Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 16:35

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 16 Gru 2007, 19:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.03
Amžius:
38
Pranešimai:
162
Automobiliai:
E46 320d
Neisijungia sildomos sedines ir DSC kontrole. Tas pultelis visas kur prie pelenines, paspaudus jokios givybes, miktuku apsvietimas dega. DSC veikia ant zvyro siand pabandziau paspaust tai lempute pradejo mirkseti skydelije ti neina isjungt DSC visa laika veikia nzn gal taip ir turi buti. Zodziu nereaguoja skidelis prie pelenines.
Ir prie to pacio dingsta trauka spaudziant nuo 2 jauciasi pagyvejimas toks prie sedines net spaudzia, ir po keliu sekundziu kaip atjungtu kazka sumazeja trauka ir toliau begejasi bet jau nebetaip greitai.


StandartinėParašytas: 18 Gru 2007, 12:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.07.04
Amžius:
35
Pranešimai:
90
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E46 323i '98
net nzn kas che su tais mygtukais gali buti bet del viso pikto, gali pazhiureti ar kontaktai tvarkoj nu ta prasme iki galo dakishti ir tuo pachiu mygtuku funkcialuma su testeriu patikrinti, nera sunku ten iki ju dasikrapstyti, ishsiimk ta mazha dezhute nu kur su dangteliu virsh tu mygtuku, ir galesi prieiti prie tu mygtuku :) o del traukos tai gal dyzelis pas teve>?


StandartinėParašytas: 18 Gru 2007, 13:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.03
Amžius:
38
Pranešimai:
162
Automobiliai:
E46 320d
taip dyzelis


StandartinėParašytas: 19 Gru 2007, 01:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.07.04
Amžius:
35
Pranešimai:
90
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E46 323i '98
hmm.. man atrodo kad taip ir turi buti nes pas drauga irgi panashiai budavo, tik tas skirtumas labai nezhymiai jautesi :/ gal che del turbinos mazhiau gal puchia po 2.5krpm. o garsas pashalinis joks neatsiranda? kai trauka baigiasi? nes gali buti kokia slanga nushokus, mano bloiui su A4 1.8t buvo taip tai audi centre pasake kad gali buti nesandari shlanga einanti i intercooleri, bet che viskas pasireishke po chipavimo ir karshta vasaros diena :/


StandartinėParašytas: 19 Gru 2007, 12:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.03
Amžius:
38
Pranešimai:
162
Automobiliai:
E46 320d
miezhius rašė:
hmm.. man atrodo kad taip ir turi buti nes pas drauga irgi panashiai budavo, tik tas skirtumas labai nezhymiai jautesi :/ gal che del turbinos mazhiau gal puchia po 2.5krpm. o garsas pashalinis joks neatsiranda? kai trauka baigiasi? nes gali buti kokia slanga nushokus, mano bloiui su A4 1.8t buvo taip tai audi centre pasake kad gali buti nesandari shlanga einanti i intercooleri, bet che viskas pasireishke po chipavimo ir karshta vasaros diena :/


Nu va kad garsas kakox kad yra tai tikrai... ir tikrai toks kai ora trauktu pro kazkur. svilpia.


StandartinėParašytas: 22 Gru 2007, 20:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.10
Amžius:
38
Pranešimai:
6324
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E39 530i M54 02'
Ex E36 328i M52 99'
Ex E39 530d M57 99'
Ex E30 316i m40 90'
kazkam buvo kad vamzdelis isdeges buvo ar pns (irgi svilpdavo) paskuj kaip suvirino viskas ok buvo :} o gal ir turbinai jau batai, nes labai svilpt nerui, gal sparneliams jau p...

_________________
Uždaro klubo narys


StandartinėParašytas: 24 Gru 2007, 00:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.03
Amžius:
38
Pranešimai:
162
Automobiliai:
E46 320d
Na jei turbinai batai butu tai dumais piltusi ar trauka zymiai sumazetu... Siand issiairdziau ta blokeli kur dsc ir sildomos sedines isijungia. Buvau nemaloniai nustebintas :) ikista fiske su nupjautais laidais :shock: Ir apsvietimas pajungtas. apziurejau niekur nemaciau laidu. Kaip patikrint ar pas mane sildomos sedynes ?? :) po apacia sedines, buvau palindes tai yra kazkox laidelis ten paleidugna sedines. Nesuprantu kam pjauti laidus?? kas cia galetu but per chaltura jau padaryta dsc tikrai yra sidomos sedynes neaisku. tai tas apatinis skydelis kai ir reikalingas ir pravode turetu buti? pas mane su pilna navigacija....


StandartinėParašytas: 24 Gru 2007, 02:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.07.04
Amžius:
35
Pranešimai:
90
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E46 323i '98
nu che ish viso idomiai :/ gal keistas salonas? pas mane tai antraip sedynes pachios shildomos, bet originalaus salono tai neshildomos buvo tai nera jokiu mygtuku nieko :/


StandartinėParašytas: 24 Gru 2007, 12:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.03
Amžius:
38
Pranešimai:
162
Automobiliai:
E46 320d
jo gali buti kad keistas regitroj jau man minejo kad cia nesitos masinos nesutampa kodai. Bet keista yra tai kad apsvietimo laidelis tai pravestas o kitu nerasta


StandartinėParašytas: 24 Gru 2007, 13:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.07.04
Amžius:
35
Pranešimai:
90
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E46 323i '98
nu joa idomiai, jauchiu auksarankiai lietuviai jau pasidarbavo >:|


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery