Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 19:23

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariami tik klausimai, susiję su E24 modeliu, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti klausimą/problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 10 Spa 2005, 17:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Narys
Klubo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
46
Pranešimai:
2529
Miestas:
Vilnius
Pasakysiu taip: islaikyti 6-er ir 7-er panasiai vienodai kainuoja (iskaitant, kad su 7-er vazineji kiekviena diena, o su 6-er ne kiekviena...)
Ir dar, kas cia per klausimas, nejaugi taip zmones planuoja savo gyvenimo islaidas, kad skaiciuoja kiek jam metams gausis su masina vazineti?

Gal tada jis tegul suraso kokiais rezimais planuoja ja naudoti, droselio sklende kiek procentu bus praverta starto metu ir stabant begiais ir t.t.

Nesuprantu esmes klausimo, bet esme, kad 6-er jei nesudauzyti planuoji, islaikymas labai panasus i paprastos masinos, o kai kur dar ir kainuoja panasiai (per akcijas Krastoje, pvz. Stabdziu).


StandartinėParašytas: 10 Spa 2005, 17:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.09.03
Amžius:
42
Pranešimai:
1860
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E24 635 CSi '81
ex Alpina B3 3.0 '95
Nikas:
Masta J
pradziai, sixeris ziema turi but garaze, nu cia mano nuomone tokia ! ner ten posparniu, tai po sparnais daug vietos kauptis sniegui su druskom, ir beveik visu sixeriu priekiniai sparnai parudija virsuj :x detales krastoje tikrai nepigios, bet ir nera kosmines, kitur rast nelabai realu. be to, kaip gyvenimas pamoke, neapsimoka gundytis pigesnem detalem, nes daznai buna visiskas [CENZŪRA], kaip pavyzdy galiu duot paskirstytojo dangteli, kurio kaina krastoje kazkas ~400 lt, tangroj nusipirkau uz ~300, jis veike lygiai 5 minutes ir sudege :) del to krasta ir tik krasta, bent jau esi garantuotas, kad gausi kokybiska detale, reix tik iprast laukti, kol tas detales atvezh, o kai kuriu jau ir nebegalima uzsisakyt :roll:


StandartinėParašytas: 10 Spa 2005, 17:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
50
Pranešimai:
1783
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E24/1, 635CSi 84'
fricas rašė:
Tiesiog rūpėjo, ar detalės daug brangesnės negu pvz 7er Krastoj?


ziurint kurios dalys. pvz pakabos dalys - labai panasiai kaip ir 7er. ta prasme, jei dalis ner vien tik sixerio - jos kaina normali. bet jei dalis tinka tik sixeriui - tada jau.... ui :) pvz kebulo dalys ziauriai nepigios yra. pvz. priekinis sparnas - 2200 lt, dureles apie 5000 lt.

o pakaba, variklis, stabdziai - nieko labai ipatingo kainose nera. yra tik momentas, kad 83 metu sixeriai buvo kazkuria tai dalim unikalus savo pakaba. iki 83 metu - E12 pakaba, nuo 84 metu - E28 :)


StandartinėParašytas: 10 Spa 2005, 18:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
50
Pranešimai:
1783
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E24/1, 635CSi 84'
fricas rašė:
Jasna, jasna, dėkui.
O dabar, žinau, gal ne į temą, bet čia man rūpintis klausimas - ar sixeri pigiau/brangiau išlaikyti negu 850? Nekalbu apie pradinę auto kainą. Tiesiog detalės? benzo turbūt 850 daugiau byyyyški valgo negu pvz 635csi?

Sorry už durnus durnus klausimus, bet forumai tam juk ir skirti, ar ne? :)


hm. sunku pasakyt. neturiu 850. bet manau, kad 850 kogero brangiau islaikymas kainuotu. kiek zinau E31 amortizatoriai yra labai brangus reikalas. variklio aptarnavimas irgi brangesnis (M70 varikliai yra gan brangus aptarnavime ir reikalauja jo ganetinai nemazai. su M30 tikrai paprasciau).

del E24 rudijimo. kaip Masta J ir sake - pagrindine vieta priekiniai sparnai. kadangi ner posparniu - prisinesa ten visko ir to pasekoje jie virsuje prarudyja (ta vieta kur plokstuma virsutine). dar slenkscius reikia ziuret, galines arkas. dureliu apacios.

benzino sanaudos kalbant apie sitas masinas (E24, E31) yra apskritai nesvarstytinas klausimas. jei jis yra aktualus, tai rimtas zenklas, kad apie tokios auto pirkima galvot nereiketu.


StandartinėParašytas: 10 Spa 2005, 18:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.09.03
Amžius:
42
Pranešimai:
1860
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E24 635 CSi '81
ex Alpina B3 3.0 '95
Nikas:
Masta J
nera tas sixeris jau tox edrus - mane maloniai nustebino keliones sanaudos ~500 km - 52 litraj :)


StandartinėParašytas: 13 Spa 2005, 07:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.08
Amžius:
46
Pranešimai:
126
Miestas:
Vilnius
Detales Lietuvos srotuose beveik rasti neimanoma, tad jaj subires kazkas rimciau negu kad guolis koks ieskok pazystamu vokieciuose :) bo ten jie dar turi. Del Krastos tai nsupykit tik niekas bet ten sirsiu lizdas. As ačiū Dievui radau kas veza ta pati ka Krasta veza tik 25-30% pigiau, ir TIKRAI atveza per pora savaiciu. Nes Krasta man posuki veza jau virs metu, tiesa nesenai informavo kad jau atveze... Tai gerai kad radau per kitus galus. O siaip metus be posukio buciau. Tikrai neturiu nieko pries Krasta tik vat kiek turejau su ja reikalu, neuzsirekomendavo ji man kaip geras servisas, matyt per dydeles jau apimtys. Reikia jiem konkurento :)
O siaip 6erio nauju detaliu kainos su kuriom susiduriau:
Reduktorius - 7700lt
Pagr stabdziu cilindriukas - 8xxlt, rem komplektas 3xxlt(4xx pas Krasta)
Avarinio knopke - 100lt
priekinis ziedas ant groteliu - 340lt
posukis - pas Krasta 110lt, ne pas krasta abu uz 150
groteliu puse 440-460 pas Krasta

Pakaba vysa restauravau, mortizatoriai nuo 150lt uz viena(bilsteinai apie 300 nuosirdziai patariu juos ir deti)

O siaip jei tai nera tavo vienintelis automobilis(tai buvo mano klaida) ir nelabai skubi su detalem tai tikrai nera kazkuom labai issiskiriantis kainomis(aisq tai ne E30) O jei dar paimi virs 84m. ir srotuose daug ka rasi.

_________________
e24 628 82
e21 315 82
E30 325 90


StandartinėParašytas: 13 Spa 2005, 09:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.09.03
Amžius:
42
Pranešimai:
1860
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E24 635 CSi '81
ex Alpina B3 3.0 '95
Nikas:
Masta J
a kas tau cia vezha? firma kokia ar siaip :) nu del krastos, tai man tik buvo, kad ne ta detale atveze, skriejika ir greichiu dezes tarpine sumaishe, bet daugiau nei 10 dienu laukt neteko :) jau kad pradejom zmogui kainas rasyt, tai dar bysky:
spidometras mechaninis ~ 500 lt
rankinio trosas ~100 lt
langu apiplovimo bakelis ~60 lt
antifrizo issipletimo bakelis ~140 lt
motronicas ~4xxx lt
paskirstytojo dangtelis ~400 lt
skriejikas ~ 80 lt
zenkliukai priekinis ir galinis ~ 100 :P
krastoje cia tiek.

a kurgine teisus, ne every day masiniukas cia, jei sugenda kasnors, ka reik uzsakinet, tai minimum pora savaiciu tenka laukt masinos, o kadangi nesinori pirmam pasitaikiusiam servisui atiduot, tai teip ir apie menesi teko be masinos pabut :roll:


StandartinėParašytas: 13 Spa 2005, 14:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.03.11
Amžius:
43
Pranešimai:
153
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
bmw330d for fun
vw westfalia for travel
toyota land cruiser for expedition
[quote="Masta J"]a kas tau cia vezha? firma kokia ar siaip :) nu del krastos, tai man tik buvo, kad ne ta detale atveze, skriejika ir greichiu dezes tarpine sumaishe, bet daugiau nei 10 dienu laukt neteko :) jau kad pradejom zmogui kainas rasyt, tai dar bysky:
spidometras mechaninis ~ 500 lt
rankinio trosas ~100 lt
langu apiplovimo bakelis ~60 lt
antifrizo issipletimo bakelis ~140 lt
motronicas ~4xxx lt
paskirstytojo dangtelis ~400 lt
skriejikas ~ 80 lt
zenkliukai priekinis ir galinis ~ 100 :P
krastoje cia tiek.
na nemanau kad uz visas detales verta moketi tokius pinigus,nemazai ka galima isidet is srotu, pvz issipletimo bakelis srote iki 20lt, motronikas 100-200lt ir tt nejau naujas bakelis bus kuo nors geresnis uz padeveta?


StandartinėParašytas: 13 Spa 2005, 16:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Narys
Klubo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
46
Pranešimai:
2529
Miestas:
Vilnius
Motronic'as? :) Sixeryje kur stovi mechaninis spidometras ir trosas.
NUstebinote.

Zenkliukai po 24 Lt/vnt.
Ir visos kitos dalys isvardintos, kur nelabai reikalingos.

Geriau pagalvokime, ka daugiausiai reikia keisti:
stabdziai, zvakes, silentblokai, sarnyrai ir traukes.

Situ daiktu kainos tokios pat kaip ir kitu masinu, ne ka daug skiriasi.


StandartinėParašytas: 13 Spa 2005, 16:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.09.03
Amžius:
42
Pranešimai:
1860
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E24 635 CSi '81
ex Alpina B3 3.0 '95
Nikas:
Masta J
du kart teko iskoti tokio motronico, kaip pas mane ir neradau, nors puse lietuvos apskambinau. geraj, kad bedos kitur buvo [-o< uzh kompa tiek moket man irgi atrodo bajsey didele nesamone :roll: o kas del bakelio, tai kiek ieskojau, tiek tokio, kaip man reik, neradau. ir siaip jei kalbant apie visokias gumas, plastmaskes, kaip bakeliai, zarnos ir t.t. tai man gerew reciau pirkt, bet nauja :!: kam man po metu vel ieskoti bakelio, kuris taip paciai, kaip mano nuo amziaus suskilines.

o siaip tai vadinama liga, ash ir daugiau detaliu sixeryje pakeisciau i naujas, kad masina bukle butu kuo arciau idealaus stovio :D nes nieko nera grazhiau ir maloniau sirdziai, kaip iki galo sutvarkytas ir originalus oldtimeris :P


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery