Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 11:09

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 495 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 33  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 19 Rgp 2009, 17:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.05.13
Amžius:
38
Pranešimai:
4350
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46 325i '02 gone
FIAT 500 S '14 ex
E90 325 LCI '09
VW Golf MK7 facelift ‘19
LaimisBMW rašė:
As galiu parasyt savo istorija, tik man tai buvo su E30. Irgi labai dunksejo jungiant begius arba numynus sankaba vaziuojant ant begio.
Keiciau i galingesni varikli, tai tuo paciu pasikeite ir greiciu deze, kardanas ir reduktorius. Dungsejimas dingo visiskai. Reiskias kazkuriam is siu mazgu buvo. Pusasiai liko senieji.
Beje, tuo paciu buvau keites ir galinio balkio cilinblokus ir amortiku atramines gumas.



man va ka krasta pasake kad dunkseti gali del smagracio ir sankabos. sako jei pasikeisi juos tada gal ir dings tas bildesys, nes tipo dabar atrodo viskas tvarkoj ir del to bildejimo jie kaltina smagrati su sankaba. plius vienas mechaniku buvo isedes ir junginejo 1 2 pavara ir r tai budavo tas sudnksejimas tai ir pasake kad smagratis su sankaba arba vienas is ju turi itakos. bet man tokia dilema kokia itaka jie turi tam dunksejimui gale, kaip jis persiduoda tiek per kardana kas galit paaiskinti??? jau seniau krasta sake kad man sankaba su smagraciu keisti reikia, bet tada jokiu bildesiu nebuvo. kadangi man jau ant mazo greicio antru begiu masina trukcioja po truputi ir kartais suvirpa esant siltama motorui pradedant judeti, tai keisiu smagrati su sankaba paliksiu 4,5K Lt krastoj (sake duos 2 metus garantija) tai tikiuos tie bildesiai tuom ir baigsis, o jei ne tai...... na dar viltis yra kaip daug kas minejo visokios gumos, varztai gal pusasiu atsilaisvine, bet tikiuos kad ne greiciu deze nes pas mane ji (smg) ir tvarkyt tikrai neisnori ir jos nes jau uz smagrati su sankaba uztektinai atskaiciuosiu o jei dar ja tvarkyti #-o . grysiu namo ir bus aisku kaip kas, bet vistiek man atrodo kazkas su reduktoriu turetu buti netaip ar tais pusasiais, bet ne del smagracio su sankaba tas bildesys, nelogiska.

_________________
Gali būti baigęs tokią mokyklą, kur gali su knopke kažką nudurti mirtinai, ar su sąvaržėle padaryti kapitalinį tanko remontą.

-15 respect'o point'ų, kad nepirkau kabriko.


StandartinėParašytas: 19 Rgp 2009, 18:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.08.18
Pranešimai:
7
Automobiliai:
E46
zodziu, pakeite pavaru deze, iseme apziurejo reduktoriu, visas pagalves, prie nieko negalejo prikibti, ryt keis pusasius, bus matyt. Pavaru deze tai 300 LT kainavo, pusasiai speju zymiai brangiau...


StandartinėParašytas: 19 Rgp 2009, 19:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.05.13
Amžius:
38
Pranešimai:
4350
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46 325i '02 gone
FIAT 500 S '14 ex
E90 325 LCI '09
VW Golf MK7 facelift ‘19
andriusn rašė:
zodziu, pakeite pavaru deze, iseme apziurejo reduktoriu, visas pagalves, prie nieko negalejo prikibti, ryt keis pusasius, bus matyt. Pavaru deze tai 300 LT kainavo, pusasiai speju zymiai brangiau...


beje del ko deze keitei? bet bus zvengo jei ir toliau bus bumpt gale viska pakeitus :mrgreen:

_________________
Gali būti baigęs tokią mokyklą, kur gali su knopke kažką nudurti mirtinai, ar su sąvaržėle padaryti kapitalinį tanko remontą.

-15 respect'o point'ų, kad nepirkau kabriko.


StandartinėParašytas: 19 Rgp 2009, 22:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.08.18
Pranešimai:
7
Automobiliai:
E46
Zodziu buvo taip, eolte nieko nerado ( tiksliau nesuprato kas ten dungsi ), patare nuvaziuot i servisa kur uzsiima vien tik pavaru deziu ir reduktoriu taisymu. Jie apziureje ir pasake, kad greiciu deze ( neklauskit kodel ).

ne, tikrai taip nebus, kad toliau dungses, paprasciausiai nebeliks ko keist :)

P.S. imu galvot, kad BMW problematiskos masinos, kiek turejau kitu, nekildavo tiek problemu.


StandartinėParašytas: 20 Rgp 2009, 08:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
kitu - priekiu varomu? :D
na mano atveju sankaba ir smagratis atkristu, nes sankaba nauja, o smagratis nuo b20, o ant jo nebuvo dungsejimo. deze irgi nuo b20. o kitus dejau pakeitus varikli kardana / reduktoriu / pusasius :)
tylus duslus dungsejimas. del kardano tokiu garsu neturi buti, tai reduktorius ir pusasiai :) (namo atveju pusasiai)

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 20 Rgp 2009, 14:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.05.13
Amžius:
38
Pranešimai:
4350
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46 325i '02 gone
FIAT 500 S '14 ex
E90 325 LCI '09
VW Golf MK7 facelift ‘19
all in music rašė:
kitu - priekiu varomu? :D
na mano atveju sankaba ir smagratis atkristu, nes sankaba nauja, o smagratis nuo b20, o ant jo nebuvo dungsejimo. deze irgi nuo b20. o kitus dejau pakeitus varikli kardana / reduktoriu / pusasius :)
tylus duslus dungsejimas. del kardano tokiu garsu neturi buti, tai reduktorius ir pusasiai :) (namo atveju pusasiai)


na mano atveju gali ir smagratis su sankaba viskas daryti bet kai juos pakeisu ir toliau dunkses tada giliau link subines ieskot teks slieku :mrgreen:

_________________
Gali būti baigęs tokią mokyklą, kur gali su knopke kažką nudurti mirtinai, ar su sąvaržėle padaryti kapitalinį tanko remontą.

-15 respect'o point'ų, kad nepirkau kabriko.


StandartinėParašytas: 20 Rgp 2009, 14:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
Marius1985 rašė:
na mano atveju gali ir smagratis su sankaba viskas daryti bet kai juos pakeisu ir toliau dunkses tada giliau link subines ieskot teks slieku :mrgreen:

palysk po masina ir tegul, kas nors pajungineja. ar dezej, ar gale garsai, tikrai atskirt eis. nereiks pinigu svaistyti :)

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 20 Rgp 2009, 14:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.17
Amžius:
36
Pranešimai:
3533
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex.E34 520 M20 89'
ex.mazda 323 BG
ex.Mazda 626 GE crashed
ex.E36 316 M43 94'
ex.Aubi B4 94'
ex.Nissan Primera 97'
Aubi A4 TDI
=D>
nes servise ir uz tai gali paimt pinigus...
bent jau is manes vien uz tai kad pekele masina paeme 10lt #-o
nuo to laiko tame servise nesilankau

_________________
...nes tai BMW


StandartinėParašytas: 20 Rgp 2009, 16:55 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.05.13
Amžius:
38
Pranešimai:
4350
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46 325i '02 gone
FIAT 500 S '14 ex
E90 325 LCI '09
VW Golf MK7 facelift ‘19
taj va sakau uz nieka lupa pinigus. na del dezes tada yra man abejoniu, kai buvau kazkada pasikeles auto tai jungiant pavaras girdis toks dezeje persijungimas mechaninis, tevas sako kad ten sakutes kazkokios junginejas permeta pavaras tipo sako taip turi buti, tai man idomu kas esat savo dezes darba klause tai yra bent koks garsas ar is pavaru dezes jokio cypt net nebuna??? garsas toks idmous nemoku paaiskinti. jeigu eitu cia ikelti filmuotos medziagos tai kita savaite kai palysciau po masina pafilmuociau truputi. man vis delto viskas atsiremia i reduktoriu ir tuos pusasius bent jau taip manau (na dar teoriskai netmetu snakabos su smagraciu gal net dezes). beje taip niekas ir nepasake kaip pas jus antipraslydimas suveikia, garsu buna koku is galo ar ne tokiu kaip reduktorius sutratetu ar tie pusasiai toks tratejimas pasigirstu kol jis neleidizia daugiau ratams suktis, ar isvis jokiu garsu nebuna???

_________________
Gali būti baigęs tokią mokyklą, kur gali su knopke kažką nudurti mirtinai, ar su sąvaržėle padaryti kapitalinį tanko remontą.

-15 respect'o point'ų, kad nepirkau kabriko.


StandartinėParašytas: 20 Rgp 2009, 17:01 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.17
Amžius:
36
Pranešimai:
3533
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex.E34 520 M20 89'
ex.mazda 323 BG
ex.Mazda 626 GE crashed
ex.E36 316 M43 94'
ex.Aubi B4 94'
ex.Nissan Primera 97'
Aubi A4 TDI
pala,o pas tave paleidus sankaba pasigirsta tas garsas,ar kai dar ispaustas pedalas?

_________________
...nes tai BMW


StandartinėParašytas: 20 Rgp 2009, 17:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.10.13
Pranešimai:
161
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46d
Ne. Jokio garso visai nebuna. Nei vibracijos kaip kad pristabdytu ka. Apsnigtame kelyje net nesuprastum kad masina buksuoja jei ne lempute mirksetu. Atroditu letai tik begejiesi.


StandartinėParašytas: 20 Rgp 2009, 17:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.08.18
Pranešimai:
7
Automobiliai:
E46
Istorija tesiasi. Pakeite pusasius, sake garsas siek tiek sumazejo, bet surado kita problema - smagratis. Ryt pakeis. Tikiuosi tuo istorija ir baigsiu, nes jau 3 dienas masinos nemaciau :)


StandartinėParašytas: 20 Rgp 2009, 17:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.05.13
Amžius:
38
Pranešimai:
4350
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46 325i '02 gone
FIAT 500 S '14 ex
E90 325 LCI '09
VW Golf MK7 facelift ‘19
Jara_E-34 rašė:
pala,o pas tave paleidus sankaba pasigirsta tas garsas,ar kai dar ispaustas pedalas?


jei cia nes klausi tai pa mane deze smg (5 begiu, panasi kaip i m3 ejo tik ten 6 begiu) pas mane pedalai 2 tai kompas reguliuoja sankaba. na kaip suprantu pas mane jungias begis ir sankaba pati issimina, tik spusteliu gaza ir sankaba susikabina ir jau vaziuoja auto. o deze tai pas mane is isores atrodo visiakai tokia pat kaip mechanine net nepanasi i automatine, yra dar tokia talpyklele prie jos kur hidraulinis kazkoks skystis kaip suprantu yra ir ten kazkaip ten viskas junginejasi nelabai ikertu kaip bet ir nesigilinu :mrgreen: na veikia automato principu, bet kaip sake patys mechanikai is krastos viska valdo kompas o tik gaza su stabdizu kada reikia minkai :mrgreen: tipo sako mandra deze, bet jei ji subirs tfu tfu tfu, tai toks ir mandrumas beliks #-o


andriusn ka as sakiu kad bus zvengo kad pakeisi viska ir barzskes taip ir yra, ajsku uzjauciu tiek knisinio o masina dar netvarkoje. o gal pas tave visa beda ir buvo tik smagrati, kas teoriskai ir pas mane gali buti (tik nesuprantu kaip jis perduoda ta dunksejima taip iki galo), o pakeitei kaip cia pats minejai deze ir dar ten kazka, gal deze tau net ne prie ko buvo. Man jau lietuvos mechanikai siauba varo puse masinos pakeiti dunksi vistiek ismeti geras detales pakeiti i dar geresnes ir vistiek dunksi
toks jausmas tvarko kad tvarkyti ir litus lupa o efektas dunksi kaip dunkseje ir galu gale pasako cia taip turi buti, nors nusipirkus auto taip nebuvo


Waikis rašė:
Ne. Jokio garso visai nebuna. Nei vibracijos kaip kad pristabdytu ka. Apsnigtame kelyje net nesuprastum kad masina buksuoja jei ne lempute mirksetu. Atroditu letai tik begejiesi.


taj vadinas man su reduktorium kazkas jau netaip (bet keista uzti neuzia jis) arba tie pusasiai jau pavarge prasisukus ratam subarska, na dar tikimybe gumos kokios ir reduktorius atsilaisvines (arba jau jam aTa) nes sakau jis pasislenka zemyn truputi. is visko susidariau nuomone kad gali dunkseti ir girgzdeti uzpakalyje del tu pusasiu, reduktoriaus ir gal der kokiu gumu. grysiu namo teks lyst ir viska klibinti ir purtyti uzpakalyje, nes jau mane inevilty varo visi tie puodu tarskejimai #-o

_________________
Gali būti baigęs tokią mokyklą, kur gali su knopke kažką nudurti mirtinai, ar su sąvaržėle padaryti kapitalinį tanko remontą.

-15 respect'o point'ų, kad nepirkau kabriko.


Paskutinį kartą redagavo Marius. 20 Rgp 2009, 18:06. Iš viso redaguota 1 kartą.

StandartinėParašytas: 20 Rgp 2009, 18:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.08.18
Pranešimai:
7
Automobiliai:
E46
ne ne, atgal senaja deze idejo, uz tai pinigu neims.
aisku kai atsiimsiu masina tada ir suzinosiu to dugsejimo kaina.


StandartinėParašytas: 20 Rgp 2009, 22:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.05.13
Amžius:
38
Pranešimai:
4350
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46 325i '02 gone
FIAT 500 S '14 ex
E90 325 LCI '09
VW Golf MK7 facelift ‘19
andriusn rašė:
ne ne, atgal senaja deze idejo, uz tai pinigu neims.
aisku kai atsiimsiu masina tada ir suzinosiu to dugsejimo kaina.


taj parasyk ka tiksliai keitei ir kiek kas sukainavo.

_________________
Gali būti baigęs tokią mokyklą, kur gali su knopke kažką nudurti mirtinai, ar su sąvaržėle padaryti kapitalinį tanko remontą.

-15 respect'o point'ų, kad nepirkau kabriko.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 495 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 33  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery