Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 27 Rgs 2024, 07:20

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 26 Vas 2009, 11:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.12.15
Amžius:
35
Pranešimai:
418
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E91 11m.
Ex: E61 09m.
Ex: E61 07m.
Ex: E34 93m.
Sveiki, nesupratau kas nutiko, bet nuo vakar ryto prasidejo nesamones su stabdziais. Kol salta masina is vis stabdziai veluoja, mazai spaudzias, kazkokie neaiskus. Pravaziavus kokius 3km jie pradeda geriau funkcionuoti, bet nera geri kaip buvo pries dvi dienas. Gal kas turit minciu kur cia beda? Ar gali buti, kad paprasciausiai skyscio truksta? Nelabai tiketina man arodo.


StandartinėParašytas: 26 Vas 2009, 11:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.07.02
Amžius:
41
Pranešimai:
159
Miestas:
Pasvalys
Automobiliai:
E30 coupe
RB3 rašė:
Sveiki, nesupratau kas nutiko, bet nuo vakar ryto prasidejo nesamones su stabdziais. Kol salta masina is vis stabdziai veluoja, mazai spaudzias, kazkokie neaiskus. Pravaziavus kokius 3km jie pradeda geriau funkcionuoti, bet nera geri kaip buvo pries dvi dienas. Gal kas turit minciu kur cia beda? Ar gali buti, kad paprasciausiai skyscio truksta? Nelabai tiketina man arodo.

na ir tinginys,kad lengviau forume parasyt,nei vaziuojant sustot ir pasiziuret gal tikrai skyscio truksta #-o


StandartinėParašytas: 26 Vas 2009, 11:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.12.15
Amžius:
35
Pranešimai:
418
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E91 11m.
Ex: E61 09m.
Ex: E61 07m.
Ex: E34 93m.
Tau lengva pasakyti, o as net tiksliai nezinau kur ten tas skystis pilasi. Esu viena talpykla rades talpa apie 1.5-2l, tokia juoda su sietele, geltonas tepalas pilasi, tai ten ir bus?


StandartinėParašytas: 26 Vas 2009, 12:32 
  
 
 
cia manau dbr visoms masinoms tas pats yra kas laiko masinas lauke, del tokio dregno oro...
pradek vaziuoti ir paspausk 5 kokius kartus stabdzius po sekunde ir viskas susitvarkys...


StandartinėParašytas: 26 Vas 2009, 12:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.08.17
Amžius:
48
Pranešimai:
581
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
Tėvuko E30 '87
Sako, kad pedalai "mažai spaudžias", tad nelabai tikėtina, kad bėda (vien) dėl drėgmės.


StandartinėParašytas: 26 Vas 2009, 12:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.12.15
Amžius:
35
Pranešimai:
418
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E91 11m.
Ex: E61 09m.
Ex: E61 07m.
Ex: E34 93m.
jo, bet pravaziavus kelis km pradeda spaustis normaliau. bet toks jausmas, kad skyscio truktu ar oro kur butu pateke ar dar gal kas su stabdziaias...


StandartinėParašytas: 26 Vas 2009, 12:55 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.08.17
Amžius:
48
Pranešimai:
581
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
Tėvuko E30 '87
Mintis ta, kad čia prie kompo monitoriaus tokia diagnostika ne ką tepadės, nes priežasčių g b be galo daug #-o , todėl kad ir ką čia beišgirsi - vis tiek pačiam reikės peržiūrėti visą sistemą nuo skysčio bakelio iki suportų :|


StandartinėParašytas: 26 Vas 2009, 13:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.12.15
Amžius:
35
Pranešimai:
418
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E91 11m.
Ex: E61 09m.
Ex: E61 07m.
Ex: E34 93m.
na taip, bet cia kartais sulaukiu labai taikliu atsakymu, kuriuos patikrines is karto randu beda.


StandartinėParašytas: 26 Vas 2009, 14:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.02.06
Amžius:
36
Pranešimai:
213
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E36 318i 91' ex
E36 318iS 96' ex
E39 523i 97'
man tas pats siryt buvo,keliskart gerai pastabdzius lyg ir praejo,tai manau kalta dregme/druskos.


StandartinėParašytas: 26 Vas 2009, 14:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
man kol salta staigiau ir stipriau stabdo. tik su garsais kelis stabdymus, nes diskai aprudyja is po nakties. tai cia taip pat del disku gali buti, jei cia diskai :D

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 26 Vas 2009, 15:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.08.17
Amžius:
48
Pranešimai:
581
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
Tėvuko E30 '87
Manualas (Naudingų nuorodų skyrelyje) vardija tokius galimus gedimus:

Požymis - neefektyvus stabdymas stipriai išminant pedalą.
Galimos priežastys:
1. Apsitepalavusios kaladėlės.
2. Netinkamos kaladėlės.
3. Sugedęs stabdžių stiprintuvas.
4. Susidėvėjusios kaladėlės.

Požymis - neefektyvus stabdymas, nuspaustas pedalas negrįžta į pradinę padėtį.
Galimos priežastys:
1. Nuotekis vamzdeliuose.
2. Pažeistas pagrindinis arba darbiniai cilindriukai.

... Drėgmei visiškai pašalinti pakanka vos keleto pedalo paspaudimų. Tad jeigu kankinamasi 2-3km (kol automobilis įšyla [-o< ), tai jau tikrai ne vien purvas/drėgmė :|


StandartinėParašytas: 26 Vas 2009, 15:47 
  
 
 
Man kazkas panasaus buvo kai vazinejau su Audi A4. Pastebejau viena diena kad vaziuodamas gatvele iki pagrindines gatves ir pries sankryza pastabdzius kazkaip labai nenoriai stabdo. Bet pavazinejus daugiau lyg ir atsigaudavo. Po kiek laiko tokio vazinejimo viena diena vaziuojant Vilniuje gatve uzkiso fura, teko ekstremaliai stabdyt. Vat nuo tada atsirado dar ir papildomas garsas stabdant. Tai tada nuvaziavau i servisa ir pasikeiciau visus 4 stabdziu diskus ir kaladeles. Prie to pacio servise dar pakeite stabdziu skysti ir nuorino sistema. Po darbu stabde bet kuriuo momentu labai gerai. :wink:


StandartinėParašytas: 26 Vas 2009, 17:18 
  
 
 
Angelas> Kiek kainavo tavo "upgreidas"?
Speju, kad ir man gresia panasus vizitas. Neseniai viena vakara teko "palakstyt" po Vilniu - labai velavausi, tai buvo daug intensyviu pastabdymu. Nuo to laiko stipriau pamygus stabdi atsiranda metalo trynimosi garsas - necypia, bet laaabai nemalonus. Taippat siandien ryte islekiau is kiemo ir faktiskai iskart rekejo stabdyti - efrektyvumas buvo ziauriai mazas, nors pedalas spaudesi, kaip iprastai...
Jau nekalbu apie pragiedruliais pamirksinti sauktuka panaleje:/


StandartinėParašytas: 26 Vas 2009, 17:39 
  
 
 
Ignacas rašė:
Angelas> Kiek kainavo tavo "upgreidas"?
Speju, kad ir man gresia panasus vizitas. Neseniai viena vakara teko "palakstyt" po Vilniu - labai velavausi, tai buvo daug intensyviu pastabdymu. Nuo to laiko stipriau pamygus stabdi atsiranda metalo trynimosi garsas - necypia, bet laaabai nemalonus. Taippat siandien ryte islekiau is kiemo ir faktiskai iskart rekejo stabdyti - efrektyvumas buvo ziauriai mazas, nors pedalas spaudesi, kaip iprastai...
Jau nekalbu apie pragiedruliais pamirksinti sauktuka panaleje:/


Jo, man po to ekstremalaus stabdymo irgi buvo toks garsas atsirades. Cia pirmas pozymis, kad kaladeles i pabaiga.
Na del kainu matai, cia buvo gal pries 2 metus. Ten kazkas buvo priekiniai diskai po 110 ar 120, galiniai po 70 ar 90 ir kaladeles kazkiek. Su viskuo sumokejau ten kazkas apie 600Lt. Bet parazitai sudejo per kietas kaladeles. Kokios firmos dejo - nepamenu jau.. #-o


StandartinėParašytas: 26 Vas 2009, 21:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.12.15
Amžius:
35
Pranešimai:
418
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E91 11m.
Ex: E61 09m.
Ex: E61 07m.
Ex: E34 93m.
Na gal apie tuos 2-3 km perdejau, man didziausia stabdymo problema, kai pirma karta paspaudziu stabdi isvaziuodamas is kiemo, po to tuos 2-3 km vaziuoju neneaudodamas stabdziu, tiesiu keliu, o veliau jau kaip ir normaliai stabdos. Skyscio ziurejau yra, pedalas suminksteja po to, tampa normalus, buvau iki meistro vieno nuvaziaves, tai sako arba su vakumu nebent kazkas arba del dregmes, tai dabar dar kelias dienas stebesiu situacija,. gali buti, kad kalti ir orai, nors seniau man to nera buve.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery