Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 16 Bal 2024, 12:09

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E65, E66 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 06 Vas 2011, 14:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.06.26
Pranešimai:
234
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
bmw 7(e65) 2004m
sian is ryto uzkuriau masina.rode 14.9v. cia beveik kada viskas isjungta. po to pradejau ijunginet sviesas,sediniu sildima,galinio lango sildima,keleivio sedines sildima,peciu ir t.t .... ka tik imanoma.tai kai viska ijunginejau kitas zmogus stebejo ,tai ijungiant truputi nukrenta porai secundziu po to vel atsistato iki 14.9. tai va viska ijungus rodo ta pati apie 14.8-14.9 tik tai nukrenta to metu kai ijungineji kazka tai bet cia normalu kiek as suprantu
1metus vazineju su sita problema.ir per ta laika nieks nesugeba sutvarkyt,kita karta pirkdamas toki auto pirma ka darysiu tai tikrinsiu ar yra nutekejimas.kaip visi raso parduodant masinas kad tvarkinga jokiu bedu sedi ir vaziuoji,kad galima tikrinti bet kuriame servise.yra tokiu bedu ir nesamoniu kad joks kompas neparodis,pas mane irgi klaidu nera jau ne vienam servise tikrinta ir su skirtingais kompais, o akumas issikrauna,stai jums ir tvarkingas automobilis.dar pakartosiu kad gali but simtai bedu kuriu net kompas neparuodis


Paskutinį kartą redagavo serioga9999 06 Vas 2011, 16:40. Iš viso redaguota 1 kartą.

StandartinėParašytas: 06 Vas 2011, 16:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
Pas tave cia idealu, taip ir turi buti.


StandartinėParašytas: 07 Vas 2011, 16:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.06.26
Pranešimai:
234
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
bmw 7(e65) 2004m
sian buvau pirma patikrint akuma.pasake kad akumas tvarkingas viskas gerai.as jau ji ne prima karta tikrinu.nuvaziauvau pas elektrika.uzkurus masina ijungem viska ka tik imanoma zibintus,peciu,sildomas sedines,muzika ant viso garso nes pas mane stovi papildomai 1kw RMS.2kw max.galios subas jis taip pavaro kad prekinis stiklas net dreba.bet ne tame esme.tai va ijungus viska krauna 14.9.kartais sokteli virs 15.00.
tai jis pasake kad 15v. jei pastoviai tai cia per daug.o del tu 19v. kur rase kad pastoviai duoda generatorius tai cia pasake nesamone,sake kad su tokiu krovimu jau seniai butu kazkas sudege.jis man vadovelius ten visokius pradejo nest,zmogus su patirtim tai pasake kad 19v tai cia nesamone.
ir pats pasiziurejau BMW TIS.tai ten raso 14.00 v
pasuk i krasta pasakyk kad pas tave rodo 19.00 man idomu ka jie tau pasakys :lol:
uzmigdinom masina tai po valandos rode 0.05


StandartinėParašytas: 07 Vas 2011, 22:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.01.26
Amžius:
43
Pranešimai:
43
Miestas:
kupiskis
Automobiliai:
e65 745
Skype:
vaidas raptor
Nikas:
vaidas vaidas
uzeik pamatysi ten yra straipsnelis apie 19v.as gi neissigalvoju kam man vejus sneket.....na nzn.pas mane taip yra,aisku nepastovei 19v grazinant srove i akuma krenta......zinoma jai i ikrauta akuma vistiek varytu 19v.tai jis vyrt pradetu cia paprasciausei tas 19v.kad greiciau uzkrautu o paskui nukrenta iki norm.ribos........pas tave vandeniu ausinama dinama? viewtopic.php?f=58&t=60144


StandartinėParašytas: 11 Vas 2011, 21:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.06.26
Pranešimai:
234
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
bmw 7(e65) 2004m
nutekejimo nera bet akumas vistiek issikrauna :roll: krauna gerai.akumas patikrintas jau pora kartu jis geras.jau viskas patikrinta kas tik imanoma
uzmigus masinai po valandos rodo 0.05
bet toliau nestebejom.reikes porai valandu palikt gal jinai uzmienga,po valandos rodo 0.05 o dar po kokios valandos vel atsibunda.nezinau ka ir galvot.
ir svarbiausia kad vazineju kiekviena diena.savaitgali pabandysiu palikt masina 2-3 dienos.paziuresiu ar uzkursiu


StandartinėParašytas: 12 Vas 2011, 15:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.06.26
Pranešimai:
234
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
bmw 7(e65) 2004m
(e65) 730 (2004 metu)
kam nesunku atrasykit,as netykiu kad tik pas mane tokia problema su akumu.nejaugi pas visus taip lengvai uzsiveda masinos?tuoj parasysiu ka man pasake elektrikas kur tvarkiau nutekejima.
atidarius masina pradeda veikt visi kompai ir masina turi 15amperu apkrova.tai nera mazai.(cia kaip pavizdys) jus uzvedat masina,užvedimo metu sunaudotam elektros energijos kiekiui atstatyti akumuliatoriuje, reikia mažiausiai 20 min. važiuoti. "Štai kodėl dažnai važinėjant nedideliais atstumais, akumuliatorius greitai išsikrauna". .nuvazioujat savo reikalais,pavizdziui i parduotuve,uzgesinat varykli,uzdarot masina ir jinai pradeda uzmiginet pirmu 20 minuciu kol uzmigs valgo labai daug po to po truputi nukrenta ir pilnai uzmiega tik po 1 val.tai reiskia kad 1-na valanda jinai "valgo" akumuliatoriu.jeigu jus buvot parduotuvei maziau vienos valandos reiskia jinai net nespeja uzmigt.jus vel ja uzkuriat ir vel nuvaziuojat kur jums reikia.ir vel palikus masina jinai vel uzmiega tik po valandos.ir taip toliau....o jei jus nuejot namo ir po pusvaladzio pastebejot kad pamirsot masinoj telefona ar pinigine,jus griztat atidarot masina ir vel ji atsibunda,jau gaunasi kad jinai valgis akuma ne valanda o pusantros valandos.
ir prie to viso mano masina visa laika stovi garaze. kai lauke -10 garaze apie +2.kai lauke -20 tai garaze apie 0. garazas pozeminis.
as apie garaza parsiau del to kad (Pilnai įkrautas akumuliatorius prie -18C turi tik 40% užvedimo galios)
tai reiskia jei man akumas issikrauna kai masina stovi garaze prie 0 laipsniu.tai jei stovietu lauke tai tada butu isvis be sansu ja uzkurt.
jei kas nesuprato ka as cia norejau pasakyt tai parasykit pasistengsiu paaiskint smulkiau.


StandartinėParašytas: 12 Vas 2011, 17:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.11.08
Amžius:
42
Pranešimai:
1970
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
ex:520i E28
ex:318i E30
ex:325e E30
ex:vw golf 3 vr6
ex:E36 328 coupe 97'
ex:E36 325i 95' cabrio
Ex:E30 328
Ex: E46 330d 02'
Ex: E38 735 01'
Ex: E28 535 T 84'
Ex: E53 4.6is 03'
E32 740 v8 92'
Skype:
tomas19810809
dar pirmadieni vaziuosiu akuma patikrint nors ne karta jau tikrintas. pirktas pries 9 menesius.toks koks priklauso 110ah.

Esi isitikines kad priklauso 110 ah ?

_________________
aš ne greit važiuoju, aš lėtai skrendu...


StandartinėParašytas: 12 Vas 2011, 21:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
variklio DDE akumo talpa irsayta pasitikrinkit kokio galingumo akumui masina sukoduota.


StandartinėParašytas: 13 Vas 2011, 09:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.06.26
Pranešimai:
234
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
bmw 7(e65) 2004m
Tomejas rašė:
dar pirmadieni vaziuosiu akuma patikrint nors ne karta jau tikrintas. pirktas pries 9 menesius.toks koks priklauso 110ah.

Esi isitikines kad priklauso 110 ah ?


prie manes keite ta akuma koki iseme toki ir idejo.stovejo 110ah tai toki pati ir idejo


StandartinėParašytas: 13 Vas 2011, 09:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.06.26
Pranešimai:
234
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
bmw 7(e65) 2004m
Arunas B rašė:
variklio DDE akumo talpa irsayta pasitikrinkit kokio galingumo akumui masina sukoduota.

tai o kaip galima patikrint kokio galingumo akumui jinai sukoduota? cia per skydeli galima,ar diagnostika reikia daryt tipo tik su kompu?


StandartinėParašytas: 13 Vas 2011, 10:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.06.26
Pranešimai:
234
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
bmw 7(e65) 2004m
krastoj pagal kebulo numeri randa toki akuma Akumuliatorius 90AH AGM AXSK
The 90 Ah AGM is always to be used as
replacement, even if a 110 Ah is fitted
in the vehicle.
kaip as suprantu tai reiskia kad galima naudot sita akuma 90ah, nors ir 110ah buvo naudojamas.
tai reiskia kad 110ah priklauso.
90 Ах AGM должны всегда использоваться как
замена, даже если 110 Ах приспособлены


StandartinėParašytas: 13 Vas 2011, 23:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.11.23
Pranešimai:
4
Automobiliai:
e65
nu jo pirma ka siulo 90 amperu ,bet as klausiau tai galima uzsisakyti ir 110 amperu tada nereiks jo prirasyti prie tavo masinos o 90 amperu reiks vaziuoti pas elektrika prirasimui

serioga9999 rašė:
kam nesunku atrasykit,as netykiu kad tik pas mane tokia problema.....

gyvenu Ispanijoi masina laikau pozeminem garaze ir isvaziuoju su ja tik savaitgaliais tai as darau sekanti varianta i menesi palieku krautis viena karta 2 amperu galia ir viskas ok akumuliatoriu ziurejau tai jis turi lempute vidurine nepamenu kokia spalva bet jau per viduri tai va ir siaip viskas normoi tik va galvoju jai bus kazkas panasaus i jusu problema tai ispanijoi gero elektriko tikrai nerasiu ir tarp kitko krovima rodo tarp 14 14.5 voltu 19 tikrai nebuvo cia turbut kalba eina apie benzinus tai tiek


StandartinėParašytas: 15 Vas 2011, 11:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.09.01
Amžius:
13
Pranešimai:
1281
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E65 740d matte black
pas pazystama sake buvo beda su e65 benzinu. Tai irgi sake rode krovima apie 19.. Pamate garazinis pasiuto, sake uzsidegs masina tuoj :D tada nuvare i krasta, ir pasake-taip turi buti.
O siaip man su buvusia pries tai vw marke irgi panasi beda, pastovi dvi dienas, ir nebeuzvedu.. akuma buvau nupirkes nauja.. klaidu kompas nerodo, masina su testeriu matavau uzmiega per 20min ir nukrenta iki 0.04 kazkas.. zodziu elektrikas sake taip, reikia palikti parai laiko ant testerio, nes buna neretai kad tiesiog pati atsibunda po kokiu 5val, ir reikia stebeti pastoviai, o kai atsibunda, ziureti kas vyksta..


StandartinėParašytas: 17 Vas 2011, 19:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.06.26
Pranešimai:
234
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
bmw 7(e65) 2004m
dar man patare elektrikas jei masina paliekama daugiau nei 3 dienom tai kur bagazineje mygtukas akumo yra on-off.tai padaryt ant off.tada atjungia daug bloku.ir dar domenis is bmwTIS. ten rusiskai parasyta kad sitom masimon reikia kraut akuma kas 6 savaites.va nuoroda.
http://tis.bmwcats.com/doc1050718/


StandartinėParašytas: 12 Spa 2011, 18:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.05.11
Pranešimai:
3
Automobiliai:
e65
Turiu visiskai identiska problema. e65 730d. po ziemos (buvo pilnai issikroves akumas) nuolat rodo "recharge your battery".
Akumas atjungtas rodo 12,2v.
Vasara uzsiveda be problemu, bet kazkaip issikrauna akumas pastoviai. Nepakrauna vaziuojant dideliais atstumais - 1000 km / per day ir panasiai.

Uzvestas generatorius ( pilno apkrovimo metu - garsas, shildymai sediniu, langu) sokineja 13,5 - 15,2 volto.
Matau kad cia pas visus panasiai, nors man miestrai rekia kad cia labai blogai ir siulo keist generatoriaus kontroleri.

Gal kas susitvarket su sia problema ?


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery