Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 14:43

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E90 / E91 / E92 / E93 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 22 Bal 2017, 21:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2017.04.22
Pranešimai:
1
Automobiliai:
E90 320 N47 '05
Sveiki,

Teko matyti youtube daug video su tokia pacia problema taciau sprendimo dar neradau. Atleidus gaza girdisi garsas lyg kazkur praleistu slegi ar panasiai. Nemoku paaiskinti, tad nufilmavau:

Trauka yra viskas tvarkoje, turbina pries pora metu buvo keista, dumo jokio nemeta, slanga turbinos ziurejau nekiaura... Is kur dar galetu buti toks garsas? Jau 2 menesius taip...



StandartinėParašytas: 14 Rgs 2017, 11:55 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2017.07.30
Pranešimai:
31
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E90 320d '07
shiftasx rašė:
Sveiki,

Teko matyti youtube daug video su tokia pacia problema taciau sprendimo dar neradau. Atleidus gaza girdisi garsas lyg kazkur praleistu slegi ar panasiai. Nemoku paaiskinti, tad nufilmavau:

Trauka yra viskas tvarkoje, turbina pries pora metu buvo keista, dumo jokio nemeta, slanga turbinos ziurejau nekiaura... Is kur dar galetu buti toks garsas? Jau 2 menesius taip...



Lygiai ta pati problema ir pas mane, pakeista šviežiai atrestauruota turbina, garsas lygiai toks pat. Jokių kitų problemų nėra, tik garsas...
Bandau aiškintis, visur važinėt, nerandu galų. Bet greičiausiai kažkas bus susijusio su turbina...


StandartinėParašytas: 15 Rgs 2017, 10:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.25
Amžius:
42
Pranešimai:
1200
Miestas:
Kaunas
Turba.

_________________
Jei neskubėsi - būsi paskutinis!


StandartinėParašytas: 15 Rgs 2017, 11:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
Ne is video tokias problemas sprest. Pradzioj pasikeisk ta keturkampa vamzdi kuri su ranka prilaikai i nauja kad normalaia uzsimautu abu galai.


StandartinėParašytas: 15 Rgs 2017, 12:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.25
Amžius:
42
Pranešimai:
1200
Miestas:
Kaunas
Sparnuotas garsas,99 proc. Kas antras toks važiuoja po turbu remonto.

_________________
Jei neskubėsi - būsi paskutinis!


StandartinėParašytas: 15 Rgs 2017, 12:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2014.12.08
Pranešimai:
324
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
2007 E91 320D 163PS - ex
Jei yra galimybė prieiti prie 3D spausdintuvo, galiu duoti savo pagamintą STL ortakio galų, nes tas suka naujas nepigus, o naudoto praktiškai neįmanoma gauti:

Paveikslėlis

Tik dabar taip gerai įsispraudęs, kad atkabinti nebeišeina.


StandartinėParašytas: 18 Rgs 2017, 09:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2017.07.30
Pranešimai:
31
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E90 320d '07
Pumper rašė:
Jei yra galimybė prieiti prie 3D spausdintuvo, galiu duoti savo pagamintą STL ortakio galų, nes tas suka naujas nepigus, o naudoto praktiškai neįmanoma gauti:

Paveikslėlis

Tik dabar taip gerai įsispraudęs, kad atkabinti nebeišeina.

O šituos galus gaminaisi dėl kokios problemos? Pas mane irgi šitas buvo įtartas, buvo pachaltūrinta truputi su izoliacine juosta, bet garsas nedingo.

bebr rašė:
Turba.

Man prieš turbinos keitimą buvo šitas garsas, įdėjo atrestauruotą turbiną, ir garsas liko tas pats, kiek domiuosi pas kitus žmones jis irgi dažniausiai atsiranda po turbos keitimo. Tai šią savaitę vėl važiuoju pas tuos pačius turbinistus ir jie žiūrės, tik bijau, kad nieko nesugebės rasti. Gal žinai koks galėtų būti sprendimas?


StandartinėParašytas: 18 Rgs 2017, 09:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.11.20
Pranešimai:
4181
Automobiliai:
E60 535d M57N2 '08
E46T 320d M47N '04
E88 120d N47 '12
Tau aiškina pasikeisk kvadratinę žarną su izoliacija kur užvyniota pas tave. Nesandari sistema. Kaip dar aiškiau pasakyt ? Kokia prasmė yra klausinėt, jei vistiek viską savaip darai.


StandartinėParašytas: 18 Rgs 2017, 09:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.25
Amžius:
42
Pranešimai:
1200
Miestas:
Kaunas
Nu nepadaro pas mus turbinu idealiai, reik pripazint. Per 15metu kiek matau nelabai kas pasikeite. Kai palygini su originalia dar normaliai veikiancia ir restauruota tai pasimato. Gatvej vaziavimui retas kuris gali pajaust, o sportui tas neaktualu. Jei slanga tvarkinga, garsas vistiek yra ir nebaisiai erzina, tai poxujino tablete isgert :)

_________________
Jei neskubėsi - būsi paskutinis!


StandartinėParašytas: 18 Rgs 2017, 11:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2017.07.30
Pranešimai:
31
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E90 320d '07
PusėKrokodilo rašė:
Tau aiškina pasikeisk kvadratinę žarną su izoliacija kur užvyniota pas tave. Nesandari sistema. Kaip dar aiškiau pasakyt ? Kokia prasmė yra klausinėt, jei vistiek viską savaip darai.


Ta šlanga buvo tik spėjimas, sunku sakyt ar ji tikrai kalta. Beje, kaip ji tiksliai vadinasi? Ir ar verta ieškoti dėvėtos?

bebr rašė:
Nu nepadaro pas mus turbinu idealiai, reik pripazint. Per 15metu kiek matau nelabai kas pasikeite. Kai palygini su originalia dar normaliai veikiancia ir restauruota tai pasimato. Gatvej vaziavimui retas kuris gali pajaust, o sportui tas neaktualu. Jei slanga tvarkinga, garsas vistiek yra ir nebaisiai erzina, tai poxujino tablete isgert :)


Dėkui. :)


StandartinėParašytas: 18 Rgs 2017, 13:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.25
Amžius:
42
Pranešimai:
1200
Miestas:
Kaunas
Sviezio oro kanalas. Devetos visos beveik kiauros/atplyse/nesilaiko arba "susicukrave". Kelis kartu tik esu mates kazkiek padoria. Nauja OEM ~25eu.

_________________
Jei neskubėsi - būsi paskutinis!


StandartinėParašytas: 18 Rgs 2017, 14:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2017.07.30
Pranešimai:
31
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E90 320d '07
bebr rašė:
Sviezio oro kanalas. Devetos visos beveik kiauros/atplyse/nesilaiko arba "susicukrave". Kelis kartu tik esu mates kazkiek padoria. Nauja OEM ~25eu.


Dėkoju!
Informuosiu temoje, kada turėsiu kažkokių naujienų. :wink:


StandartinėParašytas: 28 Rgs 2017, 12:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2017.07.30
Pranešimai:
31
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E90 320d '07
Taigi, truputi pakelsiu temą, pakeičia tą "šviežio oro kanalą" originaliu iš krastos, kaina sakyčiau nėra tokia didelė, 30eu, oem niekur nepavyko rasti :)
Garsas išliko lygiai toks pat. Važiavau pas turbinistus pakartotinai, kad užmestų akį, pasakė tą patį, kaip ir prieš tai, jog nėra kur kabintis :) Mistika ..

Pradedu galvoti, galbūt katalizatoriaus nėra ir toks garsas atsiranda, nes ir šiaip mašinos darbas neatrodo pats tyliausias :)


StandartinėParašytas: 28 Rgs 2017, 13:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.09
Amžius:
35
Pranešimai:
335
Automobiliai:
E46 330xd. 02'
Pas mane yra sitas "suburbuliavimo" garsas atleidus gaza, esu ji girdejes ne ant vieno 2.0d. Oro kanalas taip pat naujas, turbinos nebuciau linkes kaltinti, nes pats dejau nauja, originalia BMW turbina, o ne restauruota, ir tas garsas vistiek yra. DPF ir katalizatorius pas mane taip pat vietoje.

Dar vienas garsas pas mane atsiranda nuo 2300-2500 apsuku, toks negarsus kaukimas/cypimas, sunku pasakyti :) Bet jis yra tik ant apkrovos, ant laisvu gazuojant nera. Sakyciau gal oras kazkur svilpia, bet ziurint nuo turbo iki isiurbimo kolektoriaus viskas atrodo sandaru, visos tarpineles pakeistos, jokiu vizualiu pralaidumu nematyti..


StandartinėParašytas: 06 Spa 2017, 15:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2017.07.30
Pranešimai:
31
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E90 320d '07
Donatas20 rašė:
Pas mane yra sitas "suburbuliavimo" garsas atleidus gaza, esu ji girdejes ne ant vieno 2.0d. Oro kanalas taip pat naujas, turbinos nebuciau linkes kaltinti, nes pats dejau nauja, originalia BMW turbina, o ne restauruota, ir tas garsas vistiek yra. DPF ir katalizatorius pas mane taip pat vietoje.

Dar vienas garsas pas mane atsiranda nuo 2300-2500 apsuku, toks negarsus kaukimas/cypimas, sunku pasakyti :) Bet jis yra tik ant apkrovos, ant laisvu gazuojant nera. Sakyciau gal oras kazkur svilpia, bet ziurint nuo turbo iki isiurbimo kolektoriaus viskas atrodo sandaru, visos tarpineles pakeistos, jokiu vizualiu pralaidumu nematyti..


Kažkur to garso šaknys vistiek yra. O pas tave pre lci modelis 120kw?


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery