Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 12:59

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 14 Gru 2013, 17:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.01.18
Amžius:
41
Pranešimai:
102
Miestas:
Kaunas-Bergenas
Automobiliai:
E34 535i E28 524td
Pas mane ta pati beda buvo,nei is sio nei is to dingdavo viskas ir atsirasdavo,prie akumo klemo jungesi papildomi laidai jie buvo atsipalaidave,priverziau ir bedos kaip nebuta :wink:


StandartinėParašytas: 04 Sau 2014, 00:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.02.15
Pranešimai:
27
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 518i
Kaip isprendėt šita bėda? Man ryt i vilniu važiuot o neveikia valytuvai, centrinis,stogas , langai , magas. svarbiausia valytuvai. Vos is centro namo gryzau kas 100m sustodamas lango nusivalyt nes neimanoma.. o jei dar i vilniu vaziuot teks..
po kapotu ziurejau saugikliu deze lyg visi normalus. Po sedyne kazka reiks ziuret bet nelabai gaudaus aplamai elektronikoi. reiktu ryte spet susitvarkyt


StandartinėParašytas: 04 Sau 2014, 13:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.02.15
Pranešimai:
27
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 518i
Nėra po galine sedyne jokių juodu dėžučiu, tik gal 2 rudos ir 7 saugikliai, nuo akumo eina du laidai, tai kaip suprantu klemos,ir nuo vienos klemos eina laidas dar kazkoks


StandartinėParašytas: 04 Sau 2014, 14:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.02.15
Pranešimai:
27
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 518i
NERIJUS 333 rašė:
Pas mane ta pati beda buvo,nei is sio nei is to dingdavo viskas ir atsirasdavo,prie akumo klemo jungesi papildomi laidai jie buvo atsipalaidave,priverziau ir bedos kaip nebuta :wink:

Pas mane viskas veikt pradejo, važiuoju, specelei per duobytes vaziavo nu ir veikia iš lempos viskas, tai visa kelione man i vilniu sugadino., nerizikavau vaziuot.
Pas mane ir nuo klemos ladas eina, manau gal jis, nes trukes truputi, pajudinus jy buvo magas dinges ir valituvai.


StandartinėParašytas: 07 Sau 2014, 13:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.01.07
Pranešimai:
2
Automobiliai:
E34 525
neveikia radijas,buvo akumas nusedes,reik atkoduot ?ane kiek as suprantu


StandartinėParašytas: 18 Rgs 2014, 21:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.10.16
Pranešimai:
58
Automobiliai:
E32 730i
pas mane E32 buvo visa tai dinge, po galine sedyne prie akumo toks storas laidas eina, ir ant jo vieno saugiklis toks idomus stovi, tai va jame beda buvo, jauciu E34 tas pats.


StandartinėParašytas: 25 Rgs 2014, 11:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.09.25
Pranešimai:
2
Automobiliai:
E34 520
ka daryt jeigu neweikia silno rezimo walytuvai o tik ant stipriausio weikia.? Ir spidometras kaip uzeina streikuoja , uzplaukia ir neberodo.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery