija.
Dabartiniamem mano gyvenimo etape pradėjau domėtis automobilių restauracija ir tikiuosi ,kad man nepritrūks noro ir ypač finansų pradėti savo e24 projektą.
O projektas mano - pačioj pradinėj padėtį.Tai pinigų kaupimas pačiam automobiliui ir domėjimasis jų rinka.
Tai mano pirmas klausimas būtų,gal yra žinančių veikėjų čia kur galėčiau rasti didesni šių auto pasirinkimą internete?Pradinis mano biudžetas iki 2000euru.
Iš anksto dėkoju[


StandartinėParašytas: 12 Rgp 2009, 15:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
jau gan ilga laika Panevezio milnoros autocentre (Palinuskio gatvei) stovi e24 628. as nesu sios srities specas bet masinyte bent jau is isores paskutini karta kai ja maciau atrode idealiai. tvarkingas kebulas :!: grazus tavrkingas odinis vidus. mechanine deze. ant tos masinos uzdeti naujoviski ratai kruriuos nupirkus masina galima butu parduoti uz padoria suma ir atgauti dali pinigu, nes tie ratai svelniai tariant visiskai netinka tai masinai.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 12 Rgp 2009, 15:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
va sita masinyte http://auto.plius.lt/skelbimas/lange/le ... 8/id-10358


PS: kaina virsija 2k euro, bet su salyga kad kazkiek nuderesi nes ilgai stovi + nereikes beveik nieko kisti i restauracija, kuri kainuoja didelius pinigus :wink:

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 12 Rgp 2009, 15:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Prezidentas
Klubo Prezidentas
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.06.08
Amžius:
53
Pranešimai:
2023
Miestas:
Garažėlis
Automobiliai:
E28 528i ex
E28 524td crash
E28 M535i restoration
E30 318i ex
E32 730i ex
E36 318ti crash
E36 3**i sedan sport edition
E38 740i family car ex
F10 530DxDrive
Nikas:
Rolkis
Sveikas.
Galiu tik nuliūdint, kad už šitą sumą gerą automobiliuką nelabai rasi. O jei ir rasi, vėliau dar įdėti tiek kaip minimum reikės.
P.s. aišku visko būna gyvenime, bet ...

_________________
Niekam nedaryk gero ir niekas Tau nedarys blogo.


StandartinėParašytas: 12 Rgp 2009, 15:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
50
Pranešimai:
1783
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E24/1, 635CSi 84'
Sveikas atvykęs...

Ieškotis jų galima mobile.de ir panašiuose puslapiuose vokietijoj. Galima rast ir Lietuvoj.
Tik mano nuoširdus patarimas.... apsišarvuok kantrybe, po truputi žiūrinėkis ir kaupk pinigą. Nepatariu pirkti E24 už 2000EUR. Suprantu, kad atrodo gal ir patraukliai, nusipirksiu ir paskui susitvakrysiu... Bet šitas kelias reikalauja daug laiko ir pinigų, daug daugiau nei nusipirkti automobilį gerame stovyje. Tik tiek, kad tos išlaidos išsidėsto per laiką, dažnai per labai ilgą laiką :) Bet tada gal geriau imt vartojamają ar kokią ten paskolą ir jos atidavimą išdėstyt per laiką :)
Mano nuomonė toks auto turi būt perkamas kai turi tam pakankamai "laisvų" pinigų. Bet čia dabar mano nuomonė tokia (nesakysiu, kaip man pačiam gavosi :), bet ne taip kaip "mano nuomone...").

Jei pirksi:
60% dėmesio skirk kėbulo stoviui, 30% salonui, ir 10% - visam kitkam (pakabai, varikliui).

Čia ta prasme, kai matosi, kad mašina apskritai nėra užmušta, kad jinai buvo mylėta (nors kiek...) ir nėra taip, kad vielikėm priraišiota, dalis prietaisų neveikia, išlužę. Nemylėtas ir sujotas mašinas yra LABAI sunku prikelti, nes ten būna viskas blogai, būna auto, kurios priėjusios riba, kai genda viskas ir tvarkymas niekada nesibaiga, pastoviai yra kokios nors problemos.

Tiek. Sekmės :)


StandartinėParašytas: 12 Rgp 2009, 16:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Garbės Narys
Klubo Garbės Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.08.31
Amžius:
48
Pranešimai:
2398
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex E39 540 M62 '99 Touring
Dar papildymas Juliaus informacijai. Jei negalėsi atlikti visų(ar beveik visų) restauravimo darbų pats, tai siūlyčiau kaupti pinigėlius ir nusipirkti nors ir brangesnį bet gerai išlaikytą egzempliorių.

Lietuvoje yra nekokia situacija su restauravimu - beveik nėra meistrų, kurie tikrai gerai atliktų šiuos darbus. Bet kuriam labiau apsimoka suremontuoti keliolika šiuolaikinių automobilių, nei prasikrapštyti prie oldtimer'io. Taip ir būna, kad lyg ir apsiima daryti, o vėliau užbaigimo terminas tęsiasi, tęsiasi, kol galiausia susipyksti ir kitur veži užbaigti. Tiesa yra keli meistrai, kurie tikrai gerai daro, bet ir biudžetas išauga dešimtimis tūkstančių.


StandartinėParašytas: 12 Rgp 2009, 16:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
50
Pranešimai:
1783
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E24/1, 635CSi 84'
Aš dabar pagalvojau, čia mes visi tempiam į tą pusę, kai auto perkamas su mintis jį susitvarkyti, turėti maksimaliai tvarkingą ir originalų. Arba tokį jau nusipirkti ir tokiu jį išlaikyti. Negalvojant apie tai, kad jis kada nors bus parduodamas :)

Gali būt kitokių pirkimo tikslų :)

Ta prasme, temos autoriui, jei jis dar nenusprendė, reiktų nuspręsti, kam jis perka E24 :)

Ar mintis yra tokia, kaip aukščiau išdėstyta, ar noras yra nusipirkti tiek tvarkingą E24, kad galima būtų jį, kiek tai patvarkant, su juo pasivažinėt metus, gal du... ar kiektai. Ta prasme nekeliant jam jokių ypatingų reikalavimų. O paskui spręsti, ką su juo daryt... parduot. išardyt. restauruot.

Kaip? :)


StandartinėParašytas: 12 Rgp 2009, 21:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.17
Amžius:
40
Pranešimai:
2138
Miestas:
Falklando salos
Automobiliai:
BMPT-72 2013
Igoris R. rašė:
Dar papildymas Juliaus informacijai. Jei negalėsi atlikti visų(ar beveik visų) restauravimo darbų pats, tai siūlyčiau kaupti pinigėlius ir nusipirkti nors ir brangesnį bet gerai išlaikytą egzempliorių.

Lietuvoje yra nekokia situacija su restauravimu - beveik nėra meistrų, kurie tikrai gerai atliktų šiuos darbus. Bet kuriam labiau apsimoka suremontuoti keliolika šiuolaikinių automobilių, nei prasikrapštyti prie oldtimer'io. Taip ir būna, kad lyg ir apsiima daryti, o vėliau užbaigimo terminas tęsiasi, tęsiasi, kol galiausia susipyksti ir kitur veži užbaigti. Tiesa yra keli meistrai, kurie tikrai gerai daro, bet ir biudžetas išauga dešimtimis tūkstančių.


Problema ne su meistrais, problema su musu nenorejimu/negalejimu moket atitinkamu pinigu uz atitinkama darba. Tai kol nebus normalaus supratimo apie pinigu kieki reikalingo tokiems darbams tol ir toliau musiskiai restauruos automobilius tik uzsienieciams...

Gryztant prie temos tai tikrai nereikia spjaut ir i pacius pigiausius variantus (nes esu mates palyginus geru variantu uz pakankamai juokingas kainas)... Uzmatei ka nors nuvaziavai, apsiziurejai ir tada galvoji... Beje siulyciau paieskot pazystamu Vokietijoje ar kitur europoje ir prasyti, kad pasizvalgytu po kaimynu kiemus, nes ten kartais tokio gerio pasitaiko, kad net silpna pasidaro... Toliau pasvarstyk ar tau tokio automobilio tikrai reikia, kad paskui negimtu dar vienas projektas kai viskas kas originalu metama lauk ir dedama tai ko tam modeliui visai nereikia, beje automobili reiks ypac priziuret jei nezadi jo numest po metu ar dvieju... :) Ir svarbiausia nepulk iskart mojuot pinigais, o tai paskui bus kaip man... :twisted:

Na tikriausiai pasvarstysi ir kupinas entuziazmo ir kruvos pinigo imsi ir papildysi musu gretas... ;)

_________________
Turbo - I want to die peacefully in my sleep like my grandfather, not screaming in terror like his passengers.


StandartinėParašytas: 13 Rgp 2009, 08:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.08.06
Pranešimai:
70
Sveiki visi,
labai malonu kad tiek daug minciu buvos ishsakyta,pasistengsiu paaiskinti savo planus detaliau...
Kas liecia klausimą kam as ja perku,tai perku tik del saves noriu ja turet sau ir netam kad vaziuot kasdien i darba,o tam kad viena kita savaitgali per menesiuka esant graziam orui,islekt pasimegauti sia nuostabia masinyte...o del tiuningavimo kazkokio ar dar kazkokiu liaudyje vadinamu"pribumbasu",pas mane net minties nera apie tai,daryciau masina originalia,kaip turi buti ir kokia ji buvo ishvaziavus is gamyklos...teko skaityt sitame puslapyje,kad galima suzinoti informacijos apie visa standartine iranga kiekvienam BMW automobiliui atstovybese...Nezinau kiek tame tiesos,bet tikiuosi tai imanoma.
Toliau del pasiulymo pirk 20000lt masina,tai kad ačiū ne...as geriau nusipirksiu prastesnes bukles pigesne, po truputi krapstysiuos prie jos ir zinosiu ja nuo pat saknu...O del 628,tai taip pat ačiū už pasiūlimą,bet ieskau 635csi,kadangi ikast m635 tikrai neiseis...Paprasciausiai manau,kad ishliekamoji verte didesne masinos 635 nei 628 ir siaip mintis,kad galejau vietoj 628 pirk 635 manau bus kaip rakstis s......


StandartinėParašytas: 13 Rgp 2009, 09:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
as manau nelabai tu teisus del to 628 ir 635 :wink: . siaip jei esi netoli Panevezio bent jau nuvaziuok paziureti. nes uz 2000eu nieko doro nerasi o tik galvos skausma.

o kad nori islaikyti tokia masina originalia tai sveikinu, teisingas poziuris. beje dar siulyciau siektiek pasidometi detaliu kainomis. buvau maloniai nustebes kai suzinojau kad guma apilnk duris nauja originali kainuoja apie 1500lt :wink:

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 13 Rgp 2009, 10:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
50
Pranešimai:
1783
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E24/1, 635CSi 84'
Ramunaz rašė:
Kas liecia klausimą kam as ja perku,tai perku tik del saves noriu ja turet sau ir netam kad vaziuot kasdien i darba,o tam kad viena kita savaitgali per menesiuka esant graziam orui,islekt pasimegauti sia nuostabia masinyte...

Smagu girdėt.

Ramunaz rašė:
Toliau del pasiulymo pirk 20000lt masina,tai kad ačiū ne...as geriau nusipirksiu prastesnes bukles pigesne, po truputi krapstysiuos prie jos ir zinosiu ja nuo pat saknu...

Tu dar kartą pagalvok :) Gerai pagalvok.
Mintis ta, kad pagrindinę vertę tokiose mašinose sudaro jos kėbulas. Tai yra sunkiausiai sutvarkomas (po teisybei 100% kėbulo sutvarkyti nelabai įmanoma) ir brangiausiai kainuojantis dalykas. Ir to pats nepadarysi (arba turėsi tam skirti labai daug laiko ir ne vien tik darbui, o visu pirma sukaupti reikalingas žinias, o jei tai bus pirmas tavo darbas - klaidų vistiek nepavyks išvengti ir jos kainuos daug).
Perkant mašiną pigiai - praktiškai nelabai įmanoma rasti auto su geru kėbulu (aišku, gali pasisekti, bet...).

Pačiam garaže galima sėkmingai krapštytis prie kitu dalykų... O kas liečia kėbulą, pats gali tik "nuregt" prieš restauravimą ir "aprengt" po jo. :)

Patikėk, net ir nusipirkus E24 už 6000 EUR prie jos tikrai bus ką paveikt :)


StandartinėParašytas: 13 Rgp 2009, 11:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.08.06
Pranešimai:
70
Na galbūt kam mano užsidegimas gali pasirodyti ir jaunatviškas,bet situacija tokia...tu 6000euru as tikrai nenupiesiu ir artimiausiu metu tikrai nenusimato pas mane kad tokia suma guletu kisenej:)Taigi žiūriu toki auto iki 2000euru...
O kas liecia kebulo remonta,tai as jame visiskai zalias,bet visada yra noras kazka ismokt ir paciam daryt..Be to kad ir sąlygos pas mane neblogos...galėčiau rast savaitgaliais vietos servise kuriame pats dirbu vadybininku...Tai manyčiau yra kur tobuleti:)Noro pas mane pakanka:)


StandartinėParašytas: 13 Rgp 2009, 11:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Garbės Narys
Klubo Garbės Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.08.31
Amžius:
48
Pranešimai:
2398
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex E39 540 M62 '99 Touring
Galimas ir toks scenarijus. Nusiperki gan nebrangų variantą, jį bandydamas atstatyti savo kailiu sužinosi, ką reiškia Lietuvoje restauruoti automobilį. Ir jau vėliau taupysi pinigėlius tokiam variantui, kuris tikrai vertas tų pinigų.

Rugsėjo mėnesi klubas keliaus po Žemaitija ir apsistosime prie Platelių ežero. Kelionėje gali dalyvauti vienas kitas E24, tad galėtum vakare atvažiavęs padiskutuoti su jų savininkais.


StandartinėParašytas: 13 Rgp 2009, 12:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.08.06
Pranešimai:
70
idomi informacija...o kada tiksliai bus tas suvaziavimas plateliuose?
is kitos puses kazkaip nesmagu butu vaziuot ten ne su bmw


StandartinėParašytas: 13 Rgp 2009, 12:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
50
Pranešimai:
1783
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E24/1, 635CSi 84'
Ramunaz rašė:
idomi informacija...o kada tiksliai bus tas suvaziavimas plateliuose?
is kitos puses kazkaip nesmagu butu vaziuot ten ne su bmw

Nestresuok dėl to, kad ne su BMW :) Atvažiuok.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 150 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery