Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 20 Bal 2024, 04:51

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 05 Bir 2007, 17:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.21
Amžius:
45
Pranešimai:
158
Miestas:
Kaunas
kazkaip nemanau kad ci akumas kaltas.bandyk kur saugikliu blokas patyrineti,gal nera mases geros ar kazkas panasaus.


StandartinėParašytas: 05 Bir 2007, 18:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.08.28
Amžius:
48
Pranešimai:
251
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 320d
Pirmakart girdžiu, kad tokios bėdos dėl akumo atsirastų.
Faktas, kad trumpina kažkur, todėl ir akumą iškraudinėja.

Pirma mintis ir man buvo - "amerikonas skendęs"...


StandartinėParašytas: 05 Bir 2007, 23:40 
  
 
 
Dekui, paziurinejau :)
Pabandziau pasiskambinti i Tanagra, ten boshas 74 AH kainuoja 320 litu,
pasiskambinau i Akumuliatoriu meistra, tai ten Varta kainuoja 264 litus, taip pat 74 Ah.

all in music rašė:
http://forumai.bmw-klubas.lt/viewtopic.php?p=268403&highlight=akumuliatorius#268403
cia rasi


StandartinėParašytas: 05 Bir 2007, 23:42 
  
 
 
Masina parvaryta is Sveicarijos, neskendusi, buvau labai lengvi dauztas priekinis sparnas, daugiau nieko. Amerikono neapsimoka imti, vienos bedos su jais...


Vladimiras rašė:
O is kur parvaryta masina?Gal amerikonas skendes?


StandartinėParašytas: 05 Bir 2007, 23:45 
  
 
 
Gera mse yra, viska paziurinejau, prasveiciau, nera nei vienos oksidavusios vietos. O ka ten prie saugikliu bloko galima butu patyrineti? Manai kad saugiklis koks issproges gali buti? Siaip parktroniko garsas yra, tik jis neveikia. Jeigu isijungi atbulini, tada jis pypsi pastoviu rezimu, nors nieko gale nera, pakui issijungia po 5 sekundziu, o jeigu priarteji prie kliuties i ja nereaguoja...


rytis rašė:
kazkaip nemanau kad ci akumas kaltas.bandyk kur saugikliu blokas patyrineti,gal nera mases geros ar kazkas panasaus.


StandartinėParašytas: 05 Bir 2007, 23:47 
  
 
 
Nea, kaip jau minejau neskendes lengvai dauztas sveicaras.
Gal zinai, kas galetu be jokiu krastu normalus elektrikas paziureti man tuos trumpinimus? Nes man irgi labai keistas tas greitas issikrovimas... Generatorius krauna, tikrai zinau, bet va akumas kazkaip nelaiko visai... As irgi itariu, kad gali trumpinti...
sia savaite bandysiu pasikeisti akuma...


Fanatic rašė:
Pirmakart girdžiu, kad tokios bėdos dėl akumo atsirastų.
Faktas, kad trumpina kažkur, todėl ir akumą iškraudinėja.

Pirma mintis ir man buvo - "amerikonas skendęs"...


StandartinėParašytas: 08 Bir 2007, 09:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.10
Amžius:
41
Pranešimai:
330
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E91 325xi N53B30
ex.E46 330d M57N
ex. E46 328i M52TUB28
Kad nereiketu kurti naujos temos, noriu paklausti tu,kas vazineja su E46:
pas mane klimos reguliavime islindo toks bug'as: daznai pastovejus masinai ilgesni laika (2-4val. arba is po nakties) klima pati nusistato i 23'C... Kas cia per stuka? Taip nutinka nesvarbu kokia temperatura uz lango: taip buvo ziema ir dabar daznai taip nutinka, kai lauke 25-30'C...
Pasidalinkit info, gal ka nors be manes kankina si problemele ir galbut kas nors ja bandete istaisyti... Is anksto dekui 8)

_________________
ačiū


StandartinėParašytas: 08 Bir 2007, 09:44 
  
 
 
Pas mane irgi kazkaip anksciau nusistatinejo, kad butu 23. Bet dabar jau lyg ir viskas ok ir lieka tiek, kiek palikau. Siaip galbut cia nera bug'as. Pabandyk gal serviso knygeleje pasiskaityti, jeigu turi. Nezinau, kokia pas tave klima. Dvieju zonu ar vienos? ten gali buti parasyta apie automatinius nusistymus. Nieko neprograminai?


3coupe rašė:
Kad nereiketu kurti naujos temos, noriu paklausti tu,kas vazineja su E46:
pas mane klimos reguliavime islindo toks bug'as: daznai pastovejus masinai ilgesni laika (2-4val. arba is po nakties) klima pati nusistato i 23'C... Kas cia per stuka? Taip nutinka nesvarbu kokia temperatura uz lango: taip buvo ziema ir dabar daznai taip nutinka, kai lauke 25-30'C...
Pasidalinkit info, gal ka nors be manes kankina si problemele ir galbut kas nors ja bandete istaisyti... Is anksto dekui 8)


StandartinėParašytas: 08 Bir 2007, 14:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.10
Amžius:
41
Pranešimai:
330
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E91 325xi N53B30
ex.E46 330d M57N
ex. E46 328i M52TUB28
Speedstar E46 rašė:
Pas mane irgi kazkaip anksciau nusistatinejo, kad butu 23. Bet dabar jau lyg ir viskas ok ir lieka tiek, kiek palikau. Siaip galbut cia nera bug'as. Pabandyk gal serviso knygeleje pasiskaityti, jeigu turi. Nezinau, kokia pas tave klima. Dvieju zonu ar vienos? ten gali buti parasyta apie automatinius nusistymus. Nieko neprograminai?


Nieko neprograminau, klima paprasta automatine, kaip suprantu vienos zonos... Tokia pati kaip sioje foto.


Prikabinti failai:
1.jpg
1.jpg [ 21.05 KiB | Peržiūrėta 5418 kartus(ų) ]

_________________
ačiū
StandartinėParašytas: 13 Bir 2007, 11:29 
  
 
 
Tada siulau dar toki dalykas pabandyti. Nuimk akuma ir palik valandelei, jeigu pas tave magas nekoduotas, tai ok viskas.
Jei ne, tai net nezinau, ka patarti.
p.s. atjungus akuma pas tave kauks signa...


3coupe rašė:
Speedstar E46 rašė:
Pas mane irgi kazkaip anksciau nusistatinejo, kad butu 23. Bet dabar jau lyg ir viskas ok ir lieka tiek, kiek palikau. Siaip galbut cia nera bug'as. Pabandyk gal serviso knygeleje pasiskaityti, jeigu turi. Nezinau, kokia pas tave klima. Dvieju zonu ar vienos? ten gali buti parasyta apie automatinius nusistymus. Nieko neprograminai?


Nieko neprograminau, klima paprasta automatine, kaip suprantu vienos zonos... Tokia pati kaip sioje foto.


StandartinėParašytas: 15 Bir 2007, 09:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.10
Amžius:
41
Pranešimai:
330
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E91 325xi N53B30
ex.E46 330d M57N
ex. E46 328i M52TUB28
nu reiks kada pabandyti...

_________________
ačiū


StandartinėParašytas: 01 Rgp 2007, 20:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.07.31
Amžius:
37
Pranešimai:
182
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
BMW
ex E34 535 91'
ex E36 316 94'
ex E39 540 02'
ex E53 4.4i 00'
ex E91 320d 07'

E71 4.0d 09’
Siaip tai pas mane buvo passatas sveicaras,tai tas pats buvo...kadangi vienas langas nebuvo iki galo uzdarytas (ir jauciu dar zmogenas kox ilipo su labai snieguotom kojom) pradejo durniuoti centrinis,klima,el.langai sviesos... tada pradejau ieskot galu saugikliu dezej,ten radau daug sedegusiu saugikliu..bet kai idedavau nauja perdegdavo ein moment ,tai tada isemiau kompa is po vairuotojo koju,perlitavau ir daduriau VISUS laidus,atejusius iki jo,(nes buvo daug vandens ir jie buvo pramushti) ,teko truputi papluset... ;) bet va pardaviau ji ir zmogus vazineja neturi jokiu problemu ;)

_________________
BMW E91 320d 07'


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery