Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 18:47

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 07 Gru 2012, 20:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.04.25
Pranešimai:
17
Automobiliai:
E34 525 TDS Touring
arba kazkur stori laidai turi bloga kontakta arba starterio sepeteliai i pabaiga :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


StandartinėParašytas: 07 Gru 2012, 20:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.12.07
Pranešimai:
2
Automobiliai:
Bmw 525tds E34
O gal zinai kiek tie sepeteliai kainuoja ?


StandartinėParašytas: 08 Gru 2012, 02:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.03.22
Amžius:
31
Pranešimai:
49
Miestas:
Jonava
Automobiliai:
E34 525
Papasakosiu ir aš savo istorija su starteriu gal kam pravers ir bus naudinga, žodžiu buvo toks dalykas kaip nesukdavo man starterio nebūdavo kontakto, būna toks garsas tikš suveikia bendeksas, bet nesuka starteris reikėdavo judint tą laidą kol pagaudavo kontaktą ir užsikurdavo dar toks dalykas, kad ant šiltos mašinos prasukdavo bendeksa man, taigi nuvariau pas gera bmw meistrą paaiškinau situacija ir klausiau kiek perrinkimas kainuos ar geriau pirkt kitą starteri taigi jis patarė pirkt visą starteri nes pigiau bus. Ir žodžiu jis turėjo kaip tik starteri parduot pažiūrėjo koks pas mane stovi o pas mane stovėjo toks mažiukas o jis turėjo didelį tokį tas starteris buvo nuo ešerių (ryklių) bmw sakė tokiuose mašinuose starteriai neužmušami ir geresni nei parduotuvėse kas gali sueit tai tik įvorės nulėkt sukali atgal ir vėl važiuoji taigi starteris kainavo 100lt pasikeičiau pats. Na ką bandyt kurt tai per pora sekundžiu užsikūrė ir likau patenkintas tuo starteriu, sukimo momentas žiauriai didesnis nei buvo. Tai va jei turit galimybe gaut gerą senesnių metų bmw starterį pirkit neturėtumėt pasigailėt. Beja tą starteri kur pirkau tai tas žmogus buvo visą perrinkęs paruošęs darbui tai dabar be vargo važinėju.


StandartinėParašytas: 03 Gru 2013, 23:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.11.18
Pranešimai:
7
Automobiliai:
E46
gal kas gali pasakyt kiek eina dantuku ant E34 m20(krabo) starterio arba gal kas turi starteri parduot


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery