Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 13:55

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariami tik klausimai, susiję su E24 modeliu, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti klausimą/problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 42 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 01 Bir 2004, 15:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.11
Amžius:
50
Pranešimai:
460
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
F25 X3 2.0D
Skype:
aladdin_lt
Bad Boy rašė:
Ye ye, čia visiems įdomu. Aš net siūlyčiau atskirą albumą mūsų galerijoje. "Restauravimas". Jau Ryčio yra keletas fotkių. Dar Rytis galėtų įmest ir savo sixerio restauravimo projektą. Na ir kiti galėtų prisidėt fotkėm. Ką manot? Gal paprašyt Aladdin'o kad padarytų tokį albumą? Ar įmestumėt fotkių?


Tai tegu imeta ar man nupostina, bo ta jo senuko restauravima pats ikeliau nuotrauku atrades.


StandartinėParašytas: 01 Bir 2004, 23:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2004.04.23
Amžius:
53
Pranešimai:
63
Miestas:
Kaunas
Skype:
bmw635csi
kas liecia kebulo darbus:
maniskis '95 metais buvo dauztas i gala(sprendziu pagal tai, kad daug apdailos detaliu tu metu). Tuo paciu buvo uzgautas ir priekis(keista nosies skarda, kairys sparnas, posukiai
pirkau 2001(pagal nuotraukas(o nuotraukose jis atrode........ "ledas")). Is tikruju papirko "navarotai".
nukelus nuo tralo ir atsigavus po soko, pradejau darbus
pirmiausia gramdziau spakli, gavosi apie kibira :)
toliau skardininko darbai(galas buvo nusodintas apie 2cm, galiniu sparnu kampai ties faromis isformuoti naujai)
Skardos darbus atliko Arturas(anksciau dirbo taxi parke, dabar salia "moderna terling")
Kitas etapas-karas su rudimis. Man pasiseke su skardomis, nes kiaurai prapuves buvo tik liukas(pirkau nauja), visa kita sveiciau pats su kampiniu slifuokliu plieniniu sepeciu pagalba(nusveiti, sutepi rudziu suriseju ir taip kokius 3-4 kartus, zodziu kol metalas toj vietoj pradeda blizget). Tokius darbus(sveitima) gali daryt tik pats, nes niekas tokiu "anonizmu" nenori uzsiimt.
Toliau ruosimas dazymui
Skardininko ruostus plotus atsveite iki blizgancio metalo
Toliau spakliavimas, viso kebulo dengimas antikoroziniu gruntu, galutinis gruntas "fileris"(ruosiant aliumines ir plasmasines detales, i grunta imaisyta "elastiko")
Ruose dazymui Raimis(taikos pr. galas salia lukoil nuosavam name)
Dazymas
daze Stasys(Neveronys)
spalva pries dazyma- DIAM.-SCHW.-MET '88 atspalvis
dazymas vyko '2002.12
nauja spalva-COSMOS-SCHW.-MET. '2002 atspalvis
Toliau papildomas antikorozinis paruosimas(atlikau pats)
ratu ertmiu, dugno plovimas(zibalas+skiedejas+vait spiritas+teptukas)
korozijos pagautos vietos issveistos kampiniu slifuokliu+rudziu surisejas+antikorozinis gruntas+automobilinis hermetikas
uzdaros ertmes(slenksciai, "stojkes"), dvigubos, trigubos skardos siules(durys, bagazine) ispurkstos antikorozine danga, turincia savyje rudziu surisejo
dugnas, ratu arkos isteptos elastinga smala, turincia garsa izoliuojanciu savybiu(du kartus), vandens "neplaunamos" vietos papildomai padengtos vasku
visos antikorozines medziagos DINITROL
Tiek butu trumpai.


StandartinėParašytas: 02 Bir 2004, 00:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
45
Pranešimai:
545
Miestas:
Mažeikiai
WOW!

... o ash galvojew kad normalei kebula susitvarkew ... :(


StandartinėParašytas: 02 Bir 2004, 00:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
50
Pranešimai:
1783
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E24/1, 635CSi 84'
Nesinervink :))
Su kebulo darymu yra tokia galybe uzsiemimo ir pinigu padejimo kad... OI :(

As irgi kankinuosi dabar, kazkaiptai ir nesinori mestis i krastutinumus (visikai plikai isrengtas kebulas, nuvarytas iki metalo su peskastruike, sutvarkytu taip, kad nebutu skyliu, pervirinta kur reikia ir pan, po to pamerktu i cinko vonia) nes nera verta ir per daug kainuoja (čia svelniai issireiskus, su salyga kad rasi tokia cinko vonia), bet ir norisi padaryt kebula kaip galima geriau uz protinga pinigu suma. Ir su kuom kalbet su kuom tartis ka verta daryt, ko ne.....

nezinanu ka tiksliai darei su savo ieSu, bet pagal pinigu suma tai manua kad normaliai ten visas turetu but.... :) neluzk :)

Pablo rašė:
WOW!

... o ash galvojew kad normalei kebula susitvarkew ... :(


StandartinėParašytas: 02 Bir 2004, 08:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Garbės Narys
Klubo Garbės Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.12
Amžius:
54
Pranešimai:
242
Miestas:
Moscow
Automobiliai:
Z1
Jo, kėbulą tu restauravai "osnovatelno" kaip sakoma. Gal turi fotkių iš etapų? Ar jau surinkai? Ir dar vienas klausimas - gal turi darbų sąmatą? Aš irgi norėčiau pradėt panašų projektėlį, bet primiausia norėtųsi įsivaizduot sąmatą :).


StandartinėParašytas: 02 Bir 2004, 09:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
50
Pranešimai:
1783
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E24/1, 635CSi 84'
Bad Boy rašė:
Jo, kėbulą tu restauravai "osnovatelno" kaip sakoma. Gal turi fotkių iš etapų? Ar jau surinkai? Ir dar vienas klausimas - gal turi darbų sąmatą? Aš irgi norėčiau pradėt panašų projektėlį, bet primiausia norėtųsi įsivaizduot sąmatą :).


Kadangi nemanau kad tuersi laiko pats sedet prie projektelio su drele, tai galiu pasakyt, kad apie 7-10 klt :)

Bent jau as esu nusiteikes panasiai sumai :(


StandartinėParašytas: 02 Bir 2004, 11:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Garbės Narys
Klubo Garbės Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.12
Amžius:
54
Pranešimai:
242
Miestas:
Moscow
Automobiliai:
Z1
Kažkaip man atrodo, kad kėbulo restauravimas kainuos brangiau :). Ypač jei bus pakirmijęs, o dalis reikės užsakinėt naujas.


StandartinėParašytas: 02 Bir 2004, 11:29 
  
 
 
jei masina visada stovi kieme arba metaliniam gasraze ji paliubomu bus pakirmijus, bet E24 turi buti ledinis :lol: , jei dazyti tai pilnai ir su krastiniu cinko sluoksniu :roll:


StandartinėParašytas: 02 Bir 2004, 11:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.13
Amžius:
47
Pranešimai:
610
Miestas:
Ryga
krastinis nuo žodžio Krasta ? :twisted:


StandartinėParašytas: 02 Bir 2004, 11:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
50
Pranešimai:
1783
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E24/1, 635CSi 84'
Bad Boy rašė:
Kažkaip man atrodo, kad kėbulo restauravimas kainuos brangiau :). Ypač jei bus pakirmijęs, o dalis reikės užsakinėt naujas.


mudyla tu, as čia be daliu skaiciuoju. :D
sixerio daliu kainos......... :x

as tai sukisiuos per sixeristus DE. second handa imsiu. pagrinde.


StandartinėParašytas: 02 Bir 2004, 11:54 
  
 
 
Baubas rašė:
krastinis nuo žodžio Krasta ? :twisted:


taip krastinis :)

paliava tavo sixeris kartais ne snipiskese apsistojas?, toks sviesiai rudas ar auksinis..


StandartinėParašytas: 02 Bir 2004, 12:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Garbės Narys
Klubo Garbės Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.12
Amžius:
54
Pranešimai:
242
Miestas:
Moscow
Automobiliai:
Z1
paliava rašė:
mudyla tu, as čia be daliu skaiciuoju. :D
sixerio daliu kainos......... :x

as tai sukisiuos per sixeristus DE. second handa imsiu. pagrinde.


Aš tikiuos, kad kai man reiks tu irgi per vokietijos sixeristus pagelbėsi :).


StandartinėParašytas: 02 Bir 2004, 22:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2004.04.23
Amžius:
53
Pranešimai:
63
Miestas:
Kaunas
Skype:
bmw635csi
Bad Boy rašė:
Jo, kėbulą tu restauravai "osnovatelno" kaip sakoma. Gal turi fotkių iš etapų? Ar jau surinkai? Ir dar vienas klausimas - gal turi darbų sąmatą? Aš irgi norėčiau pradėt panašų projektėlį, bet primiausia norėtųsi įsivaizduot sąmatą :).

fotkiu turiu(reikia skanuot), dar nesurinkau, nes planuoju det daug nauju detaliu, o kiek jos kainuoja niekam nepaslaptis ir dar eiliskumas. Pvz. dar neturiu stogo apmusimo, o be jo negaliu det nei stiklu, nei liuko, nei duru sandarinimo gumu(dar neturiu), be kuriu neina sureguliuot duru ir t.t. Samata iki galo dar neaiski, bet fiksuoju kiekviena isleista lita
mano atveju isleisti litai kebului(grubiai)
skardininko darbai ~1000lt
ruosimas dazymui ~3500lt
dazymas+dazai ~2500lt
pats ivairioms medziagoms isleidau ~1000lt
is skardu pirktas liukas(naujas) ~650
kuro bako danktelis(devetas, tinka nuo E-28 ) 10lt :D (kad taip visos kainuotu :? )
is kebulo apdailos daliu, M-Technic spoileris 1000lt
mano darbas prie kebulo ****lt
P.S.
siaip galima butu akis i aki pasneket, nes rasyt romana sia tema kazkaip gaila laiko


StandartinėParašytas: 03 Bir 2004, 08:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Garbės Narys
Klubo Garbės Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.12
Amžius:
54
Pranešimai:
242
Miestas:
Moscow
Automobiliai:
Z1
Tai, kaip sakoma "zabej strielku" :). Susibėgam kur nors. O gal antradienį ateisi į "Šaulį"? Šiaip tai nerealiai būt įdomu ir natūroj pamatyt tavo kūrinį. Arba bent jau fotkes atsineštum.

Žodžiu - skelbk ekskursijos datą. Manau dar kas nors iš klubiečių prisijungs pasidžiaugt tavo darbais.


StandartinėParašytas: 03 Bir 2004, 18:44 
  
 
 
gal kiek ir paveluotai :roll: bet cia kazkas klause nuorodos is kur foto 6er v12: http://www.e31.net/


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 42 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery