Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 16 Bal 2024, 21:16

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 18 Rgs 2008, 23:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.09.16
Amžius:
41
Pranešimai:
102
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 320d
E91 318d
Skype:
tesliukas
Nikas:
RegimantasV
padare man diagnostika ir mazdaug pasake kad ismetamu duju per didele dalis gryzta atgal.. kaip cia su tuo ismetimu yra, kas reguliuoja ta paskirstyma, kiek i lauka kiek atgal? apskritai kas per sistema, taip iseina ne visas sudegusias dujas pasalina per ismetima? :)


StandartinėParašytas: 20 Rgs 2008, 00:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.08.11
Amžius:
39
Pranešimai:
91
Miestas:
Vilnius/Alytus
Automobiliai:
E46 320d 2000m
tesla rašė:
Automobilio, apie kuri norite paklausti 320d
Pagaminimo metai: 1998
Variklis: 2.0
Degalai: d

Problema/klausimas: Taigi, svieziai paimtas masiniukas ir pervaziavus iskilo klausimas del traukos. Labai truksta dinamikos ir jegos, zinau kad is 2ltr dyzeliuko nereikia daug tiketis, bet visgi 100kw ir 280NM turi vaziuoti. esme tame, kad iki 2000 visai bukas traukimas. nuo 2000 pradeda kabint, apie 2500 tarsi pristabdo ir nuo 3000 vel griebia. nuo 3500 i auksciau trauka vel silpneja. kame gali buti problema?
kitas klausimas, kur slepiasi lauko temperaturos daviklis? pas mane rodo -40.



daviklis vairuotojo pusej posparnyje is apacios, gali prieiti isemes is buferio groteles.
o kaip pas tave su sanaudom? nes pas mane tie patys simptomai


StandartinėParašytas: 20 Rgs 2008, 21:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.16
Pranešimai:
343
tesla rašė:
vat kad nepastovi trauka ir jo mazoka, kaip is 100kw. ir dar tarkim vaziuoji iki 4rpm ir ijungus sekancia pavara traukos visai nera is pradziu, po kokiu 2-3 sek. pradeda griebti... o ta oro srauto matuokle kaip patikrint, ar tik nauja pakeitus suprasiu?

vava ir pas mane kaj spaudi ir permeti pavara yra kazkoks velavimas uzknisa kai lenki 3begiu greitis pakyla iki 80km/h poto tarsi kazkas atjunge ir masina pristabdo ir vel greitis padideja tarsi trukciotu kazkas, bet tuo smagumas nesibaige ir permetus 4 begy atsiranda kaip ir tau 2-3 sekundziu velavimas. Jei kartas kaip tajp buvo pasakykit kaip pasalinti sia problema. :cry: :cry: :cry:
Beto vaziuojant 4 begiu nuo 100km/h iki 160km/h(daugiau nemeginau) juntamas pastovus trukciojimas tarsi atjunge ir vel pajunge trauką kažkas... Dėl diagnostikos tai dar nebandžiau nes neysivaizduoju kur utenoj ja gerai daro.


StandartinėParašytas: 25 Rgs 2008, 11:35 
  
 
 
Pas mane buvo tokie patys simptomai, pakeiciau oro srauto matuokle- atsirado trauka, trukciojimai dingo.


StandartinėParašytas: 25 Rgs 2008, 23:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.11.23
Amžius:
42
Pranešimai:
116
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
..................
E28 520i 87m.......
E34 525i 91m.......
E34 520i 94m.......
E46 320d 00m......
E39 530d 00m
MIKE rašė:
Pas mane buvo tokie patys simptomai, pakeiciau oro srauto matuokle- atsirado trauka, trukciojimai dingo.

kiek matuokle atsejo?


StandartinėParašytas: 25 Rgs 2008, 23:09 
  
 
 
cia ziuriu visi sneka ta pati per ta pti bet problemos sprendimo kaip ir nepavyko perskaityti :) tai gal kas pasidare diagnostika ir rado ta beda ? kas cia per problema :) ? nes pas mane ta pati beda ir jau atsibodo su ja kovot ir jos ieskot tai tiesio susitaikes as su ta problema :)


StandartinėParašytas: 26 Rgs 2008, 00:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.07.06
Amžius:
40
Pranešimai:
341
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E60 540i 06'
jei dar netikrinai, bandyk pasidaryt servise vakuuminės sistemos diagnostiką. pas man trūkčiojimai irgi jautėsi(ypatingai kai bakas beveik tuščias). krastoj nustatė gedimą - parėjus vakuuminė šlanga(kaina ~70Lt). tai dabar laukiu eilės. o laikinai uždėjo kitokią(bent jau ne kiaurą). trauka šiek tiek geresnė, o trūkčiojimų nebėra. kai sutvarkys viską kaip turi būt, manau ir trauka susitvarkys.

_________________
I would love to change the world, but they won't give me the source code.. :D


StandartinėParašytas: 26 Rgs 2008, 18:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.16
Pranešimai:
343
GT999 rašė:
cia ziuriu visi sneka ta pati per ta pti bet problemos sprendimo kaip ir nepavyko perskaityti :) tai gal kas pasidare diagnostika ir rado ta beda ? kas cia per problema :) ? nes pas mane ta pati beda ir jau atsibodo su ja kovot ir jos ieskot tai tiesio susitaikes as su ta problema :)


su meistru pajunge kompa perlekem kaip tik trukciojimas taip ir matuokles klaida meta liepe pirkt nauja krastoj 804lt o seip parduotuvej 560lt taj is ebay.co.uk uz 250 lt kokiu atsisiusiu ir ziuresiu kaip tarnaus (skupus moka dvigubai...) :D tiesa dar buvo ismete vienakarta ekologijos kazkokia klaida taj atjunge kazkoke slangute ir sake nebepajunkt niekam ji nereikalinga :D


StandartinėParašytas: 02 Spa 2008, 23:55 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.06.26
Amžius:
43
Pranešimai:
21
Automobiliai:
E46 320d 2000m.
Del to trukciojimo tai 100% oro srauto matuokle. man taip buvo tai is e-bay nusipirkau lieva uz 50 euru pasikeiciau trukciojimai dingo,bet jauciu kad ne taip gerai veike kaip orginali veikdavo pries sugendant. nepatariu pirkt lievos. dabar as pats noriu nusipirkt orginele. beje po pakeitimo pajungem ant kompo, rodo kad veike be jokiu problemu.


StandartinėParašytas: 03 Spa 2008, 09:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.07.06
Amžius:
40
Pranešimai:
341
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E60 540i 06'
egiokas rašė:
Del to trukciojimo tai 100% oro srauto matuokle. man taip buvo tai is e-bay nusipirkau lieva uz 50 euru pasikeiciau trukciojimai dingo,bet jauciu kad ne taip gerai veike kaip orginali veikdavo pries sugendant. nepatariu pirkt lievos. dabar as pats noriu nusipirkt orginele. beje po pakeitimo pajungem ant kompo, rodo kad veike be jokiu problemu.


na tikrai ne 100% procentų, nes man trūkčiojimai buvo dėl pasenusios vakuuminės žarnos. kurią pakeist kainuoja beveik 10kart pigiau nei pirkt naują oro srauto matuoklę. Taip kad nepulkite iškart jos pirkt, o pasidarykit diagnostiką normaliam servise

_________________
I would love to change the world, but they won't give me the source code.. :D


StandartinėParašytas: 26 Kov 2015, 17:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.08.18
Pranešimai:
12
Automobiliai:
E46
Prikeliu temą, 110kW automatas, duodi gazo daug, tai tiek juodų dūmų meta, kad nieko nematyti, nežinau kas gali būti, kuro sąnaudos normalios atrodo, gal kas radot bėdą?


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery