Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 13:52

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 06 Gru 2014, 00:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.11.18
Pranešimai:
70
Automobiliai:
E46 330D '03 M Sport II
Pasidalinsiu savo patirtimi. Pasidariau naują raktą, kurio pultas veikė 1 mėnesį. Vieną dieną atėjus iš darbo į garažą naujojo rakto pultelis nebeatlieka jokių veiksmų. Problema išspręsta šitaip: paėmiau originalų raktą, įkišau į starterio spyną, pasukau iki starterio sukimo, bet neužvedžiau, tada atgal į pirmąją padėtį ir ištraukiau raktą, iš karto laikiau įspaudęs viršutinį atrakinimo mygtuką ir tuo tarpu spaudžiau tris kartus užrakinimo (bmw emblema) mygtuką ir atleidau įspaustą atrakinimo mygtuką. Staigiai paėmiau nebeveikiantį raktą, iškėliau į viršų ir pakartojau paskutinį veiksmą, atliktą su pirmuoju raktu, t.y. įspaudus atrakinimo mygtuką tris kart paspaudžiau užrakinimo mygtuką ir atleidau viršutinįjį mygtuką. Auto atsirakino ir iš kart užsirakino po šio veiksmo (arba atvirkščiai, neprisimenu). Rakteliai abu prisirišo ir vėl veikia. Ačiū už dėmesį ir tikiuosi tai, ką parašiau kažkam pagelbės.


StandartinėParašytas: 20 Vas 2015, 01:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.03.27
Pranešimai:
223
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
before: E46 328i Touring
now: E36 325i summer beater
Klausimas manau į temą - kokiu atstumu galit atsirakinti auto su originaliu raktu? Mano traukia gal 1-2m, normalu? Buvau nuėjęs į raktinę kad batarkę pakeistų, bet atsisakė keist, nes sakė kad bmw rakte išėmus batarkę gali imobilaizeris pabėgt ir raktas nebeveiks. Ar tiesa?

_________________
Life is too short to drive boring cars.
F*ck diesel.


StandartinėParašytas: 20 Vas 2015, 03:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.02.04
Amžius:
31
Pranešimai:
1105
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
ex E46 330d
ex E36 320i
ex E46 330cd
ex E36 316 compact
e92 335i manual
Stas22 rašė:
Klausimas manau į temą - kokiu atstumu galit atsirakinti auto su originaliu raktu? Mano traukia gal 1-2m, normalu? Buvau nuėjęs į raktinę kad batarkę pakeistų, bet atsisakė keist, nes sakė kad bmw rakte išėmus batarkę gali imobilaizeris pabėgt ir raktas nebeveiks. Ar tiesa?

Del imobilaizerio pabegimo nezinau, bet maniskis bent per kokia 10-15m jei nera kliuciu atrakina.

_________________
Sigucio filmuok, driftysiu...


StandartinėParašytas: 20 Vas 2015, 09:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.02.18
Amžius:
36
Pranešimai:
3760
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex E46 330d
Golf Variant
2019 1.5TSI 130H DSG
skaičiau ir išbandžiau bajerį, kai geležtę priglauti prie smakro, atstumas žymiai pailgėja, nes galva kaip stiprintuvas suveikia :D :D
dar kartais ir gana į rankas geležtę paimt, irgi žiūriu geriau reaguoja

_________________
///M3


StandartinėParašytas: 30 Kov 2015, 14:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.06.26
Amžius:
33
Pranešimai:
180
Automobiliai:
E46 320d M47
Prie temos:
Prieš kelias dienas vakare kraščiaus prie mašinos ja užrakinau pulteliu viskas tvarkoi, bet kita diena ji į pultėlį neberegavo ir iki šiol.
Bandžiau ir pririšinėt aš rakta per nauja nieko, Baterija gera.
Ir kas galėjo nutikti?


StandartinėParašytas: 30 Kov 2015, 16:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.11.17
Amžius:
40
Pranešimai:
2468
Miestas:
Vilnius - Panevėžys
Automobiliai:
ex E36 320 M52 94'
E46 M47tuD20 03'
Joniux rašė:
Prie temos:
Prieš kelias dienas vakare kraščiaus prie mašinos ja užrakinau pulteliu viskas tvarkoi, bet kita diena ji į pultėlį neberegavo ir iki šiol.
Bandžiau ir pririšinėt aš rakta per nauja nieko, Baterija gera.
Ir kas galėjo nutikti?

kodel sakai kad baterija gera? Man buvo, kai baterija buvo mirusi, uzrakindavo auto ir atrakinti nebeiseidavo, nes nusesdavo galutinai baterija. Pastovejes raktelis nespaudinetas atsigauna ir vel viena karta suveikia. Tada buvau iki antenos nuardes masina, kol galiausiai nepakeiciau baterijos ir problema dingo. Prazioje negalejau patiketi, kad pakraunamoje baterijoje gali buti problema.


StandartinėParašytas: 30 Kov 2015, 17:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.06.26
Amžius:
33
Pranešimai:
180
Automobiliai:
E46 320d M47
Nu matai baterija sena išėmiau ir nauja įdėjau.


StandartinėParašytas: 30 Kov 2015, 20:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2015.01.20
Pranešimai:
13
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E60 530 160kW
Man taip pat yra problema atrakina užrakina jeigu esi netoliau kaip 1,5m. nuo mašinos. O kartais ir su raktu reikia rakinti nes nesuveikia, Baterija nauja. įtampa 3,7v. turbūt bėda bus antenoj. Mašina E60 sedanas. 2004.


StandartinėParašytas: 03 Bal 2015, 13:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.06.26
Amžius:
33
Pranešimai:
180
Automobiliai:
E46 320d M47
pas mane ar vidui ar lauke gali spaudinet ka nori. Ir jau savaitė kaip nereguoja į pultelį.

Nu va katik po diagnostikos ir ka nerodo dėl ko neveikia tas pultelis...


StandartinėParašytas: 03 Bal 2015, 15:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2015.02.08
Amžius:
32
Pranešimai:
8
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46 320d '02
pultelio klaidų ir nerodys niekad.
Dažniausiai išsikrauna elementas, ir tada pabėga surišimas su mašina, imobilaizeris atskirai veikia ir su centrinio valdymu nesusijęs. Galima elementą išėmus užjungti krauti kokia 3,1-3,2V įtampa. kažkiek atsigauna, tada surinkus reikia pririšti. Pririšimo procedūra jau ne kartą aprašyta. Siūlau bandyti iš pradžių pririšti, gal tiesiog pabėgo kodai kokie ir nereiks krauti akumo. Galima aišku geriau keisti tą akumą.
Kažkur skaičiau kad įdėjus raktelį į spynelę ant kažkurios padėties palikus per naktį turėtų pasikrauti.

Asmeniškai man buvo nulėkę dvi dalys ant plokštės pultelio. Nežinau ar jos nusprogo kažkaip ar ardant pultelį nusipjovė, bet pakeitus jas užveikė viskas, tai jei ardysit pažiūrėkit ar nėra kažkokių sulūžusių, skilusių dalių.


StandartinėParašytas: 12 Rgp 2015, 23:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.07.18
Pranešimai:
13
Automobiliai:
E46 Touring
Kokiu būdu tas rombinio rakto akumas pasikrauna? Per geležtę kai spynoje įkištas? Pas mane irgi nevisada jis suveikia. Gal kas žinote kaip tas akumas išsiima? Kažkaip tas rakto korpusas labai monolitiškas atrodo, kaip jį atidaryti nesulaužius?
Gal kas žinote kiek kainuoja pasigaminti pilnavertį antrą tokį raktą t.y. su pultu ir su pririštu imobilaizeriu, atai man tik vienas raktas atiteko ir tas grybauja.


StandartinėParašytas: 13 Rgp 2015, 17:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2015.06.01
Pranešimai:
453
Miestas:
Kaunas/Kėdainiai
Automobiliai:
BMW E46 320D
140kW 410Nm '02 Black
+
BMW E46 320D
132kW 395Nm '03 Silver Grey


StandartinėParašytas: 14 Rgp 2015, 08:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.10.12
Pranešimai:
159
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46 320D '02 universalas AT
Igoras rašė:
Kokiu būdu tas rombinio rakto akumas pasikrauna? Per geležtę kai spynoje įkištas?





Kazkaip turi pasikrauti, nes kitu atveju BMW nebutu islaidavusi ir butu idejusi elementare batareika


StandartinėParašytas: 14 Rgp 2015, 08:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.11.20
Pranešimai:
4181
Automobiliai:
E60 535d M57N2 '08
E46T 320d M47N '04
E88 120d N47 '12
Merso raktas pasikrauna indukciniu būdu. Nėr ten jokių geležčių. Čia irgi principas kažkoks toks. Su start knopke irgi juk be geležties.


StandartinėParašytas: 01 Rgs 2015, 22:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2015.01.04
Pranešimai:
17
Automobiliai:
E46
Sveiki. Turiu problema nebeweikia centrinis uzraktas rakto valdymas. Pries si gedima su siuo raktu nebejo uzkurti masinos degimas isijunge bet nesuka variklio, bet centrinis valdymas rakto veike.(2 metrai nuo masinos). Pasiemiau atsargini rakta be valdimo masina uzsikure, kitas raktas su centriniu kartais uzvesdavo masina. Nusprendziau kad batareja kalta. Nusipirkau kita batareja nekraunama idejau viskas veikia rakinas 15m nuo masinos, kuresi su tuo raktu, bet suklijaves rakto korpusa nebeweikia centrinis nuo rakto su tuo raktu vedasi masina.Isardziau rakta isitikinau kad kontaktas su baterija geras ,bet visiskai nebereguoja. meginau pririst rakta bet nieko. Gal kas patartumet kur iekot problemos? saugikline visa istikrinau visi saugikliai sveiki.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery