Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 13:19

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 125 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 17 Kov 2010, 14:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.10.24
Amžius:
36
Pranešimai:
96
Miestas:
Kupiškis
Automobiliai:
E30 324 86m (Ex)
E36 318tds 95m (Ex)
E38 725tds M51 97m (Ex)
E65 740d 02m
Nu duok dieve kad padetu :) tik nelabai supratau ka padarei kad pradejo vestis normaliai :D


StandartinėParašytas: 18 Kov 2010, 09:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.11.03
Pranešimai:
14
Automobiliai:
BMW 320d
Tmane ir yra reikialas kad nieko nedariau, kaip uzeina, nesiveda nesiveda, ta prasme labai sunkei, o kartais ateini brukst ir viskas, toks jausmas kad kai nesiveda kaskas nesudirba, o kai vedasi viskas ok. Gal alektra cia kur nors kas nors, [CENZŪRA].


StandartinėParašytas: 18 Kov 2010, 09:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.10.24
Amžius:
36
Pranešimai:
96
Miestas:
Kupiškis
Automobiliai:
E30 324 86m (Ex)
E36 318tds 95m (Ex)
E38 725tds M51 97m (Ex)
E65 740d 02m
Pabandyk lengvai trinkelet per siurbli kai nesiveda. sako kartais ir padeda. Pas mane tai visa laika vienodai budavo.


StandartinėParašytas: 19 Kov 2010, 09:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.11.03
Pranešimai:
14
Automobiliai:
BMW 320d
reiks pabandyt, nes gal kas uzstringa, nes kiek pamenu visada kurdavosi tik viena kart nuvaziavau i parduotuve iseinu i masina reik vest vos uzvedziau, ir pats nesupratau kame reikialas, viskas gerai tik santykiauti taip netiketai ir nesiveda. Gal kas ir atsijungia ar pastringa.


StandartinėParašytas: 12 Geg 2010, 15:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.08.18
Pranešimai:
23
Automobiliai:
E46
Pas mane 330 d ir pastaruoju metu susiduriu su panašia bėda šaltas kuriasi pilnai įšilęs kuriasi bet jei šiek tiek praaušta prasideda cirkai.... Starteris suka puikiausiai variklis lyg ir griebia bet iškart vėl užgesta :( galvojau gal koks temperatūrinis daviklis parėjęs bet esmė ta kad karatis užtenka palaukt kokias 5 min ir mašina puikiausiai užsiveda, viskas dirba kaip laikrodukas nei dūmelio nei nieko....
Prieš savaitę pasikeičiau holo davikli bet situacija nepasikeitė
Gal kas turit kokią idėją?

_________________
www.vikrema.lt


StandartinėParašytas: 13 Geg 2010, 17:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.07.25
Amžius:
37
Pranešimai:
311
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 328
Mysliju reiketu mestelt aki i kuro siurbli. Na bent jau diagnostika

_________________
Never trust anything that doesn't have an engine.


StandartinėParašytas: 13 Geg 2010, 18:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.10
Amžius:
38
Pranešimai:
1294
Miestas:
Siauliai
Automobiliai:
230kw 600nm
kuro siurblys / kuro filtras.


StandartinėParašytas: 14 Geg 2010, 08:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.08.18
Pranešimai:
23
Automobiliai:
E46
Kad kuro filtras tai tikrai ne nes jei jis butu užsikišęs tai ir važiuojant būtų problemos. Kažkaip man nesiriša užvedimui kuro neužtenka o 200 km/h palaikyt užtenka :D
Kažkodėl man šviečiasi kad čia kalta signalizacija (gamyklinė ar italo kokia ideta ) nes kai diagnostiką darė sakė primesta klaidų, kad blokai vienas kito "nemato".

_________________
www.vikrema.lt


StandartinėParašytas: 15 Geg 2010, 19:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
Eimants rašė:
Pas mane 330 d ir pastaruoju metu susiduriu su panašia bėda šaltas kuriasi pilnai įšilęs kuriasi bet jei šiek tiek praaušta prasideda cirkai.... Starteris suka puikiausiai variklis lyg ir griebia bet iškart vėl užgesta :( galvojau gal koks temperatūrinis daviklis parėjęs bet esmė ta kad karatis užtenka palaukt kokias 5 min ir mašina puikiausiai užsiveda, viskas dirba kaip laikrodukas nei dūmelio nei nieko....
Prieš savaitę pasikeičiau holo davikli bet situacija nepasikeitė
Gal kas turit kokią idėją?



Tas pasakymas kad starteris gerai suka nieko nereiskia. Reik ziureti kad jis suktu ne maziau 300rpm kitaip neuzsikuria sitie dyzeliai ir problemu ieskoma ne ten visai. O dazniausia problema kad pro isiurbimo kolektoriaus sklendes varva tepalas kuris uzpila stareri ir jis neisuka variklio iki 300rpm uzvedimo metu. Aisku ir yvores kaltos buna.


StandartinėParašytas: 17 Geg 2010, 08:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.08.18
Pranešimai:
23
Automobiliai:
E46
:D jo savaite važineji mašina užsiveda puikiausiai, starterio sukimo užtenka ir bam vienu momentu nebeužtenka :D kažkaip juokinga :D 10 minučių mašina pastovi ir vėl starteris pakankamai greit suka ir kelias dienas jokiu problemų nebūna :) Kas dėl starterio tai jei įvorės būtų parėjusios tai žiemą butų pasireiškę, o ne dabar kai +20

_________________
www.vikrema.lt


StandartinėParašytas: 17 Geg 2010, 21:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
Nu tai juokis toliau tada. as cia tau si patarima kad starterio sukima pasitikrinti tikrai is lemputes nedaviau, tiesiog as esu ne viena toki varijanta turejas ir vienas is ju buvo masina atvaziavusi pas mane po kauno kastros serviso kurie nesurado del ko masina nesiveda.


StandartinėParašytas: 18 Geg 2010, 09:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.08.18
Pranešimai:
23
Automobiliai:
E46
Ištikro tai man jau juokas pro ašaras... Man tas starterio variantas neitikinamas dėl dvieju priežasčių: 1 praeitą savaite buvo taip kad ateinu o nesiveda reikalų belekiek važiuot reikia... Nu ką atsisedau ir gal puse valandos bandžiau užvest net akumas pasilpo (pagal garsa jau girdejosi kad starteris nebetaip šmaikščiai suka) ir taip bebandant vieną kart bam iš puses apsisukimo ir užsivede... 2 kai buvau pas meistrą buvo prie kompo pasijungę ir ten buvo primesta klaidu kad tipo holo daviklis neveikia su ekologiniu ar kaip ten jis problemos ir oro srauto matuoklio klaida. del pastarujų 2 betkokiu atveju masina turi uzsivest tik su trauka problemos buna ir tt, o holo davikli naują idejau aną savaitę. Beto dar lyg ir kazkokia klaida buvo kad tipo blokai vienas kito nemato... Tai tas meistras įtaria kad variklio valdymo blokas grybauja bet rimčiau pažiūret žadėjo šią savaitė tai bus matyt ar ką suras...

_________________
www.vikrema.lt


StandartinėParašytas: 18 Geg 2010, 21:01 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
Jei kalba eina apie alkunio veleno davikli tai nelabai vesis. Del oro srauto matuokles irgi ivairiai buna, jei labai smarkiai kur traukia ora pro sona tai irgi kali gesti bet kurtis kuriasi.


StandartinėParašytas: 01 Bir 2010, 17:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.04.13
Amžius:
40
Pranešimai:
10
Miestas:
vilnius-pasvalys
Automobiliai:
E46 330d 2004m 150kw
e65 730d 2006m 200kw
Skype:
vanagasvi
Nikas:
vanagas
siurblys kaltas, man taip buvo, nesikuria, o paimk ir pastumk iskart tada uzsikurs, tame yra arba pagrindine forsunke, arba siurblys. sakau nes man taip buvo, pirma pakeiciau forsunke, po metu vel tas pats paliko, taise siurbli ir ciki piki daba


StandartinėParašytas: 02 Bir 2010, 08:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.08.18
Pranešimai:
23
Automobiliai:
E46
vanagas rašė:
siurblys kaltas, man taip buvo, nesikuria, o paimk ir pastumk iskart tada uzsikurs, tame yra arba pagrindine forsunke, arba siurblys. sakau nes man taip buvo, pirma pakeiciau forsunke, po metu vel tas pats paliko, taise siurbli ir ciki piki daba


Čia kalba eina apie 3 L variklį. tai reiškia kad čia stovi elektriniai purkštukai, o siurblys tik sukelia spaudimą. Tai jei jis pareitų tai nesukeltu spaudimo ir mašina niekada neužsivestų...

_________________
www.vikrema.lt


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 125 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery