Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 02:34

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariami tik klausimai, susiję su E24 modeliu, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti klausimą/problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 11 Kov 2008, 22:01 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.03.11
Amžius:
47
Pranešimai:
64
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
E24/1, 635 CSi 82m.
E24 635 CSi automatinė pavarų dėžė prieš mechaninę, kokie įsibėgėjimo iki 100 km/h rezultatai

Kadangi niekur neradau tokios temos reikia pagalbos. Planuoju įsigyti 635 CSi, kamuoja 2 klausimai:

1. Automatinė ir mechaninė (pliusai-minusai)
2. Kaip sudraudimu ar nėra problemų.
3. Perkant į ką svarbiausia atkreipti dėmesį


StandartinėParašytas: 11 Kov 2008, 23:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.09.03
Amžius:
42
Pranešimai:
1860
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E24 635 CSi '81
ex Alpina B3 3.0 '95
Nikas:
Masta J
1. Įsibėgėjimą gali pamatyti šiame puslapyje - http://www.6ercoupe.de/deutsch/mod_44.html Realiai automato ar mechanikos pliusai ir minusai yra subjektyvus dalykas, nes daugiau priklauso nuo to, ko pats nori :) Vieni sakys tik manual, kiti, kad automatas irgi neblogai, manau renkantis, tai neturėtų tapti pagrindiniu kriterijum. Turiu automatą ir man gerai, kartais užsimanydavau mechanikos, bet tik kartais, o dar kai ir nuo manual sixerio neatsilikau su savo automatu, tai realiai skirtumo nematau, geriau kreipti dėmesi i kitas detales. Jei automatas, tai rinkciausi 4 begių, pas mane trys, tai ilgiem atstumam pastoviu greičiu kruizint visgi geriau turėt dar vieną begį!
2. Su draudimu problemos, kaip ir su kitais oldtimer'iais, realiai drausti nelabai apsimoka, nes nuo metų bus atskaičiuojamas nusidėvėjimas, o Krastos kainos draudimui bus tikrai nepriimtinos. Pas mus su senienų draudimu dar visgi praktika nekokia.
3. aš tai sakyčiau viską, nes 6er detalių atžvilgiu nepigus automobilis, bet nėra ir labai jau lepus, sakyčiau Tough. Ko gero labiausiai žiurėk kėbulą, nes kaip rodo praktika, čia praktiškai daugiausia visų resursų (nervų, pinigų ir t.t.) pareikalaujantis dalykas.

Sveikinu su pasirinkimu pirkt sixerį =D> nenusivilsi :mrgreen:

_________________
A high-end two-door luxury sports coupe dubbed the 'Bavarian Ferrari', the 6-series is considered by many to be the most aesthetically pleasing BMW of all time.


StandartinėParašytas: 12 Kov 2008, 11:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
beje truputi OT, bet matau kad autorius is Panevezio tai siulau nuvaziuoti i milnoros berots aisktele,ten po stogu jau gal daugiau nei pusmetis labai grazus 628 stovi, deze mechanine, butu proga pabandyti kaip vaziuoja :wink:

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 12 Kov 2008, 20:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.16
Amžius:
42
Pranešimai:
543
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E23, E24, E28, ex E30, E34, E39, E53
sickdog rašė:
beje truputi OT, bet matau kad autorius is Panevezio tai siulau nuvaziuoti i milnoros berots aisktele,ten po stogu jau gal daugiau nei pusmetis labai grazus 628 stovi, deze mechanine, butu proga pabandyti kaip vaziuoja :wink:


Jei kas vaziuosit padarykit keleta foto ir kainele imeskit cia

_________________
geriau senas BMW nei naujas VW.


StandartinėParašytas: 12 Kov 2008, 21:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
gogy rašė:
Jei kas vaziuosit padarykit keleta foto ir kainele imeskit cia


buvo jis kazkada avtopliuse. siaip nzn kada as ten bebusiu, bet jei netycia pro sali vaziuosiu nufotkinsiu. kaian neparasyta. bet stovis tai ant kiek as suprantu tai SALDAINIS.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 12 Kov 2008, 22:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.03.11
Amžius:
47
Pranešimai:
64
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
E24/1, 635 CSi 82m.
Dėkui už atsakymus ir patarimus. Nuvažiuosiu užmesti akį į MILNORA, duosiu info apie jį į forumą, nors šiaip jau širdis linksta prie 635 :). Turiu vieną tokį jau nusižiūrėjęs, bet norėjau paklausti, ką manote apie tuos, kurie autopliuse? Gal dar žinote, kas Lietuvoje šiuo metu pardavinėja 635, ir už kokią kainą? Ir dar vienas klausimas ar čia nuo modelio priklauso, ar nuo kelintų metų buvo pradėtos montuoti pavarų dėžes su 4 pavaromis?


StandartinėParašytas: 12 Kov 2008, 23:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.09.03
Amžius:
42
Pranešimai:
1860
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E24 635 CSi '81
ex Alpina B3 3.0 '95
Nikas:
Masta J
man regis trijų bėgių automatinę dėžę turėjo tik e24, o e24/1 ir e24/2 jau buvo visi su keturiom, jei taip, tai iki 82 metu ėję sixeriai gali turėt trijų bėgių dėžes :) oldschool'ai wa :)

_________________
A high-end two-door luxury sports coupe dubbed the 'Bavarian Ferrari', the 6-series is considered by many to be the most aesthetically pleasing BMW of all time.


StandartinėParašytas: 13 Kov 2008, 20:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.03.11
Amžius:
47
Pranešimai:
64
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
E24/1, 635 CSi 82m.
Jei kas vaziuosit padarykit keleta foto ir kainele imeskit cia[/quote]

Stovi ir dabar MILNOROJE, stovis "ledinis" lyg ir parduoda už 5000 Euro, lyg ir sau pirko


StandartinėParašytas: 13 Kov 2008, 21:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
buvo jis ir autopliuse kazkada. gyvai tikrai gerai atrodo (o jei dulkes nuvalyt...).

beje idomus variantas toks, nera keleivio puseje veidrodelio, tipo is serijos "nenumatyta konstrukcijoje".

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 14 Kov 2008, 11:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.09.03
Amžius:
42
Pranešimai:
1860
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E24 635 CSi '81
ex Alpina B3 3.0 '95
Nikas:
Masta J
sickdog rašė:
beje idomus variantas toks, nera keleivio puseje veidrodelio, tipo is serijos "nenumatyta konstrukcijoje".

viskas ten numatyta, pas man irgi nebuvo, bet su sąlyga, kad aš esu įpratęs veidrodukais naudotis, tai aš jį įsidėjau - ten išsiima tas trikampis chrominis, o kur prisukt veidroduką ten yra :)

_________________
A high-end two-door luxury sports coupe dubbed the 'Bavarian Ferrari', the 6-series is considered by many to be the most aesthetically pleasing BMW of all time.


StandartinėParašytas: 30 Kov 2008, 14:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.03.11
Amžius:
47
Pranešimai:
64
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
E24/1, 635 CSi 82m.
Norėjau paklausti dėl komplektacijos 635 manual, jeigu yra odinis salonas ar visiems modeliams eina į komplektaciją kondicionierius, šildomos sėdynės?


StandartinėParašytas: 30 Kov 2008, 14:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
50
Pranešimai:
1783
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E24/1, 635CSi 84'
DAINEKAS rašė:
Norėjau paklausti dėl komplektacijos 635 manual, jeigu yra odinis salonas ar visiems modeliams eina į komplektaciją kondicionierius, šildomos sėdynės?


ne.


StandartinėParašytas: 05 Bal 2008, 16:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.03.11
Amžius:
47
Pranešimai:
64
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
E24/1, 635 CSi 82m.
Tai velnias kaip nepasisekė, buvau nusižiūrėjęs 2 BMW, viena Lietuvoje, kitą Italijoje ir abu nupirko :cry: Kaina buvo gera, abiejų nuo 2000 iki 2500 E. Gal kas gali parekomenduoti ar yra žinančių kas parduoda (tik ne iš Vokietijos tinklalapių). Geriausia būtų E24/1, čia tik mano asmeninė nuomonė, bet man šis modelis gražiausias. Nesu aš toks optimistas, kad tikėtis už tokią kainą nusipirkti "ledinę", bet manau neblogam stovyje įmanoma. Lauksiu jūsų patarimų ir pasiūlymų kaip įsigyti šį modelį, nes susirgau šiuo modeliu.


StandartinėParašytas: 06 Bal 2008, 15:01 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.11.20
Amžius:
40
Pranešimai:
448
Miestas:
Dublin
Automobiliai:
GSX600FK2
Parduoda 1981m 635csi su alpina apdaila uz 3000eu, kazkoks elektros gedimas. Smulkiau tiesiai su savininku bendrauk.

http://www.bmwfan.lt/forumas/viewtopic.php?f=37&t=9537
http://www.bmwfan.lt/forumas/viewtopic.php?f=12&t=13081


StandartinėParašytas: 06 Bal 2008, 16:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.03.11
Amžius:
47
Pranešimai:
64
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
E24/1, 635 CSi 82m.
Dėkui labai tankui už info, tikrai vertas dėmesio aparatas. Tiktai mane labiau domina E24/1, kuris, jeigu neklystu, pradėjo eiti nuo 1983m.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery