Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 10 Bir 2024, 18:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 05 Vas 2008, 00:14 
  
 
 
gali ir neuzti,yra toks kalenimas ir vsks,numini sankaba dingsta,atleidi vel yra.... kai daugiau gaza paduodi paprasciausiai jis nebesigirdi,del smagracio tai labai abejoju,mano nuomone-guoliukas. na jis gersnios firmos apie 100 gali atsistot plius pakeitimas jei ne pats tesikeisi... na bet tavo vietoj tai tikrai neimciau i galva,jei dabar tepradejo kalent tj dar daug km nuvaziuosi kol uzsilenks :)


StandartinėParašytas: 05 Vas 2008, 00:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.04.07
Amžius:
35
Pranešimai:
1275
Miestas:
Alytus-Vilnius
Automobiliai:
EX - Lada Vaz2101 71m., Mazda 323 1.7D 91m., E34 525td 94m., E39 530DA 99m.
Dabartinis VW PASSAT 07m. 2.0TDI DSG 125kw
nu jau senokai tai daro, tik dabar padaznejo tas garsas, ir pastiprejo

_________________
/\,/`\,/\______ (tai gali nutikti ir tau, nebuk didvyris, vairuok saugiai)


StandartinėParašytas: 06 Vas 2008, 22:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.10
Amžius:
39
Pranešimai:
46
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39
Tas barskejimas buna tik saltam varikliui, tai abejociau del sankabos...


StandartinėParašytas: 06 Vas 2008, 23:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.04.07
Amžius:
35
Pranešimai:
1275
Miestas:
Alytus-Vilnius
Automobiliai:
EX - Lada Vaz2101 71m., Mazda 323 1.7D 91m., E34 525td 94m., E39 530DA 99m.
Dabartinis VW PASSAT 07m. 2.0TDI DSG 125kw
pas mane tai nea, jokio skirtumo ar karstas ar saltas

_________________
/\,/`\,/\______ (tai gali nutikti ir tau, nebuk didvyris, vairuok saugiai)


StandartinėParašytas: 05 Kov 2011, 23:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.03.05
Pranešimai:
10
Automobiliai:
E34 525TD 93
Man buvo tokia lb panasi problema at laisvu ir vazuojiant barskedavo panasu lyg ir spadros barskejimo gasas buvo tai suradau kad toks duzlintuvo vanzdzio laikiklis kur standziai ne per gumas jiungiasi o tiesiog prie korpuso per mazdauk viduri masinos stovi. Visaip as jy ten tvirtinau nepadejo tai galausiai uz 5lt privirino ir pamirsau beda :)


StandartinėParašytas: 02 Bal 2011, 21:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.04.02
Amžius:
40
Pranešimai:
32
Automobiliai:
E34 525TDS 1993
E39 530D 2001
vieni raso kad tik saltas barska, kitiems sankaba isminus - manau diskusijos apie skirtingas bedas eina.

viskas prasidejo nuo stipresnio gazo spustelejimo ~ 4500 apsuku pirma pavara ir kazkas lyg butu truke variklyje
Mano beda.
Barska taip pat
ant laisvu apsuku barska ir siltas ir saltas
kai spusteli pedala virs 1000 apsuku barskejimas dingsta
pastebejau kad isminus gaza ~ 4000 apsuku krentant apsukoms stapteli apsukos prie 900-1000 ir stipriai subarska, poto 2 sekundziu nutyla apsukos stoja i savo vieta ir vel barska sau toliau.
kartais buna kad visa diena jokio barskejimo, o kartais nei minutei nenustoja. truputi net geda stovint prie sankrizos - jausmas kad variklis tuoj subarskes. (toks jausmas kad variklyje kazkokia detale metosi :roll: )
garsas palei mane sklinda is variklio - pakeliau kapota tai garsas oiiii.... baisu
o siandiena isvis nustebino - isvaziuojant is sankrizos ir isminus sankaba junkt antram begiui stipriai barkstelejo variklis ir ismete dideli baltu dumu kamuoli.
taiva nebezinau kas daryt, ir nzn kokiu bedu ieskot, vieni sako grandine (bet grandine manau barsketu nuolat ant laisvu nenustotu kartais), kiti sako kad kompensatoriai kalti, kiti kad tepalo pompa (kad ant laisvu nepaduoda tepaliuko kompensatoriams) tai nebezinau nei ka keist nei ka daryt.
labai panasi beda 2.4td viewtopic.php?f=61&t=94303

tepalai, filrai keiciamai kas 9000km, diagnostika klaidu nemeta

myliu sita masinyte bet man jau baisu kad as su ja i kapus nenueiciau :(


StandartinėParašytas: 15 Lie 2011, 15:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.23
Amžius:
42
Pranešimai:
828
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E36 316i m42b18 LPG
Skype:
raidase30
taip pat buvau susidures su tuo barskejimu.
auto nupirkau automata, bet pabiro deze tai isidejau mechana, po idejimo iskart tas garsas atsirado. sankabos diskas buvo naujas, diskatorius devetas, guoliukas isminimo naujas. taip pat idejau ir pavaru dezes pirminio veleno guoli i alkunini velena, po kurio laiko teko keisti smagrati, taip kad visa sankaba galima atmest. veliau keiciau ir deze, nes uzsikirto antrme begyje, bet barskejimas nedingo taip kad smagrati, sankaba ir deze galima atmest. beda issisprende kai TD kompa pakeiciau i TDS, matyt TDS duoda siek tiek riebesni misni ant laisvu ir tas barskejimas dingo.
itariu kad bus kaltas kuro siurblys. nors ir nepulsuoja, vedasi ir siltas ir saltas is pirmo apsisukimo, bet jis man trukcioja, toks jausmas kad nepaduoda kuro normaliai. kai pabandizau uzsidet TD kompa atgal supratau kad neina isvis pavaziuot su masina kaip barska kazkas is dugno ir trukcioja. greitu metu desiu nuo 2.4 td mechanini siurbli ir bandyisu ziuret kas gavos. gal net padarysiu tema i "pasidaryk pats" kaip ant tdso uzsidet mechanini siurbli nuo m21d24

del to barskejimo as taip ismasciau: nuo pavargusios siurblio elektronikos gaunasi liesesnis misinys ir neisisuka smagratis vienodu greiciu. kadangi jis yra dvieju masiu tai pirma mase su sutrukciojimais sukasi o antra mase bando vytis pirma mase, kai pasiveja, pirma mase vel pasisuka greiciau antros atzvilgiu ir tuo metu subarska spruokles pacio smagracio viduj.
daugiau nelabai isivazduo ju kame gali but beda. bet tai tik mano isvedziojimai

_________________
Taip, aš jau naudojau paiešką


StandartinėParašytas: 25 Lie 2011, 22:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.09.20
Amžius:
35
Pranešimai:
119
Miestas:
Panvėžio raj.
Automobiliai:
E32 735i
Skype:
procas1
Nekursiu naujos temos rasysiu cia..

Sveiki beda tokia.. E34 525 TDS be vaziuojent uzsidege lempute su forsunke.. ir pradejo gesti masina.. Forsunke jau keista antra kart Ir kaskur metu begija buvo daryta.. Kas dar gali buti kad taip ji durniuoje?


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery