Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 01:27

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E90 / E91 / E92 / E93 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 12 Rgs 2017, 11:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2015.10.03
Pranešimai:
43
Sveiki,

jau ne pirma kartą rašau dėl problemos, bet šį kartą gal labiau tiesioginis klausimas. Gal kas gali rekomenduoti tikrai gera mechaninių pavarų dėžių servisą (geriausia Vilniuje, bet nebėda būtų nuvažiuoti ir į kitą miestą). Automobilis: E91 lci 320D xdrive. Dėžė mechaninė.

Apie problemą trumpai: Kai variklis sušyla (šaltu varikliu problema nepasitaikė), išmeta antrą bėgį ir atbulinį. Begis neiššoka į laisvą, bet atleidinėjant sankabą šiek tiek iššoka ir pradeda drebėti ryčiaga, tarsi trintusi krumpliaračiai, bet nesusikabintų.

Visa istorija: Nusipirkus automobilį maždaug po mėnesio pradėjo kartais išmetinėti pirmą bėgį atleidžiant sankabą (iššoka visiškai į laisvą). Su laiku problema tik dažnėjo. Pervažiavau kelis servisus, pasirodo, kad dauguma dėžes veža taisyti į servisą "6 pavara". Ten nuvežė ir mano dėžę. Išardę dėžę nustatė, kad reikia keisti pirmos ir antros pavaros sinchronizatorius ir krumpliaračius (nors su antra pavara bėdų nebuvo). Pagalvojau, kad ok, geirau pakeist nei po to vėl ardyti.

Dabar praėjo šiek tiek daugiau nei metai po remonto. Su pirmu bėgiu viskas gerai, bet, kaip minėjau - išmetinėja antrą bėgį ir atbulinį. Ta pati "6 pavara" pasiūlė pakeisti pavarų dėžės tepalą. Pagalvojau, kad verta pamėginti, visgi pigiausias variantas. Deja, pakeitus tepalus, važiuojant iš serviso namo vėl išmetė tą patį antrą bėgį, o kieme parkuojantis atbulinį pavyko įsijungti gal tik iš kokio 10'o karto.

Taigi, į "6 pavara" važiuoti jau nelabai norėčiau, nes sumokėjau ne mažus pinigus už remontą, o praėjus vos daugiau nei metams problema vėl išlindo. O aš visada galvojau, kad su mechaninėm pavarų dėžėm turėtų būti ženkliai mažiau bėdų.


StandartinėParašytas: 15 Rgs 2017, 10:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.25
Amžius:
42
Pranešimai:
1200
Miestas:
Kaunas
Siaip tai sitos mechanines dezes taisosi kazkaip nevisai teisingai. Dėk kita is sroto, cia ne automatas, loterijos nebus

_________________
Jei neskubėsi - būsi paskutinis!


StandartinėParašytas: 15 Rgs 2017, 11:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2015.10.03
Pranešimai:
43
bebr rašė:
Siaip tai sitos mechanines dezes taisosi kazkaip nevisai teisingai. Dėk kita is sroto, cia ne automatas, loterijos nebus


Ačiū už atsakymą. Bet kiek žiūrėjau, tai dėl "xdrive" jos yra kiek kitokios, bent pagal detalės kodą kitokios, dėl to nelabai daug kur mėtosi. Kai praeitą kartą turėjau gedimą, buvau radęs tik Lenkijoj dėžę, tai šrote jos kaina buvo tokia pati, kaip remonto kaina. Aš suabejojau dėl "loterijos nebus" ir nusprendžiau tvarkyti. Dabar, kaip matau, prastai sutvarkė.

O dėl ko sakai, kad nebus loterijos imant iš šroto? Juk visiškai uždara detalė, nieko nesimato kaip ten yra viduje. Man ir dabar būtų baisu pirkti nepigiai detalę ir nežinoti ar ji gerai veiks


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery