Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 18 Bal 2024, 15:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 495 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 33  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 22 Rgp 2009, 10:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.08.18
Pranešimai:
7
Automobiliai:
E46
zodziu mistika, isarde visa masina, bet nieko nerado. Pakeite tik pusasius. Sake pamirst ta dungsejima ir ramiai sau vazinetis :)

Noreciau paklausti zmoniu kurie nesiskundzia dungsejimu. Ar jums perjungiant pavaras, ypac atbuline, gale visiskai jokio garso negirdit? ar kartais isgirstat svelnu dugtelejima?


StandartinėParašytas: 22 Rgp 2009, 13:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.03.12
Amžius:
37
Pranešimai:
53
Miestas:
Klp
Automobiliai:
x5 4.0d 13m.
ex e60 535d '06 M-sport.
ex E34 525i,
ex E46 320d
man nebuvo visiskai jokio dunksejimo,bet is po ziemos jis atsirado..dabar kaskart jungiant atbulini arba pirmas saibas laukiu to duslaus dunkt,bet kartas jei svelniai jungi to garso ir nebuna,pastebejau ,kad is pat ryto kol masina salta dunksejimo kaip ir nebuna..gal kokia alyva reduktoriui kol salta ir tirsta tai veikia,o kai suskysteja ir dunksi jei kas ten padile ar dar kas.o tau ta smagrati ziurejo?


andriusn rašė:
zodziu mistika, isarde visa masina, bet nieko nerado. Pakeite tik pusasius. Sake pamirst ta dungsejima ir ramiai sau vazinetis :)

Noreciau paklausti zmoniu kurie nesiskundzia dungsejimu. Ar jums perjungiant pavaras, ypac atbuline, gale visiskai jokio garso negirdit? ar kartais isgirstat svelnu dugtelejima?


StandartinėParašytas: 22 Rgp 2009, 13:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.08.18
Pranešimai:
7
Automobiliai:
E46
viska apziurejo, viska buvo isarde, keite ir pavaru deze, ir smagrati - nieko. Nuodugniai patikrino kardana, reduktoriu ( kaip minejau pusasius naujus idejo).
Tikrai del tokio garso galima gyventi, bet vis delto noris, kad viskas veiktu be menkiausio garselio.


StandartinėParašytas: 22 Rgp 2009, 14:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.03
Amžius:
38
Pranešimai:
162
Automobiliai:
E46 320d
Man atrodo kad cia galetu buti ir smagracio problemos, nes kai as pasikeiciau sankaba smagracio nekeiciau nors jau ir reiktu ir po pakeitimo tie dungsejimai dar labiau jauciasi. Nezinau veikimo principo bet manau tas laisvumas is smagracio ir yra tas garsas tik gal persiduoda i gala, kaip pvz vaziuokle buvo atrodo gale barskejo nors prieki trauke isbelsta. Ir dar autobilde apie si modeli apzvalgoje rase Kartais triuksmauja diferiancialas siulome patikrinti ir kardanini velena bei diferanciala".
Autobild
Nu cia jau mokslinis tyrimas gaunasi :D


StandartinėParašytas: 22 Rgp 2009, 20:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.05.13
Amžius:
38
Pranešimai:
4350
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46 325i '02 gone
FIAT 500 S '14 ex
E90 325 LCI '09
VW Golf MK7 facelift ‘19
wowfka rašė:
Man atrodo kad cia galetu buti ir smagracio problemos, nes kai as pasikeiciau sankaba smagracio nekeiciau nors jau ir reiktu ir po pakeitimo tie dungsejimai dar labiau jauciasi. Nezinau veikimo principo bet manau tas laisvumas is smagracio ir yra tas garsas tik gal persiduoda i gala, kaip pvz vaziuokle buvo atrodo gale barskejo nors prieki trauke isbelsta. Ir dar autobilde apie si modeli apzvalgoje rase Kartais triuksmauja diferiancialas siulome patikrinti ir kardanini velena bei diferanciala".
Autobild
Nu cia jau mokslinis tyrimas gaunasi :D



na mano artimiausiuose palnuose yra smagracio keitimas su sankaba, ajsku reiks atskaiciuoti truputi lt... #-o va jei nebedunkses pranesiu visiems, ajsku jie dings jis :D gal mano atveju tik del jo viskas ir yra, nes man jau dabar net stovint retai besudunksi junginat is 1i2 ir i R, o vaziuojant visad subeldzia tik is 2 i3 ir tai nevisada. o cia kaip andriusn minejo viska keite visitiek bilda, cia jau daugiau nei mistika. na padariau isvada nenorim dunksejimo perkam naujas auto ir priekiu varomu, bet man bmw sis pirmasis taj net ir del to dunksejimo kitos auto nenoriu kaip tik bmw \:D/

_________________
Gali būti baigęs tokią mokyklą, kur gali su knopke kažką nudurti mirtinai, ar su sąvaržėle padaryti kapitalinį tanko remontą.

-15 respect'o point'ų, kad nepirkau kabriko.


StandartinėParašytas: 26 Rgp 2009, 12:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.08
Amžius:
43
Pranešimai:
390
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
E46 320TDCi
Reikia stovint ant duobes uzvaziavus begius metyt, ir po mashina ziuret.Pamatysi labai gerai kas dunksi :wink:
Man tas pats buvo, dabar jau zinau kas dunksi, tik neprisiruoshiu tu gumu pasikeist.

_________________
Iseinu i kiema – stovi bmw. Ne ant zoles, ne per 2 vietas, ne skersai. Nu tikrai tvarkingai stovi!!! Priejau ir apspjoviau – nekenciu issisokeliu!


StandartinėParašytas: 06 Rgs 2009, 16:22 
  
 
 
Man lygiai tokia pati problema buvo iskilusi, pasiziurekit reduktoriaus galines ivores. 330d automato man lygiai tas pats buvo, servisai sake reduktoriaus laisvumas, pasikeiciau reduktoriaus galine ivore ir dingo dungsejimas. Bet ant savo EX 325i mechanines, tai nepadejo, mistika.


StandartinėParašytas: 07 Rgs 2009, 21:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.05.13
Amžius:
38
Pranešimai:
4350
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46 325i '02 gone
FIAT 500 S '14 ex
E90 325 LCI '09
VW Golf MK7 facelift ‘19
na ar kas gali pasidalinti kokiom ziniom del to dunksejimo isprendet ji ar ne??? as tai vis kaupiu lt smagraciuai su sankaba nes jau reikia keist juos tai viliuos dunkt bus kaput :mrgreen:

_________________
Gali būti baigęs tokią mokyklą, kur gali su knopke kažką nudurti mirtinai, ar su sąvaržėle padaryti kapitalinį tanko remontą.

-15 respect'o point'ų, kad nepirkau kabriko.


StandartinėParašytas: 08 Rgs 2009, 15:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.01.16
Amžius:
42
Pranešimai:
586
Automobiliai:
ex E46 320i
ex E36 compact
e90
as dar pastebejau toky dalyka kai vaziuoji ir ispaudi sankaba ir per begius is antro i trecia,is trecio i ketvirta ar dar kaip metai yra tas dungt,tai dabar kazkaip pradejau mastyt kad deze gal cia ta garsa duoda.pabandykit pas jus ir taip garsas yra?


StandartinėParašytas: 11 Rgs 2009, 18:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.05.13
Amžius:
38
Pranešimai:
4350
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46 325i '02 gone
FIAT 500 S '14 ex
E90 325 LCI '09
VW Golf MK7 facelift ‘19
va paklausiu o kam nors stovint vietoj ir junginat pavaras girdisi tas dunkt??? pas mane smg deze tai teleidzia kompas tik junkt iki 2 begio ir R stovint, o pajudejus tik isvietos junk kad ir i penkta. nesuprantu jos veikimo principo, cia gal 2 begi max jungt leidzia jei dsc isjungtas kad ziema lengvai pajudant neuzikastum arba taip sumaste vokietis tik del jam zinomu priezasciu :D

_________________
Gali būti baigęs tokią mokyklą, kur gali su knopke kažką nudurti mirtinai, ar su sąvaržėle padaryti kapitalinį tanko remontą.

-15 respect'o point'ų, kad nepirkau kabriko.


StandartinėParašytas: 13 Rgs 2009, 13:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
pas mane girdisi duslus bum ir vaziuojant perjunginejant begius ir stovint vietoj jungiant 1 / R. bet pas mane pusasiai kalti.

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 13 Rgs 2009, 16:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.05.13
Amžius:
38
Pranešimai:
4350
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46 325i '02 gone
FIAT 500 S '14 ex
E90 325 LCI '09
VW Golf MK7 facelift ‘19
all in music rašė:
pas mane girdisi duslus bum ir vaziuojant perjunginejant begius ir stovint vietoj jungiant 1 / R. bet pas mane pusasiai kalti.


bet tada klausimas jei masina stovi tai kaip pusasiai galu suktis nes net rankini uztraukus dunksi, tai idomu koki jie tada laisvuma ten turi...??? o siaip pas mane tokia beda pajudant isvietos labai lengvai kai jau masina gerai apsilus, gale kazkas taip susikrato, atrodo reduktorius baladojasi, suplaukioja kaip ir galas visas, uzmynus gaza to nebuna ir saltai masinai nebuna tokio dalyko. ka cia itarti butu galima? reduktotiaus pagalves, ta pakabinama reduktoriaus guma?? ka dar?

_________________
Gali būti baigęs tokią mokyklą, kur gali su knopke kažką nudurti mirtinai, ar su sąvaržėle padaryti kapitalinį tanko remontą.

-15 respect'o point'ų, kad nepirkau kabriko.


StandartinėParašytas: 14 Rgs 2009, 10:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
ai nzn, nesigilinu. nesigirdi beveik jo, tai galva neskauda :)

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 14 Rgs 2009, 23:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.05.22
Amžius:
37
Pranešimai:
17
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 330d M57 02'
Skype:
emisii
Na čia tikrai ne smagračio problema. Visų pirma, girdėtųsi priekyje dunksėjimas :?: o visų antra (bent jau man), tiek prieš pasibaigiant smagračiui dungsėjo, tiek ir po jo keitimo dungsėjo.


StandartinėParašytas: 15 Rgs 2009, 21:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.05.13
Amžius:
38
Pranešimai:
4350
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46 325i '02 gone
FIAT 500 S '14 ex
E90 325 LCI '09
VW Golf MK7 facelift ‘19
Emuelis rašė:
Na čia tikrai ne smagračio problema. Visų pirma, girdėtųsi priekyje dunksėjimas :?: o visų antra (bent jau man), tiek prieš pasibaigiant smagračiui dungsėjo, tiek ir po jo keitimo dungsėjo.


kur keitei smagrati ir kiek sukastavo viskas??? o radai kas dungsi ar ne ar vazineji su tuo dunksejimu???kaip pas tave pasireiskia tas dunksejimas? nes man tas dunkt nevilty varo :evil:

_________________
Gali būti baigęs tokią mokyklą, kur gali su knopke kažką nudurti mirtinai, ar su sąvaržėle padaryti kapitalinį tanko remontą.

-15 respect'o point'ų, kad nepirkau kabriko.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 495 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 33  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery