Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 18 Bal 2024, 07:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 11 Lie 2009, 17:14 
  
 
 
Automobilio, apie kuri norite paklausti
Pagaminimo metai: 1998
Variklis: 2.0d
Degalai: dyzelinas

Problema/klausimas:
Na cia ne problema, bet greiciau patarimas jei kam bus tokia problema:
kazkada vaziuojant uzsidege lempute, kad truksta antifryzo(tiesa poto vel uzgeso.. po kiek laiko vel uzsidege). Gryzes namo nuorinau ir pripildziau antifryzo. taciau po kokiu 500km vel tas pats. Uzsiorina ausinimo sistema, nepucia silto oro. Slegis ausinimo sistemoj buna ir esant saltam varikliui. Kartais nedumina nei ant silto nei ant salto, kartais ir ant silto ir ant salto dumina (kartais uzdumina visa kiema). Dumas pilkas. Trauka puiki, suro sanaudos geros, dyzelinas is degalines, variklio temperatura kaip ikalta per viduri (po termostato pakeitimo), niekada nebuvo auksciau nei per viduri. Tepale priemaisu nera. Dare diagnostika.. nieko nerado. Masina ziurejo gal 6 meistrai. Vistik nusprendziau tikrint galva. Nueme, pakeite tarpine, galva getrukus (tikrino). Viska surinko po kokio 500km vel tas pats.. Pirma mintis "vistik galva buvo trukus?" Na ka, vartau as interneta ieskau kas cia dar galetu but, radau internete "ausinimo sistemu diagnostika", galvoju reik pabandyt, taip ar taip jau tiek isleista pinigu.. nuvaziuoju pas ta zmogu, jis uzdeda ant bakelio stiklinius vamzdelius su melynu skysciu, kurie reaguoja su CO2 ir jei taip tai skystis keicia spalva i zalia. keli akseleratoriaus paspaudimai ir visiskai zalia. Tas zmogus man dar speja papasakot kaip jis kuruoja firminius auto servizus kaip jis cia viska gerai supranta ir tt. sako "100% galva arba blokas. Rimtas remontas nusimato." na mane itikino. As vel atgal i servisa galva nuimt.. Bet meistras pries nuimdamas dar sugalvojo patikrint viena detale (kurios nieks neitare anksciau) ismetimo sistemos ausintuvas. Pasirodo jis buvo kiauras. Dirbant varikliui ausinimo skystis keliaudavo tiesiai i ismetimo kolektoriu, o isiurbdavo i ausinimo sistema CO2. Nauja detale Nr.1 kainuoja 1775LT. Srotuose visur turi ir kainuoja 50LT :) taigi pakeite man ja ir viskas gerai.
Galbut cia labai retas gedimas, bet gal kam pades.


Prikabinti failai:
Failo aprašymas: detale
1.JPG
1.JPG [ 57.09 KiB | Peržiūrėta 12897 kartus(ų) ]
2.JPG
2.JPG [ 7.63 KiB | Peržiūrėta 17054 kartus(ų) ]
StandartinėParašytas: 12 Lie 2009, 23:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.02
Pranešimai:
651
Automobiliai:
ex >20 Bmw
2l D >280Ag ;)
nieko naujo- teko ir man pora E39 tvarkyti su ERG vesintuvo gedimais :) siaip tai manau tikrai gan retas gedimas.

_________________
No Smoke - No Power


StandartinėParašytas: 13 Lie 2009, 07:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.10.09
Pranešimai:
92
Automobiliai:
E46
Bet tau cia turejo kainuoti nervu ir pinigu #-o


StandartinėParašytas: 13 Lie 2009, 09:23 
  
 
 
diagnostika - 100lt
tarpine ~ 200lt
galvos nuemimas, slifavimas ir tt ~ 400lt
ausinimo sistemos diagnostika - 60lt
:) ir visa tai veltui


StandartinėParašytas: 17 Lie 2009, 20:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.04.28
Amžius:
34
Pranešimai:
17
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46 320d
Pas mane kita problema su aušinimo sistema, joje kaupiasi tepalas. Kur galėtų būt gedimas? Tarpinė praleidžia?


StandartinėParašytas: 17 Lie 2009, 21:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.17
Amžius:
36
Pranešimai:
3533
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex.E34 520 M20 89'
ex.mazda 323 BG
ex.Mazda 626 GE crashed
ex.E36 316 M43 94'
ex.Aubi B4 94'
ex.Nissan Primera 97'
Aubi A4 TDI
greiciausiai ir bus tarpine

_________________
...nes tai BMW


StandartinėParašytas: 19 Rgp 2009, 20:21 
  
 
 
sveiki gal kas galit pasakyti ar terp 2,5 benzo irgi stovi tas ismetimo sistemos ausintuwas?dekui


StandartinėParašytas: 25 Lap 2009, 01:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.01.05
Pranešimai:
62
Miestas:
Klaipeda
Automobiliai:
e21 78; e21 82; E83 04; e87 05
Radau man aktualia tema ir prashau pagalbos!!!
Viskas prasidejo nuo to kad variklio temperatura nepakildavo iki darbines temperaturos,pakeiciau termostata, nieks nepasikeite, visai nesnai pasiskaiciau forume kad yra dar toks erg voztuvas- termostatas, pradejau jo pas save mashinoj ieskoti tai jofana! ziuriu kad detaliu mano mashinoj truksta! tai cia to pacio voztuvo,o toj vietoj kur jis turi buti nupjautas shlangas ir idetas vamzdukas, po tokio priburimo Išmetimo sistemos aušintuvas (cia ta balvanke prie kurios jungiasi ERG voztuvas) liko be aushinimo. siandien uzdejau ant tos balvankes nauja ERG voztuva su nauja tarpine ir shlangu, nes senas priburtas buvo.. nu galvoju viskas bus ok, bet uzvedus mashina vos tik pashilo iskart dumai pasipyle, efektas toks lyg galva ar tarpine pramusta butu. na teko vis atjungt ERG voztuva, vel viska pajungt ant kazkokiu vamzduku.. :? Toj balvankej ( Išmetimo sistemos aušintuvas) ziuriu kad pilna tepalo!!! Is kur jis? ir ka daryt kad jo ten neliktu?!! Kokia ten tarpine reik pakeist??
Siaip su mashina sita jau du metai vaziuoju,parvaryta jinai is italu. Gal kas galetu patart ka dar reiktu pakeisti pradedant Išmetimo sistemos aušintuvas+erg voztuvas+slangas+....???? Imetu keleta foto kad aiskiau butu su kokiom nesamonem susiduriau..


StandartinėParašytas: 25 Lap 2009, 01:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.01.05
Pranešimai:
62
Miestas:
Klaipeda
Automobiliai:
e21 78; e21 82; E83 04; e87 05
foto neina prisegt kazkodel.. virsuo rasho neva pasiekta diskusiju lentos kvota.


StandartinėParašytas: 27 Lap 2009, 19:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.07
Amžius:
37
Pranešimai:
3728
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 328Ci
ex : E36 318tds
Skype:
ann.t.m.2
Mariuxlt rašė:
foto neina prisegt kazkodel.. virsuo rasho neva pasiekta diskusiju lentos kvota.

mesk fotkes i sita tinklapi http://tinypic.com/?t=postupload
sumazines dydi iki 800x600 ir kopink i foruma antraji linką (kur skirtas forumams)
:)

_________________
1. nebrangiai,2. kokybiškai 3. greitai - štai kaip dirba garažiniai - rinkitės bet kokius 2 variantus :D


StandartinėParašytas: 30 Lap 2009, 23:22 
  
 
 
sveiki, perskaiciau cia del to griztamu duju ausintuvo, man panasios problemos yra, tik vat nezinau ar galva gali but trukus ar tas ausintuvas, kaip suprast kad jis kiauras? ar nuemus ir paputus per viena gala o kita gala uzkisus turetu jaustis, kad praleidzia? ar reikia didelio spaudimo kad patikrint?


StandartinėParašytas: 02 Gru 2009, 02:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.01.05
Pranešimai:
62
Miestas:
Klaipeda
Automobiliai:
e21 78; e21 82; E83 04; e87 05
va kakia nesamone pas mane buvo padaryta!! ir cia Italijoj, nes is ten mashina parvaryta buvo, net ir ten per brangu ta detale pasirode tvarkyt, tai tokiu burtu pridare, o as du metus vaziuoju ir galvoju ko cia man variklis neshila.. ](*,) ](*,)
http://tinypic.com/view.php?pic=no7tza&s=6
http://tinypic.com/view.php?pic=2uf4t49&s=6
gal kas galetu ka dar deretu pasikeist po tokios halturos ir mano zioplumo?


StandartinėParašytas: 02 Gru 2009, 02:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.03.05
Amžius:
41
Pranešimai:
194
Miestas:
PNEVEZYS
Automobiliai:
VW Multivan 2,5 tdi 99 ex E39 525 M51 97' ex E34 525 M51 94' ex E30 M21 88-85 KLASIKA!!!
o tu galvojai kad italai zmones? taigi cigonai ten... cia ne voketis tau :mrgreen:


StandartinėParašytas: 02 Gru 2009, 13:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.02.10
Pranešimai:
363
oro filtra neprosali butu pasikeist :D

_________________
Average is failure


StandartinėParašytas: 07 Gru 2009, 15:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.01.05
Pranešimai:
62
Miestas:
Klaipeda
Automobiliai:
e21 78; e21 82; E83 04; e87 05
o gal kas gali pasakyt iskur tepalas renkasi toj balvankej (ismetimo sistemos reguliatoriuje) ? Ziuriu toj mano atjungtoj pusiau pilna tepalo, o kur nupirkau is siuklyno viskas svaru ir grazu.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery