Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 23 Bal 2024, 15:20

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E65, E66 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 01 Bir 2016, 19:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2015.06.29
Pranešimai:
32
Automobiliai:
E65
Sveiki, e65 fl neuzgesta gabaritai. Visad sviesas ijunges esu dienines, kai uzgesinu automatiskai uzgesdavo ir uzvedus isijungdavo.

Siandien gryzau, uzgesinau ismete kad viesos ijungtos , ir uzgesinus reguliuojant padarau ant 0 ir vistiek dega gabaritai, o uzvedus ir dienines.

Gal kazkas zino kas per beda? Dabar atjungiau akuma isvis, kad neiskrautu.


StandartinėParašytas: 08 Bir 2016, 12:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2016.06.08
Pranešimai:
14
Automobiliai:
E65 730d
Pas mane isviso nedea gabaritai (angel eyes).Mano ziniomis kiekvienam zieduke stovi po dvi lemputes, tai viso butu 8 lemputes.keitimas irgi neislengviausiu reikia nuimti faras,o pries tai bamperi priekini:( klausimas butu toks,gal pries tokios darbus ira galimybe isitikinti kad tikrai lemputes perdegusios,ar turi gabaritai (angel eyes) saugilius,kur jie randasi,ar kokie blokai nera atsakingi uz juo? labai noreciau sulaukti zinanciu zmmoniu nuomones siuo klausimu.beje uzvedus masina klaidas meta del lempuciu.


StandartinėParašytas: 08 Bir 2016, 12:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.10.25
Amžius:
37
Pranešimai:
2728
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E65 730d M57N
E60 530d M57N
Opel Astra H TwinTop
Kawasaki zx12r
Suzuki SV650
E39 540i M62 manual (ex)
E34 530i M60 manual (ex)
Yamaha YZF-R1 98m. (ex)
Skype:
Mycius
Bmx rašė:
Sveiki, e65 fl neuzgesta gabaritai. Visad sviesas ijunges esu dienines, kai uzgesinu automatiskai uzgesdavo ir uzvedus isijungdavo.

Siandien gryzau, uzgesinau ismete kad viesos ijungtos , ir uzgesinus reguliuojant padarau ant 0 ir vistiek dega gabaritai, o uzvedus ir dienines.

Gal kazkas zino kas per beda? Dabar atjungiau akuma isvis, kad neiskrautu.


Reikia ziuret LM kodavima - greiciausiai bus kazkur isivelusi klaida. Arba pats modulis sudego.


StandartinėParašytas: 08 Bir 2016, 13:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.10.25
Amžius:
37
Pranešimai:
2728
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E65 730d M57N
E60 530d M57N
Opel Astra H TwinTop
Kawasaki zx12r
Suzuki SV650
E39 540i M62 manual (ex)
E34 530i M60 manual (ex)
Yamaha YZF-R1 98m. (ex)
Skype:
Mycius
Dayz rašė:
Pas mane isviso nedea gabaritai (angel eyes).Mano ziniomis kiekvienam zieduke stovi po dvi lemputes, tai viso butu 8 lemputes.keitimas irgi neislengviausiu reikia nuimti faras,o pries tai bamperi priekini:( klausimas butu toks,gal pries tokios darbus ira galimybe isitikinti kad tikrai lemputes perdegusios,ar turi gabaritai (angel eyes) saugilius,kur jie randasi,ar kokie blokai nera atsakingi uz juo? labai noreciau sulaukti zinanciu zmmoniu nuomones siuo klausimu.beje uzvedus masina klaidas meta del lempuciu.


Blogos Tavo zinios.
Kiekviename zibinte yra po 1, 10w lempute. Osram 64113, Narva 17833, Bosch 1 987 302 233, Philips 12024CP.
Pas tave jos tieisog perdege. Pasikeisk is bus OK. Tam kad pakeisti, dar teks pasukt galva, kaip ja iskrapstyt is reflektoriaus - tiesiog reikia reflektoriu su peiliuku pakrapsyt labai minimaliai, nes kitaip lempute nenori issitraukti.
P.s. krasta auto pardavineja kartu su reflektoriumi uz kosmine kaina, nes pasak gamintojo, tai neardoma dalis. Bet galima lempute uz ~3eur nusipirkti ir pasikeisti.


StandartinėParašytas: 08 Bir 2016, 19:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2016.06.08
Pranešimai:
14
Automobiliai:
E65 730d
ačiū myciau,sutaupei daug mano brangaus laiko ir kantrybes.nusipirkau pasikeiciau,o beje lempute is reflektoriaus nesunkiai issiema kai i pagalba ateina lituoklis :)
beje pastebejau dar viena nelabai dziuginanti dalyka,lempos xenonai,sviecia nevienoda spalva viena puse ryskiai meslvai i kita pablankusi,cia speju pavagres blokelis bus,ji keisti reikia?ar yra kitu vaistu siai bedai?


StandartinėParašytas: 08 Bir 2016, 20:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.09.25
Pranešimai:
1558
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530da 142kw
xenon lemputes issiemes pasiziurek arba jos i "pabaiga" ar kokia "Made in China" ikista


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery