Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 16:07

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E90 / E91 / E92 / E93 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 56 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 19 Lap 2017, 18:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2017.05.21
Pranešimai:
47
Perrasiau/atnaujinau variklio softa ir is naujo teko isprogramuot DPF siandien ryte kuriau ismete visiskai minimalu melsva dumeli. Bet tikrai nepalyginsi su seniau.


StandartinėParašytas: 20 Lap 2017, 22:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2017.01.03
Pranešimai:
184
Automobiliai:
E39
lukelis27 rašė:
Perrasiau/atnaujinau variklio softa ir is naujo teko isprogramuot DPF siandien ryte kuriau ismete visiskai minimalu melsva dumeli. Bet tikrai nepalyginsi su seniau.

Kaip toliau reikalai su tais dumais? Pas tave egr dpf isprogramuoti? Katalizatorius vietoj?


Paskutinį kartą redagavo Donatasp 20 Lap 2017, 22:51. Iš viso redaguota 1 kartą.

StandartinėParašytas: 20 Lap 2017, 22:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2017.01.03
Pranešimai:
184
Automobiliai:
E39
Jeigu tikrai tie dumai sumazeja reikes ir man atsinaujinti softa


StandartinėParašytas: 21 Lap 2017, 09:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2014.12.08
Pranešimai:
324
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
2007 E91 320D 163PS - ex
Čia gal ne tiek softo atnaujinimas padėjo, kiek originalios programos įrašymas, nes visai gali būti, kad koks garažinis remapas buvo padarytas, kuris tik pagadino viską.


StandartinėParašytas: 21 Lap 2017, 15:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2017.01.03
Pranešimai:
184
Automobiliai:
E39
Pumper rašė:
Čia gal ne tiek softo atnaujinimas padėjo, kiek originalios programos įrašymas, nes visai gali būti, kad koks garažinis remapas buvo padarytas, kuris tik pagadino viską.

Mano situacija kiek kitokia nes pries egr dpf ir remap jau buvo tie dumai (daryti startline) pasak meistru jau mano bmw buvo ispjautas katalizatorius ir paliktas dpf neisprogramuotas. Galvoju gal pirikupas kaz ka gal dare irgi kita su programa...


StandartinėParašytas: 23 Lap 2017, 23:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.12.29
Pranešimai:
26
Automobiliai:
E46 318i '98
E46 330xd '04 M57
e91 320d '07 N47
na va man ir pasijunge kompa pagaliau. filtra ir egr isprogramavo, dar rodo viena zvake 4 cilindre neveikia, akomui ragas, swirl voztuvai darinejasi netaip kaip reikia. bet va del dumotokiu oru tai ta viena zvake sake neturi dar reiksmes, neturetu tipo mest dumo. dar variantas kai egr isprogramuotas vistiek slegi rodo dideli, atjungus fiske te prie ismetimo kolektoriaus slegis dingsta bet tada rodo kad dacikui pipiec. kita savaite vel varysiu kad ieskotu kodel taip yra.


StandartinėParašytas: 24 Lap 2017, 00:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2017.05.21
Pranešimai:
47
Egr vis dar vietoi, katilas yra, nebera tik DPF, kai atnaujino softa meta dumu maziau bet vistiek toki melsvuti ismeta kokias 2-3 sekundes, pavazinesiu savaite, pusantros paziuresiu kokiu klaidu kompas prigaudis. Dar bandysiu egr atjunginet ir programuot, nereikia jo glusint/uzdaryt?


StandartinėParašytas: 24 Lap 2017, 09:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2017.01.03
Pranešimai:
184
Automobiliai:
E39
lukelis27 rašė:
Egr vis dar vietoi, katilas yra, nebera tik DPF, kai atnaujino softa meta dumu maziau bet vistiek toki melsvuti ismeta kokias 2-3 sekundes, pavazinesiu savaite, pusantros paziuresiu kokiu klaidu kompas prigaudis. Dar bandysiu egr atjunginet ir programuot, nereikia jo glusint/uzdaryt?

Pas mane nera kataliko ( pirikupas pasalino) isprogramuotas dpf egr + remap. Po dpf ispjovimo ir egr glusinimo dumu padaugejo uzvedant bet stovint vietoje tik uzkurus masina dar tokia dulgsna melsva eina is duslintuvo kol nepavaziuoji kelis metrus. Egr nereikia glusinti po isprigramavimo ir nesugalvoj kataliko pjauti nes smarve ziauri...


StandartinėParašytas: 25 Lap 2017, 14:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2017.05.21
Pranešimai:
47
tai man taspats melsvai garuoja kol nors truputi nepavaziuoju bet labai jau minimaliai. Pasidarysiu diagnotika parasysiu gal ka rasiu. bet jei ne tai nebesuksiu galvos, nes kaip matau daug kas sitaip vazineja ir dar neivienam dideliu problemu nesukele :D


StandartinėParašytas: 25 Lap 2017, 16:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2017.01.03
Pranešimai:
184
Automobiliai:
E39
lukelis27 rašė:
tai man taspats melsvai garuoja kol nors truputi nepavaziuoju bet labai jau minimaliai. Pasidarysiu diagnotika parasysiu gal ka rasiu. bet jei ne tai nebesuksiu galvos, nes kaip matau daug kas sitaip vazineja ir dar neivienam dideliu problemu nesukele :D

O pas tave katalizatorius yra? Man vienas aiskino kad sitie varikliai neturi didelios kompresitos todel truputi kas virs normu ir yra dumai, sako sudek atgal dpf cat egr ir nebus tu dumu...


StandartinėParašytas: 26 Lap 2017, 17:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2017.05.21
Pranešimai:
47
yra. zinok gali but nes labai jau daug musu su sia problema.


StandartinėParašytas: 26 Lap 2017, 20:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2017.01.03
Pranešimai:
184
Automobiliai:
E39
lukelis27 rašė:
yra. zinok gali but nes labai jau daug musu su sia problema.

Aisku. Jau galvojau ieskotis dusles su katiliku. Man kada buvo dar dpf neispjautas ismesdavo dumu tik uzkurian o po egr dpf off +chip dumina tol kol nepavaziuoji.
As tikrinau purkstukus ant stendo (sake kad geri) bet meistras iskart pasake kad 100% negali pasakyti tipo kad tik vilnius bosch servisas turi tokia iranga kuri pjezo purkstukus patikrina todel jeigu tikrinsi kitur manau kad nieko tau nepasakys ir bus pinigai i bala.


StandartinėParašytas: 03 Gru 2017, 12:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2017.11.20
Pranešimai:
20
Automobiliai:
BMW e91 2.0d 120 kw 2007
Donatasp rašė:
Aisku. Jau galvojau ieskotis dusles su katiliku. Man kada buvo dar dpf neispjautas ismesdavo dumu tik uzkurian o po egr dpf off +chip dumina tol kol nepavaziuoji.
As tikrinau purkstukus ant stendo (sake kad geri) bet meistras iskart pasake kad 100% negali pasakyti tipo kad tik vilnius bosch servisas turi tokia iranga kuri pjezo purkstukus patikrina todel jeigu tikrinsi kitur manau kad nieko tau nepasakys ir bus pinigai i bala.



Sveiki,

Ar isprendet kas nors problema, kad kai uzkuri masina ispjauna baltai melsva duma. Mano auto e91 2.0d 120 kw. Kol DPF buvo neispjautas jokio dumo nebuvo tik ispjuvus DPF iskart atsirado uzkuriant is po nakties salta ismeta duma ir dingst jis. Zvakes naujos rele restauruota klaidu nera.


StandartinėParašytas: 03 Gru 2017, 20:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2017.01.03
Pranešimai:
184
Automobiliai:
E39
Justas e91 rašė:


Sveiki,

Ar isprendet kas nors problema, kad kai uzkuri masina ispjauna baltai melsva duma. Mano auto e91 2.0d 120 kw. Kol DPF buvo neispjautas jokio dumo nebuvo tik ispjuvus DPF iskart atsirado uzkuriant is po nakties salta ismeta duma ir dingst jis. Zvakes naujos rele restauruota klaidu nera.

Sveikas, dek atgal dpf ir dumu nebus. Cia su tais dumais visi vargsta paska isoperuoti dpf.


StandartinėParašytas: 03 Gru 2017, 21:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2017.11.20
Pranešimai:
20
Automobiliai:
BMW e91 2.0d 120 kw 2007
Bet tai ar pas visus isemus dpf ir isprogramavus atsiranda dumai salta uzkuriant?


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 56 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery