Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 23 Bal 2024, 20:35

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E65, E66 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 01 Gru 2010, 15:28 
  
 
 
Automobilio, apie kuri norite paklausti
Pagaminimo metai:2004
Variklis:3.0
Degalai:
dyzelinas
Problema/klausimas:nesikaitina zvakes,paspaudus starta ir stabzio pedali is karto pradeda sukti starteris o temp.-27 gal ka ne taip darau?


Paskutinį kartą redagavo bumeriukasx 02 Gru 2010, 14:46. Iš viso redaguota 2 kartus.

StandartinėParašytas: 01 Gru 2010, 15:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.11.30
Amžius:
33
Pranešimai:
1
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 525tds Touring 95'
Skype:
carol1s
Pasiziurek ar rele zvakiu dirba ir saugiklis


StandartinėParašytas: 02 Gru 2010, 14:48 
  
 
 
tai kad neisijungia niekas,turetu skydelyje uzsidegti,kad kaitinamos zvakes ir turetu buti kazkoks laiko tarpas iki kol pradeda sukti starteris,ar ne taip?


StandartinėParašytas: 02 Gru 2010, 18:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.06.26
Pranešimai:
234
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
bmw 7(e65) 2004m
man irgi idomu.bet pas mane tas pats.net kai ir dideli salciai paspauti stabti nuspauti start mygtuka ir iskart pradeda sukt starteris.o ka kitaip turi but? jau antra ziema vazinieju visa laika pas mane taip ir buvo.o ka turi dar uzsidegt kokia lempute kad kaitinamos zvakes? pirma karta girdziu.


StandartinėParašytas: 02 Gru 2010, 20:29 
  
 
 
Taip turi uzsidegti tame trikampyje prietaisu skydelyje,kad kaitinamos zvakes po to tik pradeti sukti starteri,bet ir pas mane taip nera,keleta kartu buvo uzsidege,bet gal tik kokia sekunde,vos spejau pamatyt o cia kur siuo metu esu -27 uz lango....tai kazkas pas tave irgi negerai,jai ka suzinosi pranesk...ačiū


StandartinėParašytas: 10 Gru 2010, 00:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.03
Amžius:
40
Pranešimai:
364
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E30 327t
e90 2.0d
idedat rakta,spaudziat start mygtuka nepaspaude stabdzio pedalo,pasildo zvakes tada spaudziat stabdi ir kuriat :wink:


StandartinėParašytas: 10 Gru 2010, 12:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.06.26
Pranešimai:
234
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
bmw 7(e65) 2004m
paskambinau i viena servisa man pasake kad variklis pats zino kada reikia kaitint tas zvakes.jeigu nesikaitina iskart uzsiveda variklis reiskia ir nereikia.galvoju paskambinsiu dar i krasta.pora nuomoniu suzinot.tai va krastoj man atsake ta pati.kad ten variklyje tas viksta automatiskai.as paklausiau del dideliu salciu kad pavizdziui pries - 20. vistiek atsake kad veriklis pats zino reikia kaitint tas zvakes ar ne.jei neuzsideda ta lempute kad kaitinamos zvakes reiskia ir nereikia ju kaitint.


StandartinėParašytas: 05 Vas 2012, 22:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.09.11
Pranešimai:
8
strim rašė:
idedat rakta,spaudziat start mygtuka nepaspaude stabdzio pedalo,pasildo zvakes tada spaudziat stabdi ir kuriat :wink:


Pas mane tokia pat problema, sildo gal vos 2 seundes. Bandziau kaitint be stabdzio pedalo, bet vistvien max 2 sekundes. Cia taip turi but ar irgi sutartinai parejo visos zvakes? Siandien is po nakties taip ir neuzkuriau. Saugikliai ok, reles dar neziurejau.


StandartinėParašytas: 05 Vas 2012, 23:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
Jau nusibodo aiskint. Pamirskit jus tas pakaitinimo lempas, kaitinasi tos zvakes nesvarbu ar ta lempa dega ar tik suzibsi keliom sekundem ar isviso nezibsi. Zvakes kaitinasi vistiek, ir po uzvedimo variklio dar kaitina taip pat.


StandartinėParašytas: 05 Vas 2012, 23:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.09.11
Pranešimai:
8
Kad jos kaitina ir po uzveimo kuri laika, cia skaiciau, bet ar normalu kad toks trumpas kaitinimo laikas iki uzvedimo ? Nes anksciau lyg ilgiau kaitino iki paleidimo.


StandartinėParašytas: 05 Vas 2012, 23:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
Zvakiu kaitinimo laikas su lempos degimu nesusijas. Gali palaukti pries sukdamas starteriu tai ir pakais tos zvakes.


StandartinėParašytas: 05 Vas 2012, 23:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.09.11
Pranešimai:
8
Ok dekui uz info, ieskosiu kitur bedu, nes siandien ryte -22, neuzvedziau, nors pries keleta dienu kuresi puikiai. Del tos spirales degimo laiko skydelyje manau kad ji dega tik iki kol variklis bus paleidziamas, kaip ir pas kitus dyzelius, veliau aisku ji uzgesta bet zvakes visvien kaitina dirbant varikliui.


StandartinėParašytas: 06 Vas 2012, 00:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
Taip atspejai. Tavo atveju nuskaityk klaidas DDE ir jei prie visu zvakiu klaidu bus pre heating relay arba glow plug control unit klaida tada bus zvakiu relei totalus pzdc. Nes kai buna pacioje releje tik zvakiu kontaktai nusvile o pats blokas dar susijungia su dde tai pakaitinimo lempute vistiek turetu uzsiziebti prie dideliu salciu.


StandartinėParašytas: 06 Vas 2012, 09:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.06.26
Pranešimai:
234
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
bmw 7(e65) 2004m
pas mane viena karta taip buvo per 3 metus kai nusipirkes masina.praeita ziema,paspaudziau stabdi ir start,pasirode tas zenkliukas kad kaitina zvakes ir pradejo kurtis masina tik po kokiu 3 sekundziu.daugiau taip nebuvo.nezinau kame cia reikalas.kai paskambinai i krastaauto vilniuje,tai man pasake kad cia normalu kad nieko neuzsidega.nrbutinai turi kazkas uzsidegt ir nesvarbu kokie salciai
pas mane ta spirale skidelyje buvo pasirodziusi tik viena karta per 3 metus.masina prie dideliu salciu kuriasi


StandartinėParašytas: 06 Vas 2012, 13:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.09.01
Amžius:
13
Pranešimai:
1281
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E65 740d matte black
Na viskas aisku, tik kai vazineju su darbiniu ford fokus 1.8tdci naujesniu nei e65, ten prie dideliu salciu 20sec reikia palaukti kol pasyla zvakes, o bmw prie tokius salciu 2-3sec tesildo.. kodel taip skiriasi sildymo laikas?


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery