Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 01:46

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 61 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 05 Rgp 2012, 16:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.10.20
Amžius:
36
Pranešimai:
3393
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex E32 735 86`
ex E34 525 89`
ex E34 520 89`
ex E34 525tds 93`
ex E36 318IS 93`
ex E39 528IA 98` Shadowline
ex E34 525i Touring 93`
ex E64 645CI 04` Manual
E39 525d 03`
E61 530XD 06`
Skype:
solidnas
Sauberis rašė:
Kiek as susidures su tvarkymais, tai servisuose pastoviai kazka pridirba. Keiti dirza, pareina pompa, tikrini profilaktiskai forsunkes - pradeda begti dyzelinas, atidaviau neseniai pakeisti pompa tds'ui, tai kai atsidariau kapota - zagtelejau. Turbut meistras uzristom akim surinkinejo isardyta dali. Keiciau stikla, tai turejau kruva problemu neskaitant baisiai atlikta darba. Ir zmones sugeba ikelt savo bardaka i tvarkingai suprojektuota masina, kur bedirbdami turetu jausti malonuma :)
Man seni, patikimi BMW patinka, daugiau aklai neatiduodu remontuot ir viska stengiuosi issiaiskinti pats. Tau tiesiog sugadino automobili tvarkydami ir tiek.

Tai vat man seni irgi del to patinka, kad jie nors patikimi. O nauji tik benzinai, bent maziau problemu :) Sauberi, gi yra kur masinas tvarkyti, tikrai yra normaliu servisu, pas ta pati Valda gali tvarkyti, pas mane darbovietej ir pan 8)


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 61 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery