Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 03:50

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 159 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 26 Lap 2010, 10:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.04.03
Amžius:
48
Pranešimai:
8028
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
g30 530e B48 hybrid '18
webasto yra, ivesk sita zodi i paieska, daug suzinosi. [aneleje taip pat kazkas gyvena, viskas tvarkoj. bet turi uzmigti nuo 16 iki 45 minuciu begyje (priklausomai nuo automobilio komplektacijos)

_________________
БМВ – Б ойтесь М еня В ёдра


StandartinėParašytas: 27 Lap 2010, 14:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.11.09
Pranešimai:
15
Automobiliai:
E46
Didelis dėkui Tau DmK, apie webasto prisiskaičiau iki kaulu smegenu skausmo :) pas mane speju tas modelis webasto, aisku ar ji isvis yra, kur padeda susildyti greiciau matora.
Dėja visi kalba pagrinde apie modelius iki 01 metu,o kiek pastebejau daug kas priklauso nuo vos masinos pagaminimo menesio, magnetolos ir t.t.. senesniuose E46 webasto stovi po kapotu kaireje puseje prie valytuvu, bet pas mane ten tuscia ertme, tai kur ji yra? Po kazkuriuo posparniu kaip 5 ser. bmw? Beje maniskis bmw is italijos, tai gal webasto ir neturi, tačiau as naivus ir pasitikiu DmK ziniom kad pas mane ji yra :)
Jeigu ji yra, ar yra galimybe neuzkurus variklio (ijungus degima) ji pradetu ir turetu veikti? ijungus degima girdisi toks silpnas uzimas, kas nera nepanasu i webasto darbo garsa (mano nuomone). Cia gal koks kuro siurblys veikia ir tiek? Jokio webasto valdymo ant paneles, borto kompiuteryje, ar dar kazkur nera... o gaila.. ar laikydamas tik ijungta degima ir nekurdamas nepakenksiu kokiam prietaisui? kurioj vietoje yra webasto saugikliai? Eiciau ir ziureciau cia jusu netrukdydamas, bet lauke -24C, tai pirma bandau internetu mazdaug issiaiskint situacija.
Ačiū jums už pagalbą ir kantrybę


StandartinėParašytas: 27 Lap 2010, 18:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.01.04
Amžius:
38
Pranešimai:
1631
Miestas:
Jonava
Automobiliai:
E46 320d M47TUD20 03' 6speed
F10 535i N55B30 14' LCI
nera pas tave tada tos webasto, o uzia tai ijungus degima klimatroniko ventilitoriukas, kaip ir pas mane.


StandartinėParašytas: 27 Lap 2010, 23:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.11.09
Pranešimai:
15
Automobiliai:
E46
Irmantas rašė:
Dažna problema yra "Preheating control unit" 12217786821 :)


Čia kalba eina apie šią rėlę? Galvoju siūstis iš lietuvos, ar čia pirktis. Kurioj vietoje ji stovi? Kaip suprantu dešinėje pusėje, po isiurbimo kolektoriumi, taip? Ją pakeist patogiau per viršų ar ieškotis duobės, ką reikia nuardyti kad prieit prie jos? Nepikyt, Klausiu tokių dalykų dėl to kad šalta ziauriai lauke, o garažas čia pas mane galima sakyt kaip ir laukas, tai kad be reikalo nesikrapštyti ir nešalt nagų. Pakeitus ją reikia ją kompo pagalba "pririšt"? Patartumėte pirkti butent iš krastos, ar ta rėlė ėjo ir į kitas markes, modelius?

Ačiū už jūsų pagalbą

Dėl webasto gaila... Derinu dabar tokį daiktą kaip aušinimo sistemos šildytuvą. Į aušinimo sistemos šlangę įsistato toks elementas, ir pora val prieš kurimą ijungi į 220V. Aišku webasto kur kas kiečiau, tačiau čia zymiai pigiau, apie 300lt be darbo. Skandinavijoj čia populiaru tokie, kiemuose rozetės ir visos mašinos su laidais bamberiuose, kaip koki elektromobiliai :) Artėja sako čia šalta žiema norvegai, o aš jiem sakau kad jau dabar 23 šalčio, tai kiek čia gali dar būt? tai sako pernai 42 šaltenio buvo :shock: Tai reik tvarkyt mašiną, atsiprašau už nuklydimą į lankas :D


Prikabinti failai:
Failo aprašymas: Čia žvakių kaitinimo rėlė? Tokia ir pas mane stovi?
rele.jpg
rele.jpg [ 54.8 KiB | Peržiūrėta 12528 kartus(ų) ]
StandartinėParašytas: 28 Lap 2010, 14:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.11.09
Pranešimai:
15
Automobiliai:
E46
Suvedus krasta auto puslapyje vin, ismeta:

3' E46, 320d M47N Touring, ECE, K, N, 2004 04

Tai taip iseina kad M47N variklis? Bet kiek ziurejau tai ten turbo reguliavimas vakuumu, o pas mane ta elektrinis reguliavimas. Tai M47tu ar M47n? Man daug visokiu klausimu kyla :)


StandartinėParašytas: 28 Lap 2010, 14:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
Tavo rele yra sita: http://bmwfans.info/parts/catalog/12217801200/

nuotraukoje seno tipo rele, tavoji jau randasi po isurbimo kolektorium. Sita kur nuotraukoje, seno tipo, budavo sumontuota variklio dde dezeje.


StandartinėParašytas: 28 Lap 2010, 15:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.11.09
Pranešimai:
15
Automobiliai:
E46
D4l variklio numeracijos jau issiaiskinau. NM47N ejo iki E46 atnaujinimo kaip suprantu..

Arunas B>>>> dekui uz info. nuorodoje nerodo reles foto (gal ir neturetu rodyt?). Ją pakeist reik spėju nuimti kolektoriu? ar iš apačios turint gan ilgas rankas eitų prieit? :)

Būtų smagu kad nupasakotumete kaip paprasciau prie jos priet :)

http://tis.bmwcats.com/ labai praverčianti nuuoroda

Ačiū


Paskutinį kartą redagavo aurimas23 28 Lap 2010, 16:05. Iš viso redaguota 1 kartą.

StandartinėParašytas: 28 Lap 2010, 15:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
Vaje, imanoma nenuemus kolektoriaus, as jas pakeiciu taip, bet patikek, keiskmu ir putu is burnos tai netruks. Pirmas vargas bus nutraukti jungti nuo jos, po ti prieiti prie dviejiu is sonu 10mm varzteliu, turek magnetuka po ranka nes kitaip atsukus gaikutes pamesi ;)


StandartinėParašytas: 28 Lap 2010, 16:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.11.09
Pranešimai:
15
Automobiliai:
E46
O kad keiksmų ir pūtų bus tai 100% tikiu, vietos maža, -20 šalčio, o jei da koks varžtėkas ne vieton nugrius tai vapšė tragedija :D
tai nuimi variklio apsaugą, ir tada jau kiši rankas ir bandai atjungt ir t.t. ? ar dar kažką dėl patogumo nuiminėji? nes keięiausi termostatą pagrindinį, tai kad nuimt vieną, reik nuimti kitą, o kad tą nuimti reikia... :D tai duobės neprireiks kaip suprantu, nes norvegijoje toks dalykas prabanga... organizuotis greičiau reik ta rėlę, ryt lėksiu į vietinį bmw centrą užklaust kiek kaštuoja tokis dalykas :D

Ir dar, supažindint su kompiuteriu nereikia po pakeitimo?


StandartinėParašytas: 28 Lap 2010, 21:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
Duobes nereikia, variklio apsauga reikia nuimti daugiau lyg nieko nenuiminejiu, kisi rankas ir keiktis pradedi, jei keisi ant karsto variklio tai gal ir saltis nebaisus bus as kelis kartus keiciau karstam varikliui tai cypiau dar ir del to kad rankos dege :) Dar prireiks prozektoriaus nes reiks ziureti kas ten ir kaip po kolektorium dienos sviesos nepakaks, as naudojiu magnetine lempa tai ja ten ikisus po kolektorium viskas labai puikiai apsisviecia.
Ai tiesa su kompu po pakeitimo nereikia nieko daryti. Be to galima kita rele pabandymui prijungti ir neisemus senos uztenka fiske numauti nuo senos ir prijungti nauja ant jos aisku ankstoka ten taip padaryti bet imanoma. Kai viska darysi atsargiai nepazeisk vakuminiu zarneliu nes ju ten pilna aplink ja ir jos tokios patrunyja buna ypac tos kur siulais apipintos. Kaip fiske numaudinesi tai siulau pris nuspaudinejant jos fiksatorius su pirstai is pradziu stumti ja uzmovimo pusen taip lengviau atsifiksuoja fiksatoriai ir tik pajutus kad jie pasispaude traukti ja lauk ypac atkreip demesi i variklio puses fiksatoriu nes jis sunkiausiai atsifiksuoja jei bandysi lupti ja pilnai neatsifiksavus fiksatoriams nieko nesigaus galiausiai nulus atfiksavimo rankeneles tada bus tar putu daugiau. Gali bandyti pirmiau atsisukti rele ir issitraukti ja nenumoves fiskes taip bus siek tiek lengviau jungti nuimti. Nors as tai ir taip ir taip darau ;) Nu manau uzteks linkiu sekmes ir nesinerviti, jei nesigauna palik ramybej, atsigerk alaus, nusiramink ir toliau daryk :)


StandartinėParašytas: 01 Gru 2010, 16:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.11.09
Pranešimai:
15
Automobiliai:
E46
Uzsi...sau... Nuemiau plastmases, salono filtra, ta plastmase po salono filtru (galvojau kad bus geresnis priejimas)... Nu ir nerandu kur ta rele :D bandau sekt pagal laidus, bet matomumas prastas ir neatseku. Arunas B, kaip tu ten pasieki ta rele? :) gal mano rankos kokios drrambliskos, nzn :D

As gal aklas nezinau :D

einu prie kl. rele prisukta prie pacio isiurbimo kolektoriaus, ar prie pacio bloko variklio? ziurint is sono tai rele yra ties starterius, arciau generatoriaus ar kur? nervas ima nesveikai, kojas susalau, rankas nudegiau, o galva tuoj sprogs :) Jauciu reiks lupt kolektoriu ir bus rami galva, tik baisu kad ko nepridaryciau... imu galvot kad tos reles isvis nera :D

Atsiprasau uz pykti ir kad be lt raidziu :)


StandartinėParašytas: 01 Gru 2010, 18:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.04.03
Amžius:
48
Pranešimai:
8028
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
g30 530e B48 hybrid '18
aurimas23 rašė:
rele prisukta prie pacio isiurbimo kolektoriaus, ar prie pacio bloko variklio?

prie kolektoriaus, apacioje.
http://tis.bmwcats.com/doc1074002/

_________________
БМВ – Б ойтесь М еня В ёдра


StandartinėParašytas: 01 Gru 2010, 19:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.11.09
Pranešimai:
15
Automobiliai:
E46
rėlė arčiau salono, taip? iščiupinėjau lyg ir viską, bet kažkaip neužčiuopiau. eisiu dar bandyt žiūrėt, nes taip pagrinde ieškojau prie bloko.

Atsiprašau už nervinančius klausimus :(


Prikabinti failai:
Failo aprašymas: tokia tikiuosi rele?
SP_A0794.jpg
SP_A0794.jpg [ 82.85 KiB | Peržiūrėta 10035 kartus(ų) ]
StandartinėParašytas: 01 Gru 2010, 20:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.01.31
Pranešimai:
1658
pasiseks, jei ta rele bloga. O jei gera? Nes cia tau gedima nustate - "diagnostika internetu".


StandartinėParašytas: 01 Gru 2010, 20:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.11.09
Pranešimai:
15
Automobiliai:
E46
ablasiejus rašė:
pasiseks, jei ta rele bloga. O jei gera? Nes cia tau gedima nustate - "diagnostika internetu".



Nu kad nebesugalvoju kas daugiau gali buti ir ko daugiau imtis, o kad daugiau siulai?

Tokios dideles reles nerandu :) Nuo salono puses su tel padariau foto, tai ten ne tokia didele rele, o yra maza rele, kubiko formos, su iseinanciais 3 laidais... siendi darbus teks baigt, ryt reiks kolika lupt nes nerandu ko ieskau!

Gal ta rele stovi kur kitur, nzn? pradedu galvot kad pas mane variklis pakeistas :D

E46 318 dyzeliniam modelyje (2003m) eina tokia pati rele, bet ji stovi ne po kolektoriumi o zemiau, ir keiciama is masinos apacios nuemus plastmasine ir metalines variklio apsaugas. Ar gali taip buti ir pas mane? Cia tik toks spejimas mano, zmogus cia mane taip apreiske, tik ar taip gali buti ir pas mane tvirtai nezinojo...


Paskutinį kartą redagavo aurimas23 01 Gru 2010, 21:12. Iš viso redaguota 1 kartą.

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 159 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery