Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 02:51

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 07 Vas 2016, 21:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.09.21
Pranešimai:
2515
vytas123 rašė:
tai nesuprantu tada temos, jai nenori tvarkyt masinos kam klausi patarimus? :roll:

tvarkyti nera lygu imti galva ar keisti varikli, kai tema buvo sukurta, dar iki galo neaisku del kompresijos buvo ir jos nebuvimo priezasties


StandartinėParašytas: 08 Vas 2016, 10:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.05.31
Amžius:
40
Pranešimai:
883
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 328 lightweight ex
E46 2.8 CI EX
tayota tacoma 3.4 turbocharger
honda cbr 1100 xx
e60 m5 cat remove schnitzer
e83lci 3.0sd chip
e39lci 3.0i mtech
na varikli pakeist tikrai paprasciau, maziau kruopshtaus darbo. tai jai nesi mehanikas ir nori pats pasytaisyt, tai varikli keisti paprasciau.

_________________
Netrinkit blogu atsiliepimu


StandartinėParašytas: 14 Vas 2016, 14:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2015.09.28
Pranešimai:
5
Automobiliai:
E46
sweikas. man misfire mesdavo del to kad babinos buvo isdege. per meistrus vazinejau niekas nieko nerado. ( tokio paprasciausio dalyko nerado) lygei taip pat pradedavo po keliu minuciu ar net greiciau purtytis. nera traukos spaudziant gaza, ir buna uzgesdavo net. nakti atsidaryk kapota ir paziurek ar nezaibuoja tose vietose kur babinos. man irgi meistrai sake kad geros tos tavo babinos. patys is saves keitaliojo y mano masina. bet vistiek tas pats. tai sako kad geros. o pasirodo per visas 6 babinas skierkuodavo. per viena maziau per kita daugiau (cia tamsoi pamatem) ir nesudirba cilindras. nusipirkau visas zvakes naujas, babinas is sroto po 10eu ir dbr viskas okei.
jei kompresija gera visuose cilindruose tai daugiau nelabai yra ka ziuret. o jei viskas okei. tai gali but kad reikia imt kolektoriu ir ziuret vakumo slangas gal kur kiaura. cia irgi beda gali but.


StandartinėParašytas: 14 Vas 2016, 15:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.09.21
Pranešimai:
2515
MariusM rašė:
sweikas. man misfire mesdavo del to kad babinos buvo isdege. per meistrus vazinejau niekas nieko nerado. ( tokio paprasciausio dalyko nerado) lygei taip pat pradedavo po keliu minuciu ar net greiciau purtytis. nera traukos spaudziant gaza, ir buna uzgesdavo net. nakti atsidaryk kapota ir paziurek ar nezaibuoja tose vietose kur babinos. man irgi meistrai sake kad geros tos tavo babinos. patys is saves keitaliojo y mano masina. bet vistiek tas pats. tai sako kad geros. o pasirodo per visas 6 babinas skierkuodavo. per viena maziau per kita daugiau (cia tamsoi pamatem) ir nesudirba cilindras. nusipirkau visas zvakes naujas, babinas is sroto po 10eu ir dbr viskas okei.
jei kompresija gera visuose cilindruose tai daugiau nelabai yra ka ziuret. o jei viskas okei. tai gali but kad reikia imt kolektoriu ir ziuret vakumo slangas gal kur kiaura. cia irgi beda gali but.

babinos buvo pakeistos visos is E36, nieko nepasikeite, galvojau, gal blogos babinos, nes nenaujos, tamsoj kibirksciavo, kaip ir dauguma naudotu nors ir geru. Tada is pazistamo E36, kurioj nera jokiu bedu sukeitem visas babinas, jo i mano, mano i jo, tai pasirodo jo dar blogesnes nei mano, nes kibirksciavo dar daugiau, bet jo masinoj mano babinos idealiai veike, o mano masinoj jokiu pokyciu su jo babinom. Zodziu, tikimybe kad 20 babinu butu blogos, kurios kitose masinose nekelia bedu, tikrai nedidele, nauju babinu pabandymui pirkti neplanuoju :)


StandartinėParašytas: 14 Vas 2016, 16:55 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.01.28
Amžius:
31
Pranešimai:
88
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 330d touring
buna tokiu dalyku kad misfire atsiranda del lemda zondu, uzsikimsusiu katalizu, benzo purkstuku. na del oro nesandarumo kur nors + dar dujos pas tavetai gal prie kokio purkstuko ar vakumo siurbia ora.


StandartinėParašytas: 14 Vas 2016, 22:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.09.21
Pranešimai:
2515
na jau sakiau, kad visi nesandarumai isgaudyti, liambda pakeistas vienas, nes buvo blogas, vieno liambdos uz katalizo sildymas neveikia, misinys geras abiem kurais, liambdos dirba puikiai, misinio klaidu jokiu nera, isskyrus misfire . Galvojau apie toki varianta, kad gal but 5 cilindras gaudo ora, bet ispurskiau gal 2 skardines break cleanerio ir nieko, liambdos nereaguoja nei kiek, kai buvo nesandarumu iskart reaguodavo


StandartinėParašytas: 21 Vas 2016, 11:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2015.09.28
Pranešimai:
5
Automobiliai:
E46
dar varijantas, paziurek butent tam cilindre kuris meta misfire ar nera tepalo, ar zvake sausa. nes pas mano drauga buvo taip pat misfire mete kol nesuzinojo kad to cilindro kuris meta misfire zvake apsempta tepalu. tada reikejo keist tarpine ir viskas susitvarke.
o jei labai nori kad suermontuotu tavo auto tai kreipkis y situs arba y krasta auto. jeigu pats nerandi galu .

cia bmw-mini servisas,gerai siti nusimano.
Adresas: Kaunakiemio gatvė 5, Kaunas 44351
Telefonas(8-671) 56950


StandartinėParašytas: 13 Bal 2016, 19:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2016.04.13
Pranešimai:
5
Automobiliai:
Bmw E46 325ci M54
Sveikas,

Tai išsiaiškinai kas per problema pas tave buvo? Įdomu, nes pas mane kažkas pan tik nesikrato, o tik ryte kai užkuri labai netolygiai dirba ir atjungia ta 5 cilindrą. Irgi meistrai kiek tik nėra prisakę problemų dėl ko čia viskas gali būti, bet taip nei vienas konkrėčiai nieko ir nepasakė. Keisčiausia, kad atjungus oro srauto matuoklę nebebūna tokių problemų, tada labai gražiai dirba. Jei kas turit minčių, tikrai išklausysiu, nes irgi jau atsibodo ta nesamonė :)


StandartinėParašytas: 25 Bal 2016, 17:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.09.21
Pranešimai:
2515
Viena problema issisprende, buvo nekokybiskas visiskai naujas kompresometras #-o , taigi pamatavau dar karta kompresija ant salto ir karsto su kitu kompresometru ir visuose 12 +- 0.5bar, taigi arba cia kompresija kazkur kartais pradingsta arba ji yra gera :) . Ta proga pakilo upas ieskoti toliau, taigi, pakeiciau isiurbimo kolektoriu, nes buvo itarimas, kad gali pasiurbti 5 cilindras ora, bet, deja, viskas liko taip pat. 5 cilindras lipa is ribu, buna dirba ilgai ir neislipa buna sustoji prie sankryzos trumpam ir atjunge cilindra isvis. Ziurint kompo atminti kiek kartu kuris cilindras nedirbo, tai mazdaug taip: 5cil - 48 kartai, 2cil - 30 kart, 6cil - 14 kart. kazkodel galvoju, kad tas nesudirbimas kiekviena karta lengvai spustelejus gaza nuo laisvu sukiu irgi susijes su ta pacia problema. Persasi mintis, kad problema gali buti kompensatoriuose, nes skaiciau, kad panasiuose atvejuose, kai nesudirbdavo vienas cilindras, ju keitimas padedavo, bet kalbejau tuo klausimu su motoristu (konkreciai tokiu varikliu netvarkes), tai jis sako, kad negali buti :roll: galetu pasireiksti siuo klausimu, kas daugiau patirties daugiau turi su kompensatoriais, o tai vis dar nesinori ardyti ju, kol nevisai isitikines, kad juose beda :) jei ne kompensatoriai, tai lieka variklio ECU, nes dujas pilnai atjunges jau


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery