Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 00:18

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariami tik klausimai, susiję su E24 modeliu, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti klausimą/problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 18 Bal 2012, 13:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.04.18
Pranešimai:
7
Automobiliai:
E24 635CSI 84m.
Sveiki visi 6tuku myletojai. Turiu ir as toki varga bei dziaugsma. Pilna visokiu ciudu ir gerumu. Pas mane jis gal kokie 5-6 metai. Nors lietuvoje jau gana senokai. Pirma registracija buvo daryta Kaune. Gal kas ir yra mates. Valst. nr PKT 635. Buvo pinigu tai remontavau firmoje AZAGIS. Darbu nekomentuosiu nes nera prasmes). Turi manishkis pora didesniu minusu neskaitant vel lendanciu rudziu). Neprognuozuotai uzgesta ir taip mirshta net keliom valandom ir perkaites sankabos diskatorius. aaaaabuvau kashkada keites i padeveta tai truko po pirmo gero ratu prasukimo). Tai tiek. Bus proga imesiu ir foto.


Paskutinį kartą redagavo tademinas 18 Bal 2012, 13:27. Iš viso redaguota 2 kartus.

StandartinėParašytas: 18 Bal 2012, 15:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.04.18
Pranešimai:
7
Automobiliai:
E24 635CSI 84m.
Cia foto po remonto. Na cia keletas metu atgal. Plius fotkei atrodo daug geriau nei realybeje).


Prikabinti failai:
635.gif
635.gif [ 118.26 KiB | Peržiūrėta 18738 kartus(ų) ]
StandartinėParašytas: 18 Bal 2012, 17:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.06.11
Pranešimai:
3158
Miestas:
KAUNAS
Automobiliai:
BMW
E46 328ci;
E24 635csi;
pas mane taspatc buvo tai kiek pamenu variklio kompomo fyske buvo kaskaip atsiplioncinus uzteko ja pajundint ir tas bajaris dingo.

tas kompas randas bardacioke virsuj po toke oda


StandartinėParašytas: 18 Bal 2012, 18:01 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.04.18
Pranešimai:
7
Automobiliai:
E24 635CSI 84m.
Kompas keistas. Per remontus meistrai supyle buvo. Su juo visai cirkas buvo kol daejo kas dedas. Masiniukas po dazymo buvo pargabentas i garaza. Paskui uztruko surinkimas ir t.t. Atvaziuoju pasiimti, uzkuriam, veikia kaip bite. Tik pradedu judeti is garazo, masina sokteli per slenksti duru ir uzgesta. Po geros valandos uzsikuria ir vel tas pats. Daug nervu kainavo kol dashuto kompa paziureti. O jis puspilnis vandens. Kai vaziuoji per slengsti sujuda vanduo ir uztrumpina. Aisku kompa reikejo keisti. Uzsioksidavo viskas.
O del dabartinio niukso tai manau gal kaskas negerai su termo davikliaias. Gal rodo perkaitima ir taip blokuoja. Na gal as cia ir nusishneku.


StandartinėParašytas: 18 Bal 2012, 21:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.07.25
Amžius:
39
Pranešimai:
3277
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
JEEP, e23, e93 lci
Zinau as ta sixeri, anksciau kaune tankiai matydavau, oij negalaidavo jo buves savininkas, is vietos kazi ar nors karta ramiai isvaziuodavo :D Atsimenu karta paerzinau dar su kriagzde, tai kai spyre per pedala, taip ir nudriftavo per visa zieda :lol:


StandartinėParašytas: 18 Bal 2012, 21:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.06.11
Pranešimai:
3158
Miestas:
KAUNAS
Automobiliai:
BMW
E46 328ci;
E24 635csi;
tademinas rašė:
Kompas keistas. Per remontus meistrai supyle buvo. Su juo visai cirkas buvo kol daejo kas dedas. Masiniukas po dazymo buvo pargabentas i garaza. Paskui uztruko surinkimas ir t.t. Atvaziuoju pasiimti, uzkuriam, veikia kaip bite. Tik pradedu judeti is garazo, masina sokteli per slenksti duru ir uzgesta. Po geros valandos uzsikuria ir vel tas pats. Daug nervu kainavo kol dashuto kompa paziureti. O jis puspilnis vandens. Kai vaziuoji per slengsti sujuda vanduo ir uztrumpina. Aisku kompa reikejo keisti. Uzsioksidavo viskas.
O del dabartinio niukso tai manau gal kaskas negerai su termo davikliaias. Gal rodo perkaitima ir taip blokuoja. Na gal as cia ir nusishneku.



as ir kai savo uzkurt dvi savaites negalejau tai kompa buvau atsiveres, mates kad jis ten ir pas mane truputi pasemtas buvo, bet tai ačiū dvievui jo keist nereikejo nes mano 82metu buvo, kompa gaut besansu #-o o kelintų tavo metu?


StandartinėParašytas: 18 Bal 2012, 21:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.04.18
Pranešimai:
7
Automobiliai:
E24 635CSI 84m.
Po kauno jis buvo atsirades radvilishkyje. As ji jau ten pirkau. Paskutinis sheimininkas jo taippat negailejo. Na variklis ir dabar kai dirba) graziai burzgia, o pagazuotas leidzia tikrai ausiai malonius garsus.


StandartinėParašytas: 18 Bal 2012, 21:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.04.18
Pranešimai:
7
Automobiliai:
E24 635CSI 84m.
Mano 83. metu. Tavo kompas turetu buti senesnio modelio. As toki galeciau gauti. Nes turejau pirkes airijoje 82 netu sestuka. Ir kompas nuo jo man netiko. Skyresi paskutiniai skaiciai. Beje tavo turetu buti ir prietaisu skydelis paprastesnis. Turiu beda su savishkiu. Nerodo greicio. Tik apsukos ir temperatura. Buvau gaves kita ir ten ta pati beda. Baterijos isbega ir sueda vidurius.


StandartinėParašytas: 18 Bal 2012, 21:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.04.18
Pranešimai:
7
Automobiliai:
E24 635CSI 84m.
Ideja buvo nebloga. Alakantra panele ir duru apshifkiu virshutine dalis.


Prikabinti failai:
vidus 6.gif
vidus 6.gif [ 116.27 KiB | Peržiūrėta 18702 kartus(ų) ]
StandartinėParašytas: 18 Bal 2012, 21:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.06.11
Pranešimai:
3158
Miestas:
KAUNAS
Automobiliai:
BMW
E46 328ci;
E24 635csi;
as savo jau pardaviau, nes neatlaike nervai jau man kovot su ta masina. aisku dabar gaila, bet kai prisimenu visus sposus tos masinos tai .... :lol:

beja pas mane buvo jau normalus vidus toks kaip pastave, tik dar pas mane buvo rekaro sedynes.

cia yra nuotrauku gal idomu bus uzmest aki viewtopic.php?f=63&t=69881

ps. maciau kaskada skelbimuose tavo bmw kai pardavinejo tai kaina ten buvo gal netoli 30000lt?

tiek ir mokejai panasiai? :roll:


StandartinėParašytas: 18 Bal 2012, 22:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.04.18
Pranešimai:
7
Automobiliai:
E24 635CSI 84m.
Ten buvo mano skelbimas. Ta suma buvo kokia as i ja sukishau. Zmona pasake grieztai. Nori nauju zaislu parsiduok ta). Na jo su senomis mashinytemis daug kantrybes reikia.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery