Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 12:05

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 747 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 50  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 30 Bal 2009, 08:44 
  
 
 
Noriu paklausti pas mane kaip sankaba is vietos vaziuodamas letai atleidi pradeda kazkas lyg barsketi apacioje, ypac kai pasyla variklis, kai saltas nieko. Ar galetu buti isminamas guolis ar kazkas rimciau ? Gal kas tvarkete panasia problema?


StandartinėParašytas: 01 Geg 2009, 02:27 
  
 
 
nu... ne tai kad pakeistu tik smagraty man jy restauravo :D tai dar snakabos diska restauravo ir dar diskatoriu nutekino visai nauja(5men senumo) nu tipo dare ju nuomone kad viskas bus ciki... bet vistiek tas pac
tai as jiems sakau kad pinigu nemokesiu nors prase 1700lt uz visa remonta.


StandartinėParašytas: 01 Geg 2009, 15:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.03.31
Amžius:
35
Pranešimai:
196
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 320 Ci 01'
kazkaip nesu dar girdejes, kad restauruotu smagrati.. kur cia tokia procedura atliko?


StandartinėParašytas: 04 Geg 2009, 09:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.10.09
Pranešimai:
92
Automobiliai:
E46
KasPERiuX rašė:
nu... ne tai kad pakeistu tik smagraty man jy restauravo :D tai dar snakabos diska restauravo ir dar diskatoriu nutekino visai nauja(5men senumo) nu tipo dare ju nuomone kad viskas bus ciki... bet vistiek tas pac
tai as jiems sakau kad pinigu nemokesiu nors prase 1700lt uz visa remonta.

:D :D tu cia kazkur traktoriu gamykloji tvarkei savo bmw smagratis yra is triju daliu tai dazniausiai arba pakaista smagratis ir deformuojas ir sankabos diskas nepilnai prisiglaudzia arba prasisuka pats smagratis ir cia nieka neprirestauruosi :D


StandartinėParašytas: 04 Geg 2009, 09:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.03
Amžius:
38
Pranešimai:
162
Automobiliai:
E46 320d
wowfka rašė:
Automobilio, apie kuri norite paklausti
Problema/klausimas: Siandien pastebejau kad smarkiai sankaba pradejo prabuksuoti #-o Seniau 4 5 truputi buksavo tai buvau nusiteikes neuzilgo keisti.
  • Kiek dar prasukciau km ~ ?
  • Gal kur Kaune zinot kur galeciau susiremontuoti?
  • Jei keitet kiek mokejot uz darbus - detales, ka keitet?
ačiū uz atsakymus.


Pries pora savaitciu ir as savo sankaba pagaliau prisiruosiau pasikeist, tiesa ant ziemos tas buksavimas aprimes buvo, bet atejus pavasariui stojau su viena veikejui prie sviesoforo tai ir nepasivijau savo tachometro rodykles :lol: Kainavo viskas nei pigiai nei brangiai dalis pirkau geras dalis su darbu 1000, sankabos komplektas 800, darbas 200, darbo kaina tai simboline, nes pazistamas dare siaip kiek klausinejau kainos nuo 300 - 500 svyravo. Smagratis pas mane sake irgi nepirmos jaunystes, bet minejo kad kiek buvo dyzeliu jau visu panasios bukles #-o


StandartinėParašytas: 18 Geg 2009, 18:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.09.01
Amžius:
13
Pranešimai:
1281
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E65 740d matte black
nu va pas mane irgi nekokios zinios su sankaba.
1. dalykas kuris nepatinka tai kad sunku su pirma pavara pajudeti, praktiskai vien tik su sankaba nepajudesi, reikia truputi uzgazuot norint pavaziuot, kiek esu su naujom masinom vazinejas, pas visas sankabos tokios ir ilgesnes ir taip svelniai pajuda is vietos, o manaja reikia taip labai letai atleidineti tik tada ji svelniai pajudes, o taip soka i prieki ir kazkaip pasitampo.

2 dalykas kuris nepatinka, tai velgi tik su pirma pavara pasireiskiantis, kartais kai atleidineji sankaba ir bandai vaziuot is pirmos pavaros, jauciasi toks lengvas vos juntamas sutrukciojimas, cia speju diskatoriui nepyragai.

2.0d 99m


StandartinėParašytas: 18 Geg 2009, 20:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.07.06
Amžius:
40
Pranešimai:
341
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E60 540i 06'
wowfka rašė:

Pries pora savaitciu ir as savo sankaba pagaliau prisiruosiau pasikeist, tiesa ant ziemos tas buksavimas aprimes buvo, bet atejus pavasariui stojau su viena veikejui prie sviesoforo tai ir nepasivijau savo tachometro rodykles :lol: Kainavo viskas nei pigiai nei brangiai dalis pirkau geras dalis su darbu 1000, sankabos komplektas 800, darbas 200, darbo kaina tai simboline, nes pazistamas dare siaip kiek klausinejau kainos nuo 300 - 500 svyravo. Smagratis pas mane sake irgi nepirmos jaunystes, bet minejo kad kiek buvo dyzeliu jau visu panasios bukles #-o


o tai ar dingo buksavimas pakeitus tik sankabą? nes mačiau čia išsakytų nuomonių kad pakeitus tik sankabą o ne kartu ir smagratį tas buksavimas lieka. turiu praktiškai tokią pačią problemą, tik niekaip neprisiruošiu pakeist :roll:

_________________
I would love to change the world, but they won't give me the source code.. :D


StandartinėParašytas: 18 Geg 2009, 21:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.03
Amžius:
38
Pranešimai:
162
Automobiliai:
E46 320d
marcelo rašė:
o tai ar dingo buksavimas pakeitus tik sankabą? nes mačiau čia išsakytų nuomonių kad pakeitus tik sankabą o ne kartu ir smagratį tas buksavimas lieka. turiu praktiškai tokią pačią problemą, tik niekaip neprisiruošiu pakeist :roll:


Bukasavimas dingo. Smagracio nesirizau keisti, nors ir neprosal butu, kolkas jokiu pozymiu nera kad su smagraciu kas negerai :)


StandartinėParašytas: 18 Geg 2009, 21:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.17
Amžius:
35
Pranešimai:
3533
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex.E34 520 M20 89'
ex.mazda 323 BG
ex.Mazda 626 GE crashed
ex.E36 316 M43 94'
ex.Aubi B4 94'
ex.Nissan Primera 97'
Aubi A4 TDI
Le Dainius rašė:
praktiskai vien tik su sankaba nepajudesi, reikia truputi uzgazuot norint pavaziuot, kiek esu su naujom masinom vazinejas, pas visas sankabos tokios ir ilgesnes ir taip svelniai pajuda is vietos, o manaja reikia taip labai letai atleidineti tik tada ji svelniai pajudes, o taip soka i prieki ir kazkaip pasitampo.


keista,as del kito dalyko pergyvenu,kad labai jau svelniai pajuda mano masina be gazo... :D

_________________
...nes tai BMW


StandartinėParašytas: 21 Geg 2009, 00:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.16
Pranešimai:
343
o kas galetu buti nuspaudus sankaba iki dugno pedalas ima labai vibruoti (kaip ABS).
Antra kuo stipriau gazuoju (nesvarbu ar ismynes sankaba ar ne) tuo labiau masina reke ir toks keistas garsas kakakakakakak (kaip kalenimas kazkas panasaus)... Viskas atsitiko gana stagei masinos nedroziau...

Issiardziau sankaba diskas, diskatorius ir guolis atrodo tikrai puikei negali prisikabinti...
Pameginau uzsideti 318i benzinines smagraty visa pedalo vidracija nuspaudus iki dugno vistiek isliko...
Bet ir automobilis nesugaude apsuku del netinkamo smagracio...

ka patartumete?


StandartinėParašytas: 21 Geg 2009, 10:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.03.31
Amžius:
35
Pranešimai:
196
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 320 Ci 01'
nu man bent man panasiausia, kad cia visgi smagratis susiklaipes. Ant tevo dyzelines, tik ne bmw, tokie patys pozymiai buvo, tai teko ji keist


StandartinėParašytas: 21 Geg 2009, 13:13 
  
 
 
Sveiki,pas mane taipogi panasi problema :? :? :?
pradedant judeti pirma pavara,atleidinejant iki sukibimo(pajudejimo is vietos) nukrenta apsukos(nedaug) truputi sudreba... kame problema gali buti? bmw E46 330d.


StandartinėParašytas: 21 Geg 2009, 13:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.09.01
Amžius:
13
Pranešimai:
1281
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E65 740d matte black
zemdirbys rašė:
Sveiki,pas mane taipogi panasi problema :? :? :?
pradedant judeti pirma pavara,atleidinejant iki sukibimo(pajudejimo is vietos) nukrenta apsukos(nedaug) truputi sudreba... kame problema gali buti? bmw E46 330d.



gal cia taip turi buti su tais dizeliukais. :roll:


StandartinėParašytas: 21 Geg 2009, 17:36 
  
 
 
:-k :-k :-k ... na nelabai tikiu kad cia nieko tokio, pwz honda crv dyzelis,mechanika,nieko panasaus nera=\


StandartinėParašytas: 21 Geg 2009, 17:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.16
Pranešimai:
343
o kaip ta smagraty pstikrinti ar jis geras?


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 747 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 50  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery