Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 16 Bal 2024, 09:03

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 70 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 26 Lap 2014, 23:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.07.08
Pranešimai:
28
Automobiliai:
Kojos :D
Nesu 100% garantuotas, bet gali buti, kad kardanas turi laisvumo ir prie apkrovos jis vibruoja pas mane panasi situacija buvo ant E39 po chipo ir ne pas viena toki dalyka girdejau, paziurekite ar kardanas turi laisvuma prie iejimo i reduktoriu ir greiciu deze. Tiesiog su ranka paemi ji ir jauciasi, pas mane buvo nemazas klibejimas, bet as taip ir nesutaisiau ir pardaviau :)


StandartinėParašytas: 27 Lap 2014, 04:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.05.18
Pranešimai:
827
Miestas:
KLAIPĖDA
Automobiliai:
3er E46 ex
5er E39 '00 M57D30
doS rašė:
Nesu 100% garantuotas, bet gali buti, kad kardanas turi laisvumo ir prie apkrovos jis vibruoja pas mane panasi situacija buvo ant E39 po chipo ir ne pas viena toki dalyka girdejau, paziurekite ar kardanas turi laisvuma prie iejimo i reduktoriu ir greiciu deze. Tiesiog su ranka paemi ji ir jauciasi, pas mane buvo nemazas klibejimas, bet as taip ir nesutaisiau ir pardaviau :)

Patikrinau, iš 3 permečiau iškart į 5 bėgį, ties tais pačiais greičiais ir apsukom jokių garsų.

_________________
You can sleep in you car but you can't race your house


StandartinėParašytas: 27 Lap 2014, 09:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.09.27
Amžius:
34
Pranešimai:
102
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46
Nikas:
Tucka
doS rašė:
Nesu 100% garantuotas, bet gali buti, kad kardanas turi laisvumo ir prie apkrovos jis vibruoja pas mane panasi situacija buvo ant E39 po chipo ir ne pas viena toki dalyka girdejau, paziurekite ar kardanas turi laisvuma prie iejimo i reduktoriu ir greiciu deze. Tiesiog su ranka paemi ji ir jauciasi, pas mane buvo nemazas klibejimas, bet as taip ir nesutaisiau ir pardaviau :)



na jei bibruotu tai jaustusi ir vibrcija .. o pas mane tik garsas ir gan netylus :)


StandartinėParašytas: 28 Lap 2014, 10:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.07.08
Pranešimai:
28
Automobiliai:
Kojos :D
Na vibracijos tos ten praktiskai nesijaucia tiesiog tas garsas toks priminantis vibracija galbus jusu atvejis ne toks, bet varjanta savo pasakiau :)


StandartinėParašytas: 28 Lap 2014, 12:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.09.27
Amžius:
34
Pranešimai:
102
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46
Nikas:
Tucka
ačiū uz varijanta :) maza ka gal teisus busi laukiu bmwisto meistro numerio gal kas paeis :D


StandartinėParašytas: 29 Lap 2014, 05:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.08.21
Pranešimai:
16
doS rašė:
Na vibracijos tos ten praktiskai nesijaucia tiesiog tas garsas toks priminantis vibracija galbus jusu atvejis ne toks, bet varjanta savo pasakiau :)


Vo gera varianta davei. Dabar kaip susimasciau tai rimtai atrodo garsas toks :D


StandartinėParašytas: 29 Lap 2014, 08:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.09.27
Amžius:
34
Pranešimai:
102
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46
Nikas:
Tucka
Na o tarkim remntas tokio laisvumo kaip vyksta keiti kardana kryzme ar kaiP? :D


StandartinėParašytas: 01 Gru 2014, 23:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.09.27
Amžius:
34
Pranešimai:
102
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46
Nikas:
Tucka
Player rašė:

Vo gera varianta davei. Dabar kaip susimasciau tai rimtai atrodo garsas toks :D



ir dar viens klausimelis ar neturejo tada visais begeis kakas jaustis> nes ci akonkreciai tik 4 begiu ri tik tam tikrame spektre


StandartinėParašytas: 02 Gru 2014, 06:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.08.21
Pranešimai:
16
Tucka rašė:


ir dar viens klausimelis ar neturejo tada visais begeis kakas jaustis> nes ci akonkreciai tik 4 begiu ri tik tam tikrame spektre


Man kitais begiais niekada nebuvo ir tik tam paciam spektre teko su tuo susidurti. 5 begiu, ~100 km/h, 2000 rpm.


StandartinėParašytas: 02 Gru 2014, 11:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.09.27
Amžius:
34
Pranešimai:
102
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46
Nikas:
Tucka
na jo cia panasu nes man tik 4 ir 1700-1900 rpm o greitis 55-75 kazkas tokio :/ meistras ana karta kai ziurejo sake kad pusasis minimalei kleba bet tik minimalei sako neturetu nk jaustis bet hm gal ri siulo galas tai :/


StandartinėParašytas: 05 Gru 2014, 06:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.08.21
Pranešimai:
16
Jeigu rasi sprendima sitos problemos, nepamirsk pasidalinti informacija :) Pats dar neprisiruosiu pas meistrus varyt ieskot problemos niekaip, nes visos keliones tik miesto zonoje buna.


StandartinėParašytas: 05 Gru 2014, 12:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.09.27
Amžius:
34
Pranešimai:
102
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46
Nikas:
Tucka
na pakolkas pa smane planuose tai zvakes ir vostuvelei isiurbimo kolektoriaus ir generatoriaus guoliukas nes svilpauja generatorius :) na ir tik tuomet ieskosiu ten slieko :)


StandartinėParašytas: 08 Gru 2014, 17:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.08.21
Pranešimai:
16
Na kolkas naujienos nekokios, buvau keletoj servisu. Nieko "meistrai" nerado. Jau net pats nebezinau kur varyti auto. Gal galetumet rekomenduoti servisa Kaune kur dar galeciau pabandyti, nes jau prarandu vilti :(

P.S i krasta vaziuoti baisu, nes dar poto reikes masinos dydzio suma pakloti :D


Paskutinį kartą redagavo Player 08 Gru 2014, 17:48. Iš viso redaguota 1 kartą.

StandartinėParašytas: 08 Gru 2014, 17:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.09.27
Amžius:
34
Pranešimai:
102
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46
Nikas:
Tucka
Player rašė:
Na kolkas naujienos nekokios, buvau keletoj servisu. Nieko "meistrai" nerado. Jau net pats nebezinau kur varyti auto. Gal galetumet rekomenduoti servisa Kaune kur dar galeciau pabandyti, nes jau prarandu vilti :(


As pats dar laukiu vieno meiatro numeriuko sake neblogas BMW gal ka ras seip tai asbar rasiau kpkiua plnua turiu;) na ir dar palysiu laiavumo pusasiuose ir kardane paieakosiu ;)


StandartinėParašytas: 08 Gru 2014, 18:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.05.18
Pranešimai:
827
Miestas:
KLAIPĖDA
Automobiliai:
3er E46 ex
5er E39 '00 M57D30
Tucka rašė:

As pats dar laukiu vieno meiatro numeriuko sake neblogas BMW gal ka ras seip tai asbar rasiau kpkiua plnua turiu;) na ir dar palysiu laiavumo pusasiuose ir kardane paieakosiu ;)

Ei! Davai, kai parašai paskaityk ką parašei, prieš postindamas, nes toks jausmas, kad postus girtas rašai. :(

_________________
You can sleep in you car but you can't race your house


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 70 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery