Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 17:57

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E90 / E91 / E92 / E93 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 03 Vas 2018, 15:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.10.17
Pranešimai:
34
Miestas:
vilnius
Automobiliai:
E39 525 96
Skype:
raimis182
Sveiki turiu bėda su n47 2.0d 130kw grandinėm. Masina pirkau jau barškant joms nusipirkau nauja komplektą pasikeičiau. Rezultatas toks kad esant šaltam varikliui viskas tvarkoj bet įšilus jam atsiranda barskejimas vėl tačiau ne pastovus buna mažiau buna daugiau barška buna iš vis nebarška. Kur reiketu pirmiausia žiūrėti kad išspręsti šia bėda?


StandartinėParašytas: 04 Vas 2018, 22:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2017.01.03
Pranešimai:
184
Automobiliai:
E39
raimiuxs rašė:
Sveiki turiu bėda su n47 2.0d 130kw grandinėm. Masina pirkau jau barškant joms nusipirkau nauja komplektą pasikeičiau. Rezultatas toks kad esant šaltam varikliui viskas tvarkoj bet įšilus jam atsiranda barskejimas vėl tačiau ne pastovus buna mažiau buna daugiau barška buna iš vis nebarška. Kur reiketu pirmiausia žiūrėti kad išspręsti šia bėda?

Kaip suprantu alkuninio veleno nekeitei?
Man buvo panasei tik po keitimo prebegus 14k km pradejo vel barsketi. Ka geriausiai gali padaryti sitoj situacijoj tai kuo skubiau parduoti si automobili ir daugiau nebesidairyt i n47 gaidi ( isskyrus kur jau keiciasi ir alkuninio zvaigzde ten buski geriau)


StandartinėParašytas: 07 Vas 2018, 23:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.10.17
Pranešimai:
34
Miestas:
vilnius
Automobiliai:
E39 525 96
Skype:
raimis182
Ne alkūninio nekeičiau kad jo žvaigždės kaip ir visos kitos buvo seip geros bukles net ir pati grandine nebuvo labai issitampiusi. Aš labiau linkęs manyti lad įtempėjai kokie brokuoti nes tai barška tai nebarška. Buvau viršutinį išsukęs tai pilnai nevaikščiojo buvo kaip pastriges. Tai isukau sena tai db šiek tiek geriau nebe taip dažnai barška.


StandartinėParašytas: 08 Vas 2018, 19:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.12.14
Pranešimai:
557
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
[CENZŪRA] e devym
Preita vasara pakeistos oem visos dalys jau apie 50k prasukta. Jokio garsiuko.. Tai skupas moka 2 kartus :)


StandartinėParašytas: 08 Vas 2018, 20:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.05.14
Amžius:
38
Pranešimai:
3126
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
F11 535d lci
Skype:
evaldas989
raimiuxs rašė:
Ne alkūninio nekeičiau kad jo žvaigždės kaip ir visos kitos buvo seip geros bukles net ir pati grandine nebuvo labai issitampiusi. Aš labiau linkęs manyti lad įtempėjai kokie brokuoti nes tai barška tai nebarška. Buvau viršutinį išsukęs tai pilnai nevaikščiojo buvo kaip pastriges. Tai isukau sena tai db šiek tiek geriau nebe taip dažnai barška.


Kokios firmos dalys?

_________________
No smoke - no power!


StandartinėParašytas: 18 Vas 2018, 22:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.10.17
Pranešimai:
34
Miestas:
vilnius
Automobiliai:
E39 525 96
Skype:
raimis182
Fai automobile anglu firmos


StandartinėParašytas: 16 Lie 2018, 00:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2017.08.13
Pranešimai:
29
Automobiliai:
2007 320D
Gal kazkas gali apsviesti labiau ? N47 130 kw, grandines pradeda barsketi ar tiesiog truksta ? Esu girdejas visokiu variantu, vienas meistras sako ant salto uzkurus barska o pasilus nebe, tada jau netolimas galas. Kitas sako jog nebarska o iskart truksta. Dar kitas sako, kad barska tarkim tik ant aukstesniu apsuku. Kaip yra is tikro ?


StandartinėParašytas: 16 Lie 2018, 07:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2017.01.03
Pranešimai:
184
Automobiliai:
E39
echo rašė:
Gal kazkas gali apsviesti labiau ? N47 130 kw, grandines pradeda barsketi ar tiesiog truksta ? Esu girdejas visokiu variantu, vienas meistras sako ant salto uzkurus barska o pasilus nebe, tada jau netolimas galas. Kitas sako jog nebarska o iskart truksta. Dar kitas sako, kad barska tarkim tik ant aukstesniu apsuku. Kaip yra is tikro ?

Visada pradeda barsketi. Keiti visas grandines zvaigzdes ir alkunini jeigu planuoji vaziuoti su ta masina kitu atveju tik loterija man asmeniskai vel pradejo barsketi po 14 kkm nes nekeiciau alkuninio veleno. Kiti pasakos kad reikia deti oem dalis bet pats bmw ju negamina taip kad vel loterija ir aplomai nevertas demesio sitas variklis yra ten ir taip bedeliu yra nemazai vienintelis jo pliusas tai tikrai mazos kuro sanaudos.


StandartinėParašytas: 16 Lie 2018, 10:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
Alkuninio tikrai nereik keist labai retais atvejais tik. Kas liecia pacias grandines tai tik oem jei nenorit paskui turet bedu. Taip bmw negamina grandiniu ir dar daug kitu detaliu bet tie kas jiems jas gamina kokybe tu detaliu skiriasi nuo tu kurios yra pagaminamos be bmw zenkliuko. Toliau bedos susija po grandiniu pakeitimo praktiskai visada susija su darbu kokybe bei ju kaina. Keiciant grandines reikia butinai nuomineti karteri ji isvalyti, isvalyti tepalo siurbli ir patikrinti jo stovi dazniausiai ji reikia keisti taip pat bet taupant tiek ant detaliu tiek darbu jis praktiskai niekada nekeiciamas.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery