Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 11:27

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 13 Rgs 2007, 12:40 
  
 
 
Beveik pries metus kai atsalo oras mano prietaisu skydelis pradejo gliucinti... is pat pradziu nerode isvis nieko, nei apsuku, ekonomaizeris irgi neveike, temperaturos irgi nerode, na ir kuro nerodo, ir dingo rida.... paskui rida atsirado, apsukos buna veikia buna ne, jeigu veikia tai kazkaip keistai.... kiek kuro bake taip ir nerodo, arba rodo pastovei 20 litru... temperaturos nerodo, ekonomaizeris taip ir nepradejo veikti... pas mane pilnas kompas. kokia gali buti priezastis? gal reikia visa skydeli pakeisti? buvou nuemes ji, visos fiskes vietoje..... nesuprantu...... :?:


StandartinėParašytas: 13 Rgs 2007, 12:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.04.11
Amžius:
42
Pranešimai:
547
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 520 M50
Panasu i pacio skydelio durniavima. Siulyciau pabandyt isidet kita skydeli, srote susitark, kad duotu pasibandyti. Na dar variantas gal iseitu ji sutaisyt, ale perlitavus kondikus ar dar koki sh.

_________________
Bajavaja Mashyna Warov


StandartinėParašytas: 13 Rgs 2007, 12:55 
  
 
 
MariusNr1 rašė:
Panasu i pacio skydelio durniavima. Siulyciau pabandyt isidet kita skydeli, srote susitark, kad duotu pasibandyti. Na dar variantas gal iseitu ji sutaisyt, ale perlitavus kondikus ar dar koki sh.



Manau pigiau butu pakeisti....... reikes pabanditi........ :wink:


StandartinėParašytas: 13 Rgs 2007, 13:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.04.11
Amžius:
42
Pranešimai:
547
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 520 M50
Versus rašė:
Manau pigiau butu pakeisti....... reikes pabanditi........ :wink:


nu tai sakau susitark srote(ar su zmogum), kad pabandysi ar pasitaiso tau situacija pakeitus skydeli kitu ir vsio.

_________________
Bajavaja Mashyna Warov


StandartinėParašytas: 13 Rgs 2007, 13:52 
  
 
 
MariusNr1 rašė:
Versus rašė:
Manau pigiau butu pakeisti....... reikes pabanditi........ :wink:


nu tai sakau susitark srote(ar su zmogum), kad pabandysi ar pasitaiso tau situacija pakeitus skydeli kitu ir vsio.


aga, irgi variantas :D


StandartinėParašytas: 14 Rgs 2007, 13:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.21
Amžius:
43
Pranešimai:
49
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
E34
Versus rašė:
Beveik pries metus kai atsalo oras mano prietaisu skydelis pradejo gliucinti... is pat pradziu nerode isvis nieko, nei apsuku, ekonomaizeris irgi neveike, temperaturos irgi nerode, na ir kuro nerodo, ir dingo rida.... paskui rida atsirado, apsukos buna veikia buna ne, jeigu veikia tai kazkaip keistai.... kiek kuro bake taip ir nerodo, arba rodo pastovei 20 litru... temperaturos nerodo, ekonomaizeris taip ir nepradejo veikti... pas mane pilnas kompas. kokia gali buti priezastis? gal reikia visa skydeli pakeisti? buvou nuemes ji, visos fiskes vietoje..... nesuprantu...... :?:


ar bandei pakeist batareikas? Isitikink, kad jos ne senos, jeigu nepades - keisk skydeli :wink:

_________________
Mašina žvėris - vairuotojas..........


StandartinėParašytas: 14 Rgs 2007, 20:06 
  
 
 
Mante rašė:
Versus rašė:
Beveik pries metus kai atsalo oras mano prietaisu skydelis pradejo gliucinti... is pat pradziu nerode isvis nieko, nei apsuku, ekonomaizeris irgi neveike, temperaturos irgi nerode, na ir kuro nerodo, ir dingo rida.... paskui rida atsirado, apsukos buna veikia buna ne, jeigu veikia tai kazkaip keistai.... kiek kuro bake taip ir nerodo, arba rodo pastovei 20 litru... temperaturos nerodo, ekonomaizeris taip ir nepradejo veikti... pas mane pilnas kompas. kokia gali buti priezastis? gal reikia visa skydeli pakeisti? buvou nuemes ji, visos fiskes vietoje..... nesuprantu...... :?:


ar bandei pakeist batareikas? Isitikink, kad jos ne senos, jeigu nepades - keisk skydeli :wink:



hmmm, pirma karta girdziu apie batareikas.... o kur jos stovi, viduje kazkur??? :?:


StandartinėParašytas: 17 Rgs 2007, 11:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.21
Amžius:
43
Pranešimai:
49
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
E34
Versus rašė:
Mante rašė:
Versus rašė:
Beveik pries metus kai atsalo oras mano prietaisu skydelis pradejo gliucinti... is pat pradziu nerode isvis nieko, nei apsuku, ekonomaizeris irgi neveike, temperaturos irgi nerode, na ir kuro nerodo, ir dingo rida.... paskui rida atsirado, apsukos buna veikia buna ne, jeigu veikia tai kazkaip keistai.... kiek kuro bake taip ir nerodo, arba rodo pastovei 20 litru... temperaturos nerodo, ekonomaizeris taip ir nepradejo veikti... pas mane pilnas kompas. kokia gali buti priezastis? gal reikia visa skydeli pakeisti? buvou nuemes ji, visos fiskes vietoje..... nesuprantu...... :?:


ar bandei pakeist batareikas? Isitikink, kad jos ne senos, jeigu nepades - keisk skydeli :wink:



hmmm, pirma karta girdziu apie batareikas.... o kur jos stovi, viduje kazkur??? :?:


prietaisu skydelio viduje stovi batareikos, kai jos baigiasi - pradeda pusinet skydelis. Cia tau nuoroda kur ieskot :

http://home.comcast.net/~fongman1/repai ... epair.html

_________________
Mašina žvėris - vairuotojas..........


StandartinėParašytas: 17 Rgs 2007, 13:39 
  
 
 
Mante rašė:
Versus rašė:
Mante rašė:
Versus rašė:
Beveik pries metus kai atsalo oras mano prietaisu skydelis pradejo gliucinti... is pat pradziu nerode isvis nieko, nei apsuku, ekonomaizeris irgi neveike, temperaturos irgi nerode, na ir kuro nerodo, ir dingo rida.... paskui rida atsirado, apsukos buna veikia buna ne, jeigu veikia tai kazkaip keistai.... kiek kuro bake taip ir nerodo, arba rodo pastovei 20 litru... temperaturos nerodo, ekonomaizeris taip ir nepradejo veikti... pas mane pilnas kompas. kokia gali buti priezastis? gal reikia visa skydeli pakeisti? buvou nuemes ji, visos fiskes vietoje..... nesuprantu...... :?:


ar bandei pakeist batareikas? Isitikink, kad jos ne senos, jeigu nepades - keisk skydeli :wink:



hmmm, pirma karta girdziu apie batareikas.... o kur jos stovi, viduje kazkur??? :?:


prietaisu skydelio viduje stovi batareikos, kai jos baigiasi - pradeda pusinet skydelis. Cia tau nuoroda kur ieskot :

http://home.comcast.net/~fongman1/repai ... epair.html


Isardziau as visa ta skydeli, bet jokiu batarkiu tan poliubomu neradau, nes ju ten ir nera!!! Kaip ir sakiau..........


StandartinėParašytas: 17 Rgs 2007, 14:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.07.31
Amžius:
42
Pranešimai:
261
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 525 M20B50 89
durnavoja ir pas mane skydelis, vienintele iseitis kiek zinau, susirasti kita ir pasikeisti. tai tiek :roll:


StandartinėParašytas: 17 Rgs 2007, 14:16 
  
 
 
dziaska rašė:
durnavoja ir pas mane skydelis, vienintele iseitis kiek zinau, susirasti kita ir pasikeisti. tai tiek :roll:


ir man taip koroce atrodo........ :roll:


StandartinėParašytas: 11 Gru 2011, 18:19 
  
 
 
Sveiki.
Prikeliu sena tema, ir noriu paklaust. Ar bandet kas keis tuos konkencatorius http://home.comcast.net/~fongman1/repai ... epair.html?
Reikalas tas, kad pas mano BMW 525 89m. neveikia temperaturos, kuro lygio, tahometras, spidometras, neveikia kilometrazas. Vienu zodziu sviecia tik lemputes,


StandartinėParašytas: 13 Sau 2012, 08:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.12.17
Amžius:
31
Pranešimai:
17
Miestas:
Klaipėda
Skype:
raimondasbriedis
Tai susirask kitą skydelį, gali ir nuo bedzininio, ir nuo dyzelinio būti (nėra skirtumo) ir pasikeisk galinę skydelio dalį. Žinoma nepamiršk persidėti tos plokštelės kur iš galo dedasi (žalia ar dar kokia kita spalva), nes ten tavo kilometražas ir šeip.

_________________
Piratai - vargšai, o valdžia - vagys!
Ex: [E34] 520i '91
Ex: [E34] 525 TDŠ '94
Now: [E39] 525 TDŠ '97


StandartinėParašytas: 14 Sau 2012, 02:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.04.14
Amžius:
32
Pranešimai:
116
Miestas:
Vilnius / Kaunas
Automobiliai:
BMW 530d '99 / sold
BMW 525d '01 / sold
BMW 524td '91
O ekonomaizeris turi visada nusėst ant kito galo (t.y. ne prie 0, o prie 30+ litrų) kai nespaudi gazo? Nes pas mane jis grybauja, būna kartais nusinulina odometras po užkūrimo, po to ekonomaizerio rodyklė tai į vieną pusę verčiasi, tai į kitą.

_________________
BMW experience: BMW 530d '99 / BMW 525d '01 / BMW 524td '91


StandartinėParašytas: 14 Sau 2012, 05:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.12.17
Amžius:
31
Pranešimai:
17
Miestas:
Klaipėda
Skype:
raimondasbriedis
Na kai laisvu bėgiu riedu, pas mane ekonomaizeris rodo 0 (kairė), o kai visiškai sustabdau mašiną jis rodo +30 (pasislepia visiškai dešinėje pusėje)

_________________
Piratai - vargšai, o valdžia - vagys!
Ex: [E34] 520i '91
Ex: [E34] 525 TDŠ '94
Now: [E39] 525 TDŠ '97


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery