Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 18:07

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 63 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 03 Vas 2005, 16:52 
  
 
 
Pas mane pradejo gryba pjaut centrinis uzraktas. Kai uzrakinu tiek su raktu tiek su signalizacijos pulteliu jis pats vis atsirakina tai po keliu sekundziu tai po keliu minuciu. O kartais uzrakini ir viskas tvarkoj. O atsirakina tik su raktu, nuo pultelio signalizacijos neatsirakineja. Kur bedos ieskot a?


StandartinėParašytas: 03 Vas 2005, 17:19 
  
 
 
pas mane (E36)analogiskai, bet priklauso nuo lauko temperaturos :?
butu idomu suzinoti, kame bezabrazija :wink:


StandartinėParašytas: 03 Vas 2005, 17:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.05.03
Amžius:
49
Pranešimai:
992
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E36 328 cabrio 96'
ex E46 330xd M53N 04'
ex E91 320d M47N2 05'
ex E34 525T M50 91'
ex E28 520 M20 87'
Skype:
genadijus74
centrinis su raktu valdosi nuo 3 spineliu (priekines durys ir bagazhine), tai ish tu triju vietu kazhkur normaliai neveikia, dahzniausiai bagazhine...

_________________
Gena


StandartinėParašytas: 03 Vas 2005, 17:35 
  
 
 
Gena rašė:
centrinis su raktu valdosi nuo 3 spineliu (priekines durys ir bagazhine), tai ish tu triju vietu kazhkur normaliai neveikia, dahzniausiai bagazhine...


o jei bagazine uzblokuota :wink:


StandartinėParašytas: 03 Vas 2005, 18:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.09.23
Amžius:
40
Pranešimai:
62
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
Buvę
E34 525i 125kw. mechanika '89
E36 316i 75 kw. mechanika '95
E46 318i 87kw. mechanika '01
E39 530D 135 kw. triptronic '00
Dabar
E61 525i 160kw. triptronic '06
Honda NTV 650 42kw. '91
Nikas:
kitasxxx
padaryk eksperementa... jei spynele bloga turi suveikti... kaip uzrakineji duris su pulteliu tada kaip tik uzrakino iskart pakelk rankena duru turetu atrakinti... na nz kodel taip buna... tai pershasi tokia isvada kad gal pas tave kazkurioj rankenoj kas nors stringa..
kitas variantas gali buti nuo signalizacijos gal kur trumpina kas nors..


StandartinėParašytas: 03 Vas 2005, 21:58 
  
 
 
Man ta pati beda! Priklauso labai nuo oro. Kada silta nieko tik paspaudzia saltukas ir knisa prota. Bet kai man paspaudus signalizacijos pulteli iskart atsirakina tada uzrakinu per bagazines spynele


StandartinėParašytas: 03 Vas 2005, 23:14 
  
 
 
kitasxxx rašė:
kitas variantas gali buti nuo signalizacijos gal kur trumpina kas nors..


o prie ko cia signalizacija mechanineje dalyje, nes elektronika tik komanda duoda???? :wink:
bluditi pradeda kai pasala.....nes savo salta kai rakinu, tai kartais pabludija, kai prie buvusiu -15C prisisildo salonas tai viskas okis, o ant salto salono "centrinio streikas", mano manymu kazkur WD 40 reikia, tik va neaisku kur... :wink:


StandartinėParašytas: 03 Vas 2005, 23:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.12.22
Amžius:
43
Pranešimai:
55
Miestas:
Panevėžys-Vilnius
Susitepk bagazhines spynele, pas mane sunkiai vaikshchiojo ir, kai shalchiau, neuzhsirakindavo ish pirmo karto. Sutepus padejo.

_________________
Guns don't kill people. People kill people.


StandartinėParašytas: 03 Vas 2005, 23:51 
  
 
 
Hollow rašė:
Susitepk bagazhines spynele, pas mane sunkiai vaikshchiojo ir, kai shalchiau, neuzhsirakindavo ish pirmo karto. Sutepus padejo.


dar karta....jei bagazines spyna ir visos spynos atjungtos(ale su raktu)??? :wink: tai kaip tada? :lol:


StandartinėParašytas: 04 Vas 2005, 00:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.12.11
Amžius:
44
Pranešimai:
308
Miestas:
Dauguma
Skype:
audiolitas
patikrink i bagazines kapota einancius laidus gali koks buti paluzes :(


StandartinėParašytas: 04 Vas 2005, 00:08 
  
 
 
marius rašė:
patikrink i bagazines kapota einancius laidus gali koks buti paluzes :(


pries metus ideti nauji(visiskai nauji, ale visa ta raizgalyne) :lol:


StandartinėParašytas: 10 Vas 2005, 13:46 
  
 
 
Noriu pasakyti, kad ir pas mane 525 buvo ta pati problema 2 kartus:
1 kartą aš pakeičiau vieną kompo plokštę, kuri yra po galinę sėdynę ir viskas išsisprendė
2 kartą praėjus maždaug metams elektrikai sutvarkė laidus, kurie buvo apipuvę


StandartinėParašytas: 10 Vas 2005, 21:08 
  
 
 
Cituoti:
dar karta....jei bagazines spyna ir visos spynos atjungtos(ale su raktu)??? tai kaip tada?


o kas ten pas tave atjungta??


pas mane E36 nuo salcio uzsala ir stringa tas jungiklis(daviklis), kuris duru mechanizme yra, tas pats nuo kurio sviesa salone uzgesta/uzsidega. tada uzrakini ir iskart atsirakina, ir taip iki begalybes :) centrinis tiesiog "mato", kad vienos durys atidarytos ir neleidzia uzrakinti.

o centriniu varikliukuose dar yra jungikliai, nuo kiekvieno is kuriu valdomas centrinis, jei kurio nors is siu jungikliu laidas nuluzes, tada centrinis "supranta", kad uzrakinejant masina kazkurios durys nebuvo uzrakintos ir vel viska atrakina :) analogiska situacija gali but ir del neveikiancio varikliuko.


StandartinėParašytas: 10 Vas 2005, 21:15 
  
 
 
MND rašė:
Cituoti:
dar karta....jei bagazines spyna ir visos spynos atjungtos(ale su raktu)??? tai kaip tada?


o kas ten pas tave atjungta??


pas mane E36 nuo salcio uzsala ir stringa tas jungiklis(daviklis), kuris duru mechanizme yra, tas pats nuo kurio sviesa salone uzgesta/uzsidega. tada uzrakini ir iskart atsirakina, ir taip iki begalybes :) centrinis tiesiog "mato", kad vienos durys atidarytos ir neleidzia uzrakinti.

o centriniu varikliukuose dar yra jungikliai, nuo kiekvieno is kuriu valdomas centrinis, jei kurio nors is siu jungikliu laidas nuluzes, tada centrinis "supranta", kad uzrakinejant masina kazkurios durys nebuvo uzrakintos ir vel viska atrakina :) analogiska situacija gali but ir del neveikiancio varikliuko.


:cry: viska suprantu, bet kokia itaka gali tureti saltis??????nes kai siltas salonas viskas okis :wink:
o atjungta - tai kad galiu duoti rakta nuo auto ir galesiu sukioti spyneles i sveika, bet nieko negausi :wink:


StandartinėParašytas: 10 Vas 2005, 21:29 
  
 
 
tai tox atjungimas ir pas mane yra :) galvojau kazkas is centrinio pas tave atjungta.
o del salcio tai manau, mechanizmai tiesiog seni, purvini ir pan. juose esantis tepalas sutirsteja, sunkiai jie vaiksto, ir nebeprispaudzia to jungiklio.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 63 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery