Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 18 Bal 2024, 16:00

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 06 Sau 2008, 13:09 
  
 
 
sveiki yra tokia bedele,kol masina salta viskas tvarkoj jokio garso bet pavazinejus kokiu 30-40km sustojus ant laisvu apsuku trumpa laiko tarpa girdisi lyg klaksejimas ar kazkas panasaus bet neilgai kokias 5-10sekundziu.nustoja vel pavaziuoji ir vel tas pats.kas tai galetu buti gal kas yra susidures su tokia beda..? ačiū


StandartinėParašytas: 07 Sau 2008, 13:45 
  
 
 
Sveikas :) pas mane ta pati problema.... pavaziuoji, sustoji ir tada toks nemalonus garsas ~5sec ir siokia tokia vibracija... Ryt uzsirasiau diagnostikai... jei kas paaiskes pranesiu, bet pas mane dar vienas bajeris yra... vaziuojant ~ 130 nuspaudus dugnais gaza pradeda sklisti nemalonus dungsintis urzgimas is variklio puses, trauka normali... :/ nu vnz ryt viskas tikiuosi bus aisku :) greiciausiai babynos guoliai subirejo :DDD


StandartinėParašytas: 07 Sau 2008, 18:24 
  
 
 
nu as 130km vaziuodamas nebandziau taip padaryt tai negaliu pasakyt ar ir pas mane taip yra bet tas garsas tai jau ikyrejo.buciau labai dekingas jei pasipasakotum kas per problema tau ten bandysiu ir as ieskot gedimo:/


StandartinėParašytas: 08 Sau 2008, 15:59 
  
 
 
na va buvau sian diagnostika pasidaryti :) is elektronines puses viskas tvarkoj, jokiu klaidu nerado, viskas funkcionuoja. Meistrai sake pasikeist variklio ir greiciu dezes pagalves. :/ nu abejoju bet paziuresiu :) dar pas vienus nuvaziuosiu jei ta pati sakys tai bandysiu keist :) kai isspresiu problema butinai pranesiu :)


StandartinėParašytas: 09 Sau 2008, 00:53 
  
 
 
ačiū labai dekingas:) tai jei variklis tvarkoj tai nors tokia paguoda:)


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery