Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 07 Spa 2024, 02:28

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 29 Gru 2013, 02:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.05.25
Amžius:
35
Pranešimai:
91
Automobiliai:
E46 328
Auto: E46 328
Metai: 2000 mechanas
Problema: Sveiki iskylo beda, o gal tik siaip mano paranoja, esme kad auto meta nemazai balto dumo, kad ir pravaziavus 20km stipriai pagazavus ismeta kamuolius baltu dumu primenanciu garus(nestovi ore, o greit issisklaido). Pastebejau kad labai daug meta po gero uzminimo, pavaziavau atkarta 140km/h sustojau prie sviesoforo ir pastebejau kaip vejas juos nesioja, bet pavaziavus 300m ir sustojus nieko pastibimo ant laisvu nebemete. Dazniausiai pastebiu kai stoviu prie sviesoforo, jog dumu ismetu tikrai labai daug. Dumai gana astraus kvapo. Skysciai nedingsta, vienu momentu atrode kad padaugejo tepalo bet to patvirtinti negaliu. Gal kas zinot kas gali but ? Jei tarkim prapusta tarpine ir antifreezo prasisunkimas mazas labai, kaip galeciau tai patiktikri? ačiū :)


StandartinėParašytas: 29 Gru 2013, 03:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.05.18
Pranešimai:
827
Miestas:
KLAIPĖDA
Automobiliai:
3er E46 ex
5er E39 '00 M57D30
Domina ir mane šitas, balti garai, pakeitus tepalą sumažėjo, bet visvien kažkiek išmeta. Kartais šaltą variklį ant laisvų pamynus išpučia kažkokio skysčio truputį, bet kad antifryzas dingtų nepastebėta :S

_________________
You can sleep in you car but you can't race your house


StandartinėParašytas: 29 Gru 2013, 19:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.12.28
Pranešimai:
47
Automobiliai:
E46 sedan
man si problema buvo irgi dumu baltu pasipildavo taip lig masina kaip deganti beveik atrodydavo :D ta as paprasciausiai suradau nete kazkur toki irasa kad del siu dumijimu gali buti kaltas egr termostatas pazejau akurat jis pas mane sugedes kadangi buvo sventes ir nebuvo laiko baisiai daug tvarkyti masinos tai paprasciausiai ispjoviau tokia pat tarpine kaip statosi tarp egr termostato 4 dalis http://bmwfans.info/parts-catalog/E46-S ... n_cooling/ tik pilnavidure ir uzkisau ta puse is kurios ateina nesudeges kuras (dumai). Aisku dar paprastenis budas buti pasitikrinti pirma EGR termostata pradzioje.


StandartinėParašytas: 30 Gru 2013, 02:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.05.25
Amžius:
35
Pranešimai:
91
Automobiliai:
E46 328
pas mane benzinas, egr ner


StandartinėParašytas: 30 Gru 2013, 02:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.05.18
Pranešimai:
827
Miestas:
KLAIPĖDA
Automobiliai:
3er E46 ex
5er E39 '00 M57D30
Paskaitinėjau įvairius forumus dėl tų dūmų ir prapūstų galvos tarpinių. Patikrinimo būdai dažniausiai įvardijami du:
1) Atsukus antifryzo probke su žibintuvėliu vienam šviečiant, kitam gazuojant pažiūrėt ar neburbuliuoja antifryzas (prapūtus tarpinę slėgis susidaro aušinimo sistemoj)
2) Servisai teikia tokią paslaugą: ant išsiplėtimo bakelio deda CO2 matuoklį. Greit išaiškina, jei prapūsta tarpinė (kainos už patikrinimą prieš pusmetį, metelius svyravo 50-80lt, nemanau, kad ir dabar karvę kainuoja)

_________________
You can sleep in you car but you can't race your house


StandartinėParašytas: 30 Gru 2013, 03:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.05.25
Amžius:
35
Pranešimai:
91
Automobiliai:
E46 328
Kamstis antifryzo atsukamas esant karstam motorui? neapsipilsiu ten garais ir skysciu verdanciu ?:D


StandartinėParašytas: 30 Gru 2013, 04:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.05.18
Pranešimai:
827
Miestas:
KLAIPĖDA
Automobiliai:
3er E46 ex
5er E39 '00 M57D30
Kunigelis rašė:
Kamstis antifryzo atsukamas esant karstam motorui? neapsipilsiu ten garais ir skysciu verdanciu ?:D

Vat ir nieko neužmačiau, karštam ar šaltam varikliui, bet manau, tiek tuo, tiek tuo atveju neturėtų kažkas pasikeist.
Kaštam varikliui nuimant probkę tikrai neapsipilsi, tik kamštį po truputį kelk, nes kažkiek garo turi išeit.

_________________
You can sleep in you car but you can't race your house


StandartinėParašytas: 30 Gru 2013, 11:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.10.25
Pranešimai:
2433
Miestas:
Marijampolė
Automobiliai:
E90 318d M47TU2 BiTurbo
ex E46 320d M47
ex E34 535i M30
ex E46 318i M43
Karolukas rašė:
Vat ir nieko neužmačiau, karštam ar šaltam varikliui, bet manau, tiek tuo, tiek tuo atveju neturėtų kažkas pasikeist.
Kaštam varikliui nuimant probkę tikrai neapsipilsi, tik kamštį po truputį kelk, nes kažkiek garo turi išeit.


Neapsipils tik tuo atveju jei ten viskas gerai, jei prapusta tarpine ar trukus galva gali varyt antifriza lauk. Taip, kad reiketu atsargiai atsukinet


StandartinėParašytas: 30 Gru 2013, 18:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.12.28
Pranešimai:
47
Automobiliai:
E46 sedan
sorry nepastebejau cia kad ant benzo klauset man tai dizeliui tai tik padejo tas egr uzkisimas. Bet dar viena ideja sovus i galva jei antifrizo nemazeja o jei vazinejat su benzu/dujom gal dujos turi tam itakos pabandyt reiktu pavazineti tarkim vien ant benzo pora dienu gal kazkas pasikeistu .


StandartinėParašytas: 30 Gru 2013, 23:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.06.27
Pranešimai:
39
Automobiliai:
E46 323 1999
Nezynau kaip jum ar pades ar ne, bet man padejo, cia snektelejau su vienu bmw remonto zynovu siandie tai jis man patare pasiziureti kokia situacija yra su vakumu kuris yra ant duslintuvu angalio (viena is ismetimo triubu turi sklende) tai sako paziurek ar ji uzsidaro kai masina uzkurta ir ar atsidaro kai masina uzgesini. Paziurejau ir pas mane ji isviso buvo atjunkta, nuimta slangute ir uzglusintas jos alas kad neitu oras, ko pasekoje ta sklende visada buvo atidarita. uzmoviau ta slangute atgal ant to vostuvo sklende uzsidare kai uzvedziau masina ir sklende atsidare kai uzgesinau,reiskia veikia. Tai daba nustojo tas baltas garas eiti man baisinis, bent jau siandien visa diena vazynejau ir mieste ir iki Vilniaus buvau nulekes. Dabar dumelis eina labai po truputi zodziu dumina kaip ir visos masinos ir kai duodi gerai gazo ner dumo kai budavo kad net kelio gale nesimate per tuos baltus garus. Nezynau ka ta sklende ten daro ir kokia jos paskirtis yra ir net nezynojau kad isviso ji ten yra. Jei kas zynot tiksliai kas te per daiktas tas vakuminis angalis ir kokia jo paskirtis tai nepatingekit aprasykit apie tai.


StandartinėParašytas: 31 Gru 2013, 02:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.05.25
Amžius:
35
Pranešimai:
91
Automobiliai:
E46 328
Na gal tai ir susije, bet pas mane kaip suprantu keistas bakelis, nes turetu but sklende bet nera, o bakelis atrodo kaip originalus. Sklendes paskirtis yra garso slopinimas :) kai ji uzdaryta ismetimas eina ratu per bakeli, kai pagazuoji ji atsidaro ir gaunasi tiesesnis ismetimas.


StandartinėParašytas: 03 Sau 2014, 15:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.10
Amžius:
42
Pranešimai:
330
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E91 325xi N53B30
ex.E46 330d M57N
ex. E46 328i M52TUB28
Jei dumai astraus kvapo, tai greiciausiai dega tepalas papuoles i degimo kamera.
Mano manymu bus uzsikises tepalo separatorius ir perteklinis tepalas is alsuoklio nenubega atgal i karteri, o yra isiurbiamas kartu su tepalo garais i isiurbima.
Zr. schema, detale nr. 1:
http://realoem.com/bmw/showparts.do?mod ... g=11&fg=15
Reiketu ardyti ir valyti arba keisti, nes paprastai ten viskas buna apauge "nagaru".

_________________
ačiū


StandartinėParašytas: 04 Sau 2014, 19:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.11.17
Pranešimai:
21
Automobiliai:
E46
pas mane E46 330d ir uzkurus meta gana smarkiai balta duma, net negazavus stovi ir meta balta duma atrodo kad lauke -20 ir garus meta :) o stovi nesildomam garaze tik. kas galetu but? masina nesenai nusipirkau tai nieko apie ja nezinau, pakeiciau tik tepalus ir oro filtra, gal galvoju separatoriaus filtra ta galetu duoti?


StandartinėParašytas: 04 Sau 2014, 21:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.05.18
Pranešimai:
827
Miestas:
KLAIPĖDA
Automobiliai:
3er E46 ex
5er E39 '00 M57D30
Būna, kad žmonės neperskaito visos temos užduodami klausimą, kai temoj 5-6 lapai, nu bet čia nepaskaityt vieno komentaro aukščiau parašyto, jau kažkas nenormalaus (nieko asmeniško :mrgreen:)

_________________
You can sleep in you car but you can't race your house


StandartinėParašytas: 05 Sau 2014, 13:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.07.10
Pranešimai:
277
Miestas:
UK
Automobiliai:
bmw 318i M43
320d 110kw
320d 110kw M Sport
mano 318 taspats,is vietuos kaip duodi tai stovi kamuolis baltu dumu.Is duslintuvo pastoviai lasa,paragavus,nesaldus lasai.Toks reiskinis tik atsalus oram,tai kenciu.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery