Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 03:13

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E65, E66 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 18 Vas 2012, 18:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.06.26
Pranešimai:
234
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
bmw 7(e65) 2004m
Le Dainius rašė:
vat butent sitie alpinos man nepatinka.. per seno modelio...
vat sitie kitas reikalas:

http://www.autotribute.com/wp-content/u ... e-rims.jpg

http://www.lincah.com/wp-content/upload ... -angle.jpg

va kaip tik tokie kaip tavo yra islinde pardavime gan neblogas variantas, tik islygint reiketu bet cia manau 100-200lt max:
http://auto.plius.lt/skelbimai/bmw-alpi ... 06287.html
bet kaip jau minejau man kazkaip jie per seni atrodo.. dar tas dizainas toks prastas, vizualiai atrodo gerokai mazesni del savo sandaros..

o man kaip tik tie nauji visai nepatinka nes nera tos palanges.labai levai atrodo.
o prie ko cia tie tavo 20 didzio ratai jei rasiau apie 21 alpina.
be to 20 ir 21 didzio visai kitaip jie atrodo.
ir prie ko tu cia man kaisioji ;citata '''va kaip tik tokie kaip tavo yra islinde pardavime gan neblogas variantas, tik islygint reiketu bet cia manau 100-200lt max:'''
pirma cia ne tokie kaip mano
nes pas mane ne 20 o 21 didzio.o antras dalykas kad tarp 20 ir 21 dvigubas kainos skirtumas.
tie nauji alpina tai ziauriai atrodo nesamone.jei tau jie nepatinka tai nereikia cia nesamoniu rasyk kaip tik islinde pardavime.
prie ko tu cia ikisai tos 20 ratus???? jei tau reikia tai pirk jos ir ligink


StandartinėParašytas: 18 Vas 2012, 18:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.06.26
Pranešimai:
234
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
bmw 7(e65) 2004m
Le Dainius rašė:
vat butent sitie alpinos man nepatinka.. per seno modelio...
vat sitie kitas reikalas:

http://www.autotribute.com/wp-content/u ... e-rims.jpg

http://www.lincah.com/wp-content/upload ... -angle.jpg

va kaip tik tokie kaip tavo yra islinde pardavime gan neblogas variantas, tik islygint reiketu bet cia manau 100-200lt max:
http://auto.plius.lt/skelbimai/bmw-alpi ... 06287.html
bet kaip jau minejau man kazkaip jie per seni atrodo.. dar tas dizainas toks prastas, vizualiai atrodo gerokai mazesni del savo sandaros..


su vairu savo trikampiniu man aiskinai dabar prie mano ratu prisikabinai.
jei tau patinka trikampinis vairas ir skardiniai ratai tavo 17 tiek tiek to.sekmes.


StandartinėParašytas: 18 Vas 2012, 19:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.06.26
Pranešimai:
234
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
bmw 7(e65) 2004m
geriau as daugiau nieko nekomentuosiu,nes Le dainius visa laika viska atvirksciai paraso.


StandartinėParašytas: 18 Vas 2012, 23:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.09.01
Amžius:
13
Pranešimai:
1281
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E65 740d matte black
tu taip assmeniskai visada viska priemi? :mrgreen:
as tai tavo ratu nekritikuoju, man asmeniskai tiesiog jie nepatinka, nors pardavime yra islindes geras variantas, as ju vistiek nepirksiu, ir idejau pavyzdi.. o tu matyt isizeidei pamates protinga kaina uz tokius ratus =D> :mrgreen: zmogau, man visiskai neidomu kiek tavo ratai kainuoja ir ar r21 dvigubai brangesni uz r20 :shock: :D
tarp kitko, man tokias alpinas siule praita rudeni r21 su normaliom gumom uz 2500lt komplekta, bet kaip jau minejau, man jie nesiziuri.. [-X Bet velgi, koks skirtumas ta kaina ir t.t. svarbu tau paciam patinka. apie r17 nera nei kalbos, as ziema su r18 vazineju [-X
o del vairo as sakiau kaip yra, galiu dar pakartot, cia geresnes komplektacijos arba papildoma opcija..
tu man labai primeni toki zmogu, kuris ka turi, ta dievina, o jei nusiperka kitka, pradeda labai greit kitka dievint :) jei kazkam nepatinka alpinos ratai kaip tavo, ar keturkampis vaira skaip pas tave, jie juk nera 2rniai :)
tu turbut sutartum su tais,kurie vazineja E38, ir stumia ant e65, nes jis levas ziauriai jiem :)

p.s. nebesibaram, truputi tolerancijos :roll:


StandartinėParašytas: 18 Vas 2012, 23:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.06.26
Pranešimai:
234
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
bmw 7(e65) 2004m
Le Dainius rašė:
tu taip assmeniskai visada viska priemi? :mrgreen:
as tai tavo ratu nekritikuoju, man asmeniskai tiesiog jie nepatinka, nors pardavime yra islindes geras variantas, as ju vistiek nepirksiu, ir idejau pavyzdi.. o tu matyt isizeidei pamates protinga kaina uz tokius ratus =D> :mrgreen: zmogau, man visiskai neidomu kiek tavo ratai kainuoja ir ar r21 dvigubai brangesni uz r20 :shock: :D
tarp kitko, man tokias alpinas siule praita rudeni r21 su normaliom gumom uz 2500lt komplekta, bet kaip jau minejau, man jie nesiziuri.. [-X

negausi tu tokiu ratu uz 2500lt.kazka tai tu jau perdedi cia. nebent ten pardavejas gal koks kvailelis.duok dieve tu apinaujas padangas uz tokia kaina gausi 21didzio. 255/35/21 295/30/21
jei tau siule praeita rudeni uz 2500lt.su apinaujem padangom tai reikejo paimt.as is taves uz 3000lt tada buciau paemes.kita karta jei uz tiek siulys tai imk.pranesi man as tau 500-1000 damesiu.gausis kaip uz dyka.
didziausiai nesamone kai sumala is galvos kazka tai prigalvoje ir dalina zmonems klaidinga informacija.
primeskim kad padangos 4 1250 pagal tave ir 4 ratai uz 1250. dar padangas vasarines tu uz tokia kaina gal ir rasi ir tai 295/30/21 tokia ismera yra labai sunku rast.nebent nauja pirkt kur padangos kaina prasideda nuo 1000lt. o ratu ir dar tokios ismeros uz 1250 lt. uz 4 ratus.tikrai nerasi.
as sakau jei tau siulys net ir uz 3000lt. tokius ratus ir dar su padangom.tai pranesk man paimsiu uz 4000lt. 1000lt.uzdirbsi is nieko.


StandartinėParašytas: 18 Vas 2012, 23:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.06.28
Pranešimai:
137
Miestas:
EIRE
Automobiliai:
E36 320CI
E36 318is CI,
E46 323CI,
E53 D,
E65 D sport,
E53 D sport,
jo cia serioga truputi perdaug sureiksmino visa situacija :) realiai man irgi visi tie alpinos rastai nesiziuri, juos as ant kokios E30 gal isivaizduoju ar pan :) sitie originalus bmw ratai, toks pintas rastas labai graziai ziurisi, buvau galvojes uzsimesti 20", bet kazkaip nezinau, iskart per sanaudos ir vaziuokle kerta tai dar pagalvoti reikia ar reikia man ju :)


StandartinėParašytas: 18 Vas 2012, 23:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.06.26
Pranešimai:
234
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
bmw 7(e65) 2004m
SIMI rašė:
jo cia serioga truputi perdaug sureiksmino visa situacija :) realiai man irgi visi tie alpinos rastai nesiziuri, juos as ant kokios E30 gal isivaizduoju ar pan :) sitie originalus bmw ratai, toks pintas rastas labai graziai ziurisi, buvau galvojes uzsimesti 20", bet kazkaip nezinau, iskart per sanaudos ir vaziuokle kerta tai dar pagalvoti reikia ar reikia man ju :)

vat del kuro sanaudu tai nezinau.cia aisku kad jie padideja.bet pats to nepastebejau.jei su 20-22 ratai per pilna baka paima 2-3lt.daugiau tai nezinau ar cia verta sakyt apie sanaudas su dideliais ratai.jie tau su 18 ratais ima 10ltr.o su 20-22 ratais 10.05 arba 10.1 tai as nezinau ar cia skaitosi didesnes sanaudos.


StandartinėParašytas: 18 Vas 2012, 23:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.06.28
Pranešimai:
137
Miestas:
EIRE
Automobiliai:
E36 320CI
E36 318is CI,
E46 323CI,
E53 D,
E65 D sport,
E53 D sport,
na manau kad nuo 18 sokus ant 21 ratu tikrai padidetu ne 0.1L o tikrai sakyciau apie litra gal, o gal ir daugiau. Na pas mane dabar 19" su 275 plociu gale, tai gal 20" ir nepajausiu lb jau didelio padidejimo.


StandartinėParašytas: 19 Vas 2012, 12:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.09.01
Amžius:
13
Pranešimai:
1281
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E65 740d matte black
serioga, tu vel ne taip supratai.. TIe alpina ratai nebuvo nauji, ir padangos nebuvo naujos!!! Naujos vien padangos kainuotu stuka euru...Padangos buvo dar galima vaziuot, bet jau i gala.. ratam taip pat reikejo kosmetinio remonto.. Bet ko noret,kai perki nenauja daikta, o jau vazineta.. O jei tu lygini su naujais, tai nera net kalbos. Nauji r21 rimto gamintojo ratai su rimto gamintojo padangom ir 10 000gali kainuot.. Bet as kaip ubagas uz tiek nepirkciau, pirkciau tik deveta, kaip ir masinos nepirkau naujo simioro, pirkau tik deveta.. pinigu gal ir uztektu, ar paskola galeciau poasimt, bet tiesiog neprotinga.. nera toks pragyvenimo lygis lietuvoj kad su 11metu vidutines LT algos kainuojancia masina vazineciau..
Beje, serioga galima tavo masina su tais ratais pamatyt? As jau kaip minejau, sau pirkciau tokius ratus nebent gauciau gera kaina, o siaip man kad ir 128styling ratai yra grazesni.. bet bet kokiu atveju kai pamatau septinta su r20 ar didesniais ratais visada su seile nuziuriu.. Nors ir man nepatinkantys ratai, vistiek jie atrodo ziauriai gerai kai uzmesti dideli volai..


StandartinėParašytas: 19 Vas 2012, 14:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.06.26
Pranešimai:
234
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
bmw 7(e65) 2004m
Le Dainius rašė:
serioga, tu vel ne taip supratai.. TIe alpina ratai nebuvo nauji, ir padangos nebuvo naujos!!! Naujos vien padangos kainuotu stuka euru...Padangos buvo dar galima vaziuot, bet jau i gala.. ratam taip pat reikejo kosmetinio remonto.. Bet ko noret,kai perki nenauja daikta, o jau vazineta.. O jei tu lygini su naujais, tai nera net kalbos. Nauji r21 rimto gamintojo ratai su rimto gamintojo padangom ir 10 000gali kainuot.. Bet as kaip ubagas uz tiek nepirkciau, pirkciau tik deveta, kaip ir masinos nepirkau naujo simioro, pirkau tik deveta.. pinigu gal ir uztektu, ar paskola galeciau poasimt, bet tiesiog neprotinga.. nera toks pragyvenimo lygis lietuvoj kad su 11metu vidutines LT algos kainuojancia masina vazineciau..
Beje, serioga galima tavo masina su tais ratais pamatyt? As jau kaip minejau, sau pirkciau tokius ratus nebent gauciau gera kaina, o siaip man kad ir 128styling ratai yra grazesni.. bet bet kokiu atveju kai pamatau septinta su r20 ar didesniais ratais visada su seile nuziuriu.. Nors ir man nepatinkantys ratai, vistiek jie atrodo ziauriai gerai kai uzmesti dideli volai..

man 128 styling irgi labai patinka.tik butent 21 didzio.nes keik zinau jie buna ir 19 -20 bet kai mazesnio didzio butent sito stiliaus nelabai jie ziurysi.o as asmeniskai sau kai ieskojau,tai nebuvau uzsibrezes tikslo kad butent alpina.as ieskojau ratu 21-22 kab butu butinai su palange,nes man asmeniskai tada graziau atrodo ratai.pasitaike 21 alpina del to ir paemiau.buvo ir kitu variantu ir 22 su palange bet pazistamas kur ratu sferoj dirba ne pirmus metus pasake geriau is 21-22 rinktis 21 nesvarbu kokio styliaus bet originalus.nes 22 didzio nera 7 bmw originalo.o originalus ratai vistiek truputi stipresni negu kinieciai.aisku sulankstyt galima bet kokius ratus net ir originala.
http://www.youtube.com/watch?v=ZA7fqmVbru8
sitie ratai su tokia palange man asmeniskai labai graziai ziurysi.tik vat kaina ju butu tikriausiai puse mano masinos kainos.asanti firmos kiek zinau nepigus yra.


StandartinėParašytas: 19 Vas 2012, 15:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.06.26
Pranešimai:
234
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
bmw 7(e65) 2004m
Le Dainius rašė:
serioga, tu vel ne taip supratai.. TIe alpina ratai nebuvo nauji, ir padangos nebuvo naujos!!! Naujos vien padangos kainuotu stuka euru...Padangos buvo dar galima vaziuot, bet jau i gala.. ratam taip pat reikejo kosmetinio remonto.. Bet ko noret,kai perki nenauja daikta, o jau vazineta.. O jei tu lygini su naujais, tai nera net kalbos. Nauji r21 rimto gamintojo ratai su rimto gamintojo padangom ir 10 000gali kainuot.. Bet as kaip ubagas uz tiek nepirkciau, pirkciau tik deveta, kaip ir masinos nepirkau naujo simioro, pirkau tik deveta.. pinigu gal ir uztektu, ar paskola galeciau poasimt, bet tiesiog neprotinga.. nera toks pragyvenimo lygis lietuvoj kad su 11metu vidutines LT algos kainuojancia masina vazineciau..
Beje, serioga galima tavo masina su tais ratais pamatyt? As jau kaip minejau, sau pirkciau tokius ratus nebent gauciau gera kaina, o siaip man kad ir 128styling ratai yra grazesni.. bet bet kokiu atveju kai pamatau septinta su r20 ar didesniais ratais visada su seile nuziuriu.. Nors ir man nepatinkantys ratai, vistiek jie atrodo ziauriai gerai kai uzmesti dideli volai..

siaip atskirai tik del ratu masinos nefotkinau.o dabar ziemai kiti uzdeti.nebent galiu pakoregavus kokia fotke imest,nes visur ant foto zmones patenka i objektiva.jei tikrai domina tai sokia tokia foto turiu galiu imest


StandartinėParašytas: 19 Vas 2012, 18:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.08.23
Amžius:
41
Pranešimai:
14
Miestas:
Vilnius
Na jus vyrai cia nugribavot,cia tema apie pakabos sport rezima o ne apie ratus,bet jai jau pradejot apietai rasyt tai jau ir as isreiksiu savo nuomone.Man asmeniska geriausiai tinkantys ratlankiai siai masinai 128 styling R21.pats su tokiais vazineju jau 2 metus.Per tuos metus nekarta buvau pataikes i gera duobe,bet su ratlankiu nieko neatsitiko tik nukentejo padanga taigi geriau rinktis originalius ratlankius.Pats mokejau uz situos ratlankius su apinaujom padangom 8000lt pries du metus ir tada tai buvo gera kaina nes tada jjie kainavo apie 10000lt. ir manau sitie ratai verti savo kainos.


StandartinėParašytas: 19 Vas 2012, 19:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.06.26
Pranešimai:
234
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
bmw 7(e65) 2004m
Valdemaras E39 rašė:
Na jus vyrai cia nugribavot,cia tema apie pakabos sport rezima o ne apie ratus,bet jai jau pradejot apietai rasyt tai jau ir as isreiksiu savo nuomone.Man asmeniska geriausiai tinkantys ratlankiai siai masinai 128 styling R21.pats su tokiais vazineju jau 2 metus.Per tuos metus nekarta buvau pataikes i gera duobe,bet su ratlankiu nieko neatsitiko tik nukentejo padanga taigi geriau rinktis originalius ratlankius.Pats mokejau uz situos ratlankius su apinaujom padangom 8000lt pries du metus ir tada tai buvo gera kaina nes tada jjie kainavo apie 10000lt. ir manau sitie ratai verti savo kainos.

nu va matai tu turi 128 stuling ir tau jie patinka,o as alpina turiu ir man jie patinka.mes su le dainium isaiskinom kad kas ka turi tam tas ir patinka.
o man styling 128 irgi patinka,bet manau kad alpina geriauisiai tinkantys ratlankiai sitai masinai :D


StandartinėParašytas: 19 Vas 2012, 20:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.09.01
Amžius:
13
Pranešimai:
1281
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E65 740d matte black
serioga, tie per ziaurus kur idejai jau tikrai.. grazus, bet ant e65 manau nelabai tiktu.. cia jau f10 tokiu reik :)
Nesenai buvo pardavime uz labai labai gera kaina shnitzeliai r22. kazkas su padangom stuka euru... Bet pabijojau r22 ratus deti ant 7 klases, nes truputi per ziauriai kietai gali vaziuoti ir siaip per brangiai jau ir padangos ir viskas kitkas kainuoja.. Bet siaip sitie ratai irgi su palange, ir irgi manau ziurisi labai gerai kaip is tu su palangem auto..

P.S. ratai tokie, tikrai manau kad visi sutiks kad e65 labai jie tinka:
http://auto.plius.lt/skelbimai/bmw-730- ... 60239.html

p.s. valdemarase39 o kur e65 modelio savininkkam pafludinti?? as past neturiu e60, bet ten nueinu i ta foruma pablevyzgot, nes ten jie ir apie grozi, ir apie isvaizda, ir apie kitus mazai su technika susijusu dalykus deda is peties =D> :D


StandartinėParašytas: 19 Vas 2012, 21:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.27
Amžius:
53
Pranešimai:
9724
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E36 328Ci
BMW e92 330d
BMW e90 320d
BMW K1200GT
Skype:
maisteris
Paveikslėlis
"DYdYs" lemia viska?

_________________
Antanas.E36Coupe


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery