Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 23 Bal 2024, 10:04

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 42 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 19 Vas 2008, 00:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.02.18
Amžius:
38
Pranešimai:
62
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex E36 1.9is'96 , ex E46 1.9 '02, E36 323 '96 coupe..
Automobilio, apie kuri norite paklausti
Pagaminimo metai: 2002
Variklis:1.9
Degalai:benzinas

Problema/klausimas: vaziuojant automobilis uzgesta (bakas pilnas95), is pradziu uzsidega akumo lempute, tai pakeiciau akuma ir rodos beda dingo.bet po mazu vazinejamt vel pradejo gestgi ir gesti ir kartais net reikdavo ilgeleu palaukti, kol masina ataus, kad galeciau kur nors nuvaziuot. servise buvau ne karta ir niekas ten man nieko gero nepasake, tipo buvo klaidu kompe,istrynem ir t.t..tai vat, galvojau kad esme akume arba starteryje, bet pakeitus akuma niekas nepagerejo.tiesa, vaziuojant buna ir tai kad trukcioja masina, uzsidegineja akumo lempute , bet greitai uzgesta ( lempute) ir galima toliau vaziuot.kame problema? kodel ji trukcioja ir kodel isvis gesta??? gal iveikiam sita beda kartu? gal tai gali buti kokia nors sankaba, nes ji yra ant ribos, gal cia zvakes,o gal antipraslydimo sistema, nes buna, kai ja isjungi,nespeju trecia dugno ir psio, toliau niekur, gesta nors tu ka, gal cia perkaista kas nors, nors variklio temp normali... as zinokit jau nebezinau..nei kur kreiptis nei ka daryti,o stovet ir salt salia jos as tikrai nenoriu.please help!!!


StandartinėParašytas: 19 Vas 2008, 00:59 
  
 
 
Pabandyk nuvezti pas elektrika, kad orginalia signalizacija patikrintu. Pas mane buvo pries tai buvo vienai masinai, ne bmw, bet krc irgi vaziuoji ir is lempos uzgesta, paskui budavo, kad iskarto uzsikuria, o kartais palaukt reikedavo. Nuvariau pas elektrika ir papasakojau kas kaip. Nu tai truputi pakurenejom, pagesinejom, bandem isprovokuot ir neuzsikure viena karta. Smarkiau trinktelejo per ta vieta, kur buvo org. signalizacija. Sako viskas aisq. Iseme blokeli, perlitavo ten kazka ir iki siol zmogus, kuris nupirko is manes, neturi problemu. O ko tik nekeiciau... dizridos, eoltai ir panasaus stambumo servisai niekaip nesuprasdavo. O perlitavimas kainavo 50lt. Uztruko 5 min.

Tikrai nzn ar tas pats ir pas tave, bet labai jau panasus simptomai.

Gal pravers elektrikas tas. Tomas. 868112812. Kaunas. Randasi slabotkej.


StandartinėParašytas: 19 Vas 2008, 09:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.02.18
Amžius:
38
Pranešimai:
62
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex E36 1.9is'96 , ex E46 1.9 '02, E36 323 '96 coupe..
tai joa, pirkau auto be signos, paskui istaciau norm signalizacija su visokiais tais slapukais ir kitokiais pribumbasais...tai manau kad ta sena signalizacijos bloka iseme ar kaizkaip ji izoliavo ar dar kazka padare, as nzn, signa dabar norm tikrai stovi o gesta tai [CENZŪRA] kodel..na pabandysiu pas elektrika nuvaryt, tiesa, buvau "ausegros" sevise paslikes kad pasizietu ir kad sutaisytu, buvau pasiryzes belenkiek lt palikti, kad tik atliktu viska norm, bet vat tame ir dalykas, kad nieko jie nerado..beto, buvo, kad kai uzgesau, mane apie 9-10 km tempe, o as bandziau vesti masina ir nieko nesigavo, numire nors tu ka..


StandartinėParašytas: 19 Vas 2008, 13:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.10
Amžius:
41
Pranešimai:
330
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E91 325xi N53B30
ex.E46 330d M57N
ex. E46 328i M52TUB28
Pabandyk atsidaryti po galine sedyne esanti benzo siurblio dangteli ir atjunges pavalyti kontaktus. Man panasi beda buvo su E36. Apsioksidavusi fyske, blogas kontaktas, kartais ima ir nekontacina.

_________________
ačiū


StandartinėParašytas: 19 Vas 2008, 17:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.02.18
Amžius:
38
Pranešimai:
62
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex E36 1.9is'96 , ex E46 1.9 '02, E36 323 '96 coupe..
ačiū labai uz patarima :) reiks pabandyti ta sedyne nuimt ir paziet kas ten darosi..siandien buvau dar uzvares i viena servisa pasiklausineti, ir i krasta skambinau, tai zodziu naujienos tokios, kad gali buti alkuninio veleno daviklis, oro srauto matuoklio daviklis ar siaip kazkokios elektronines bedos..tik vat dalyklas kad tie davikliai vos ne po 500lt kainuoja :) tai jau plesys kisene :D ačiū vyrukai uz patarimus ir uz kontaktus zmoniu, kurie gali padeti.kai isspresiu sita beda, butinai parasysiu kas buvo nutike, kad ateity galima butu lengveu ir pigeu spresti beda...


StandartinėParašytas: 19 Vas 2008, 17:51 
  
 
 
Viliuosi, kad sutvarkys ir pigiai. Labai erzina tokie gedimai...


StandartinėParašytas: 20 Vas 2008, 10:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.02.18
Amžius:
38
Pranešimai:
62
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex E36 1.9is'96 , ex E46 1.9 '02, E36 323 '96 coupe..
ne tas kad pinigai isplauks, man svarbu kad gedimas butu pasalintas.. nes isivaizduok, varai i klp is vl;n ir p*st trasoj uzsilenkia auto..na ir prasideda vaziavimas i klaipeda kokias 8h nes kas 10 km stot ir ausint masina reikia.. tiksliai nezinau kodel, bet kai pastovi ramiai,tai be problem uzsiveda ir toliau galima varyti.bet neuzilgo vel tas pat..nu vat, ryt i servisa varau, ziesiu ka ten papasakos.


StandartinėParašytas: 20 Vas 2008, 16:04 
  
 
 
A tai ji tau uzkaista ar kaip, kad ausint reikia?


StandartinėParašytas: 22 Vas 2008, 15:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.02.18
Amžius:
38
Pranešimai:
62
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex E36 1.9is'96 , ex E46 1.9 '02, E36 323 '96 coupe..
nea, man ji neuzkaista, variklis neuzkaista, tiesiog kazkas stabdo masina ir ja gesina. siandiena buvau servise, tai pasake, kad alkuninio veleno, vanuso ir paskirstymo veleneliu fazes nesutampa, tai bleen, atsistojau i eile remontui, tai tik balandzio menesi galesiu :( gal kas nors galit patarti, kur galima tas fazes sureguliuoti greiciau ir gal but pigiau? gal kas zinot gera, tikrai gera servisiuka kur galima pasalinti gedima?nes siaip tai sako, kad ten i varikli lysti reikia..na is tiesu, kiek zmoniu, tiek ir nuomoniu..


StandartinėParašytas: 22 Vas 2008, 17:02 
  
 
 
Pas mane panasi problema buvo su 5 serijos bmw. Nuvariau i servisa, sutvarke generatoriu ir viskas buvo ok. Manau, kad ir pas tave gali buti tokia problema.


StandartinėParašytas: 26 Vas 2008, 08:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.02.18
Amžius:
38
Pranešimai:
62
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex E36 1.9is'96 , ex E46 1.9 '02, E36 323 '96 coupe..
na jei butu generatorius, tai kai masina uzgesta, tada vaziuotu ant akumo,kol jis issikraus..akumas naujas, nes ir as galvojau kad tokia beda, tiesa, senas akumas visiskai negyvas buvo.bet beda tame, kad ne generatorius...meta tris klaidas, alkuninio veleno daviklis, vanuso ir dar kazko fazes nesutampa, uzrasiau i servisa balandzio 14 diena, bet greiciausiai kad ant dienu varysiu i tanagra, sako ten tokius dalykus daro ir yra 2 bmw specai, kauno g. ir ukmerges g... tai pabandysiu pas juos kreiptis, gal jie gales padeti ir garantija duoti..


StandartinėParašytas: 26 Vas 2008, 12:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.03.31
Amžius:
35
Pranešimai:
196
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 320 Ci 01'
ukmerges tanagroj yra toks meistrelis Redu berods vadinamas. Apie ji girdejau kad su BMW tikrai moka elgtis. Tik beda ten del isankstinio kainu suderejimo. Nu kad ir kaip bandziau susitart kiek man kainuos tepalus pakeist ir zvakes, tai samatos pasakyt nesugebejo :D atseit skaiciuoja tik tada kai visko padaro, bent jau tas redas...


StandartinėParašytas: 27 Vas 2008, 01:55 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.05.31
Amžius:
40
Pranešimai:
883
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 328 lightweight ex
E46 2.8 CI EX
tayota tacoma 3.4 turbocharger
honda cbr 1100 xx
e60 m5 cat remove schnitzer
e83lci 3.0sd chip
e39lci 3.0i mtech
alkuninio veleno davikli pasikeisk.ir viskas,15 min darbo,davikli sanciu parduotuvei,arba dar kur nors nusipirk,bus dvigubai pigiau nei krastoj.ir tanagroj.del jo ir meta 3 klaidas,nes jai butu vanusas tai ir mestu ji,arba matuokle,o del sito daviklio kiti 2 neveikia.

_________________
Netrinkit blogu atsiliepimu


StandartinėParašytas: 27 Vas 2008, 10:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.02.18
Amžius:
38
Pranešimai:
62
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex E36 1.9is'96 , ex E46 1.9 '02, E36 323 '96 coupe..
privetik vytai 123,
toks dalykas, jei as 100 procentu zinociau kad cia tas daviklis, tai paliubomu ji ir pakeisciau..vakar buvau tanagroj, jie klaidu kompe nerado, sake pasivazineti kol vel uzges ir tada atvaziuot pas juos arba varyti i krasta.. jau belenkiek servisu apvaziavau ir visi sako, pasivazinek, kad kompas uzfiksuotu klaidas ir tada mes sutvarkysim, bet nors ir randa tas klaidas, niekas negali tiksliai pasakyti kas darosi. buvau pas "krutus elektrikus" ir tie pasake, kad cia mechaninis gedimas,o ne daviklis, tipo grandines itempejes perspaustas, kiti sako, kad tos fazes nesutampa, treti isvis neigia pries juos buvusiu servisu isvadas, zodziu, kiekvienas sako kitaip, ir [CENZŪRA] kuom tiketi..dar sako, kad gali buti kuro siurbliukas...kiek servisu, tiek ir nuomoniu...man jau uzp...so po visus vazineti ir LT kist uz tai, ko niekas nepadaro..vytai, gal tau tokia beda buvo?kad taip tiksliai sakai, jog cia daviklis?kiek mazdaug jis kainuoja, ir kur jis stovi, kad neuzsisokt ant dar didesniu islaidu?jei nesunku, prisek foto, kur jis randasi ir kaip atrodo ir jei nesunku, apytikle kaina, nes krastoj skambinau ir klausiau del daviklio, tai pasake, kad alkuninio veleno daviklis apie 328 lt kainuoja...zodziu, laukiu atsakymo..
tiesa, variklis stovint (ant laisvu apsuku) dirba kaip laikrodis, jokiu klaidu, nieko, bet kai pradedi vaziuoti, kartais ( ne visada) gesta..gali buti, kad kokias 5dienas lakstai ir [CENZŪRA], buna kad i diena kokius 10 kartu izgesti...zodziu..


StandartinėParašytas: 27 Vas 2008, 12:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.05.31
Amžius:
40
Pranešimai:
883
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 328 lightweight ex
E46 2.8 CI EX
tayota tacoma 3.4 turbocharger
honda cbr 1100 xx
e60 m5 cat remove schnitzer
e83lci 3.0sd chip
e39lci 3.0i mtech
is kokio miesto esi?parodiciau vietoj,tie davikliai naujasniem bmw darosi kaip liga,pazystamas diagnostikas ir pats maciau ir isitikinau kad labaj daug bmw su ta pacia beda,gesta,blogai kuriasi ir taip toliau.

_________________
Netrinkit blogu atsiliepimu


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 42 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery