Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 19:21

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E90 / E91 / E92 / E93 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 06 Lie 2018, 23:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2018.07.06
Pranešimai:
2
Automobiliai:
E46 320D
Sveiki. Jau kuri laika ieskau sio modelio masinos E90 330D bei renku visa informacija apie ji tai gal pasidalinkite visa zinoma/turima informacija apie si modeli... Trukumai pliusai ligos ir pns. Ko tiketis nusipirkus? Sio modelio ligos? I ka labiau atkreipti demesi perkant? Labai dekui uz sugaista laika!


StandartinėParašytas: 13 Lie 2018, 23:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2015.11.11
Pranešimai:
11
Automobiliai:
E90 320d '05
Sveikas,

Nežinau, ant kiek panašios jos su 2.0l 120kW, bet aš savo ėmiau parvarytą iš Italijos, tik nusipirkęs pasikeičiau galinius stabdžių diskus ir kalades, ir daugiau realiai nieko nedariau - du techus praėjo savo eiga. Viskas, ką dariau per beveik keturis metus, tai termostatus pasikečiau, žvakes ir rėlę.

Pas mane Business CD magas - tai čia didžiausias šitos mašinos minusas bent jau man.
Tikrai labai blogai groja, skaičiau daug, nes galvojau, ką galima daryt, tai ten lygtais magas beveik be stipreko, aukšti programiškai sukelti, kad garsas stipresnis atrodytų, bet finale tai kartais geriau tyloj važiuoti. Iš bėdos man rodos galima pasikeist į Professional magą (planuoju tai pasidaryt ateity), bet kalašų skaičius vistiek liks nuo business, tai nebus tas pats.

Dar minusas - kai kurių detalių kainos, visokie šudukai davikliukai šimtais € kainuoja, ir čia aš nekalbu apie Krasta.

Iš ligų.. man rodos ir trilitriams yra tos sklendės kolektoriaus. Bet tai čia perkasi zagluškės, ir galima pačiam išsiimt jas.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery