Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 13 Bir 2024, 21:08

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 176 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 07 Kov 2009, 19:40 
  
 
 
Tautietis rašė:
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=11&fg=10 tas daviklis yra Nr.21,o kaina jo 438 lt (Krastoje),pasikeisti galima paciam (jeigu yra galimybe).isleidi tepala is variklo , atsuki 3 varztus ir issiima.

Man ir ta pati problema yra,trumpam uzhsidega geltona tepalo lempute.
vienas is variantu,tj kad tepalo siurblys nesukela reikiamo slegio tepalui pakelti.


StandartinėParašytas: 07 Kov 2009, 23:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.01.16
Amžius:
42
Pranešimai:
586
Automobiliai:
ex E46 320i
ex E36 compact
e90
jei nebutu slegio tai raudona tepalo lempute degtu ar mirgsetu,geltona reguoja tik i tepalo lygi


StandartinėParašytas: 13 Kov 2009, 12:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.08.05
Amžius:
108
Pranešimai:
481
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E90lci 320d efficientdynamics mt
(ex) E46 328i mt
Ir aš į tas gretas stoju. Gal 5 sek. ji negęsta. Reikės bandyti plauti daviklį, kai keisiu alyvą.


StandartinėParašytas: 13 Kov 2009, 13:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
48
Pranešimai:
8325
Miestas:
Rumšiškės
Kartais ne visada ilgam padeda vien tik daviklio plovimas nes karterije ten aplink ji sh... susikaupe buna tai jis vel greiti uzkisa. Karteri reiktu isplauti taip pat.


StandartinėParašytas: 13 Kov 2009, 13:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.08.05
Amžius:
108
Pranešimai:
481
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E90lci 320d efficientdynamics mt
(ex) E46 328i mt
Arunas B rašė:
Kartais ne visada ilgam padeda vien tik daviklio plovimas nes karterije ten aplink ji sh... susikaupe buna tai jis vel greiti uzkisa. Karteri reiktu isplauti taip pat.

Ačiū, tą irgi patikrinsiu ;)


StandartinėParašytas: 29 Kov 2009, 17:15 
  
 
 
man idomu o isardzius bloga davikli , koke ten jo konstrkcija , gal plovimas tik laikinas zaidimas , gal kokie kanalai nuo apnasu jau nubruzinti , ir plauk neploves padirbs ir vel puliuos , gal kaip sako nemali daug keiti nauja ir viskas 8) but idomu paarditi sena ir pafotkinti , jai kas turi :idea:


StandartinėParašytas: 29 Kov 2009, 20:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
48
Pranešimai:
8325
Miestas:
Rumšiškės
andruna rašė:
man idomu o isardzius bloga davikli , koke ten jo konstrkcija , gal plovimas tik laikinas zaidimas , gal kokie kanalai nuo apnasu jau nubruzinti , ir plauk neploves padirbs ir vel puliuos , gal kaip sako nemali daug keiti nauja ir viskas 8) but idomu paarditi sena ir pafotkinti , jai kas turi :idea:

Turejau ne viena isardes tik ardymas jo toks kad jis suluzta. Sudilti ten jame ner kam. Jo gedimas nuo susikaupusio shh... viduje. Kartais buna taip uzsinese kad net nera prasmes ten kazka ir plauti. Nebent i benzina uzmerkus kokia savaite laikyti :)


StandartinėParašytas: 29 Bal 2009, 08:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.04.11
Pranešimai:
10
Automobiliai:
E46
tai va ka tik pasikeiciau tepalus, isploviau ta davikli, lempute kaip uzsidegdavo taip ir uzsidega :( nzn cia gal kas zino, cia gal kokie du davikliai yra vienas virsuje kitas apacioje, gal virsutini koky plaut reikia? arba jau rimtai reik ta davikli keist. Jusu nuomones.


StandartinėParašytas: 29 Bal 2009, 09:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.01.16
Amžius:
42
Pranešimai:
586
Automobiliai:
ex E46 320i
ex E36 compact
e90
nera, tik jis vienas.bent jau mano atveju geras praplovimas padejo nes iskart isemus matesi kad is tu 3 skiluciu esanciu datcike viena uzsikisus,tai gerai praploviau su variklio plovikliu ir jau menesy lempute ne zybt ,o karterio plovimas vargu ar padetu juk tas datcikas ne nuo pacio dugno matuoja ta lygy tepalo


StandartinėParašytas: 29 Bal 2009, 14:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
48
Pranešimai:
8325
Miestas:
Rumšiškės
NerkaBMW rašė:
nera, tik jis vienas.bent jau mano atveju geras praplovimas padejo nes iskart isemus matesi kad is tu 3 skiluciu esanciu datcike viena uzsikisus,tai gerai praploviau su variklio plovikliu ir jau menesy lempute ne zybt ,o karterio plovimas vargu ar padetu juk tas datcikas ne nuo pacio dugno matuoja ta lygy tepalo


Karterio praplovimas prailgins to isplauto daviklio veikimo laika.


StandartinėParašytas: 23 Geg 2009, 10:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.20
Pranešimai:
213
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
'02 E46 M54 (ex)
'05 W203 C320 (ex)
'03 E85 2.5l
'03 E65 745
Susiduriau su ta pacia problema, is pradziu isgasdino, bet paskaites nusiraminau :) Gal kas keitet davikli kitu ir galit pasidalint ispudziais, daugiau nebeuzsidega?


StandartinėParašytas: 23 Geg 2009, 20:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.05.13
Amžius:
38
Pranešimai:
4350
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46 325i '02 gone
FIAT 500 S '14 ex
E90 325 LCI '09
VW Golf MK7 facelift ‘19
pas manaja ir uzsidega tik uzvedus po to uzgesta ir po poros sekundizu vel isijungia ir dega kokias 10 sekundziu kaip ir pas kolegas. krastoje klausiau kas jai yra, taj kai visa diagnostika padare patikrino pasake kad daviklis tepalo lygio nusproges yra ir gryba pjauna, nes tepalo ir norma pasa mane. o kaina jo tai nemaza 393, 11 lt, pakeitimas 61, 80 lt ajsku cia dar be PVM (krastoj). manau nekrastoje kitur rastum pigiau ji nupirkti, bet kaip mano nuomone keisti geriausia karstoje bent zianai ,kad pakeicia uztikrintai, ajsku cia mano nuomone, nes atsiras visad tokiu, kurie bus kazkuom nepatenkinti, o kratsa remontu manes kolkas nenuvile dar tfu tfu tfu :D bet manau kesiti to daviklio nelabai apsimoka na nebent ka labai nervina tai ir pastoviai i speeda ziuri :mrgreen: manes kolkas dar tai nenervina tai gal ateiti kada ir kesiu, kas ateis laikas tepalus pasikeisti tai manau prie to pateis ir ji pakeisiu .

_________________
Gali būti baigęs tokią mokyklą, kur gali su knopke kažką nudurti mirtinai, ar su sąvaržėle padaryti kapitalinį tanko remontą.

-15 respect'o point'ų, kad nepirkau kabriko.


StandartinėParašytas: 24 Geg 2009, 01:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.08.11
Amžius:
40
Pranešimai:
91
Miestas:
Vilnius/Alytus
Automobiliai:
E46 320d 2000m
Marius1985 rašė:
pas manaja ir uzsidega tik uzvedus po to uzgesta ir po poros sekundizu vel isijungia ir dega kokias 10 sekundziu kaip ir pas kolegas. krastoje klausiau kas jai yra, taj kai visa diagnostika padare patikrino pasake kad daviklis tepalo lygio nusproges yra ir gryba pjauna, nes tepalo ir norma pasa mane. o kaina jo tai nemaza 393, 11 lt, pakeitimas 61, 80 lt ajsku cia dar be PVM (krastoj). manau nekrastoje kitur rastum pigiau ji nupirkti, bet kaip mano nuomone keisti geriausia karstoje bent zianai ,kad pakeicia uztikrintai, ajsku cia mano nuomone, nes atsiras visad tokiu, kurie bus kazkuom nepatenkinti, o kratsa remontu manes kolkas nenuvile dar tfu tfu tfu :D bet manau kesiti to daviklio nelabai apsimoka na nebent ka labai nervina tai ir pastoviai i speeda ziuri :mrgreen: manes kolkas dar tai nenervina tai gal ateiti kada ir kesiu, kas ateis laikas tepalus pasikeisti tai manau prie to pateis ir ji pakeisiu .


na kam gi moket beveik 100 lt uz pakeitima, kai ta gali padaryt atsukdamas tris varztus, aisku pries tai isleides tepala, tai jau gaunasi 4 varztai :D o krasta tai karta buvau ir nebevaziuosiu


StandartinėParašytas: 24 Geg 2009, 08:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.07.07
Amžius:
40
Pranešimai:
1151
pataisykit jai klystu bet man atrodo kad tepalo lygi rodo RAUDONA LEMPUTE O NE GELTONA.... cia kaska kita turetu reikts, nebus kokios gaikiu dezes tepalas? patarimas tikrai nuvaziuot i servisa ir tiksliai issiaiskint, ta geltona lempute turetu uzgest iskarto vos tik uzvedus auto o ne po 5 ar 10sek..... bent pas draugo E46 tai yra.


StandartinėParašytas: 24 Geg 2009, 11:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.20
Pranešimai:
213
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
'02 E46 M54 (ex)
'05 W203 C320 (ex)
'03 E85 2.5l
'03 E65 745
Luckis rašė:
Susiduriau su ta pacia problema, is pradziu isgasdino, bet paskaites nusiraminau :) Gal kas keitet davikli kitu ir galit pasidalint ispudziais, daugiau nebeuzsidega?



As cia klausiu del to, kad kartais vaziuojant is lempos pradejo uzsidegt geltonai ta tepalo lempute, uzgesinus (kartais net ir uzgesinus ir istraukus rakteli tebedega, galvoju gal skydelis trumpina), o po to uzvedus nebedega..


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 176 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery