Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 15:38

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E65, E66 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 17 Vas 2017, 19:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2015.04.29
Pranešimai:
94
Automobiliai:
ex BMW 730
Visiems laba diena,

Nesenai uzturejau tokia beda, uvedant isimete klaida: "Oil pressure insufficient, Stop car......", dar uzsidege geltona variklio lempute.
Masina siek tiek trukciojo dirbant. Iskart patikrinau tepala, buvo like tik kazkur 2-3l, tai sendeina dapiliau 4l, geltona lempute
uzgeso, masina nebetrukcioja, viskas dirba normalei, jokiu ten dumu nemeta, tik klaida: "Oil pressure insufficient, Stop car......"
meta karts nuo karto. Masina stovejo pries tai apie metus garaze. Pries paliekant masina pakeiciau tepalus ir tepalu filtra.

Keliuose uzsienio forumuose skaiciau, kad reiketu pasikeisti tepalo filtra. Gal kas kokiu patarimu turi? Arba koki Vilniui meistra patart
galetumete?


StandartinėParašytas: 21 Vas 2017, 13:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2015.04.29
Pranešimai:
94
Automobiliai:
ex BMW 730
Zodziu tesent tema, buvau vakar pas meistrus, pakeite sensoriu ir tepalo filtra, nepadejo. Keisciause buvo, kad isiimus tepalo filtra jis buvo toks kaip susilankstes, truputi paplesitas. Tai tikrino tepalo slegi, zodziu rodo 0, ner isvis tepalo slegio. Filtre jokiu metaliuku, ar kazko nebuvo. Tai liepe palikti masina, sake ardis karteri, zes viska ir bandis prapusti. Sendiena paskambinau, sake buvo nuarde apace, nieko nerado. Viskas tvarkoi, bande ir prapusti. Dabar galvoja kas gali buti.

Gal kas kokiu patarimu turit?


StandartinėParašytas: 22 Vas 2017, 02:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2015.04.29
Pranešimai:
94
Automobiliai:
ex BMW 730
Tagi toliau tesent tema, nutarem, kad ardis giliau, ims balkius ir kitka, nes neturiu kas daryti. Negaliu uzkurti masinos, tuo labiau vaziuoti. Tai va visas ziurejimas jau atsistojo 256 eurus ir nera jokiu aiskum kiek pats remontas kainuos jeigu bus kazkas pereja. Tesiu tema, gal ateity kazkam pades tokie dalikai, nes uzsienio forumai uzkimsti situo gedimu. As asmeniskai galvoju, kad bus sita beda.



StandartinėParašytas: 23 Vas 2017, 15:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2015.04.29
Pranešimai:
94
Automobiliai:
ex BMW 730
Taigi toliau tesiu tema. Sendiena paskambino is serviso, beja masina AUSEGRA servise, Vilnius. Viskas is apacios tvarkinga, sako butu iskarto uzkale vakrikli jeigu kazkas netaip, dar buvo rade ten maza tepalo filtro gabaleli. Pasalino, bet nepadejo. Tikrino ir situos varztus is video. Dabar ardis virsutine dali, sake uz apatine dali neims, nes nieko nesutvarke, tai su virsutine gali kainuoti 300-400, arba dar daugiau.

Mano isvada, kazkur bus istriges tepalo filtro gabalelis. Taigi keiskit tepalo filtrus dazniau, as pats pirgdavau tiktai CASTROL EDGE tepalus ir brangiausius fitrus, bet turbut papuole kazkoks gal nekokybiskas. Beto ta filtra galima ir pacem pasikeisti, nereikia jokiu tepalu isleisti, ten tiktai koks nepilnas litriukas isbega bekeiciant.


StandartinėParašytas: 23 Vas 2017, 16:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.09.21
Pranešimai:
2515
Del tu filtru idomiai, pats buvau susidures, kad originalus filtras (pirktas is Tomejas) su oem tepalu po 10kkm buvo isimtas su atplysusiu galu! Visa laime, kad nevaziavau kaip dauguma 20-25kkm su longlife tepalais,o tai buciau sudrozes varikli


StandartinėParašytas: 23 Vas 2017, 17:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2015.04.29
Pranešimai:
94
Automobiliai:
ex BMW 730
Jo tie filtrai nieko gero, kai as zejau geriau is arciau, man tai grinas kardono gabalas. Kai turejau audine pries gal 13 metu b4 cabrio, tai filtrai buvo tokie rimti is metalo. O sitiem modelem kazkokie juokingi, tai tikrai reikia keistis kas pusme metu, beto kaip ir sakiau nera sunku pacem pasikeisti, ir tie filtrai kainuoja kapeikas. Dabar man reiks kisti kokius 500 euru i ora uz neapdairuma + kad apace pertikrino. Zinosiu, kad viskas tvarkoi...


StandartinėParašytas: 24 Vas 2017, 12:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.06.21
Amžius:
39
Pranešimai:
174
Miestas:
Klaipėda-Šiauliai
Automobiliai:
ex: 2xE28, 2xE30, 10xE34, 4xE38, 3xE39, E60, E65
now: E34 520i touring,
F10 528i n52
Skype:
shmere1
Istrauk is priekio 4 selenoidus,po 2 ant galvos,ten buna pakimsti ju tinkliukai.jei apacia buvo nueme,tai tikriausiai tikrino tepalo paemimo tinkleli. Mano filtras irgi buna suciulptas,bet mano variklyje labai daug nuosedu,kurios plaunasi ir kisa filtra.pati filtra keiciu po 2-3kkm.o tepalo siurbli kaipnors tikrinot?


StandartinėParašytas: 24 Vas 2017, 14:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2015.04.29
Pranešimai:
94
Automobiliai:
ex BMW 730
ArunasSt rašė:
Istrauk is priekio 4 selenoidus,po 2 ant galvos,ten buna pakimsti ju tinkliukai.jei apacia buvo nueme,tai tikriausiai tikrino tepalo paemimo tinkleli. Mano filtras irgi buna suciulptas,bet mano variklyje labai daug nuosedu,kurios plaunasi ir kisa filtra.pati filtra keiciu po 2-3kkm.o tepalo siurbli kaipnors tikrinot?


As nezinau, masina palikta servise, o nuo mano namu servisas apie 16km, tai snekames tik per tel. Po tu smulkiu tvarkymu pasake, reiks karteri imti ten bus dar apie 50, jeigu nieko neras tada dar ten kazka ardis, ims balkiusir kitas detales. Buvo nuarde karteri, nerado nieko, poto arde ten giliau, irgi nieko nerado, tai sake uz sita daba neims nieko, bet reiks db laukti motoristo iki pirmadienio ir ardis jau virsu.

Dekui uz info, butinai pirmadieni paskambinsiu ir pasakysiu jiems viska.


StandartinėParašytas: 24 Vas 2017, 20:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.06.21
Amžius:
39
Pranešimai:
174
Miestas:
Klaipėda-Šiauliai
Automobiliai:
ex: 2xE28, 2xE30, 10xE34, 4xE38, 3xE39, E60, E65
now: E34 520i touring,
F10 528i n52
Skype:
shmere1
O tai kaip tu rasai,kad pakeitei tepalus pries pastatant,o jo tik like 2-3ltr? Siaip pilasi virs 9 ltr,kur jie taip staigiai galejo dingti is tavo variklio ? Dumu nera?


StandartinėParašytas: 24 Vas 2017, 20:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2015.04.29
Pranešimai:
94
Automobiliai:
ex BMW 730
ArunasSt rašė:
O tai kaip tu rasai,kad pakeitei tepalus pries pastatant,o jo tik like 2-3ltr? Siaip pilasi virs 9 ltr,kur jie taip staigiai galejo dingti is tavo variklio ? Dumu nera?


Man visada truputi leisdavo tepalus, kaip ir sakiau ruosiausi vaziuoti pas meistrus si pavasari. As visada galvojau, kad per tarpine truputi leidzia, arba per tepalu isleidimo varzta, nes kai pirma karta keite meistras tepalus sake, varztas yra idetas neoriginalus, tai gali truputi leisti tepalus. Budavo reikedavo kas kokius 2-3 menesius dapilti po pusantro litro. O dabar vazevau iki vilniaus apie 200km prasukiau, tada kas diena vazinejau, nes cia man atsumas iki centro 15km, belekiek si menesi km prasukiau. Niekas nedumino, nebuvo kokiu pasikeitimu vaziuojant. Tada masina stovejo apie 2 dienas, o kai pasiimiau vaziuoti ismete klaida del tepalu. Tada isimete kazkas dar su varikliu, geltona variklio lempute uzsidege. Sekance diena su taxi nuvazevau ir nusipirkau 4l tepalu, supiliau visus 4l, matuokle parode, kad truputi daugiau negu norma. Uzkuriau su varikliu niekas nebedege ir nebeisimete, bet isimete su tepalais, variklis idialei dirbo, jokiu dumu nemete. Galvojau, kad sensorius, tai dar prasukiau apie 40km, kol nusipirkau sensoriu ir nuvazevau iki serviso. Meistrai patis galvojo, kad sensorius, nes sako nusproges variklis butu iskarto, bet va patikrinus tepalu slegi iskart liepe gesinti.


StandartinėParašytas: 24 Vas 2017, 21:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.06.21
Amžius:
39
Pranešimai:
174
Miestas:
Klaipėda-Šiauliai
Automobiliai:
ex: 2xE28, 2xE30, 10xE34, 4xE38, 3xE39, E60, E65
now: E34 520i touring,
F10 528i n52
Skype:
shmere1
Tai mechaniniu matuokliu patikrino slegi?


StandartinėParašytas: 24 Vas 2017, 22:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2015.04.29
Pranešimai:
94
Automobiliai:
ex BMW 730
ArunasSt rašė:
Tai mechaniniu matuokliu patikrino slegi?


Taip, isiime slegio sensoriu kuris yra po oro filtru ir pajunge kazkokia slanga su tokiu kaip barometru, pasake nera tepalo slegio.


StandartinėParašytas: 27 Vas 2017, 16:01 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2015.04.29
Pranešimai:
94
Automobiliai:
ex BMW 730
ArunasSt rašė:
Istrauk is priekio 4 selenoidus,po 2 ant galvos,ten buna pakimsti ju tinkliukai.jei apacia buvo nueme,tai tikriausiai tikrino tepalo paemimo tinkleli. Mano filtras irgi buna suciulptas,bet mano variklyje labai daug nuosedu,kurios plaunasi ir kisa filtra.pati filtra keiciu po 2-3kkm.o tepalo siurbli kaipnors tikrinot?


Nusinciau elektronini pasta jiem su situo komentaru, sake visa sita jau patikrino.


StandartinėParašytas: 01 Kov 2017, 16:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.06.21
Amžius:
39
Pranešimai:
174
Miestas:
Klaipėda-Šiauliai
Automobiliai:
ex: 2xE28, 2xE30, 10xE34, 4xE38, 3xE39, E60, E65
now: E34 520i touring,
F10 528i n52
Skype:
shmere1
Na gal jau naujienu turi,kur dingo tepalo slegis?


StandartinėParašytas: 01 Kov 2017, 17:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2015.04.29
Pranešimai:
94
Automobiliai:
ex BMW 730
ArunasSt rašė:
Na gal jau naujienu turi,kur dingo tepalo slegis?


Labas, sendiena neperseniausei gavau skambuti is serviso. Sutvarke masina. Kaip ir galvojau, buvo istriges tepalo filtro gabalelis varilio bloke, pakeite dar keles tarpines prie to paties. Zodziu per durna galva mokesiu dabar 610 euru. Dar karta patikartosiu, keiskit tepalo filtrus kas puse metu max, nes poto bus tokiu bedu kaip man ir tai tikiuosi, kad viska ten tvarkingai bus sudeja atgal, nes nepasitikiu lt meistrais.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery